Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Οταν καποιος ειναι πολυ καλος και καλοπροαιρετος με ολους κ εχει αυτο το υφος της "απεραντης αγαπης".Κατι δεν μου παει καλα.Φυσικα υπαρχει ο κινδυνος να τον παρεξηγησω,αλλα δεν μπορω να το αλλαξω αυτο,μου τη δινει.

κι εμένα μου την δίνει αυτό.
Μου την σπάει η τόση καλοσύνη,καταντάει αηδία στο τέλος :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Η υποκρισία και η γκρίνια με ενοχλούν απόλυτα
:thumbsdown: :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolos1986

Νεοφερμένος

Ο Αποστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Όταν κάποιος κάνει τον έξυπνο και ιδιαίτερο γνωρίζω ότι δεν είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sky+sea

Νεοφερμένος

Ο sky+sea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
α) η υποκρισία β)αλλαζονία /σνομπισμός γ) η επιλογή συντρόφου / παρέας / δουλειάς / τρόπου ζωής γενικά με κριτήριο ''τα μάτια του κόσμου'' δ) η μοιρολατρεία ε) η κοκεταρία ( μα σας έχει τύχει ποτέ να περιμένετε 1 ώρα γυναίκα να ετοιμαστεί για την θάλασσα ? και δεν εννοώ αποτρίχωση κτλ , αλλά ΜΑΚΙΓΙΑΖ , ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΙ κτλ )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Οι κουτσομπόληδες και οι ξερόλες είναι έξω από το ρεπερτόριό μου. Δεν ξέρω αλλά ούτε και μπορώ να τους αντιμετωπίσω. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Η υποκρισία,η υποκρισία,η υποκρισία.Όλα τα άλλα μπορώ να τα συγχωρήσω ή έστω να τα ανεχτώ αρκεί να ξέρω πως αυτός/ή που έχω απέναντι μου είναι αληθινός/ή.Δεν μπορώ όταν μου μιλάνε να κάνω και δεύτερες σκέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Δεν αντέχω με τίποτα την βλακεία και την χαζομάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
1. Η αχαριστία
2. Η υποκρισία
3. Η υστεροβουλία
4. Η κατινιά
5. Η αλλαζονία


top five....
Μπορώ να συνεχίσω ως το top ten αλλά άστο.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
1. Κατινια
2. Κολακεια(ειδικα οταν κανει καραμπαμ οτι γινεται τελειως "για να γινει".. αν εχεις και υποψιες οτι ο αλλος σε θαβει κιολας, δεν το συζηταμε, ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ!)
3. Υποκρισια
4. Υπερβολικη αυτοπεποιθηση..αν ειναι και χωρις λογο ακομη "καλυτερα", εχει μπει black list καραμπινατος!
5. Υπεροψια
6. Απολυτα κεφαλια (Το μυαλο ειναι σαν το αλεξιπτωτο, και τα υπολοιπα γνωστα)
7. Η ταση μερικων γυναικων να φερονται τελειως αλλοπροσαλλα οταν 'μπαινουν' ανδρες στην παρεα. Γελαμε πολυ, μιλαμε πολυ, ειμαστε ηλιθιες -ΠΟΛΥ!
8. Γενικα η βλακεια..οπως την προσδιοριζει ο καθενας
9. Τα χαζοχαρουμενα και τα χαζογελα και ολα αυτα τα σουξουμουξου..μπιεχ!
10. Η ζηλεια..απο συντροφο και απο φιλους(χειροτερη απο συντροφο..!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina :
(Το μυαλο ειναι σαν το αλεξιπτωτο, και τα υπολοιπα γνωστα)

Σαν τις ομπρέλες το ήξερα εγώ! :P

Πάντως συμφωνώ με όλα όσα λες εκτός απο την υπερβολικη αυτοπεποόιθηση: Όταν υπάρχει λόγος και δεν αποσκοπει και σε μειωση του άλλου τότε δεν έχω πρόβλημα. Στη σημερινή εποχή έχουμε φτάσει στο άλλο άκρο σε αυτό το θέμα, να θεωρείσαι ψώνιο αν παραδεχτεις κάποιο προτέρημα σου. Δηλάδη αν κάποιος έχει το γνωθι'σ'αυτον ειναι ψώνιο? Έχουμε φτάσει να πρέπει να θεωρεις εαυτόν σκουπίδι για να μην σε πουν ψώνιο! :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Σαν τις ομπρέλες το ήξερα εγώ! :P

Πάντως συμφωνώ με όλα όσα λες εκτός απο την υπερβολικη αυτοπεποόιθηση: Όταν υπάρχει λόγος και δεν αποσκοπει και σε μειωση του άλλου τότε δεν έχω πρόβλημα. Στη σημερινή εποχή έχουμε φτάσει στο άλλο άκρο σε αυτό το θέμα, να θεωρείσαι ψώνιο αν παραδεχτεις κάποιο προτέρημα σου. Δηλάδη αν κάποιος έχει το γνωθι'σ'αυτον ειναι ψώνιο? Έχουμε φτάσει να πρέπει να θεωρεις εαυτόν σκουπίδι για να μην σε πουν ψώνιο! :rolleyes:

Θα συμφωνήσω μαζί σου! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: (το είπα εγω αυτό?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μααα ειπα οτι μ'εκνευριζει η υπερβολικη αυτοπεποιθηση οταν την εχει καποιος ΧΩΡΙΣ να υπαρχει λογος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina :
Μααα ειπα οτι μ'εκνευριζει η υπερβολικη αυτοπεποιθηση οταν την εχει καποιος ΧΩΡΙΣ να υπαρχει λογος!

4. Υπερβολικη αυτοπεποιθηση..αν ειναι και χωρις λογο ακομη "καλυτερα", εχει μπει black list καραμπινατος!

Όπως βλέπεις παραπάνω φαινεται (ή τουλάχιστον εγώ αυτο κατάλαβα) ότι όταν γινεται χωρίς λόγο απλα σε εκνευρίζει περισσότερο, δηλαδή οτι και να υπάρχει λόγος σε εκνευρίζει, απλα λιγότερο απ'οτι όταν δεν υπαρχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
δεν μου αρεσουν οι βρωμοστωμοι και αυτοι που εχουν παπακι και νομιζουν οτι οδηγουν πυραυλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ka-li :
Δεν αντέχω με τίποτα την βλακεία και την χαζομάρα.

Συμφωνώ απόλυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Μου την δίνει αφάνταστα η ψευτιά,η εξυπνάδα,η υποκρισία και η αχαριστία. :mad:
Να πω και άλλα; :tongue: :whistle:
Φιλιά. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Η εξυπνάδα; Θες βλάκες δηλαδή; :P
Μάλλον εννοείς ο εξυπνακισμός (sic), σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Καλά βρε μη με κυνηγάς. :tongue:Το διορθώνω. :redface:
Τα άτομα που το παίζουν περισσότερο έξυπνα απο ότι είναι καλέ. :mad:
Εντάξει τώρα emufear; :tongue:
Φιλιά. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
αντιπαθώ πάρα πολύ τους αγενείς ανθρώπους , αυτούς που λένε ψέματα κ όσους μιλάνε πολύ δυνατά (φωνακλάδες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
μου ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι το να ειναι καποιος αδιαλλακτος (δε μπορω, θελω να του κανω τατοαζ στο προσωπο με το νυχι!!!).
και επισης, περιπτωση που αυτη τη στιγμη τη ζω, να ειναι καποιος που τον εχεις για κολλητο σου φιλο και το καλυτερο παιδι, και ξαφνικα να γινεται το φως και να καταλαβαινεις οτι τοσο καιρο τωρα , σου εκανε τσατσιες!!!!
δεν αντεεεεεεεεεεεεχω!!!!:mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top