Ιδέες και προτάσεις για δώρα

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
φωτογραφικη ψηφιακη σε τι ιμές παίζουν?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καθότι επίκαιρο παλι πλέον, το επαναφέρω μαζί με το ΔΙΚΟ ΜΟΥ ερώτημα....


θα είμαστε φιλοξενουμενοι ΟΛΕΣ τις γιορτες σε σπιτι φιλικου ζευγαριου....
φυσικά και θέλω να πάω με γεμάτα τα χέρια μου με δώρα....
ενα για το σπιτι, ένα για αυτόν κι ένα για αυτη....
το για το σπιτι είναι ευκολο....
τα προσωπικά δωρα δεν ξέρω τι να κάνω, δεδομένου ότι ζουν πολυ μακρυα (Ορεστιάδα :P) και εδω και αρκετο καιρο δεν έχω την επαφη του να ξέρω τι τους λείπει ή τι θα ήθελαν....
Οποτε? ζητάω εσας :P
Βοηθητικά στοιχεία....
Ο άντρας στρατιωτικός (μπλιαξ :P) πολύ εύσωμος και με χιούμορ!
Η κοπελα ασφαλίστρια επισης ευσωμη και επισης με χιουμορ!
Παιδάκια δεν έχουν (Ακομα) και ηλικία 32-35 περιπου (δεν εχω ζητήσει και ταυτότητα :P)


heeeeeeeeeeeeeeelp


edit
μπορώ να διαθέσω γυρω στα 150 ευρώ και για τους δυο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι στρατιωτικός είναι, Κουέ μας;
Επίσης, πού μένεις; Η Νέα Ερυθραία είναι πολύ εκτός του βεληνεκούς σου;



Α, ή κάτι τέτοιο... ;)

Ή με ανάλογα αξεσουάρ...


Ή κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καθότι επίκαιρο παλι πλέον, το επαναφέρω μαζί με το ΔΙΚΟ ΜΟΥ ερώτημα....


θα είμαστε φιλοξενουμενοι ΟΛΕΣ τις γιορτες σε σπιτι φιλικου ζευγαριου....
φυσικά και θέλω να πάω με γεμάτα τα χέρια μου με δώρα....
ενα για το σπιτι, ένα για αυτόν κι ένα για αυτη....
το για το σπιτι είναι ευκολο....
τα προσωπικά δωρα δεν ξέρω τι να κάνω, δεδομένου ότι ζουν πολυ μακρυα (Ορεστιάδα :P) και εδω και αρκετο καιρο δεν έχω την επαφη του να ξέρω τι τους λείπει ή τι θα ήθελαν....
Οποτε? ζητάω εσας :P
Βοηθητικά στοιχεία....
Ο άντρας στρατιωτικός (μπλιαξ :P) πολύ εύσωμος και με χιούμορ!
Η κοπελα ασφαλίστρια επισης ευσωμη και επισης με χιουμορ!
Παιδάκια δεν έχουν (Ακομα) και ηλικία 32-35 περιπου (δεν εχω ζητήσει και ταυτότητα :P)


heeeeeeeeeeeeeeelp


edit
μπορώ να διαθέσω γυρω στα 150 ευρώ και για τους δυο :)

σκουλαρίκια με κρεμαστο στο λαιμο ή φουλάρι

μια πίπα ή ενα πακέτο καλής ποιοτητας πουρα ή μια ασημένια θήκη για τσιγαρα
σορι αλλα τα ειχα γραψει πιο ωραία αλλα μου σβήστηκαν 2 φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Προτεινω μονο να αποφυγεις ρουχα, γιατι σε περιπτωση αλλαγης, ζονκ.

Για την κοπελα μπορεις να παρεις ενα ακριβο αρωμα, μια ζωνη, μια τσαντα, εσωρουχα, αξεσουαρ..

Για το παιδι, αρωμα (ε σε εναν απ'τους δυο τελος παντων :p), κατι κομπιουτεριστικο αν ασχολειται, κατι τυπου mp3player..Αυτα μου ρχονται τωρα :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Προτεινω μονο να αποφυγεις ρουχα, γιατι σε περιπτωση αλλαγης, ζονκ.

Για την κοπελα μπορεις να παρεις ενα ακριβο αρωμα, μια ζωνη, μια τσαντα, εσωρουχα, αξεσουαρ..

Για το παιδι, αρωμα (ε σε εναν απ'τους δυο τελος παντων :p), κατι κομπιουτεριστικο αν ασχολειται, κατι τυπου mp3player..Αυτα μου ρχονται τωρα :X

συμφωνώ με το άρωμα αρκει να είναι μέτριας έντασης, ουτε πολύ ελαφρύ ούτε πολύ βαρύ , γιατι λογικα δεν ξέρεις το γούστο της.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amelie

Νεοφερμένος

Η Amelie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Για την κοπέλα ένα άρωμα ή ένα πολύ ωραίο φουλάρι ή ένα πορτοφόλι δερμάτινο...
για τον κύριο της οικογένειας γκάτζετ...ή μπορείς να του πάρεις ένα καλό ποτό...Ξέρω και μαγαζί που κάνει αποκλειστικές εισαγωγές και έχει πολύ ψαγμένα ποτά..(αν θες πες μου να σου στείλω με pm τα στοιχεια γιατί δεν ξέρω αν πρέπει να το βάλω εδώ..)
Στο μαγαζί με τα ποτά που σου λέω μπήκε μια κοπέλα και πήρε ένα ποτό 30 ετών δώρο για τον καλό της που έκλεινε τα 30...Εγώ το βρήκα πολύ πολύ πρωτότυπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μου λετε και εμενα τι να παρω στην κοπελια μου; (εχει γενεθλια λιγες μερες πριν τα χριστουγεννα και μετα καπακι ειναι και τα χριστουγεννα:P)
Σκευτικα να τις παρω καμια μπλουζα με καπιο απο τα αγαπημενα της συγκροτιματα αλλα τα μαγαζια που εχουν τετιες μπλουζες ειναι πλεων κλειστα. μετα σκευτικα να της παρω κατι απο ρεζερβα αλλα στο site που κοιταξα δεν ειχε τπτ που να ειναι αρκετα ιδιετερο.... Ριχτε καμια ιδεα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Krone από ίντερνετ παίζει να πάρεις κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σαν τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ε, τις μπλούζες που θες, για παράδειγμα, τις βρίσκεις!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ΔΕν εχω υποψην καπιο Ελληνικο e-shop που να πουλαει τετιες μπλουζες, ξερεις θελω ελληνικο για να μπορω να πληρωσω με αντικαταβολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Πάντως εγώ πρώτη φορά στην ιστορία δεν έχω καμία απολύτως ιδέα για κανένα δώρο:( . Έμπνευση γιοκ! Α, μπα κάτι δεν πάει καλά. Άλλες χρονιές είχα τόσες ιδέες και μπορούσα να φάω το φοιτητικό επίδομα άνετα, φέτος τίποτα...:/: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Χριστουγεννα ηρθαν και μη μου πειτε οτι δεν το σκεφτεστε ηδη;
Τι δωρα θα κανετε στους γονεις σας; Στα αδερφια σας; Στο ετερον ημισυ; Στους κολλητους; Σε οποιονδηποτε αλλο;

Και τι θα θελατε να σας κανουν αλλα δεν μπορειτε να το ζητησετε;

Αντε μπας και παρω καμια ιδεα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Δε θα κάνω κανένα δώρο στην οικογένεια.
Θα στείλω όμως κάρτα στους φίλους μου που θα φύγουν στα σπίτια τους και στο ανηψάκι μου που είναι Αγγλία θα στείλω ένα παιχνιδάκι.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
hacuna καλό τόπικ γιατί έχω στερέψει κ γω από ιδέες...

βασικά χτές πήρα στον παπού έναν Ατλα που ήθελε του 2004 κ καταχάρηκε!!:clapup:

στην μαμα σκεφτόμουν καμιά τσάντα ή μια υπέροχη τσαγιέρα-κοτα που είδα (αλλά κάνει τα μαλλιοκέφαλά μου)...:(
στον αδελφό είμαι ανάμεσα σε δίσκο pink floyd, παρτιτούρες-βιβλίο για κιθάρα, ή τα χαμένα επεισόδια του βιου κ της πολιτείας του μακ ντακ που βγήκε σε βιβλίο...:hmm:

στον μπαμπα, ιδέα δεν έχω, κάτι πάντος με φωτογραφία.

στο αμόρε καμιά πρωτοτυπη ιδέααα;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμμμμ, δεν ξέρω..
Στη μαμά μου μάλλον θα της πάρω κάτι για το σπίτι. Στον πατέρα μου δεν έχω ιδέα... Θα δω.
Στο αγόρι μου του έω αγοράσει ήδη δώρο :redface:
Στην κολλητή μου θέλω να πάρω ένα πολύ όμορφο καθρεφτάκι που βρήκα σε ένα μαγαζί στην Ερμού αλλά είναι ακριβό ρε γμτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Για αμόρε: ψάξτε μακαρόνια σε περίεργα σχήματα (από σχήμα... πέους, μέχρι χριστουγεννιάτικου δέντρου και καρδούλας) και μαζί με κάτι άλλο, υποσχεθείτε... ιδιαίτερο τραπέζι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Για αμόρε: ψάξτε μακαρόνια σε περίεργα σχήματα (από σχήμα... πέους, μέχρι χριστουγεννιάτικου δέντρου και καρδούλας) και μαζί με κάτι άλλο, υποσχεθείτε... ιδιαίτερο τραπέζι!

ωχ! καλά είσαι απερίγραπτη!!! που τα βρίσκεις αυτά;; υπάρχουν συγκεκριμένα μαγαζία, ή μήπως δεν υπάρχουν πουθενά;!;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μακαρόνια σε σχήμα πέους? Ήμαρτον :P

Εγώ είμαι τόσο πίσω που του πήρα κασέτα super mario για το nintendo ds?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top