Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Α,πολυ ωραια πραγματα,εχω μια φρεσκια 2 ημερων στη Σαντορινη,αλλα δεν τα παραταω,θα επιμεινω μεχρι να φαω την τελειωτικη απο την κοπελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εφαγα μια διακριτικη το καλοκαιρη στην ισπανια απο ενα σλοβενο! εχω ριξει κανα δυο, αλλα παντα διακριτικα, ε πιτα ειπαμε να δωσουμε, οχι να γινει πιτα ο αλλος :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Καλησπερα συναδελφοι,

εχω μια ερωτηση.
Αν η χυλοπιτα σε ιδιο φειλο μετραει σαν πιτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
φυσικά και μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ωραια τοτες...εχω ριξει 5...εχω επιτυχια στους gay....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Τότε έχω ρίξει και εγώ μία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
πωπω επιτυχίιιες!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Την μεγαλύτερη χυλόπιτα την έριξα εις τριπλούν (!) σε έναν τυπάκο, ο οποίος επέμενε και δεν ξεκόλλαγε με τίποτα. Σαφώς και ήμουν ευγενική στην αρχή, αλλά με έφτασε σε σημείο εκείνος να κλαίει και εγώ να του λέω απαθέστατα ότι ΔΕΝ είμαι ερωτευμένη μαζί του και δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι. Επικοινωνούμε ακόμα (3 χρόνια αργότερα) και έχω την υποψία ότι αν του δώσω λιιιιιιιιιιγο θάρρος θα μου την ξαναπέσει! Έλεος!
Η χυλόπιτα που έφαγα εγώ και δεν θα ξεχάσω ποτέ, ηταν από έναν τύπο που είχαμε σχέση περίπου ένα μήνα. Εγώ τρελή και παλαβή μαζί του και στον κόσμο μου, έτσι λοιπόν δεν πρόσεξα τα εμφανέστατα σημάδια απομάκρυνσής του. Μέχρι που μια ωραία μέρα, μου ζητάει να βγούμε για να μιλήσουμε, και μου λεει χύμα και τσουβαλάτα ότι υπάρχει άλλη κοπέλα και με μας και παιζόταν και τίποτα σοβαρό. Μου'ρθε να λιποθυμήσω όταν το άκουσα, αλλά με απόλυτη ψυχραιμία (?) του απάντησα ότι καλά έκανε, διότι θα του το ζήταγα και εγώ να διακόψουμε επειδή είχα βαρεθεί! Την επόμενη εβδομάδα την πέρασα κλαίγοντας και πενθώντας την "χαμένη μου αγάπη"!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δε θυμάμαι ρε σεις καμια φοβερή και τρομερή χυλόπιτα που να έχω ρίξει ή να έχω φάει...
Ολες ήταν στα πλαίσα της ευγένιας και του πολιτισμού γμτ :(

Να σας πω για έναν ενδιαφέρον χωρισμό αν θέλετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Α για χυλόπιτα στο ίδιο φύλο, τουλάχιστον φέτος ναι έχω ρίξει 2! :wacko:

ΥΓ: Πάντα με αφασία εννοείται για να μη τους προσβάλλω τους ανθρώπους για τις διαφορετικές σεξουαλικές τους επιλογές. Κάτι φίλοι μου τους ρίχνουν ξύλο. Δεν πάει έτσι όμως... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Η μοναδική που έχω ρίξει στη ζωή μου ήταν στο πολύ χαλαρό. Απλώς είπα "μόνο φιλικά μπορώ να σε δω"
Και τώρα το πληρώνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αυτη την εκφραση δεν μπορώ να την ακούω-διαβάζω καθόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ναι, πολύ σούπα δικαιολογία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω ζήτησα στην crazyhelen την gilie και την bunny να με παντρευτούν και μου είπαν όχι  :'(, έχω τα σκήπτρα στην ηλεκτρονική χυλόπιττα :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγω ζήτησα στην crazyhelen την gilie και την bunny να με παντρευτούν και μου είπαν όχι  :'(, έχω τα σκήπτρα στην ηλεκτρονική χυλόπιττα :thumbsup:
εγω δεν δεχτηκα γιατι δε μου εκανε προταση στον Αιφελ στην Γαλλια οπως στην μελουσα γυναικα του...ουτε καν σε μπαλκονι δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
εγω δεν δεχτηκα γιατι δε μου εκανε προταση στον Αιφελ στην Γαλλια οπως στην μελουσα γυναικα του...ουτε καν σε μπαλκονι δλδ...

Σου έκανα στο ζούμπερι δεν μετράει? Εκεί στην ταβέρνα του μπαρμπα μήτσου του γορίλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
αυτη την εκφραση δεν μπορώ να την ακούω-διαβάζω καθόλου!
έχεις δίκιο ούτε εγώ :tongue:
απλώς δεν έχω και πείρα στην απόρριψη τι να έλεγα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
έχω φάει απο τον δημητρη πριν πολλα πολλα χρονια...... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
εγω δεν δεχτηκα γιατι δε μου εκανε προταση στον Αιφελ στην Γαλλια οπως στην μελουσα γυναικα του...ουτε καν σε μπαλκονι δλδ...

Εγώ δεν δέχτηκα γιατί σου ειπα να μου παίρνεις κάθε μέρα καρότα αλλά μου είπες οτι μόνο με μαρούλια θα την βγάζω :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγω ζήτησα στην crazyhelen την gilie και την bunny να με παντρευτούν και μου είπαν όχι  :'(, έχω τα σκήπτρα στην ηλεκτρονική χυλόπιττα :thumbsup:


Στην αναβροχιά καλό και το χαλάζι!!!!

I do yiannis!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top