Apple iPod Touch

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Γεια σας!

Πριν απο λιγες ωρες αγορασα την πρωτη μου συσκευη ipod και συγκεκριμενα τo touch!

Θελω να με βοηθησετε και να μου πειτε τον τροπο που μπορω να βαζω τραγουδια στο mp3 player,ειτε μονομενα,ειτε μαζικα.

Σας ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πρέπει αρχικά να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις το iTunes στον υπολογιστή σου. Το 'χεις κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Κανεις εγκατασταση το itunes που προφανως περιεχεται μεσα σε δισκακι στην συσκευασια..
Ανοιγεις το προγραμμα,πας στην καταλληλη κατηγορια στα αριστερα του παραθυρου πχ music,video και λοιπα και κανεις drag & drop το αρχειο που θες στην καταλληλη κατηγορια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πρέπει αρχικά να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις το iTunes στον υπολογιστή σου. Το 'χεις κάνει;

Λες να μην το εκανα;-_-

Ειμαι διπλα στην πηγη και δεν ξερω αν μπορω να πιω νερο :P
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από KostasTheGreek;339111[B:
]Κανεις εγκατασταση το itunes που προφανως περιεχεται μεσα σε δισκακι στην συσκευασια..[/B]
Ανοιγεις το προγραμμα,πας στην καταλληλη κατηγορια στα αριστερα του παραθυρου πχ music,video και λοιπα και κανεις drag & drop το αρχειο που θες στην καταλληλη κατηγορια..:)

Downloaded from the website of apple:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Kαταρχην καλοριζικο το ipod φιλε Παναγιωτη..:)..κι εγω προκειται να το αγορασω (συγκεκριμενα με τα 8gb καθως μου ειναι αρκετα)..απ'οσο ξερω η apple δν δινει το itunes σε καποιο δισκακι αλλα θα πρεπει να το κατεβασεις απ'το site της δωρεαν φυσικα. Συγκεκριμενα μονο μεσω του itunes μπορεις να περνας οτιδηποτε στο ipod..και αυτο γινεται με ενα drag & drop οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω στην αντιστοιχη κατηγορια..οτι απορειες εχεις ρωτα μας..εδω θα ειμαστε..:D
Και παλι καλοριζικο και ειμαι σιγουρος πως δν θα μετανοιωσεις για την αγορα αυτη..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iasonsea

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Δεν γίνεται ακριβώς με drag and drop φτιάχνεις ό,τι play lists θες και μετά κάνεις συγχρονισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Kαταρχην καλοριζικο το ipod φιλε Παναγιωτη..:)..κι εγω προκειται να το αγορασω (συγκεκριμενα με τα 8gb καθως μου ειναι αρκετα)..απ'οσο ξερω η apple δν δινει το itunes σε καποιο δισκακι αλλα θα πρεπει να το κατεβασεις απ'το site της δωρεαν φυσικα. Συγκεκριμενα μονο μεσω του itunes μπορεις να περνας οτιδηποτε στο ipod..και αυτο γινεται με ενα drag & drop οπως ειπαν και τα παιδια πιο πανω στην αντιστοιχη κατηγορια..οτι απορειες εχεις ρωτα μας..εδω θα ειμαστε..:D
Και παλι καλοριζικο και ειμαι σιγουρος πως δν θα μετανοιωσεις για την αγορα αυτη..:no1:

Αξιζει τα 299 που ριξαμε!(16 GB!Θα τους βαλω και επεισοδια sailor moon!):D.Ειναι πολυ ωραια συσκευη και αμα την πιασεις για 10 λεπτα,μετα δεν ξεκολλας!

Δεν γίνεται ακριβώς με drag and drop φτιάχνεις ό,τι play lists θες και μετά κάνεις συγχρονισμό.

Οκ :).Αρα φτιαχνω playlists και βαζω τα κομματια που θελω μαζι.Thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Γινετε με drag & drop απλα πρεπει να τσεκαρει ενα κουτακι το οποιο λεει διαχειριση τραγουδιων κλπ χειροκινητα...δεν θυμαμαι ακριβως τι ελεγε η επιλογη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Nuha ? Είμαι η μόνη που πάω στο library και κάνω add a file/add a folder ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Nuha ? Είμαι η μόνη που πάω στο library και κάνω add a file/add a folder ?

Και εγω αυτο κανω..Παντα αναρωτιομουν βεβαια αν υπαρχει πιο ευκολος τροπος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Nuha ? Είμαι η μόνη που πάω στο library και κάνω add a file/add a folder ?

Τι να σου πω..Εδω και 3 χρονια εγω drag & drop βαζω τραγουδια στο nano μου,το οποιο βεβαια απεβιωσε εδω και μια εβδομαδα και παω για καινουριο:D
Απο εβδομαδα περιμενω το καινουριο..Μιας και βλεπω πως πολλοι δεν γνωριζεται πως γινεται αυτο(το drag & drop φορτωμα τραγουδιων)..θα φτιαξω εναν οδηγο για τα σχετικα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μα εγώ πάω add a folder και βάζω φακέλους ανα artist και είμαι κομπλέ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Οκ γινεται και αυτο απλα το drag & drop ειναι αρκετα πιο βολικο..κατα την γνωμη μου βεβαια..απο εκει και περα..γουστα ειναι αυτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Nuha ? Είμαι η μόνη που πάω στο library και κάνω add a file/add a folder ?

Συγχαρητήρια. Κι οι δυο μας ακολουθούμε τον ποντιακό τρόπο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Συγχαρητήρια. Κι οι δυο μας ακολουθούμε τον ποντιακό τρόπο :)

3 ειμαστε, και καλα κανουμε.:P
Γιατι ειμαι Ποντια, ωρε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν είναι ποντιακός ρε παλικάρια, είναι αμεσότατος, ωραιότατος και πανεύκολος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έλα να γινόμαστε πολλοί. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τί iPod έχεις καμάρι εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
για να τα βάλετε με drag n drop δοκιμάστε να τικάρετε την επιλογη "Manually manage music and videos", που βγαίνει μόλις συνδέσετε το ipod, στην καρτέλα "Summary".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top