Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
εγω λεω να κανω κινεζικα γραμτα στην πλατι θα δω ομως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εμενα μ αρεσει η ιδεα του τατουαζ ( οταν μεγαλωσω...).εχει κανει κ η αδερφι μ μια νεραιδα στον αφιενα....εμενα μ αρεσουν τα μικρα αστερακια στο ποδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raiNja

Νεοφερμένος

Ο Σεργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Στυλίδα (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω θελω ν κανω φτερα στη πλατη χΔ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Eγω θελω να κανω ενα αστερι στον καρπο μου ... τα γραμματα ΛΝ στην σπονδυλικη μου στηλη το κινεζικο συμβολο της δυναμης στον αστραγαλο .... αυτα .... :P Λατρευω τα τατουαζ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
εγω δεν θα εκανα ποτε τατουαζ...χενα ναι αλλα οχι τατουαζ..θα φτασεις σε μια ηλικια που θα εισαι 50 χρονων πχ θα εισαι με το τατουαζ?εε δεν ειναι και οτι ωραιο για αυτη την ηλικια:P
μονο στην χενα συμφωνω προσωπικα εγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
εγω δεν θα εκανα ποτε τατουαζ...χενα ναι αλλα οχι τατουαζ..θα φτασεις σε μια ηλικια που θα εισαι 50 χρονων πχ θα εισαι με το τατουαζ?εε δεν ειναι και οτι ωραιο για αυτη την ηλικια:P
μονο στην χενα συμφωνω προσωπικα εγω..

σε αυτο που λεει εχει δικιο γιατι 50 χρονον ανθροπο θα σε βλεπουν στον δρομο και θα λενε κιτα τον αυτον εκι με το τατουαζ αλιτης θα ειναι και κατι τετια ξερετε τωρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
σε αυτο που λεει εχει δικιο γιατι 50 χρονον ανθροπο θα σε βλεπουν στον δρομο και θα λενε κιτα τον αυτον εκι με το τατουαζ αλιτης θα ειναι και κατι τετια ξερετε τωρα!!!


οχι για τα ματια του κοσμου..απλα ειναι μονιμο το τατουαζ..και οσο να ναι απο καποια ηλικια και επειτα δεν ειναι ωραιο(στην ασιθητικη του καθενος)να εχει τατουαζ σε μια ηλικια που μαλλον δεν θα επρεπε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Υπάρχει χένα για εξάμηνο or somethin; Πόσο κοστίζει; Πάνω από 50ρικο; Επίσης τι χρώματα υπάρχουν θέλω μαύρο και άσπρο :D

Για μόνιμο θα το σκεφτώ μετά τα 18...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Να ένα καλό των 18. Τσουπ, μπορείς να κάνεις μόνιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασίλης!

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Λατρεύω τα τατουάζ! Δεν το εγκρίνουν οι δικοί μου! Δεν μιλάμε για μόνιμο φυσικά! Για χέννα! Και αυτό επειδή ένας οικογενειακός φίλος έκανε στο χέρι και επειδή είχε αλλεργία στο οξυζενέ με το οποίο το αναμιγνύουν, του προκάλεσε σχεδόν έγκαυμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
δεν θα εκανα ποτε τατουαζ... δεν μου αρεσουν καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ θα εκανα κανένα μικρό τατουαζ στο μπρατσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Κάνε ένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
θα εκανα την ελληνικη σημαια(χωρις να το μετανοιωσω) και μπορει και κανα ονομα κοπελας (αυτο μπορει αργοτερα να το μετανιωνα). κατι εχω ακουσει οτι με λειζερ βγαινει αν δεν το θες αλλο αλλα δεν ειμαι σιγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Οπως ο Σκοφιλντ, αααααααααααααχχχχχ βαααααααχχχχχχχ:'(:'(
Ωραιο ειναι Τιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Τον ΔΙΚΕΦΑΛΟ στην πλάτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
:fss::fss::fss::fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antreas95

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγώ ειμαι κατα των ταττου γιατι εχω ακουσει οτι κανουν κακο στο αιμα....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top