• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ναρκωτικά και εξαρτήσεις

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
δεν ειναι και το ποιο ευκολο θεμα αλλα θα ηθελα την γνωμη σας
δεν υπαρχει διαχωρισμος σκληρα- μαλακα
οτι και να ψηφισετε να θυμαστε οτι τα ναρκωντικα σκοτωνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Στο θέμα των ναρκωτικών είμαι φοβερά αρνητική...
Απορώ πώς υπάρχουν άνθρωποι μετά από τόση ενημέρωση, που εξακολουθούν να παίρνουν κι ακόμα χειρότερα να υπάρχουν νέοι άνθρωποι που θέλουν να δοκιμάσουν...
Δεν μπορεί τα ναρκωτικά να είναι διέξοδος για τα όποια πρόβλήματα αντιμετωπίζει ο καθένας μας, αλλά μονόδρομος για την καταστροφή.
Μ Α Κ Ρ Ι Α!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
δεν υπαρχει διαχωρισμος σκληρα- μαλακα
Καλα μην είσαι τόσο απόλυτη. Η καφεΐνη και η νικοτίνη είναι μαλακά.
Μονο περιστασιακός χρήστης καφεΐνης εγώ (Αν και η αδερφή μου λέει οτι κάνω και βαριά χρήση internet.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Καλα μην είσαι τόσο απόλυτη. Η καφεΐνη και η νικοτίνη είναι μαλακά.
εννοω στο δικο μου post ρε παιδακι μου... δλδ οτι και να χει καποιος δοκιμασει μπαινει στο ναι δεν εχει σημασια αν ειναι φουντα ή κοκα πχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
See, I think drugs have done some good things for us, I really do.
And if you don’t believe drugs have done good things for us, do me a
favor: go home tonight and take all your albums, all your tapes and all
your cds and burn em. Cause you know what? The musicians who’ve made
all that great music that’s enhanced your lives throughout the years..?
Rrrrrrrrrrrrreal fucking high on drugs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
See, I think drugs have done some good things for us, I really do.
And if you don’t believe drugs have done good things for us, do me a
favor: go home tonight and take all your albums, all your tapes and all
your cds and burn em. Cause you know what? The musicians who’ve made
all that great music that’s enhanced your lives throughout the years..?
Rrrrrrrrrrrrreal ****ing high on drugs.
παλιοτερα πιστευα και γω οτι το lsd εφτιαξε το purple haze και οχι ο Hendrix...τωρα πια ξερω οτι τα ναρκωντικα δεν γενουν ταλεντα αλλα δικαιολογιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
The musicians who’ve made
all that great music that’s enhanced your lives throughout the years..?
Rrrrrrrrrrrrreal ****ing high on drugs.
Και πάλι κακό τους έκαναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
μακρια και παλι μακρια
στη χωρα που ειμαι εχουνε πολι απελευθερωμενη σταση στα ναρκωτικα και βλεπο καθιμερινα κοσμο να λιωνει τον εγκεφαλο του...τι να πο...δεν υπαρχει δικαιολογια...ειναι στιγνη εκμεταλλευση για τους εμπορους και τα χαζα παραμυθιαζονται οτι ξεχνανε τα προβληματα τους, οτι βρισκουν εμπνευση κτλ κτλ
μη καιτε αδικα το φυτιλι σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
See, I think drugs have done some good things for us, I really do.
And if you don’t believe drugs have done good things for us, do me a
favor: go home tonight and take all your albums, all your tapes and all
your cds and burn em. Cause you know what? The musicians who’ve made
all that great music that’s enhanced your lives throughout the years..?
Rrrrrrrrrrrrreal ****ing high on drugs.

Τελείως out.. Παλιά τα έκαναν επειδή ήταν "μόδα", το έκαναν όλοι.. Σήμερα που έχει ξεπεραστεί δε βγαίνει κανείς στη σκηνή μαστουρωμένος. Πολλοί λένε ότι αυτή η μαστούρα να σε βοηθάει να βγάλεις κάποια σύνθεση που έχεις μέσα σου αλλά αν το έχεις σου θα βγει ούτως ή άλλως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
drugs? what drugz? oooh! these drugzzz...

ps. περα απο την πλάκα πέρνοντας drugs απλά πατάτε το κουμπάκι 1. για την εξαθλίωση και 2. για τον θάνατο! Αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι "μπου κακα" αυτον μακριά επειδή φτιάχνετε ή σνιφάρει... εχω χάσει 2 φιλαράκια μου απο "coctails" και έχω δεί πολλές άσχημες καταστάσεις δίπλα μου! καλό είναι να ξέρεις για να μπορείς να επιλέξεις και όχι να αντιμετωπίζουμε τα ναρκωτικά ως ακόμα ενα θέμα ταμπού.
Πλέων με τον κατεγισμό πληροφοριών που δεχόμαστε κάθε μέρα, τα jankyez είναι άξια της μοίρας τους. Παίζουν μαύρο-κόκκινο στη ρουλέττα για τη ζωή τους. Για μένα είναι δηλοί για να αντιμετωπίσουν την ζωή και επέλεξαν αυτόν τον δρόμο για να τραβήξουν την προσοχή των άλλων!

ps. Το avatar θα το κρατήσω για λίγες μερες και το αφιερώνω στον κολλητό που αγάπησε το χιόνι και έφυγε μακριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ayto sto avatar ειναι ενα αυγο που σπαει σαν τον εγκεφαλο με ναρκωτικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει αλλά u never know...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Όχι δεν έχω αποκτήσει κανενός είδους εθισμό αλλά ποτέ δεν ξέρεις... Πάντως δεν το επιδιώκω! Ούτε καπνίζω καν.


Αρχική Δημοσίευση από Founes :
ps. Το avatar θα το κρατήσω για λίγες μερες και το αφιερώνω στον κολλητό που αγάπησε το χιόνι και έφυγε μακριά...
R.I.P :sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αν και είχα την ευκαιρία να δοκιμάσω πολλές φορές δεν το έκανα... Όχι τόσο από αποψη, γιατί νομίζω ότι το τσιγάρο ή το ποτό δεν είναι καλύτερα από το χασίς, απλά εκείνες τις συγκεκριμένες περιόδους δεν ήμουν σίγουρη για το αν θα είχα τον έλεγχο. και δεν θα ήθελα ποτέ μια δοκιμή να καταλήξει σε συνήθεια ή ακόμα χειρότερα σε εθισμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Οπως και να χει ο καθενας ειναι καλο να βαζει τα ορια του..Αν και δεν ειμαι και πολυ σιγουρη οτι σ'αυτα τα θεματα παιζουν ορια και περιθωρια για πειραματισμους :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μακριά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν έχω πάρει και ούτε σκέφτομαι να πάρω.Θεωρώ όπως και το τσιγάρο πως δνε σου προσφέρει τίποτα απολύτως παρά μόνο κακό,τα ναρκωτικά μεγαλύτερο ακόμη κακό. κα δεν μπορώ να ακούω τις δικαιολογίες χώρισαν οι γονείς μοπυ και πήρα. και που πήρες ναρκωτικά ρε φίλε τί έγινε?τα ξαναβρήκαν και είστε μαι ευτυχισμένη οικογένεια??(παράδειγμα λέω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ταμ ναρκωτικά όπως και το τσιγάρο δεν είναι διέξοδος αλλα αυτοκαταστροφή του οργανισμού σου. Εθισμός ξέρω τι σημαίνει γιατί κάπνιζα 11 χρόνια 1.5 με 2 πάκέτα ανα μέρα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος επιλέγει να μπεί και να βάλει τους δικούς του μέσα σε μία τέτοια κατάσταση. Κανένας δεν σε πιέζει να το κάνεις είναι επιλογή και μην ακούσω μαλα@#@# ότι ήταν αδύνατος χαρακτήρα η τον παρασείρανε αν θές και έχεις έστω IQ πάνω απο 10 δεν μπλέκεις είναι σαν να παίζεις ρώσικη ρουλέτα και να περιμένεις να κερδίσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ναι εχω δοκιμασει και μαλιστα δεν εμεινα απλα στην δοκιμη ημουν καλη πελατισα τους.ολα αυτα πριν 3 χρονια.μην φανταστειτε καμια ηρωινη, χορτο πιο πολυ και κουμπια μεχρι που πηγα να δω τα ραδικια αναποδα και ολα κοπηκαν μαχαιρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν εχω παρει και ελπιζω να μην παρω ποτε. Αλλα ξερω αρκετα ατομα (και το ενα πολυ κοντινο) που περνουν αν και οχι τα δυνατα και οχι συνεχια.. .Το ενα ειναι 50 και ακομα περνει... Και αρκετα συχνα μαλιστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top