Οι τελευταίες μέρες του 2006!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το θρεντ είναι εμπνευσμένο από το θρεντ Οι τελευταίες μέρες του 2005! του Γιάννη. Σε λίγες μέρες φεύγει και το 2006 (γερνάμεεεε :P ). Γράψτε ό,τι προλαβαίνετε εδώ πέρα για το 2007. Ευχές, υποσχέσεις, δεσμεύσεις ή ό,τι άλλο νομίζετε.


Την 01/01/2007 θα εισηγηθώ να κλειδώσει το θέμα (όπως έγινε και με το αντίστοιχο περσινό ;) ), οπότε έχετε λίγες μέρες στη διάθεσή σας...

Κατά τη διάρκεια (και ειδικά στο τέλος) του 2007 όποιος θέλει μπορεί να ανατρέξει εδώ να δει τι έχει υλοποιήσει από αυτά που υποσχέθηκε...
Α, οι παλιοί εδώ μέσα ας κάνουν μία βόλτα από το περσινό θρεντ να δουν τι έχουν υλοποιήσει απ' αυτά που υποσχέθηκαν :P



Καλές γιορτές σε όλους και μακάρι να μας βρει ο καινούριος χρόνος υγιείς και πάλι εδώ :)

--Γιώργος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ χμ, υποσχέσεις... να μάθω να σκέφτομαι λιγότερο, για θέματα που... απλά δεν έχει νόημα!! Να μάθω να μη φρικάρω πριν τν ώρα μου...
Και να ξεκαθαρίσω μέσα μου σκέψεις και συναισθήματα για τον εδώ τόπο, για τον "τόπο μου"...
Κι εύχομαι υγεία, κι άλλη αγάπη και πολλά χαμόγελα...
Κι εύχομαι να βρω μία δουλειά και τη θέση μου εδώ... κοινωνικά και συναισθηματικά...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ελπιζω πολλα, θα πραξω λιγοτερα και θα καταφερο λιγα....

Δεν βαζω καπιο προγραμα, μονο εχω τα "σταθερα" Παντος φετος θα βαλω στοχο να παρω στο τριτο τριμινο και ελπιζω και στο δευτερο μεσω ορο πανω απο 19
Επισης βαζω στοχο μεσα στο 2006 να αποκτισω την πληρη δισκογραφιων τουλαχιστων 5 συγκροτιματων. Επιπλεων θελω μεχρι το τελος του χρονου να εχω γινει αρκετα καλος στην κιθαρα και να εχω παρει την Epiphone Les Paul Ace Frehley Signature η καπια αλλη αυτης της ταξης.
Υποσχομαι οτι θα διααζω περιοστοτερο και θα μιωσω της ωρες που θα ξοδευω στο pc
Απο εκει και περα οτι φερει ο τροχος της ζωης.Ελπιζω ομως αυτα τα που θα φερει να ειναι πολλα και καλα ωστε να εχω πραγματα να κανω και να καταφερνω να πετυχω στοχους.

Να ευχιθω σε ολους ενα πολυ καλο ετος, γεματο με ευτιχια και πανω απο ολα υγεια.Και μην ξεχναμε να κανουμε χαβαλε!

Να ευχιθω επισης στον Γιαννη να παρει το αμαξι που θελει, στον γιος να παρει το Πτυχιο του και στην Michele να καταφερει αυτα που λεει (αν και δεν το βλεπω :p )

Στο τριτο τριμινο το πειρα το 19 (19 και 3 συγκεκριμενα)
Της δισκογραφιες της μαζεψα
Στην κιαθαρα εφτασα πιο περα απο οτι πιστευα οτι θα καταφερνα αλλα αλλη κιθαρα δεν αγορασα, οχι επειδη δεν τα καταφερα αλλα επειδη δεν υπαρχει λογος, ισως μεσα στο 2007
Για το διαβασμα ας μην σχολειασω καλυτερα...


Τωρα για το 2007... Δεν υποσχομαι τπτ...Δεν εχει νοημα καθως μεσα στον επομενο μηνα θα αλλαξω στοχους και μυαλα και ουτος η αλλος δεν προκειτε να τα τιρισω... Ελπιζω διαφορα αλλα δεν μπορω να πω:whistle:
Παντος το 2006 ητανε απο τα καλυτερα ετη της ζωης μου! Θα μου μεινουνε μονο καλες αναμνησεις, και ελπιζω το 2007 να ειναι εξισου καλο η και καλυτερο!

Φυσικα ευχομαι σε ολους το 2007 να φερει ευτιχια και επιτυχια και οτι επιθιμουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Aυτά είχα γράψει πως θα κάνω για το 2006
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Δεν μ'αρέσει να δίνω υποσχέσεις στον εαυτό μου γιατί ξέρω πως δεν της τηρώ:) :)
Κάτι όμως που έχω βάλει στόχο για το 2006 και ξέρω πως θα το κάνω είναι να δώσω ένα up στον τραπεζικό μου λογαριασμό που έχει πιάσει πάτο;)
Κατά τα άλλα θα εξακολουθήσω να καπνίζω,να τρώω,να κοιμάμαι αργά,να οδηγώ νευρικά,να μην γυμνάζομαι,να συγχωρώ εύκολα και να συγκινούμαι ακόμη πιο εύκολα,να με πιάνει συχνά νευρικό γέλιο κι όποτε ρουτινιάζω να αλλάζω χρώμα στα μαλλιά μου.Όλα αυτά προσπάθησα κατά καιρούς να τα αλλάξω σε μένα αλλά πλέον δεν με νοιάζει γιατί αυτή ακριβώς είμαι και τελικά μ'αρέσω:D
Κι ευτυχώς που δεν υποσχέθηκα πολλά γιατί ακομη και την μία μόνη υποσχεση δεν καταφερα να τηρήσω:redface:
Ετσι και για φέτος δεν θα υποσχεθώ τίποτα.
Θα ευχηθώ ομως σε όλους όσους βάζουν στόχους ακόμη και αν δεν καταφέρουν να τους υλοποιήσουν όλους, να υλοποιήσουν τουλάχιστον αυτούς που πραγματικά θα φέρουν ουσιαστική αλλαγή στην ζωή τους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ήταν ένα χρόνο δύσκολο για μένα. Εύχομαι να είναι καλύτερος το 2007. Ποιο ήρεμο.

Έχουμε υγεία. +
Τα παιδιά μου μεγαλώνουν σωστά. +
Ανακάλυψα το ε-στέκι. +


Δεν έβαλα επαγγελματικούς στόχους.
Δεν κατάφερα να δω τους δικούς μου φέτος.
Δεν έκανα φίλους. (εκτός τους virtual)

Εύχομαι σε όλους υγεία. Όλα τα άλλα έρχονται. Το κάθε τι, στην ώρα του.:santa:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν έκανα φίλους. (εκτός τους virtual)

Κι αυτό καλή μου λίγο το χεις;
Ξέρεις ποσο σημαντικό είναι να βρεις ανθρώπους να σε εκτιμήσουν μεσα απο τα γραπτά και τις σκέψεις σου;Ανιδιοτελώς χωρίς να περιμένουν να κερδίσουν τίποτα παρά μόνο την παρέα σου;:)
Είμαι βέβαιη πως σύντομα θα αποκτήσεις κάποιον/α φίλο/η να τα μοιράζεσαι όλα αυτά κι εκτός νετ, είσαι "καλή πάστα" ανθρώπου και σίγουρα θα βρεις άτομα να ταιριάξεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Είμαι βέβαιη πως σύντομα θα αποκτήσεις κάποιον/α φίλο/η να τα μοιράζεσαι όλα αυτά κι εκτός νετ, είσαι "καλή πάστα" ανθρώπου και σίγουρα θα βρεις άτομα να ταιριάξεις;)
Η καχυποψία μου, κλεφτρα μου, δεν με αφήνει να κάνω φίλους εξω. Έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου. Είμαι ευγενική με όλους, αλλά δεν λέω ποτέ το απλό, το ρημάδι: "Έλα να πιούμε ένα καφέ." Εννοείται ότι μετά από άσχημες εμπειρίες… αλλά που θα πάει... θα το ξεπεράσω.(ισος στο 2007?):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμμμ, γενικά συμφωνώ με την Κλέφτρα, απόλυτα, αλλά καταλαβαίνω και ότι αν έχεις περάσει κάτι, λόγω φίλων, μετά κλείνεσαι...
Αλλά είναι προσωρινό, μωρέ...
Το λες κι εσύ, κάποια στιγμή εννοείται θα είσαι απτόητη και θα καλείς για καφέ, για μπιρίμπα, για γλυκό...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλά είμαι εγώ. :) Απλά πρέπει ο χρόνος να κάνει αυτό που ξέρει καλύτερα. Την δουλειά του δηλαδή. Θα ξεχάσω, και μάλλον θα συχωρήσω… Είμαι καλά. Αλήθεια κόρες. Και ευχαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το σημαντικότερο, καλή μου roumana, είναι ότι είσαι υγιειής και εσύ αλλά και τα παιδιά σου - να σου ζήσουν και να τα χαίρεσαι, είναι όλα γλυκυτατα και ειδικά το μικρότερο :)

Ακόμα και αν είσαι τώρα σε μία φάση "απομόνωσης", αυτό θα το ξεπεράσεις σύντομα μέσα στο 2007, όπως είπαν και τα κορίτσια. Όλα θα πάνε καλά και το εύχομαι - και γενικότερα σε όλους εσάς :)

Α, και το γεγονός ότι έχεις κάνει e-filous (καλό; ;)) δεν είναι λίγο... Η Κλέφτρα με έχει καλύψει απόλυτα και το ποστ της τα λέει όλα. Δεν είναι καθόλου λίγο. Και στο προσυπογράφω εγώ, που είμαι μόλις 4 εβδομάδες εδώ όπου και βρήκα την ηρεμία μου :D

Και πάλι ευτυχισμένο το 2007 σε όλους :)



Ας δώσουμε και καμία υπόσχεση για το νέο έτος...
  1. Θα αρχίσω δίαιτα (Ναι, με σουβλάκια και πίτσες :P )
  2. Θα γραφτώ σε γυμναστήριο (Να δούμε αν θα πατήσω και καμιά άλλη μέρα :P )
  3. Θα διαβάσω επιτέλους και κάνα μάθημα για τη σχολή (Βέβαια, μπρος στην ψυχοσωματική υγεία τι είναι 1-2-5-9 μαθηματάκια; :P )
  4. Δεν θα κοιμάμαι αργά, αλλά νωρίς (...το πρωί :P )
  5. Θα παρακολουθήσω και καμιά διάλεξη στο αμφιθέατρο (η μεν ψυχή πρόθυμη, η δε σαρξ αδύναμη :P )
  6. Θα υλοποιήσω όλες τις υποσχέσεις μου (στάνταρ :whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ετσι και για φέτος δεν θα υποσχεθώ τίποτα.
Θα ευχηθώ ομως σε όλους όσους βάζουν στόχους ακόμη και αν δεν καταφέρουν να τους υλοποιήσουν όλους, να υλοποιήσουν τουλάχιστον αυτούς που πραγματικά θα φέρουν ουσιαστική αλλαγή στην ζωή τους:)

+1 :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Απολογισμός....

2006 +


+ έκοψα το κάπνισμα (Στόχος επιτυχημένος )
+ παντρεύτηκα (δεν ήταν στόχος αλλα αναμενόμενο αφου υπήρξε αρραβωνας το 2005:P)
+ ανακάλυψα ότι μπορώ να βρω πολύ δύναμη μέσα μου... τόση όση δεν το περίμενα....
+ είδα ότι μπορώ να έχω αληθινούς φίλους ανθρώπους που δεν έχω συναντήσει ποτέ μου


αυτα.....


2006 -
- πήρα μερικά κιλά (τελικά διαγνώστηκε θυρεοειδής :/:)
- έχασα ανθρώπους που αγαπούσα και που τώρα μου λείπουν πολύ :'(



2007....
Λέω να χάσω τα επιπλέον κιλά (Αν το καταφέρω) και να βάλω μπρος για νέο μωρό .... ελπίζω αυτή η χρονιά να είναι καλύτερη και να μείνει το μωρό στην οικογένεια.... κι ας μην το δει ποτέ η μαμά μου ή ο ξαδερφός μου ή ο πολύ καλός μου φίλος.... :'(


ευχομαι σε όλους σας να καταφέρετε να εκτιμήσετε αυτά που έχετε πριν τα χάσετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αν και ποτέ δεν με αποσχόλησε η αλλαγή τους έτους καθώς την θεωρώ εντελώς συμβολική και ανευ ουσίας δεν θα πω για επαγγελματικά θέλω και πρέπει όσο για κάτι που σκέφτομαι καιρό και δυστυχώς δεν έχω εφαρμόσει στον βαθμό που θέλω. Μάλλον έχω εφαρμόσει ελάχιστα δλδ.

Αυτό που θέλω να κάνω είναι να φτάσω στο σημείο που όταν βλέπω κάποιον που να θέλει βοήθεια. Πχ κάποιον με ψώνια, μια κοπέλα με μια βαλίτσα 3πλάσια από αυτή, μια γριούλα στον δρόμο να ψάχνει ταξί ένα φαντάρο που κουβαλάει την απίστευτη σαβούρα να δώσω ένα χέρι βοηθείας ξέροντας πιθανά ότι ο φαντάρος ίσως με περάσει για αδερφή, η κοπέλα ότι μάλλον της την πέφτω , η γριούλα ότι θέλω να την κλέψω και αυτός με τα ψώνια κάποια καχυποψία θα σκεφτεί. Πάντα στην περίπτωση που δεν πάει θεσσαλονίκη και εγώ κρήτη. Και στην τελική για όσο οι δρόμοι μας συμβαδίζουν.

Το σκέφτομαι ιδιαιτέρως στο τρένο κάθε μέρα αλλά τι να σας πω για κάποιο λόγο κρατιέμαι και δεν κάνω την κίνηση και όσες φορές το έχω κάνει ακόμα και σε γείτονες νιώθω ένα περίεργο βλέμα. Λοιπόν θέλω να ξεπεράσω αυτό το κόλημα και ας με κοιτάζουν όπως θέλουν.

Θέλω να χάσω και κανά πόντο στο στομάχι αλλά τι να κάνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
........

ευχομαι σε όλους σας να καταφέρετε να εκτιμήσετε αυτά που έχετε πριν τα χάσετε....

:worship: :bigarmhug :thumbsup: :group:

Μου άρεσε αυτό... Έχουμε μία αδυναμία να ταυτιστούμε με τ απροβλήματα των άλλων έτσι, ώστε να μάθουμε από αυτά.
Όσο γίνεται όμως, κι ας έχουμε ακούσει χιλιάδες φορές το "φάε το φαΐ σου, τα παιδιά στη Σομαλία πεθαίνουν"...
Σε άλλα θέματα ισχύει.

Ας εκτιμάμε πάντα ό,τι έχουμε, κι αν χάσουμε το δρόμο, υπάρχουν πάντα μικροί ήρωες ανάμεσά μας... στων οποίων τη θέση εγώ θα είχα λυγίσει, και οι οποίοι με έχουν εντυπωσιάσει με τη δύναμή τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αχ κακή επιρροή.... αντε με το καλό μέχρι το τέλος του 2007 να έχεις κάνει ένα μωράκι σκέτο κουκλάκι :):baby::baby::baby::clapping::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χμ... παρατήρησα ότι δεν είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου τίποτα για το 2006. Άρα μπράβο μου για ότι κατάφερα! :clapup:
Φέτος όμως θέλω να πετύχω δύο πράγματα. Το πρώτο είναι να κόψω το ρημάδι το τσιγάρο χωρίς να παχύνω όμως (διότι πάλευα όλο το 2006 να χάσω αυτά τα άτιμα τα 12 κιλά) και το δεύτερο να συζήσουμε με τον Γιαννάκη μου επιτέλους, άρα αυτό σημαίνει ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ και όχι ασύστολο shopping!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Υπόσχομαι να περνάω και να είμαι καλά με ο,τι και να μου συμβαίνει!Που βασικά μου συμβαίνουν πάρααααααα πολλάααααααα!Απλά θα το διασκεδάζω πλέον 8)

Mάλλον αυτό θα ξαναυποσχεθώ γιατί δεν το πέτυχα στο μέγιστο βαθμό... Αλλά τουλάχιστον έχω να λέω ότι και φέτος μου συνέβησαν πάρα πολλά... Το έχει η μοίρα μου...τι να πώ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avantis

Νεοφερμένος

Η avantis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Υγεια και ευτιχια σε ολους. ναπραγματοποιηθουν οι ευχες και τα ονειρα ολων μας.
Εγω θα προσπαθησω να μην ειμαι πολυ απαιτητικη απο τους αλλους,να ευχαριστιεμαι με τα απλα πραγματα,και να μη θεωρω δεδομενα τα πραγματα γυρω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχίκα, να πω ότι το 2006 ήταν κωλόχρονιά για μένα. Ολο ατυχίες είχε. Απόρριψη, σκατόεξετάσεις, ενα καλοκαίρι μισό, από Σεπτέμβρη την πίεση του σχολείου και στο τέλος ήρθε και ο θάνατος. Μέσα σε όλα όμως είχα τους φίλους μου :) Τέλος πάντων τα ξεχνάω όλα τα άσχημα, υπόσχομαι το 2007 να με βρει περισσότερο μελετηρό :D Και τρομάζω στην ιδέα του πόσο διαφορετική θα είναι η ζωή μου όταν στις 31/12/2007 θα ξαναγράφω εδώ (καλά να είμαστε). Εν ολίγοις, καλύτερα απ' το 2006 να είναι η χρονιά και άλλο πρόβλημα δεν έχω.

Εύχομαι το 2006 να μας φέρει τον καινούργιο δίσκο των Tool :vroum:
Αυτό ήρθε πάντως :bleh: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Το 2006 ηταν πολυ πολυ ευτυχισμενη χρονια για μενα, και ελπιζω ετσι και καλυτερα να ειναι και το 2007!
Οι στοχοι της επομενης χρονιας: να ειμαι πιο δυνατη και αποφασιστικη, να παω καλα στο μαστερ, να αποφασισω τι θα κανω του χρονου και να βρω κατι που με ενθουσιαζει.:D
Ευχες: υγεια πανω απ'ολα, και ειρηνη σε οοοοοολο τον κοσμο, αγαπη σε και απο τα αγαπημενα μου προσωπα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top