Αργό ή γρήγορο internet;

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
tellas και ταχυτητα 100Mbit/δευτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
tellas και ταχυτητα 100Mbit/δευτ.

Ο.ο
αυτη ειναι η ταχυτητα που συνδεεται το πισι σου με το μοντεμ, οχι με το ιντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Απο εταιρεία έχω vodafone ,τώρα απο ταχύτητα αν ήξερα θα σας έλεγα..:ρ
Στη γραμμή εργαλείων πάντως εκεί που λέει τοπική σύνδεση γράφει 100.0 Mbit/δευτ.:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
αυτη ειναι η ταχυτητα που συνδεεται το πισι σου με το μοντεμ, οχι με το ιντερνετ.
το αλλο δεν ξερω απο που μπορω να το δω!:Dοτι βρηκα εγραψα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ο.ο
αυτη ειναι η ταχυτητα που συνδεεται το πισι σου με το μοντεμ, οχι με το ιντερνετ.

Krou με εκπλήσσεις!

Απο εταιρεία έχω vodafone ,τώρα απο ταχύτητα αν ήξερα θα σας έλεγα..:ρ
Στη γραμμή εργαλείων πάντως εκεί που λέει τοπική σύνδεση γράφει 100.0 Mbit/δευτ.:what:

Αυτό είναι η σύνδεση του rj-45 από το router στο pc όχι η σύνδεση στο νετ.

Από εκεί και πέρα... Θα το πώ μία φορα.

Για να δείτε την ταχύτητά που συνδέεστε πρέπει πρώτα να βρείτε σε ποια gateway έχετε το router. ipconfig /all και δείτε εκεί π λέει προεπιλεγμένη πύλη. Μετά ανοίγετε έναν browser κ το γράφετε αυτό. (συνήθως είναι 192.168.1.1

Γράφετε username κ pass για το router. Aν δεν τα ξέρετε δοκιμάστε admin admin. Και μετά συνήθως στην καρτέλα status, αλλά διαφέρει από router se router
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
yup ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
ΟΤΕ Conn-x 2 Mbps.

Θέλω να ανεβάσω την ταχύτητα, αλλά δεν πληρώνω εγώ...

Πάντως ο ΟΤΕ μας έχει γαμ**** στα πάγια. Πάγιο τηλεφώνου, πάγιο adsl, πάγιο κλπ., τέλη τηλεφώνου,

Πόσο σας έρχεται ο λογαριασμός αν επιτρέπεται;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
HOL μεσω FULL LLU, έως 24 ονομαστική, πραγματικά από 3 μέχρι 9, αναλόγως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Έχει καλό δάσκαλο.

Ψώνιο :P

ΟΤΕ Conn-x 2 Mbps.

Θέλω να ανεβάσω την ταχύτητα, αλλά δεν πληρώνω εγώ...

Πάντως ο ΟΤΕ μας έχει γαμ**** στα πάγια. Πάγιο τηλεφώνου, πάγιο adsl, πάγιο κλπ., τέλη τηλεφώνου,

Πόσο σας έρχεται ο λογαριασμός αν επιτρέπεται;;;

Eίναι 40 το μήνα (forthner 2play), οπότε το δίμηνο βγαίνει 80 + 60 (προς κινητά. Καλά είναι..

HOL μεσω FULL LLU, έως 24 ονομαστική, πραγματικά από 3 μέχρι 9, αναλόγως.

Μεγάλη διακύμανση από 3 μέχρι 9 πάντως. Disconnects έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
39 το μήνα είναι το δικό μου, περιλαμβάνει την έως 24 σε ιδιόκτητο, πολύ καλή ποιότητα, μηδενικές διακοπές, σχετικά καλά αποτελέσματα για "έως 24", απεριόριστα δωρεάν σταθερά σε 30 χώρες συμπεριλαμβανομένης της Ελλάδας και 60 λεπτά το μήνα σε ελληνικά κινητά. Τον εξοπλισμό τον βάζουν
αυτοί.
Ps, όχι, disconnect σχεδόν μηδενικά, μπορώ να σου πω ότι είναι καλύτερο απ'την ΟΤΕΝΕΤ που είχα για 3 χρόνια και δεν ήθελα να αλλάξω με τη σκέψη αυτή. Ναι, είναι αρκετά μεγάλη διακύμανση, εξαρτάται απ'την ώρα βασικά. Αλλά σου λέω, για "έως 24" δεν έχω παράπονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.


Αυτή νομίζω είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Conn-x 1Mbps... :'( :'( :'( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Forthnet το πρόγραμμα double play :no1::P:PΕννοείται πως είναι γρήγορο 24mbps:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Forthnet το πρόγραμμα double play :no1::P:PΕννοείται πως είναι γρήγορο 24mbps:P
Το ίδιο έχω και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Το ίδιο έχω και εγώ.
Κανονικά πάει γρήγορα ,σήμερα όμως αργεί λίγο επειδή κάνουν κάτι κατασκευές στην εταιρεία . . . .χαμός :'(:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
2Mbps απο ΟΤΕ - άλλες λεπτομέρειες δεν ξέρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Nα ρωτήσω κάτι σχετικό, για να μην ανοίγω καινούριο θέμα: Για το διπλασιασμό της ταχύτητας που διαφημίζει ο ΟΤΕ πρέπει να κάνεις κάποια αίτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Όχι, αυτόματα θα γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top