Καρτοκινητά με ονοματεπώνυμο

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Μήπως να μας βάλουν και κανα gps στον κ*λο; Μπορεί να τον χρησιμοποιήσουμε για κακόβουλες πράξεις.


:lol::lol::lol:

Έλιωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι θα γινει.
Κ ακομα κ αν γινει ειναι σταχτη στα ματια.
Γιατι αν θελει καποιος κακοβουλος να παρει τηλεφωνο δεν παει σε καρτοτηλεφωνο, οχι.
Εναλλακτικα μπορει πολυ απλα να αγορασει καρτα απο χωρα του εξωτερικου οπου πωλουνται ελευθερα οπως σε εμας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν νομιζω οτι θα γινει.
Κ ακομα κ αν γινει ειναι σταχτη στα ματια.
Γιατι αν θελει καποιος κακοβουλος να παρει τηλεφωνο δεν παει σε καρτοτηλεφωνο, οχι.
Εναλλακτικα μπορει πολυ απλα να αγορασει καρτα απο χωρα του εξωτερικου οπου πωλουνται ελευθερα οπως σε εμας..
Μεχρι τις 30/7/10 πρεπει ολοι οι κατοχοι καρτοκινητης να δηλωσουν ονομα για να κρατησουν τη συνδεση. Εχει ληφθει η αποφαση.

Και νομιζω οτι και στις περισσοτερες χωρες του εξωτερικου γινεται αυτο πλεον (η θα γινει στο αμεσο μελλον).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Τι στο δια*λο!! Αυτό μας έλλειπε τώρα! Αντί να σταματήσουν τις μαλ**ίες που κάνουν αυτοί, μας φακελώνουν και με την έγκριση κάποιων! Όταν το έλεγε ο Θρησκευτικός μας ότι σε λίγα χρόνια ο καθένας θα έχει τον δικό του κωδικό σαν τα σκυλιά τον κοροιδεύαμε. Να που σιγά σιγά γίνεται αυτό...:mad:
-----------------------------------------
Δηλαδή το μόνο που είχαμε "κρυφό" όσο μπορεί να θεωρηθεί κρυφό και χωρίς όνομα τώρα θα το δηλώνουμε κι αυτό.
-----------------------------------------
Τουλαχιστον μετα απο αυτο θα λυθει και το θεμα της παρακολουθησης κινητων στη χωρα μας και των υποκλοπών!

Ναι όντως! Τώρα θα θεωρείται νόμιμο!:)

Μήπως να μας βάλουν και κανα gps στον κ*λο; Μπορεί να τον χρησιμοποιήσουμε για κακόβουλες πράξεις.

Δεν θα αργήσει και πολύ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

MADlen

Νεοφερμένος

Η MADlen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αυτή η απόφαση πάρθηκε από την κυβέρνηση το Φλεβάρη με αφορμή την απόδραση του Παλαιοκώστα. Αυτή η ρύθμιση δεν έχει καμία σχέση με την κατάσταση στις φυλακές, καθώς στους κρατούμενους δεν επιτρέπεται η χρήση κινητών τηλεφώνων. Εντάσσεται στην υλοποίηση των κατευθύνσεων - αποφάσεων της ΕΕ σχετικά με την παρακολούθηση και αποθήκευση των τηλεφωνικών συνομιλιών και της επικοινωνίας στο internet. Είναι ένα ακόμα μέτρο στην αλυσίδα θωράκισης του ευρωενωσιακού κατασταλτικού μηχανισμού που στρέφεται κατά των στοιχειωδών λαϊκών δικαιωμάτων και του εργατικού λαϊκού κινήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Όταν θα ψηφιστεί ο νόμος για τα καρτοκινητά με ονοματεπώμυμο, θα μπορεί να πάρει τηλέφωνο κάποιος με απόκρυψη;
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
πρεπει να αλλαξουμε και νουμερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Δεν μου ακουγετε και πολυ καλο εμενα παντως. Κατι μου βρομαει:P
Ασε που θελει και υπογραφη κηδεμονα αν εισαι ανηλικος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Θέλει ταυτότητα και αν δεν έχεις και είσαι ανήλικος τότε θέλει υπογραφή. Έτσι άκουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτή η απόφαση πάρθηκε από την κυβέρνηση το Φλεβάρη με αφορμή την απόδραση του Παλαιοκώστα. Αυτή η ρύθμιση δεν έχει καμία σχέση με την κατάσταση στις φυλακές, καθώς στους κρατούμενους δεν επιτρέπεται η χρήση κινητών τηλεφώνων. Εντάσσεται στην υλοποίηση των κατευθύνσεων - αποφάσεων της ΕΕ σχετικά με την παρακολούθηση και αποθήκευση των τηλεφωνικών συνομιλιών και της επικοινωνίας στο internet. Είναι ένα ακόμα μέτρο στην αλυσίδα θωράκισης του ευρωενωσιακού κατασταλτικού μηχανισμού που στρέφεται κατά των στοιχειωδών λαϊκών δικαιωμάτων και του εργατικού λαϊκού κινήματος.
Δε διαφωνώ και πολύ με την ουσία αυτών που λες, αλλά γιατί μιλάς σαν ρομποτ 16 χρονών κοπέλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Παντως μεχρι τις 30/7/10 το εχω κανει το κουμαντο μου..:P Μετα να δουμε...:P:P

Στην ουσια τωρα, ισως να βοηθησει σε κανα-δυο περιπτωσεις, αλλα στις περισσοτερες πολυ απλα θα βρουνε αλλο τροπο επικοινωνιας οι "κακοι". Ασε που οπως λειτουργουν τα πραγματα εδω, μεχρι να κινηθουν ολες οι διαδικασιες και να βρουνε πραγματι ποιο ονομα αντιστοιχει σε καποιον αριθμο θα περναει κανα τριμηνο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Φακέλωμα του π..η. Αλλα εχει μεινει ο διαλογος με τις εταιριες οποτε μπορει να μην περασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Γουσταρω φακελωμα:D.Επιτελους τα καρτοκινητα αποκτουν ονοματεπωνυμο,διευθυνση και ΑΦΜ...Εγω παντως θα περιμενω εως τις 30 Ιουνιου 2010 να περασουν οι υπαλληλοι των εταιρειων απο το σπιτι μου να παρουν τα στοιχεια μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Σιγά μην περάσουν, θα στο κόψουν απλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Καιρός ήταν να γίνει κι αυτό. Όχι για τους μετανάστες, αλλά γενικότερα για τους πολίτες. Τόσοι και τόσοι κρύβονταν πίσω από την ανωνυμία των καρτοκινητών. Εξάλλου, έτσι θα προστατεύσουν και λίγο τα μικρά παιδιά από τα κινητά, που σήμερα έχουν από 4 το καθένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lak100

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
εγω που εχω συμβολαιο και εχουν τα στοιχεια μου ειμαι κοροιδο? δεν εχω κανενα προβλημα και επιτελους κανενας δεν θα κρυβεται πισω απο την ανωνυμια των καρτοκινητων και θα με παιρνει εμενα να μου κανει φαρσες καθε βραδυ και να μην μπορω να κανω τιποτα ο φοβος φυλαει ται ερμαια αυτο εχω να πω δεν με ενοχλει καθολου και αυτα περι φακελλωματος τα ακουω βερεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
αυτα περι φακελλωματος τα ακουω βερεσε
Παντου δινουμε τα προσωπικα μας στοιχεια, τελικα ποσο προσωπικα ειναι...;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top