Πέθανε ο Michael Jackson

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ δεν πίστευα ποτέ ότι θα με επηρέαζε τόσο πολύ αυτό το γεγονός.Είμαι πραγματικά συντετριμένη RIP MJ

Μια απ'τα ίδια. Είχα καιρό να δω τη μαμά μου να φοράει μαύρα. Φαίνεται υποσυνείδητα μου είχε περάσει την αγάπη της για το έργο του.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ciNGtielT84[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Πέθανε ο μιχαλάκης ο Jackson;
Δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ το βράδυ από το πένθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Πέθανε ο μιχαλάκης ο Jackson;
Δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ το βράδυ από το πένθος.
Δεν σου ζητάμε να σεβαστείς κάποιον τον οποίον πιθανώς να μην εκτιμάς ως καλλιτέχνη αλλά έστω δείξε σεβασμό στον άνθρωπο που είναι νεκρός...Αυτό πάει σε σένα και σε όσους κάθονται και γράφουν κακοπροαίρετα σχόλια για τον εν λόγω θάνατο.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Πεθαίνουν 10.000 άνθρωποι κάθε μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
αντε παλι τα ιδια
αν δεν σε ενδιαφερει ο θανατος του μη γραφεις στο θεμα, απλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
επεσα απο τα συννεφα ... δεν το πιστευα στην αρχη ... τι να κανουμε ομως !
ενας ηταν ο βασιλιας της ποπ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Και συνεχιζω αφου το αλλο το κλειδωσαν .

ΟΟΟΟΟΟΟΟ συγκινήθηκα :'( . Πεθανε ο μιχαλακης ο τζακσον:'( . Βαρυ πενθος ...
Πεθανε ο michael jackson και τα τετοια μου κουνιουνται χαρας το πραγμα (Χωρις να θελω να τον προσβαλω σεβασμος στον νεκρο) . Ε οχι και πενθος σε ολον τον πλανητη ας γελασω......



Μια απλη λαικη εκφραση . Τα συναισθηματα ειναι τα ιδια για καθε νεκρο . ειπα σεβασμος . Επειδη μεθανε ο michael jackson πρεπει να υπαρξει διαφορετικη αντιμετωπιση ? Οκ πεθανε ο michael jackson τι να κανω να βαλω την γατα μου να κλεει ή να σκισω το μαγιο μου ? ναι πεθανε ο michael jackson ουτε καν τον ηξερα . Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη οπως και ολοι οι νεκροι .
Αλλα μην το μεγαλοπειετε και λετε πενθος για ολον τον πλανητη και ολα τα συναφη .
Ειθε να επαναπαυτεί εν ειρηνη
Τα χω πάρει άγρια με τον καθένα εδώ μέσα! Εγώ προσωπικά δεν άκουσα ποτέ μου τη μουσική του Τζάκσον αλλα ήξερα ότι είναι θρύλος και ότι ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! Είτε γιατί είναι νεκρός είτε γιατί ήταν ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ θρύλος! Και αν δε σας νοιάζει που πέθανε μη συμμετέχετε στο θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
αι ότι ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! Είτε γιατί είναι νεκρός είτε γιατί ήταν ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ θρύλος!
Σεβασμός υπάρχει κοπέλα μου ο ίδιος που αρμόζει σε κάθε νεκρό όμως.
Όχι πένθος σε όλο τον κόσμο και παπ@@ριές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Τα χω πάρει άγρια με τον καθένα εδώ μέσα! Εγώ προσωπικά δεν άκουσα ποτέ μου τη μουσική του Τζάκσον αλλα ήξερα ότι είναι θρύλος και ότι ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! Είτε γιατί είναι νεκρός είτε γιατί ήταν ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ θρύλος! Και αν δε σας νοιάζει που πέθανε μη συμμετέχετε στο θέμα!


Το θέμα δεν είναι να τον σεβαστούν επειδή είναι "θρύλος" , το θέμα είναι να υπάρχει σεβασμός γιατί πολύ απλά είναι νεκρός,είτε ειναι ο Τζάξον ειτε είναι οποιοσδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν νομιζω οτι εχετε και εσεις δικαιωμα να λετε στον αλλον οτι δε μπορει να συμμετεχει στο θεμα. την αποψη του εκφραζει, οπως αλλωστε και εμεις που νιωσαμε μια λυπη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jewish Boy

Νεοφερμένος

Ο Ανθρωπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σεβασμός υπάρχει κοπέλα μου ο ίδιος που αρμόζει σε κάθε νεκρό όμως.
Όχι πένθος σε όλο τον κόσμο και παπ@@ριές.
καλα λεγε οτι θες...δικαιωμα σου
https://troktiko.blogspot.com/2009/06/michael-jackson_7176.html
https://troktiko.blogspot.com/2009/06/liverpool-michael-jackson.html

χτες η μουσικη(ποπ και οχι μονο) εχασε τον βασιλια της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Τα χω πάρει άγρια με τον καθένα εδώ μέσα! Εγώ προσωπικά δεν άκουσα ποτέ μου τη μουσική του Τζάκσον αλλα ήξερα ότι είναι θρύλος και ότι ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! Είτε γιατί είναι νεκρός είτε γιατί ήταν ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ θρύλος! Και αν δε σας νοιάζει που πέθανε μη συμμετέχετε στο θέμα!
Εχω δικαιωμα να εκφραζω την γνωμη μου αν δεν κανω λαθος .
Και αν καταλαβες εναντιονομαι στο "παγκοσμιο πενθος"
η σταση μου απεναντι στο γεγονος ειναι αυτη η οποια αρμοζει σε οποιονδηποτε νεκρο .
Ειπα σεβασμος .
Αν και ποσο πολυ μπορεις να σεβαστεις καποιον παιδοφιλο με ψυχολογικα προβληματα που εγινε απο μαυρος ασπρος με 1000 πλαστικες ο οποιος πεθανε απο υπερβολικη δοση ινσουλινης(δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι ινσουλινη αλλα κατι παρομοιο) στην ουσια , επισης ισως να το χτενιζε το καταιφι .
Και στο κατω κατω δεν σεβοταν ο ιδιος τον εαυτο του .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κατι που με στεναχωρεσαι πολυ ηταν πως δεν προλαβαμε να τον χαρουμε κ live εγω κ κατι φιλοι μου. Ενας φιλος μου με πηρε σημερα κ εκλαιγαι. Ειχε κανονισει πως θα πηγαιναι σε καποια απο τις συναυλιες που ειχε προγραματισει. Αυτο σημαινει πως σε καποιους θα λειψει αυτη η ΜΟΝΑΔΙΚΗ φωνη κ αυτη η εκεντρικη προσωπικοτητα. Ηταν υπερβολικο πιστευω το κλαμα αλλα ο καθενας τον θανατο καποιου τον λαμβανει με διαφορετικο τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Κατι που με στεναχωρεσαι πολυ ηταν πως δεν προλαβαμε να τον χαρουμε κ live εγω κ κατι φιλοι μου. Ενας φιλος μου με πηρε σημερα κ εκλαιγαι. Ειχε κανονισει πως θα πηγαιναι σε καποια απο τις συναυλιες που ειχε προγραματισει. Αυτο σημαινει πως σε καποιους θα λειψει αυτη η ΜΟΝΑΔΙΚΗ φωνη κ αυτη η εκεντρικη προσωπικοτητα. Ηταν υπερβολικο πιστευω το κλαμα αλλα ο καθενας τον θανατο καποιου τον λαμβανει με διαφορετικο τροπο.
Τζαμπα λεφτα ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εχω δικαιωμα να εκφραζω την γνωμη μου αν δεν κανω λαθος .
Και αν καταλαβες εναντιονομαι στο "παγκοσμιο πενθος"
η σταση μου απεναντι στο γεγονος ειναι αυτη η οποια αρμοζει σε οποιονδηποτε νεκρο .
Ειπα σεβασμος .
Αν και ποσο πολυ μπορεις να σεβαστεις καποιον παιδοφιλο με ψυχολογικα προβληματα που εγινε απο μαυρος ασπρος με 1000 πλαστικες ο οποιος πεθανε απο υπερβολικη δοση ινσουλινης(δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι ινσουλινη αλλα κατι παρομοιο) στην ουσια , επισης ισως να το χτενιζε το καταιφι .
Και στο κατω κατω δεν σεβοταν ο ιδιος τον εαυτο του .
Οτι και να ειχε κανει τι συμασια εχει? Κ αυτος δεν ηταν ανθρωπος? Ποιος στις μερες μας ειναι τελειος? Εχει αφησει ενα τεραστιο εργο πισω του κ αυτο δεν μπορει κανεις να το αμφισβητησει. Αν καποιοι ακουνε μονο ''κλαρινα'' κ φυσικα δεν μπορει να γνωριζει τι καριερα ειχε αυτος ο ανθρωπος. Για τα κλαρινα δεν το λεω για εσενα πρωσοπικα γενικα μιλαω. Κ ποιος ξερει οτι ολα αυτα που ειχαν πει ειναι αληθεια? Σε ολους δεν εχει τυχει να πουν κατι για αυτον αλλα να μην ισχυει? ακομα κ σε εμας δεν συμβαινει? Αρα ακομα περισσοτερο συμβαινει κ με καποιον διασημο.
-----------------------------------------
Τζαμπα λεφτα ε?
Εισαι σοβαρος? Ενοειτε πως δεν ηταν τζαμπα τα λεφτα. Τετοιοι καλλιτεχνες τα αξιζουν κ με το παραπανω... Ο καθενας θα εδινε λεφτα για να δει, να ακουσει, να θαυμασει τον καλλιτεχνη που εκτιμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Εισαι σοβαρος? Ενοειτε πως δεν ηταν τζαμπα τα λεφτα. Τετοιοι καλλιτεχνες τα αξιζουν κ με το παραπανω... Ο καθενας θα εδινε λεφτα για να δει, να ακουσει, να θαυμασει τον καλλιτεχνη που εκτιμα...
Ελα οκ μια μαλακια ειπαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Δεν εχει αξια οτι και να λεμε ενα ειναι σιγουρο οτι αυτος ο ανθρωπος ηταν μοναδικος στο ειδος του και πολυ μπροστα για τα τοτε δεδομενα!

Θυμηθηκα ενα τραγουδι του και ειπα να το παραθεσω, ελπιζω να μην σας ενοχλεί. Enjoy it:no1:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0gJcNBKiyMI[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
δεν μου αρεσε η συμπεριφορα του ηταν παντα πολυ ρατσιστικη. ηταν πολυ ομορφος ως μαυρος και μετα τις εγχειρησεις για να αλλαξει χρωμα εκτως του οτι ηταν σαν ζομπι ειχε κ πολλα προβληματα υγειας. Παρ'ολ'αυτα ηταν μεγαλος και αξιολογος καλλιτεχνης και ειναι κριμα που πεθανε τοσο νωρις... R.I.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
δεν μου αρεσε η συμπεριφορα του ηταν παντα πολυ ρατσιστικη. ηταν πολυ ομορφος ως μαυρος και μετα τις εγχειρησεις για να αλλαξει χρωμα εκτως του οτι ηταν σαν ζομπι ειχε κ πολλα προβληματα υγειας. Παρ'ολ'αυτα ηταν μεγαλος και αξιολογος καλλιτεχνης και ειναι κριμα που πεθανε τοσο νωρις... R.I.P.

ο ίδιος υποστήριξε οτι ποτέ δέν έκανε ενχείρηση αλλαγής χρώματος, αλλα υπέφερε απο μια ασθένεια του δέρματος που κάνει το δέρμα το δέρμα άσπρο.

εκτός αυτου΄δέν νομίζω να υπάρχει ενχείρηση που να μπορεί να αλλάξει το χρώμα του δέρματος, καθώς το δέρμα ανανεώνεται συνεχώς.
πχ όταν μαυρίζουμε στην παραλία το καλοκαίρι, δέν κρατάει για πολύ γιατί το δέρμα ανανεώνεται συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
μπορεις να αφαιρεσεις την μελανίνη! βεβαια αυτο απαιτει λεφτα, λεφτα, λεφτα και κορυφαιους γιατρους... αα δεν ξερω αν το ειπα χρειαζονται και πολλα λεφτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top