Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

iLiaC

Νεοφερμένος

Ο iLiaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω εχω κανει το ονομα τς κοπελας μου:inlove::inlove::inlove: και δεν το ξερουν οι δικοι μου...!γτ το χω κανει σε σημειο που δεν φαινεται...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Στον ποπό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
εγω εχω κανει το ονομα τς κοπελας μου:inlove::inlove::inlove: και δεν το ξερουν οι δικοι μου...!γτ το χω κανει σε σημειο που δεν φαινεται...!

συγγνωμη στα 14 εκανες τετοιο τατουαζ?

χεννα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω εχω κανει το ονομα τς κοπελας μου:inlove::inlove::inlove: και δεν το ξερουν οι δικοι μου...!γτ το χω κανει σε σημειο που δεν φαινεται...!
ελπιζω να εννοεις χενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caaasta

Νεοφερμένος

Η caaasta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τρελαινομαι για τατουαζ στο σβερκο και στα πλαγια του λαιμου(στις γυναικες..:)).σκεφτομαι να κανω ενα μαυρο τριανταφυλλο σε ενα απο εκεινα τα σημεια,η ενα αστερι στν καρπο!!
εχω ακουσει οτι υπαρχει χενα που κραταει μεχρι και χρονο..ισχυει κατι τετοιο??και αν ναι απο ποιοτητα δν θα λεει και πολλα,ε..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
εχω ακουσει οτι υπαρχει χενα που κραταει μεχρι και χρονο..ισχυει κατι τετοιο??και αν ναι απο ποιοτητα δν θα λεει και πολλα,ε..??

δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα...κ ούτε αυτά τα ημιμόνιμα τατού που ακούγονται. Το τατού ή το κάνεις ή δε το κάνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
εγω εχω κανει το ονομα τς κοπελας μου:inlove::inlove::inlove: και δεν το ξερουν οι δικοι μου...!γτ το χω κανει σε σημειο που δεν φαινεται...!
Ναι, και την αδεια που την βρηκες για το τατου ακριβως; :P
Τεσπα, ακομη και να το χες οντως κανει, θα σουν γελοιος, σορρυ.
Δεν υπαρχει μεγαλυτερη βλακεια απ το να κανεις τατου ονομα γκομενας/γκομενου. Ειδικα σε τετοια ηλικια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ρε γαμωτο.
Ειδα χτες το the wall(για πρωτη φορα νε, κραξτε με το αξιζω. :p), και θυμηθηκα το τατου της πιου και σκεφτηκα ποσο γαματο ειναι και ποσο γαματη ειναι η τοποθεσια που το εκανε.

Περασα απο το θρεντ για να πω αυτο. Νε. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
γουελκαμ του δε κλαμπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iLiaC

Νεοφερμένος

Ο iLiaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ναι ρε παιδια.χενα.το κανονικο αργοτερα.εχουμε ακομη.σορρυ που δεν το ειπα.νομιζα οτι γι αυτο μιλαγαμε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ναι ρε παιδια.χενα.το κανονικο αργοτερα.εχουμε ακομη.σορρυ που δεν το ειπα.νομιζα οτι γι αυτο μιλαγαμε...!
ααα ενταξει τοτε.Πεσαμε να το φαμε το παιδι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g3orgi0

Νεοφερμένος

Ο g3orgi0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γεια σε ολους...μες στο πασχα προκειτε να κανω τατουαζ...π προτειναν τα το κανω στο στιθος...βεβαια σκεφτομαι ακομη το μερος ..αλλα θα ηθελα να μ προτεινετε διαφορα σχεδια γτ δν μπορω να βρω κανα ωραιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... Τεχνη ε;... Για αυτο που εγω θεωρω τεχνη, και ειναι και δεν ειναι... Δεν ξερω, πολυ περιπλοκο για καθομαι να εξηγω μετα απο τοσες μπυρες....

Τεσπα, ναι, θα εκανα, και κατα πισα πιθανοτιτα θα κανω στο μελον.
Το τατουαζ για μενα, δεν ειναι απλα κατι που μου αρεσει και λεω να το βαλω πανω μου να με ομορφενει, ειναι κατι που δειχνει κατι απο μενα και με εχει σημαδεψει ουτος η αλλος στην ζωη μου, γιατι οχι και στο σωμα μου; Προς το παρων δεν εχω ζησει κατι τοσο σημαντικο που να μπορω να πω με σιγουρια οτι θα το κανω ενα τατουαζ καπια στιγμη.
Αν και εχω κατα νου να κανω καμια στιγμη κατι, που ισως να μην δειχνει καπιο σοβαρο συμβαν στην ζωη μου, αλλα ενα τεραστιο μερος της ζωης μου.
Δεν κανω ομως τιποτα ακομα, γιατι δεν ξερω τι μου επιφυλασουν τα επομενα χρονια, και ειμαι πολυ νεος για να χτυπισω κατι, οχι γιατι θα το μετανιωσω, αλλα γιατι αυτα που εχω ζησει μεχρι τωρα, μαλλον δεν θα ειναι τιποτα σε σχεση με αυτα που θα ζησω αργοτερα, και γιατι αυτα που θα μπορουσα να κανω τατουαζ τωρα, και να με αντιπροσωπευουν, πολυ πιθανων αργοτερα να μην ειναι ενα τοσο σοβαρο μερος τις ζωης μου, οποτε αν για καθε τι μικρο βαραω και ενα τατουαζ, δεν θα μου φτασει το δερμα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
γεια σε ολους...μες στο πασχα προκειτε να κανω τατουαζ...π προτειναν τα το κανω στο στιθος...βεβαια σκεφτομαι ακομη το μερος ..αλλα θα ηθελα να μ προτεινετε διαφορα σχεδια γτ δν μπορω να βρω κανα ωραιο...

αν είναι να το κάνεις απλά για να έχεις τατού τότε εγώ θα σου έλεγα να μη το κάνεις...όταν βρεις ένα σχέδιο που σου καθήσει στο μυαλό και σε κάνει να πεις "ναι αυτό το θέλω πάνω στο σώμα μου" τότε πήγαινε χτύπα το....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g3orgi0

Νεοφερμένος

Ο g3orgi0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
τελικα βρηκα σχεδιοhttps://www.tinsleytransfers.com/celeb_profiles/images/sharkthumb.jpg
..αλλα τωρα ακομη σκεφτομαι το μερος...καλυτερα στηθος ή πλατη?ή καπου αλλου? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic ftw

Νεοφερμένος

Η lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ναι στο μελλον σκεφτομαι να κανω(και μαλλον οχι μονο ενα).Σιγουρα δεξι μπρατσο και ισως πλατη.Σε σχεδιο μαλλον tribals.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγώ σκέφτομαι όταν ενηλικιοθώ να κάνω ένα στο χέρι από τη μέσα πλευρά με κινέζικα γράμματα το όνομα μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω ειχα κανει παλια ενα μικρο,οχι κανονικο,απ αυτα που βγαινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@Maraki@

Νεοφερμένος

Η @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ναι βρε παιδια κι εγώ θέλω να κάνω ένα...low back το σκέφτομαι...ξέρω οτι είναι πολύ συνηθισμένο πια για τις γυναίκες, αλλά εμένα μου αρέσει πολύ. Εννοείται πως θα είναι xena...έτσι για την εμπειρία...σκέφτομαι κάποιο μικρό δράκο...σαν σύμβολο δύναμης...μόνο που θέλω να έχει και φτερά...για να συμβολίζει την ελευθερία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Θα ηθελα ενα στην πλατη κατι σαν αυτο:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top