Υπάρχει κάτι φτηνότερο από τον ΟΤΕ;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Λόγω κάποιου σημαντικού προβλήματος πρέπει να βάλω και δεύτερη γραμμή σταθερού στο σπίτι μου. Η ήδη υπάρχουσα ειναι ΟΤΕ. Δεν ειναι οτι δεν ειμαι ευχαριστημενη αλλα πολλές φορες εχω ακούσει και απο πολύ κοσμο μαλιστα οτι υπαρχουν και φτηνότερες λύσεις σταθερής τηλεφωνίας.Πείτε μου, όσοι γνωρίζετε, οτιδήποτε σχετικό με τιμές και χρεώσεις, παγια κλπ...Η χρήση που θα κάνω δεν ειναι πολλή, καθότι η νέα γραμμή θα μπεί σαν βοηθητική και κατα κύριο ρόλο θα δέχομαι τηλεφωνήματα σε αυτη, δε θα παίρνω πολλα (οχι τελεμαρκετινκ φαση λολ!)...Οπότε αυτό που εκ πρώτης όψεως μοιαζει καλό, ειναι να ΜΗΝ εχει παγιο, αλλα να χρεώνομαι μόνο αυτές τις κλήσεις που κάνω.Και αν η χρεωσεις ειναι και φτηνότερες του ΟΤΕ, ε κερναω και καφε!Δωστε μου τα φώτα σας γιατι πρέπει να την ενεργοποιησω μεχρι τέλος εβδομάδας ΤΟ ΠΟΛΥ!Ευχαριστωωω!

βοηθατεεεεεεεε!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λοιπόν αν δεν είσαι από αθήνα ή έστω θεσσαλονική δύσκολα θα βρείς εναλλακτικές προτάσεις για ξεχωριστή γραμμή. Ξεχωριστή γραμμή χωρίς παγίο πολύ δύσκολα θα βρείς, βασικά δεν έχω δει πότε τπτ σχετικό.

2 εταιρίες που προσφέρουν ξεχωριστή γράμμη είναι η teledome και η vivodi.

Γιατί μπλέκεσαι τόσο; Θα σου πρότεινα να βάλεις ΟΤΕ και μετά μέσω κάποια εταιρία εναλλακτικής τηλεφωνίας να κάνεις κλήσεις χρησιμοποιώντας απλώς κάποιο πρόθεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Επίσης και η Tellas έχει αρχίσει να κάνει δικό της δίκτυο και έχει και πολύ χαμηλές χρεώσεις.
Ψαξ' το στο site της https://tellas.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ένας φίλος έχει βάλει vivodi και είναι πολύ ευχαριστημένος.
Δεν ξέρω πόσο ακριβώς παίζει το πάγιο ξέρω όμως πως έχει 2 γραμμές σταθερού συν ίντερνετ.Το νούμερο του βέβαια έχει φάση είναι κάτι σε 21212.......
Δυστυχώς δεν θυμάμαι πόσο δίνει πάγιο, δεν πρέπει όμως να είναι πολύ(είναι ένα πάγιο και για τα τρία).

Αυτό φυσικά προυποθέτει πως θα φύγεις τελείως απο τον ΟΤΕ, γραμμές και εγκατάσταση της vivodi θα έχεις και δεν γίνεται απο την μια μέρα στην άλλη, θέλει κανένα 20ημερο περίπου.Συν του ότι πρέπει να έχεις εξωφλήσει πλήρως τον ΟΤΕ για να κάνεις διακοπή συνδρομής.

Mέχρι το τέλος της εβδομάδας προλαβαίνεις να αποφασίσεις ποια εταιρεία θες, δυστυχώς να την ενεργοποιήσεις κιόλας είναι αδύνατο.

Αν έχεις σοβαρό πρόβλημα και βιάζεσαι και πιστεύεις πως το πρώτο σου νούμερο δεν θα το χρησιμοποιείς μπορείς απλα να ζητήσεις αλλαγη αριθμού που γίνεται άμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή δεν διευκρινίζεται το θέμα ιντερνετ θα θεωρήσω ότι σε ενδοιαφέρει να έχει.

Αν και καλύτερα να κοιτάξεις στο www.adslgr.com αλλά να στα πω και εγώ περιλιπτικά που ασχολούμαι όχι σαν τους κάφρους βέβαια.

Μια παρατήρηση μόνο. Προσωπικά το ιντερνετ το χρησιμοποιώ κάπως ποιο επαγγελματικά από ένα απλό chatting ή browsing συνεπώς έχω απαιτήσεις.

Έχουμε και λέμε. ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΟΤΕ και Βιβόντι.

Στον ΟΤΕ τα κέντρα είναι τήγκα συνήθως με αποτέλεσμα voip,online gaming και p2p να σέρνονται άσε που αναλλογικά δεν συμφέρουν.

Στην Βιβόντι δεν έχει τηλέφωνο όπως το ξέρεις. Έχεις Voip τηλέφωνο. Για όσους δεν το καταλαβαίνουν η βιβόντι σου δίνει ένα συγκεκριμένο εύρος διαμεταγωγής που κάποιο τμήμα του χρησιμοποιείται για την μεταφορά φωνής αποκλειστικά με την μορφή ιντερνετικών δεδομένων (το λέω απλουστευμένα. όσοι ξέρετε μην σχολιάσετε καταλαβαίνετε) που πολλές φορές χάνει απίστευτα και σε ποιότητα. Το πρόβλημα είναι ότι για να δουλέψει το παραμύθι θέλεις οπωσδήποτε ρεύμα και ένα συγκεκριμένο ρούτερ που σου δίνει η εταιρεία που μας έχει βγάλει το λάδι καθώς μας έχει περάσει για μαλάκες και τρέχει με rc1(pre beta 1 δοκιμαστική έκδοση) έκδοση λογισμικού και άσε τους καταναλωτές να τρέχουν.

Επίσης για την Βίβο η εξυπηρέτηση πελατών έχει αναμονή 40' λεπτά είναι απαράδεκτη και δεν ξέρουν την τύφλα τους και χρεώνεται. Δεν θυμάμαι τιμή αλλά είναι αρκετή.

Το μοναδικό καλό που έχουν είναι ότι μπορείς να μην βάλεις τηλεφωνία συνεπώς δεν εξαρτάσαι από την κωλοσυσκευή τους και αν εξαιρέσεις τους DNS Server τους που σέρνονται το ιντερνετ πετάει

Μια παρατήρηση. Μέχρι πρότινος ΟΤΕ και ΒΙΒΟ ήταν ουσιαστικά οι μοναδικοί παροχοί αυτόνομης τηλεπικοινωνιακής σύνδεσης. Όλοι οι άλλοι ήταν ΟΤΕ μαγείρεμα και έξω από Forthnet και Tellas έχουν σοβαρά οικονομικά προβλήματα. ΕΠίσης η Βίβο έχει αρχίσει και κόβει τα κέντρα από την επαρχία.

Τι να κάνεις θα μου πεις?
Υπομονή 1-2 μήνες ή κάποιο προσωρινό συμβόλαιο.
Γιατί? γιατί η τελλάς ήδη ξεκίνησε το zisto και η forthnet ετοιμάζει να λανσάρει το δικό της πακέτο?

Τι πρακτικά θα είναι αυτά?
Αυτόνομη επικοινωνία με τον παροχέα που θα περιλαμβάβει ιντερνετ και σταθερά τηλέφωνα όσα θες. Τα τηλέφωνα δεν θα είναι voip αλλά τύπου pbx όπως έχει ο ΟΤΕ τώρα.
Κάποια χαρακτηριστικά του Zisto
4Mbit Download
1Mbit Upload
Ατελείωτο δωρεάν χρόνο κλήσης προς σταθερά και υπεραστικά και όλα αυτά με 47€ με ΦΠΑ σύνολο.
Για να καταλάβαιτε η βιβο με 2Mbit/256Kbit μαζί με το τηλέφωνο και 500 λεπτά δωρεάν χρόνο προς σταθερά πάει κοντά στα 40-45 δεν θυμάμαι τώρα.
Μόνο κακό στην τελλάς? Η επιμονή για 12μηνα συμβόλαια με φανερές όμως ρήτρες σε περίπτωση διακοπής νωρίτερα από τον χρήστη. Εξυπηρέτηση πελατών άψογη.

Γιατί να περιμένεις?
Για να δεις τι θα φέρει η Φόρθνετ αντίστοιχα και φυσικά για να δούμε τελικά την υποδομή πως θα πηγαίνει όταν γεμίσει από χρήστες. Γιατί τα είδαμε και με τον ΟΤΕ. Προς το παρόν οι χρήστες zisto φαίνονται ευχαριστημένοι.

Ελπίζω να βοήθησα. ότι απορία έχετε να σας πω. Η ενημέρωση και γνώση είναι δύναμη και ευτυχώς που υπήρξε και το www.adslgr.com στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
thanx παιδια,ολους.
τελικα προς το παρον εκει που ελεγα για βιβοντι κ επικοινωνησα μαζι τους, σκεφτομαι μηπως το πιο φρονιμο ειναι να περιμενω να δω τι θα παιξει κ με τις αλλες σταθερες τηλεφωνιες.
παντως απο τη βιβόντι εμαθα για το πολυσυζητημενο διοδος που παιζει τελικα και γω η ιδια να βαλω απο γεναρη, αν ολα πανε καλα.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μην πάς σε βιβο. Trust me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω με Βιβοδι στο σπιτι ειμαι μια χαρα, δυο νουμερα τηλεφωνου, 4μβιτ ιντερνετ always on εδω και τρια χρονια κοντα, μια χαρα ειναι, ειχε τα προβληματα της στην αρχη αλλα εχει στρωσει αρκετα τωρα τελευταια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν έχεις Vood για αυτό, μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παντως αν και το πακετο της forthnet ειναι ελκυστικοτατο, ακομα κανεναν δεν εχω ακουσει να εχει βαλει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Παιδάκια... βαρέθηκα να πληρώνω νταβατζιλίκι στον πΟΤΕ(ξανα) και λέω να μετακομίσω σε κάποιο πακέτο εταιρίας που προσφέρει τηλεφωνία και DSL σε πολύ χαμηλότερες τιμές απο οτι ο πΟΤΕ(ξανα)...

οι περιπτώσεις που έχω βρεί ειναι οι εξής...

Forthnet: Με 4Μbit DSL αφού η περιοχή μου καλύπτετε απο το δύκτιό της και απεριόριστες κλήσεις σε σταθερά, αστικά και υπεραστικά, με πάγιο ~40Ε το μήνα. Μου δίνουν και ενα ψιλομούφα crypto ενσύρματο modem-router...

ONtelecoms: Με 10Μbit DSL (!!!)αφού η περιοχή μου καλήπτετε απο το δύκτιό της, χρέωση 0.09Ε κάθε κληση σε σταθερά αστικά και υπεραστικά τηλέφωνα, ανεξαρτήτου χρόνου ομιλίας (Με εναν προχειρο υπολογισμό στον τελευταίο λογαριασμό του πΟΤΕ(ξανα) είδα οτι μέσω ορο η κάθε κλήση χρεώνονταν περίπου ~0.47Ε!!!). Ψηφιακό αποκωδικοποιητή για την τηλεόραση που σου προσφέρει 3 ταινίες δωρεάν την εβδομάδα και δυνατότητα επιλογής και άλλων ταινιών με χρέωση 2 με 3Ε ανάλογα την ταινία... Και τέλος ασύρματο modem-router... και όλα αυτά με κόστος ~35Ε το μήνα.

Εσείς τι λέτε??? Υπάρχει κάποιος που να χρησιμοποιεί ήδη κάποια απο αυτές τις υπηρεσίες ?

ps. πΟΤΕ(ξανα)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Φιλοψαχνομαι και εγω τωρα τελευτεα για διαφορα πακετα. Απο αυτα τα δυο εω φυσικα θα διαλεγα αυτο με τα 10mbit. Ομως το παγιο της forthenet ειναι 40 η 40+ καπιο παγιο για username και password;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
οχι kronako!

στις τιμές που σου ανέφερα συμπεριλαμβάνονται τα πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μας ειπες ομως το παγιο για την ONtelecoms
Παντος 40? καλα ακουγονται, απο την στιγμη που θα πληρωνεις μονο αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ προς το παρόν με ΟΤΕ είμαι (λίαν καλύτερο από τη dial-up :P). Η προσοφρά της Forthnet είναι άκρως ελκυστική. Δεν έχω δει όμως κανέναν γνωστό ως τώρα να τη χρησιμοποιεί. :hmm:


Μπάι δε γουέι, σε ποιο dslam είσαι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Παιδάκια... βαρέθηκα να πληρώνω νταβατζιλίκι στον πΟΤΕ(ξανα) και λέω να μετακομίσω σε κάποιο πακέτο εταιρίας που προσφέρει τηλεφωνία και DSL σε πολύ χαμηλότερες τιμές απο οτι ο πΟΤΕ(ξανα)...

οι περιπτώσεις που έχω βρεί ειναι οι εξής...

Forthnet: Με 4Μbit DSL αφού η περιοχή μου καλύπτετε απο το δύκτιό της και απεριόριστες κλήσεις σε σταθερά, αστικά και υπεραστικά, με πάγιο ~40Ε το μήνα. Μου δίνουν και ενα ψιλομούφα crypto ενσύρματο modem-router...

ONtelecoms: Με 10Μbit DSL (!!!)αφού η περιοχή μου καλήπτετε απο το δύκτιό της, χρέωση 0.09Ε κάθε κληση σε σταθερά αστικά και υπεραστικά τηλέφωνα, ανεξαρτήτου χρόνου ομιλίας (Με εναν προχειρο υπολογισμό στον τελευταίο λογαριασμό του πΟΤΕ(ξανα) είδα οτι μέσω ορο η κάθε κλήση χρεώνονταν περίπου ~0.47Ε!!!). Ψηφιακό αποκωδικοποιητή για την τηλεόραση που σου προσφέρει 3 ταινίες δωρεάν την εβδομάδα και δυνατότητα επιλογής και άλλων ταινιών με χρέωση 2 με 3Ε ανάλογα την ταινία... Και τέλος ασύρματο modem-router... και όλα αυτά με κόστος ~35Ε το μήνα.

Εσείς τι λέτε??? Υπάρχει κάποιος που να χρησιμοποιεί ήδη κάποια απο αυτές τις υπηρεσίες ?

ps. πΟΤΕ(ξανα)!!!

Kronako δες καλύτερα ;):P

@Γιώργος... Δεν το συζητώ οτι υπάρχει χαόδες διαφορά μεταξύ PSTN και DSL, αλλά οταν πληρώνεις τα διπλά κάθε μήγα και μάλιστα για υπηρεσίες που δεν ειναι καλύτερες, ή μαλλον είναι πολύ χειρότερες απο αυτές που μπορεί να σου προσφέρει κάποιος άλλος τότε είμαι μαλάκας που δεν έχω αλλάξει τόοοοσο καιρό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
oops.. sory!

Εγω θα προτιμουσα ontelecoms, αν και δεν ειναι γνωστη εταιρια και πιθανος απο εξυπιρετιση να μην τα πηγενει καλα, αλλα τα 10mbits ειναι πολυ γλυκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
@Γιώργος... Δεν το συζητώ οτι υπάρχει χαόδες διαφορά μεταξύ PSTN και DSL, αλλά οταν πληρώνεις τα διπλά κάθε μήγα και μάλιστα για υπηρεσίες που δεν ειναι καλύτερες, ή μαλλον είναι πολύ χειρότερες απο αυτές που μπορεί να σου προσφέρει κάποιος άλλος τότε είμαι μ@λ@κ@ς που δεν έχω αλλάξει τόοοοσο καιρό!!!
Ναι όντως. Καλά κι εγώ κπ στιγμή θα πάω σε ιδιώτη, ειδικά στο dslam μου (Χαλανδρίου) το σύστημα πετάει. :D


Τα 8ΜBit της Forthnet, μαζί με το πακέτο για απεριόριστες κλήσεις 24h/7days. Τώρα για τα 10MBit (!!!
) της ONtelecoms, απλώς προβληματίζομαι σχετικά με το "όπου ακούς πολλά κεράσια.." αλλά και για την έκταση του δικτύου της.

Τελικά σε ποιο dslam είσαι; :hmm:


[τα παπάκια ξέχασες :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Tα Mbit της Forthnet είναι 4 αλλά και πάλι, πολύ περισσότερα απο το 1Mbit που είμαι αυτή τη στιγμή!
Όσο για την ΟΝtelecoms, απο οτι βλέπω, καλύπτει όλα τα ΒΠ, για άλλες περιοχές δεν ξέρω..

Στο dslam Γαλατσίου είμαι αλλά τι σημασία έχει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχω ανοιξει κι εγω τετοιο θεμα, δεν κανετε μια συγχωνευση λεω γω?
ο demelene εχει κανει πολυ καλη παρουσιαση του προβληματος (:P) στο αλλο θρεντ.
αφου η φορθνετ ειναι σουπερ ντουπερ γουαααααου, γιατι κανεις δεν βαζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top