Apple iPod Touch

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Σε τρώω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Γιατί ποιο έχεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Α,σε τρώει σε τρώει,ο Γιάννης έχει 2,έχει και το δικό μου το touch των 8 GB κι ένα δικό του κλασικό μαύρο που δε θυμάμαι τι μοντέλο είναι αλλά έχει 80 GB μνήμη(αν θυμάμαι καλά) και κοκορεύεται.
Papa καλορίζικο,εμένα μου το πήρε πέρυσι το καλοκαίρι ο νονός μου κι ακόμα δεν έχω βγάλει τη διαφάνεια που είναι στην οθόνη,έχω και μια ροζ θηκούλα.Βέβαια να πω την αλήθεια από την αρχή φοβόμουν να μην το χαλάσω οπότε δεν κάνω κατάχρηση.Α!Επίσης η μπαταρία του τελειώνει σχετικά γρήγορα,ένα πήγανε-έλα Χαλάνδρι- Περιστέρι να κάνεις και τελείωσε.Άλλη φορά να κάνεις και μια έρευνα αγοράς.
Επι τη ευκαιρία, βίντεο πως μπορείς να βάλεις?Έχω προσπαθήσει αλλά δε μου τα εμφανίζει.Μόνο φωτογραφίες και τραγούδια έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η μπαταρία τελειώνει πανεύκολα όταν παίζεις παιχνίδια. -.-"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Στο δικό μου δεν έχω παιχνίδια.Μόνο λίγη μουσικούλα ακούω και βλέπω τις καλοκαιρινές μου φωτογραφίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χμ για τις εικόνες δεν έχω προσέξει. Δοκίμασε να ακούς μουσική μόνο για να δεις πόσο θα κρατήσει την επόμενη φορά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iasonsea

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγώ πάλι το nano μου το παινεύω από θέμα αυτονομίας. :P
Είχα την εντύπωση ότι η μπαταρία των iPod κρατάει πιο πολύ από κάθε άλλη συσκευή mp3 (δηλαδή σε σχέση μ' ένα παλιό απλό που είχα...). Ίσως ευθύνεται το ότι δεν έχω τίποτα άλλο εκτός από μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Μόνο εγώ έχω LG; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι οπότε τα μπογαλάκια σου και σ'άλλο thread. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
ΌΧΙ. Βάλε με και μένα μέσα. :D

Kι εδώ ταιριάζουμε αγαπημένε μου...

Το nano chromatic σε ασημένιο. :P

Ανταλλάζεις με κόκκινο-μπορντώ-κεραμιδί?

Χμ για τις εικόνες δεν έχω προσέξει. Δοκίμασε να ακούς μουσική μόνο για να δεις πόσο θα κρατήσει την επόμενη φορά. :hmm:

Θέλει iphoto (ΜAC δηλαδή) ή Photoshop Elements...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Α,σε τρώει σε τρώει,ο Γιάννης έχει 2,έχει και το δικό μου το touch των 8 GB κι ένα δικό του κλασικό μαύρο που δε θυμάμαι τι μοντέλο είναι αλλά έχει 80 GB μνήμη(αν θυμάμαι καλά) και κοκορεύεται.
Papa καλορίζικο,εμένα μου το πήρε πέρυσι το καλοκαίρι ο νονός μου κι ακόμα δεν έχω βγάλει τη διαφάνεια που είναι στην οθόνη,έχω και μια ροζ θηκούλα.Βέβαια να πω την αλήθεια από την αρχή φοβόμουν να μην το χαλάσω οπότε δεν κάνω κατάχρηση.Α!Επίσης η μπαταρία του τελειώνει σχετικά γρήγορα,ένα πήγανε-έλα Χαλάνδρι- Περιστέρι να κάνεις και τελείωσε.Άλλη φορά να κάνεις και μια έρευνα αγοράς.
Επι τη ευκαιρία, βίντεο πως μπορείς να βάλεις?Έχω προσπαθήσει αλλά δε μου τα εμφανίζει.Μόνο φωτογραφίες και τραγούδια έχω.

Θες να ανταλλάξουμε;

Kι εδώ ταιριάζουμε αγαπημένε μου...

Ω, ΜΑ ΝΑΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εδώ και ένα μήνα εχω ξετρελαθεί με το καινούριο ipod touch 3rd generation 32 gb της apple . Θέλω να ακούσω τη γνώμη του καθένα, και από αυτούς που έχουν της 2ης γενιάς. Σκέφτομαι σοβαρά να το αγοράσω αλλά από την άλλη σκέφτομαι τα ευρουλάκια που θα μου φύγουν, εσείς τι λέτε;;;;:thanks::bye:
https://www.apple.com/ipodtouch/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
its just perfect.....
my dream media player ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Έχω το 2g και για να μη φλυαρώ, ναι αξίζει. Απλά έιχα πάρει κινητό πριν λίγους μήνες και σκέφτηκα ότι έκανα μαλακία, γιατί θα μπορούσα να χα πάρει iphone, 2 σε 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Επειδή γενικά εγώ έχω μαμηθεί στο tutorial, αξίζει και ελπίζω να πάρω κι εγώ ένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Eχω το 2g και ειναι καταπληκτικο :D

Σας προτεινω:μην αγορασετε το νεας γενιας,καλυτερα iphone 3gs (ολα σε 1 ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
όλα σε ένα αλλά και διπλή τιμή....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Σιγά μην είναι και διπλάσια τιμή... είπαμε...299 το Touch, 349 το αντοίστιχο iphone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Eγώ το iPod Νano έχω και πραγματικά είναι ό,τι καλύτερο έχω αγοράσει ποτέ. Μιλάμε για άλλο επίπεδο. Αν περιμένα λίγο παραπάνω, θα το αγόραζα αυτό που θες με κλειστά μάτια.
Συγγνώμη βέβαια, αλλά για την ηλικία σου τα λεφτά είναι πολλά. Υποθέτω ότι τα φράγκα τα έχουν οι γονείς σου και δεν έχεις πρόβλημα. Τέσπα, πάρ'το με την προϋπόθεση ότι όντως θα το χρησιμοποιείς για αυτά που προορίζεται (όχι μόνο για μουσική πχ) και όχι για να πουλάς μούρη. Και αν σκοπεύεις να προσθέσεις πολλά τραγούδια, ΜΗΝ πάρεις την 8gb version. Λες την 32gb, το βλέπω, απλά επειδή μπορεί να σκεφτείς να ρίξεις την τιμή με την 8gb, μην το κάνεις.
-----------------------------------------
Kαι μην ξεχνάτε 299 U.S. dollars = 205 Euros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top