Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 417)
  • Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 157 37.6%
  • Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 207 49.6%
  • Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 42 10.1%
  • Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 11 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Spiros Antono

Νεοφερμένος

Ο Spiros Antono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εχω ζησει στη Νεα Υοκη 10 χρονια και στο Village 2 χρονια και ξερω καλα τι λεω.whitedrum ευχαριστω για την ενημερωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί είναι διαφορετικοί οι ομοφυλόφιλοι εκεί απ' ό,τι σε οποιοδήποτε άλλο μέρος του κόσμου;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ναι, απλά δεν καταλαβαίνω τί ακριβώς είχαν οι συγκεκριμένοι και τους αντιμετώπιζες διαφορετικά. (Όσο για την ενημέρωση τίποτα, απλά για να μην γίνονται απανωτά posts)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiros Antono

Νεοφερμένος

Ο Spiros Antono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
το Village ειναι το κεντρο τους ειναι το σημειο αναφορας τους εκει εγινε η πρωτη τους διαδηλωση στη δεκαετια του 60 ειναι η περιοχη που ελεγχουν με τον ενα η τον αλλο τροπο και ξερουμε καλα οταν μια καταπιεσμενη μοιονοτητα αποκταει δυναμη τι γινεται μετα .Το θεμα με τους ομοφυλοφυλους ειναι οτι δεν μενουν μονο στο τι κανουν στο κρεβατι τους αλλα θελουν κι αλα.Θελουν να μεγαλωσουν και παιδια και τι θα λενε στα παιδια τους οταν ολη η φυση γονιμοποιηται απο ετεροφυλα οντα΄;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
το Village ειναι το κεντρο τους ειναι το σημειο αναφορας τους εκει εγινε η πρωτη τους διαδηλωση στη δεκαετια του 60 ειναι η περιοχη που ελεγχουν με τον ενα η τον αλλο τροπο και ξερουμε καλα οταν μια καταπιεσμενη μοιονοτητα αποκταει δυναμη τι γινεται μετα .Το θεμα με τους ομοφυλοφυλους ειναι οτι δεν μενουν μονο στο τι κανουν στο κρεβατι τους αλλα θελουν κι αλα.Θελουν να μεγαλωσουν και παιδια και τι θα λενε στα παιδια τους οταν ολη η φυση γονιμοποιηται απο ετεροφυλα οντα΄;

Εξακολουθώ να μη βλέπω γιατί οι ομοφυλόφιλοι της Νέας Υόρκης του σήμερα είναι διαφορετικοί.

Αν σε ενοχλεί το ότι απαιτούν δικαίωμα γάμου και υιοθεσίας, είναι άλλο ζήτημα, και πιο... παγκόσμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina Kechaya

Νεοφερμένος

Η Katerina Kechaya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
θεωρω οτι οι ομοφυλοφυλοι ειναι ανωμαλια της φυσης και ετσι πρεπει να την αντιμετωπιζουμε και οποιος διαφωνει ας παει στο Village της Νεας Υορκης να δει πως συμπεριφερονται και μετα να μιλησει για καφρους

Θεωρώ, ότι κάτι τέτοιες "οπτικές" μας έχουν φέρει στο σημείο που είμαστε. Και αυτές, οι ίδιες, είναι που δυστυχώς δε μας αφήνουν να πάμε παραπέρα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiros Antono

Νεοφερμένος

Ο Spiros Antono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ιο γνωστοι ομοφυλοφυλοι στην ελλαδα που δεν φοβουνται να πουν τις προτιμισεις τους ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα του ενος χεριου,Οταν γινουν χιλιαδες τοτε δεν θα διαφερουν απο της Νεας Υορκης αν αυτο θελεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Το θεμα με τους ομοφυλοφυλους ειναι οτι δεν μενουν μονο στο τι κανουν στο κρεβατι τους αλλα θελουν κι αλα.Θελουν να μεγαλωσουν και παιδια

Κοίτα να δεις απαιτήσεις, ούτε άνθρωποι να ήτανε! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spiros Antono

Νεοφερμένος

Ο Spiros Antono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
pastel διευκρινησε το παραπερα.obscura δεν λεει κανεις οτι δεν ειναι ανθρωποι και οτι εχουν δικαιωματα ομως οπως δεν πρεπει να κλωνοποιηται ο ανθρωπος ετσι και αυτοι δεν πρεπει να εχουν παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
pastel διευκρινησε το παραπερα.obscura δεν λεει κανεις οτι δεν ειναι ανθρωποι και οτι εχουν δικαιωματα ομως οπως δεν πρεπει να κλωνοποιηται ο ανθρωπος ετσι και αυτοι δεν πρεπει να εχουν παιδια

Η κλωνοποίηση και η υιοθέτηση παιδιών είναι μια ασθενής και μη κατάλληλη αναλογία και δε συνιστά επιχείρημα. Και θα ήθελα πολύ να μάθω ποιος επιτέλους ορίζει τα "ΠΡΕΠΕΙ".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panp27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panp27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Σε τι θα οδηγήσει; Να κάνει ο καθένας στη ζωή του αυτό με το οποίο ευχαριστιέται καλύτερα; Και που είναι το πρόβλημα;

Δεν θέλω να συνεχίσω το θέμα απλά αναφέρω ότι όπως η ομοφυλοφιλία, υπάρχουν καταστάσεις όπως η κοπρολαγνία, η νεκροφιλία ακόμα και η ευχαρίστηση του sex με ζώα (ας μην αναφέρω και την παιδοφιλία) που δεν δημιουργούν πρόβλημα σε κανέναν! δεν αφορούν κανένα! είναι δικαίωμα επιλογής! κ.ο.κ. Τώρα τι να πω? Να προτίνω να δοκιμάσεις για να δεις αν σου αρέσει? Πάντως σε κάποιους αρέσει...
Η καθημερινή πλύση εγκεφάλου από τους ψευτοκουλτουριάρηδες και δήθεν προοδευτικούς φαίνεται πλέον πως είναι κανόνας... και είναι πολύ αποτελεσματική...! Τι να πω, ο καθένας είναι ελέυθερος να κάνει τις επιλογές του... (εξού και ο θεός έδωσε την ελευθερία της επιλογής στον άνθρωπο, και απο κει και πέρα ο καθένας είναι υπεύθυνος γι' αυτές... και νομίζω τουλάχιστον σε αυτό miv δεν θα διαφωνίσεις)

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα "Θα πειραματιζόσασταν ποτέ για να βρείτε τη σεξουαλική σας ταυτότητα;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν θέλω να συνεχίσω το θέμα απλά αναφέρω ότι όπως η ομοφυλοφιλία, υπάρχουν καταστάσεις όπως η κοπρολαγνία, η νεκροφιλία ακόμα και η ευχαρίστηση του sex με ζώα (ας μην αναφέρω και την παιδοφιλία) που δεν δημιουργούν πρόβλημα σε κανέναν! δεν αφορούν κανένα! είναι δικαίωμα επιλογής! κ.ο.κ. Τώρα τι να πω? Να προτίνω να δοκιμάσεις για να δεις αν σου αρέσει? Πάντως σε κάποιους αρέσει...
Η καθημερινή πλύση εγκεφάλου από τους ψευτοκουλτουριάρηδες και δήθεν προοδευτικούς φαίνεται πλέον πως είναι κανόνας... και είναι πολύ αποτελεσματική...! Τι να πω, ο καθένας είναι ελέυθερος να κάνει τις επιλογές του... (εξού και ο θεός έδωσε την ελευθερία της επιλογής στον άνθρωπο, και απο κει και πέρα ο καθένας είναι υπεύθυνος γι' αυτές... και νομίζω τουλάχιστον σε αυτό miv δεν θα διαφωνίσεις)

Η διαφορά φίλε μου είναι στα συμβαλλόμενα μέρη. Ο νεκρός δεν ξέρω αν θα συμφωνούσε, το ζώο δεν ξέρω αν θα το επικροτούσε, το παιδί κατά 99% θα ήταν θύμα εξαναγκασμού, όσο για τα κόπρανα, δεν έχουν στόμα να μιλήσουν, για μένα είναι αποδεκτή η κοπρολαγνία. Και σαφώς όταν δύο άτομα σε πλήρη συνείδηση επιλέγουν, χωρίς να ενοχλούν κανέναν, να κάνουν κάτι μαζί, δεν είναι θέμα που εμπίπτει στη δική μου κρίση. Ούτε στη δική σου...
-----------------------------------------
Δεν θέλω να συνεχίσω το θέμα απλά αναφέρω ότι όπως η ομοφυλοφιλία, υπάρχουν καταστάσεις όπως η κοπρολαγνία, η νεκροφιλία ακόμα και η ευχαρίστηση του sex με ζώα (ας μην αναφέρω και την παιδοφιλία) που δεν δημιουργούν πρόβλημα σε κανέναν! δεν αφορούν κανένα! είναι δικαίωμα επιλογής! κ.ο.κ. Τώρα τι να πω? Να προτίνω να δοκιμάσεις για να δεις αν σου αρέσει? Πάντως σε κάποιους αρέσει...
Η καθημερινή πλύση εγκεφάλου από τους ψευτοκουλτουριάρηδες και δήθεν προοδευτικούς φαίνεται πλέον πως είναι κανόνας... και είναι πολύ αποτελεσματική...! Τι να πω, ο καθένας είναι ελέυθερος να κάνει τις επιλογές του... (εξού και ο θεός έδωσε την ελευθερία της επιλογής στον άνθρωπο, και απο κει και πέρα ο καθένας είναι υπεύθυνος γι' αυτές... και νομίζω τουλάχιστον σε αυτό miv δεν θα διαφωνίσεις)

Μια κοινωνική πραγματικότητα δεν έχει ανάγκη πλύσης εγκεφάλου. Και είτε το θέλεις είτε όχι, οι gay είναι κοινωνική ομάδα. Και ήταν ανέκαθεν βέβαια. Σε άλλες εποχές και άλλα μέρη αποδεκτοί, σε άλλες όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Με την ίδια λογική της "δοκιμής" θα μπορούσε κάποιος να αρχίσει το κάπνισμα, να αρχίσει την χρήση ναρκωτικών και πολλά άλλα... να δει τελος πάντων τι λέει το κάθε ένα από αυτά... Συνήθως όμως κάποιος που ξεκινάει με αυτήν την λογική όπως καταλαβαίνεις μετά απλά "σκλαβώνεται" σε αυτό... βλ. καπνιστές, ναρκομανείς... που ακομα και αν θελήσουν να σταματήσουν αυτό που ξεκίνησαν για "δοκιμή" απλά δεν μπορούν... δηλαδή πλεον παύει "η ελευθερία της επιλογής" να υφίσταται!!! Άρα κάτι που ξενικάς ώς ελεύθερη επιλογή - δοκιμή καταλήγει να σου καταργήσει την δική σου ελευθερία...
Για να μην κουράζω περισσότερο, είναι θέμα επιλογής, θέμα ωριμότητας σκέψης κτλ...
Και ένα παράδειγμα... το κάπνισμα ξεκινάει συνήθως με αυτήν την λογική του πειραματισμού, συνεχίσει ως ευχαρίστηση καταλήγει ως εθισμός όπου και παύει πλέον το διακίωμα της ελευθερίας της επιλογής. "Tο κάπνισμα ενοχοποιείται για το 19% των θανάτων στην Eλλάδα, σύμφωνα με τον Παγκόσμιο Oργανισμό Yγείας" Κάτι που ξεκινά ως επιλογή, ως απόλαυση καταλήγει ως θάνατος χωρίς να έχει διακίωμα επολογής... και όμως πλέον δεν μπορεί να κάνεις κάτι διότι ήταν... "επιλογή σου"!...

(Για να προλάβω κάποιους που θα πούν ότι είναι άκυρο το παράδειγμα τους προτρέπω να το ξανασκεφτούν "αντικειμενικά" και έχω την εντύπωση ότι θα αλλάξουν γνώμη...)
Nαι το ξανασκέυτικα και πάλι πιστεύω ότι δεν συγκρίνονται.
Οι ομοφυλοφιλοι δεν είναι εθισμένoi στην επιλόγη τους ούτε χρείαζονται απεξάρτιση είναι επιλογή και όχι πάθηση.

Δεν θέλω να συνεχίσω το θέμα απλά αναφέρω ότι όπως η ομοφυλοφιλία, υπάρχουν καταστάσεις όπως η κοπρολαγνία, η νεκροφιλία ακόμα και η ευχαρίστηση του sex με ζώα (ας μην αναφέρω και την παιδοφιλία) που δεν δημιουργούν πρόβλημα σε κανέναν! δεν αφορούν κανένα! είναι δικαίωμα επιλογής! κ.ο.κ. Τώρα τι να πω? Να προτίνω να δοκιμάσεις για να δεις αν σου αρέσει? Πάντως σε κάποιους αρέσει...
Η καθημερινή πλύση εγκεφάλου από τους ψευτοκουλτουριάρηδες και δήθεν προοδευτικούς φαίνεται πλέον πως είναι κανόνας... και είναι πολύ αποτελεσματική...! Τι να πω, ο καθένας είναι ελέυθερος να κάνει τις επιλογές του... (εξού και ο θεός έδωσε την ελευθερία της επιλογής στον άνθρωπο, και απο κει και πέρα ο καθένας είναι υπεύθυνος γι' αυτές... και νομίζω τουλάχιστον σε αυτό miv δεν θα διαφωνίσεις)
Όπως λειτουργείς εσύ όταν ερωτεύεσαι ένα κορίτσι όπως ζηλεύεις και όπως νίωθεις για αυτήν έτσι μάλλον θα νιώθουν και αυτοί απλώς για άτομα του ίδιου φύλου. Οι διαστροφές που αναφέρεις δεν χαρακτηρίζουν τους gay μόνο και δεν προβαίνουν μόνο αυτοί σε αυτές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Με την ίδια λογική της "δοκιμής" θα μπορούσε κάποιος να αρχίσει το κάπνισμα, να αρχίσει την χρήση ναρκωτικών και πολλά άλλα... να δει τελος πάντων τι λέει το κάθε ένα από αυτά... Συνήθως όμως κάποιος που ξεκινάει με αυτήν την λογική όπως καταλαβαίνεις μετά απλά "σκλαβώνεται" σε αυτό... βλ. καπνιστές, ναρκομανείς... που ακομα και αν θελήσουν να σταματήσουν αυτό που ξεκίνησαν για "δοκιμή" απλά δεν μπορούν... δηλαδή πλεον παύει "η ελευθερία της επιλογής" να υφίσταται!!! Άρα κάτι που ξενικάς ώς ελεύθερη επιλογή - δοκιμή καταλήγει να σου καταργήσει την δική σου ελευθερία...
Για να μην κουράζω περισσότερο, είναι θέμα επιλογής, θέμα ωριμότητας σκέψης κτλ...
Και ένα παράδειγμα... το κάπνισμα ξεκινάει συνήθως με αυτήν την λογική του πειραματισμού, συνεχίσει ως ευχαρίστηση καταλήγει ως εθισμός όπου και παύει πλέον το διακίωμα της ελευθερίας της επιλογής. "Tο κάπνισμα ενοχοποιείται για το 19% των θανάτων στην Eλλάδα, σύμφωνα με τον Παγκόσμιο Oργανισμό Yγείας" Κάτι που ξεκινά ως επιλογή, ως απόλαυση καταλήγει ως θάνατος χωρίς να έχει διακίωμα επολογής... και όμως πλέον δεν μπορεί να κάνεις κάτι διότι ήταν... "επιλογή σου"!...

(Για να προλάβω κάποιους που θα πούν ότι είναι άκυρο το παράδειγμα τους προτρέπω να το ξανασκεφτούν "αντικειμενικά" και έχω την εντύπωση ότι θα αλλάξουν γνώμη...)

Έχω διαβάσει πως είναι γονιδιακό το θέμα. Δεν νομίζω τους ομοφυλόφιλους να τους βάρεσε να δοκιμάσουν με το ίδιο φύλο χωρίς να έχουν κάποια σεξουαλική ομοφυλοφιλική διέγερση. Ειδικά σε μια κοινωνία που οι ομοφυλόφιλοι είναι σε περιθοριωποίηση, κάποιος θα ήταν το λιγότερο τρελός να το δοκιμάσει όντας ετεροφυλόφιλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Αν φιληθούν 2 κορίτσια δύσκολα τις λες λεσβίες αν φιληθούν 2 αγόρια θα έχει να μιλαέι όλο το σχολείο για χρόνια...

Τα κορίτσια πειραματίζονται πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αν φιληθούν 2 κορίτσια δύσκολα τις λες λεσβίες αν φιληθούν 2 αγόρια θα έχει να μιλαέι όλο το σχολείο για χρόνια...

Τα κορίτσια πειραματίζονται πιο πολύ.


Ίσως επειδή δεν υπάρχει μέσα το θέμα του "ανδρισμού" που θα μειωθεί ανεπανόρθωτα και μπλα μπλα. Μάλιστα υπάρχει και καποιος είδος ρατσισμού προς τις αμφιφυλοφιλες γυναίκες.! Το κλίμα που υπάρχει από τους άντρες για τις bisexual γυναίκες, έχει κάνει αρκετές να το πω ηλίθιες;;; να γίνουν "bi" γιατί είναι στη μόδα. Όπως μόδα ήταν και πριν 1 χρόνο όταν βασιλευαν οι emo.

Προσοχή. Είμαι απλά εναντίον των "δήθεν". :P

Σε σημείο που έχουν πολλοί συγχίσει τον όρο "αμφι" και "ομοφυλοφιλος" όταν πρόκειται για γυναίκα. Αν κάποιος βλακας πχ σου κάνει καμάκι και του πεις, επειδή τον βαριέσαι, ότι είσαι ομοφυλόφιλη (και συνειρμικά ότι ΔΕΝ ενδιαφέρεσαι), η απάντηση συνήθως είναι "αα δεν με πειράζειιι". :P μπαχαχαχχ. τραγικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indrilgon

Νεοφερμένος

Η indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Αν φιληθούν 2 κορίτσια δύσκολα τις λες λεσβίες αν φιληθούν 2 αγόρια θα έχει να μιλαέι όλο το σχολείο για χρόνια...

Τα κορίτσια πειραματίζονται πιο πολύ.
Προφανώς, καταρχάς το γυναικιο σώμα προβάλετε πολύ περισσότερο από ότι το αντρικό (διαφημίσεις κ.τ.λ.π.). Εγώ προσωπικά πιο εύκολα θα παρατηρήσω μια ωραία γυναίκα στον δρόμο παρατηρήσω έναν ωραίο άντρα, χωρίς αυτό ωστόσο να σημαίνει κάτι…;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και σε φωτογραφίες στα περιοδικά πολλές φορές βλέπουμε 2 γυναίκες 'πολύ κοντά'.Άντρες ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Λογικό είναι...προβάλλεται το ωραίο έτσι..και καλά κάνουν,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Λογικό είναι...προβάλλεται το ωραίο έτσι..και καλά κάνουν,,

Πιστευεις οτι γυναικα-γυναικα ειναι οκ αλλα αντρας-αντρας οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top