Piercings

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Σας αρέσουν? Τι/πόσα έχετε? Σας αρέσουν(και ειδικότερα στο αντίθετο φύλο)?

Μήπως είναι φετίχ σας?

Εγώ έχω απλά 2+1 στα αυτιά και θα κάνω άλλη μια τώρα το καλοκαίρι και το σκέφτομαι για μύτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ εγώ παλία είχα 3+2 στα αυτιά, τώρα έχω το κλασσικό 1+1. Θα ήθελα πολύ να κάνω σε αφαλό αλλα σκέφτομαι τον πόνο. Επίσης μου αρέσει πάρα πολύ στη μύτη αλλά η μύτη μου δεν μου το επιτρέπει. Θεωρώ ότι για να κάνεις piercing στη μύτη πρέπει η μύτη σου να είναι τέλεια.
Στους άντρες πάντως δεν μου αρέσει καθόλου όπου και να ειναι. Απλά στα αυτιά δεν θα με χάλαγε και πολύ αν είχε ενα διακριτικό... Δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος που δεν μου αρέσει στους άντρες, απλά δεν ειναι του γούστου μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Όντως στου άντρες δεν είναι ωραίο... άλλοι κάνουν στη γλώσσα :tongue: :blink:, απαίσιο! αναρωτιέμαι αν δε τους ενοχλεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν πολύ πάντως. Θα έκανα ένα στο φρύδι αν μου πήγαινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Ένα στο αυτί δε με χάλαγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros :
Όντως στου άντρες δεν είναι ωραίο... άλλοι κάνουν στη γλώσσα :tongue: :blink:, απαίσιο! αναρωτιέμαι αν δε τους ενοχλεί...

Βασικά στη γλώσσα πονάει και πάρα πολυ! Μια γνωστή μου όταν της το έκαναν λιποθύμησε απο τον πόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ έχω στα αυτιά 2+1
παλιά ήθελα στην μύτη τώρα δεν θέλω όμως που έχει γίνει κάτι δεδομένο ;)

Στους αντρες δεν με πειράζει αρκεί να είναι στο στυλάκι τους.
Έχω φίλο με σκουλαρίκι στην γλώσσα και δεν τον ενοχλεί καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μπλιάχ! δε μου αρέσουν καθόλου τα σκουλαρίκια :thumbsdown:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Στην γλώσσα δεν είναι επικίνδυνο? ένα μεταλικό πράγμα μέσα στο στόμα σου μπορεί να προκαλέσει μολύνσεις. Στο αυτί είναι ωραιά όταν βάζουν και στο πάνω σημείο. Στην μύτη και στο φρύδι πρέπει να σου πάει πολύ για να το φορέσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Ρε παιδια εγώ ανατριχιάζω με τα piercings στα φρύδια, μπλιάααχ.
(και μιά φορά είχα δεί στην παραλία έναν με piercing στη ρώγα και είχα ΚΑΤΑανατριχιάσει.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Μπααα δεν είναι για μένα τα σιδερικά :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ειχα παλιά ενα μικρο κρικακι στο αριστερό αυτί πάνω πάνω και σκεφτομε να την ανοίξω ξανά. όσο για το άλλο φύλλο μ' αρέσουν κάθε είδους, απλά υπάρχουν μερικές που κάποιο απλά δεν τους πάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
(και μιά φορά είχα δεί στην παραλία έναν με piercing στη ρώγα και είχα ΚΑΤΑανατριχιάσει.)

Κι όμως μια γνωστή μου είχε φετίχ με το σκουλαρίκι στη ρώγα στους άντρες! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ενα κρικακι στο σπερτασκι δεν θα με χαλαγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από trobas :
Ena krikaki sto spertaski den tha me xalage

Τί είναι αυτό??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Μίροσλαβ Πετσάρσκι; (Παλιός μπασκετμπολίστας του ΠΑΟ :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Μίροσλαβ Πετσάρκι; (Παλιός μπασκετμπολίστας του ΠΑΟ :p)

ΑΑ είναι του ΠΑΟ :thumbsdown: γι'αυτο......αν ήταν του ΟΣΦΠ :thumbsup: θα τον ήξερα :tongue: :tongue: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μπα... μαλλον στο πετσάκι εννοεί... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδια το σπερτσκακι ειναι το χαμηλοτερο σημειο των balls του αντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από trobas :
Παιδια το σπερτσκακι ειναι το χαμηλοτερο σημειο των balls του αντρα

:wacko:πρώτη φορά το ακούω :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top