Σχολιασμός φθηνών laptops

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Μέχρι 1000 ευρώ.. Δηλαδή, γύρω στα 1000 ευρώ.....


Νομιζω πως ο HP PAVILION DV5-1299EV NG267EA(ψαξε google) ειναι μια καλη περιπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Τι διαφορά έχουν οι dv5 με τους dv7..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Τα dv7 είναι 17άρια, ta dv5 είναι 15άρια.

Α, ok..!
-----------------------------------------
Δηλαδή παιδιά να το πάρω τελικά, ε? Σίγουρα αξίζει για τα λεφτά του.....?? Μνήμη, Χωρητικότητα, ανάλυση, κλπ, είναι όλα ok..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγώ θα προτείνω ένα macbook που είναι τα πιο αξιόπιστα εδώ και χρόνια.Δεν ξέρω γιατί αλλά κατά έναν μαγικό τρόπο όλες οι κοπέλες καταφέρνουν να κάνουν τα laptop pc τους σε ένα-δυό μήνες να σέρνονται,για αυτό προτείνω μια πλατφόρμα mac os που δεν υπάρχουν ιοι κολλήματα και όλα τα σχετικά.Άλλωστε απαιτήσεις για παιχνίδια δεν έχεις οπότε θα σε βολέψει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

mimos

Νεοφερμένος

Ο mimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τι διαφορά έχουν οι dv5 με τους dv7..?

Γιατι δεν περιμενεισ λιγο??μπορει να ν μπεισ στη σχολη σ,,απ τουσ πρωτουσ δηλαδη στο 25% των εισαχθεντων και να παρεισ επιδοτηση 400 ευρω....;)!!ε?σκεψου το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
h η φιλη μου πηρε HP Pavilion κ της χαλασε και το χει λιγοτερο απο χρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
h η φιλη μου πηρε HP Pavilion κ της χαλασε και το χει λιγοτερο απο χρονο...

Γι αυτό υπάρχει η εγγύηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
(ειδικά από τότε που άφησα μόνο το ubuntu πάνω :D)
είμαι απολύτως ευτυχής

Αυτά τα δύο έρχονται σε αντίθεση :slourp:

Υ.γ.: Πάντως τα netbook DVD ταινίες τις αντέχουν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Αυτά τα δύο έρχονται σε αντίθεση :slourp:

Υ.γ.: Πάντως τα netbook DVD ταινίες τις αντέχουν ...

Από άποψη λειτουργικότητας το είπα πιο πολύ, εμένα πχ δε με βολεύει να βλέπω βίντεο σε τόσο μικρή οθόνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Γι αυτό υπάρχει η εγγύηση.
Πώς και δεν σχολίασες την υπογραφή μου ? :P

Γενικά τα pavilion τα σπάνε. Πολύ πολύ καλά εργαλεία, και σίγουρα vfm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εγώ θα προτείνω ένα macbook που είναι τα πιο αξιόπιστα εδώ και χρόνια.Δεν ξέρω γιατί αλλά κατά έναν μαγικό τρόπο όλες οι κοπέλες καταφέρνουν να κάνουν τα laptop pc τους σε ένα-δυό μήνες να σέρνονται,για αυτό προτείνω μια πλατφόρμα mac os που δεν υπάρχουν ιοι κολλήματα και όλα τα σχετικά.Άλλωστε απαιτήσεις για παιχνίδια δεν έχεις οπότε θα σε βολέψει πολύ.

Συμφωνώ! Εγώ έχω στείλει το δικό μου (ένα Toshiba Satelite) τουλάχιστον 8 φορές στην αντιπροσωπεία τα τελευταία 3 χρόνια! (χώρια ο τεχνικός για μικροδιορθώσεις κολλημάτων). Αpple for the win, είμαι φανατική, ό,τι έχω αγοράσει αυτής της εταιρείας έχει βγει καλή επένδυση - είναι και στυλάτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasokak

Νεοφερμένος

Η βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Hiii τι κάνετε;;;; Να ρωτήσω αυτό το λάπτοπ το Vaio VGN-NS31M/S είναι καλό;; Το βρήκα γύρω στα 700 Ε... αξίζει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχει 4GB Ram, κάρτα γραφικών με dedicated ram και wifi που υποστηρίζει το πρωτόκολλο n και 700 ευρώ ... χμμ δεν είναι άσχημη πρόταση, αν εξαιρέσεις ότι είναι 3 κιλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasokak

Νεοφερμένος

Η βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλημέρα,έχετε να μου προτείνετε κανένα αλλο στην τιμή αυτου περιπου,με καλυτερα χαρακτηριστικά?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
για τα acer τι εχετε να πειτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Βρε ουυυυυυστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top