Θέλετε να κάνετε παιδιά;

Θέλετε να κάνετε παιδιά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Ναι, σίγουρα.

    Ψήφοι: 52 29.1%
  • Ναι, αν βρω τον κατάλληλο σύντροφο/έρθει η σωστή ώρα.

    Ψήφοι: 72 40.2%
  • Όχι, δεν θέλω καθόλου.

    Ψήφοι: 27 15.1%
  • Μάλλον όχι, το σκέφτομαι όμως.

    Ψήφοι: 16 8.9%
  • Δεν ξέρω/δεν με ενδιαφέρει/ό,τι προκύψει.

    Ψήφοι: 12 6.7%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χμμ εγώ θέλω max 2 παίδια με την σκέψη ότι έτσι θα είναι πιο ευκόλο να τα ελένχω....
φύλο μάλλον προτίμω κοριτσάκια και ηλικία δεν ξέρω... Όταν αποκτήσω οικονομική άνεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ θέλω ένα αγόρι κ ένα κορίτσι σε μικρή ηλικία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από trelokotsidou :
η ηλικία βέβαια!
αν και με 30 γιους θα έκανα 6 ομάδες μπάσκετ-> πολλά money-> :hmm:
:bleh:
ΝΑι αλλα και τι money θα χρηαζοσουναοσπου να τα φτασεις στο σειμειο να παιζουν σε ομαδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
ΝΑι αλλα και τι money θα χρηαζοσουναοσπου να τα φτασεις στο σειμειο να παιζουν σε ομαδες...
Βρε ξέρεις ποια είμαι εγώ κι η σκούφια μου από που κρατεί??? :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Θελω 3 παιδια οπωσδηποτε κ αν εχω κ φραγκα δεν με χαλαγαν κ αλλα!Η γυναικα θα ποναει!(πλακα κανω φυσικα).Γουσταρω απιστευτα τα παιδια,κυριως διοτι η σκεψη οτι θα τα μεγαλωσω κ θα τα κανω σαν τα μουτρα μου με εξιταρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epidromi

Νεοφερμένος

Ο epidromi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Φαντάσου όμως να μην τους αρέσει το Star Wars :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goldy

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ θέλω 3 παιδιά. Στα 28 θάταν τέλεια ηλικία για το πρώτο αλλά έτσι όπως πάω :sleep: δεν με βλέπω να τ΄ αποκτώ σύντομα. Μάλλον μετά τα 30 ........ 8) 8) 8) 8) 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τα 30 τελικά είναι καλη ηλικία. όταν είσαι 50 το παιδί σου θα έιναι 20 καλή αναλογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Φαντάσου όμως να μην τους αρέσει το Star Wars

Νηστικα μεχρι να πεθανουν τοτε ή να τους αρεσει! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
2 αγορακια εγω θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ πάλι θα ήθελα τουλάχιστον μια κοράκλα...
άλλη φάση τα φουστάκια και τα κορδελάκια :inlove:

το πότε.....
δεν πιστεύω ότι σε τόσο σημαντικά γεγονότα της ζωής μας υπάρχουν ή πρέπει να μπουν χρονοδιαγράμματα....
όποτε.... και αν...

Καλώς ή κακώς... ευτυχώς ή δυστυχώς.... η ζωή δε μας τα φέρνει όπως τα υπολογίζουμε τις περισσότερες φορές....
Αν ήθελα απλά και εγωιστικά ένα παιδί θα το είχα τώρα...
τη δυνατότητα να το μεγαλώσω μόνη μου την έχω (και οικονομικά και από άποψη συμπαράστασης της οικογένειας μου... τσεκαρισμένο αυτό)

όποτε λοιπόν θα βρεθεί ο άνθρωπος που θα θέλει να ολοκληρώσει έναν από τους λόγους της ύπαρξης του μαζί μου.... τότε... θα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Φαντάσου όμως να μην τους αρέσει το Star Wars

Νηστικα μεχρι να πεθανουν τοτε ή να τους αρεσει! :devil:

Φαντάσου να ακούνε Βολάνη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Εγω να απαντήσω σε αυτό το θέμα ή δεν κάνει επειδη εχω ήδη 1 γιο; :hmm:
Λοιπόν εγω θέλω 3 παιδάκια. :redface:
2 γιους :inlove: ο ενας μας έκανε την τιμή και μας ήρθε :inlove: και 1 κόρη για να μην έχει παράπονο και ο άντρας μου. :bleh:
Φιλιά. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγω π'αλι δεν έχω καταλήξει...2 ή 4 θα ήθελα...αλλά επειδή 2 μου κάνουν λίγα, 4 πάλι πολλά ...μάλλον στο μεσο όρο θα καταλήξω... Τώρα τί; Θα ήθελα οπωσδήποτε ένα κοριτσάκι και από εκει και πέρα ότι είναι να έρθει ας έρθει με το καλό (ακόμα και μόνο αγοράκια να έρθουν δλδ δεν θα...στενοχωρηθώ κιόλας!!!)

Τώρα το πότε... Δεν ξέρω...παλιά (εκεί στα 18-19 μου) έλεγα ότι θα ήθελα γύρω στα 28 να παντρευτώ και πριν 30αρήσω να έχω κάνει τουλ ένα παιδί...Αλλά όπως έχουν τα πράγματα στη ζωή μου δεν με βλέπω πριν τα 30 να...γίνομαι μάνα!!! ("Θοδωρή, εγώ πότε θα γίνω μάνα;;;" :bleh: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
αγαπαω πολλυ :inlove:τα παιδακια και τωρα αμα μπορουσα θα εκανα ενα αλλα μαλλον μετα τα 25 θα αποκτισω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εγω θελω δυο κοριτσια και 30 χρονων ειναι πολυ καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Εγώ θέλω ένα κοριτσάκι, αλλά στο πολύύύύύύ μακρινό μέλλον!

Όσο για ηλικία, ε, τι ηλικία βρε παιδιά, νεογέννητο θα είναι :hehe: :P :P :P

Για 35 με 40 το βλέπω. Αν δεν ήταν η καταραμένη η εμμηνόπαυση θα το έκανα και αργότερα (να έχω κάνει το κουμάντο μου, να έχω τη δουλίτσα μου, τα λεφτουδάκια μου, να έχω τελειώσει την πλύση εγκ... εεε... εννοώ να έχω οικοδομήσει μια άρτια και σταθερή σχέση με τον άνθρωπό μου :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Εγώ θέλω ένα κοριτσάκι, αλλά στο πολύύύύύύ μακρινό μέλλον!

Όσο για ηλικία, ε, τι ηλικία βρε παιδιά, νεογέννητο θα είναι :hehe: :P :P :P

Για 35 με 40 το βλέπω. Αν δεν ήταν η καταραμένη η εμμηνόπαυση θα το έκανα και αργότερα (να έχω κάνει το κουμάντο μου, να έχω τη δουλίτσα μου, τα λεφτουδάκια μου, να έχω τελειώσει την πλύση εγκ... εεε... εννοώ να έχω οικοδομήσει μια άρτια και σταθερή σχέση με τον άνθρωπό μου :D )
Σωστά όλα αυτά αλλά στα 50 σου για παράδειγμα πιστεύεις ότι θα μπορείς να συννενοηθείς με το παιδί σου όταν έχετε 50 χρόνια διαφορά? Γιατι εγώ βλέπω ότι με τον πατέρα μου που με περνάει κάπου 40 χρόνια και δεν μπορούμε να συννενοηθούμε με τίποτα... :/: Με τη μάνα μου που έχουμε 34 χρόνια διαφορά κάτι γίνεται αλλά και πάλι υπάρχει χάσμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Α,εγώ δε θα έχω τέτοιο πρόβλημα! Είμαι πολύ μαγκιόρα και προχωρημένη! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Α,εγώ δε θα έχω τέτοιο πρόβλημα! Είμαι πολύ μαγκιόρα και προχωρημένη! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Εγώ πιστεύω πως όταν κάνεις μεγάλη παιδί όσο μαγκιόρα και αν είσα θα κουράζεσαι πιο εύκολα και δεν θα έχεις την υπομονή να ασχολείσαι παρα παρα πολύ μαζί του με αποτέλεσμα να μην υπάρχει συνενόηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top