Το πιο "άσχημο" site ever!

sostos

Νεοφερμένος

Ο sostos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
ΤΟ παρον αρθρο δεν απευθυνεται σε επαγγελματιες σχεδιαστες ιστοσελιδων!!!!

ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!!

Kατα καιρους εχουν κατατεθει αποψεις για ομορφα design σε καλαισθητα και εντυπωσιακα site.
Εχει αναρωτηθει κανενας ομως το αντιθετο;Δηλαδη πιο θεωρειται το πιο ασχημο site του διαδικτυου ολων των εποχων;
ασφαλως και η απαντηση που εχει δωθει ειναι το ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΟ :

https://www.havenworks.com

Υποτιθεται πολιτικοθεωρουμενο,βασιζεται σε σχεδιαστικα design των αρχων της δεκαετιας του 90,τα "αναμιγνυει" και τελικα παρουσιαζει ενα εκτρωμα πιο ασχημο και απο τη θρυλικη Ταυγετη.

Μα κοιταχτε,μπροστα του η αγαπημενη μας Ταυγετη δεν μοιαζει Μονικα Μπελουτσι;







Tην πρωτη και τελευται φορα που το ανοιξα ,μου ηρθε μια αισθηση αναγουλας,ειναι φρικτο.
Πολυβραβευμενο ως το πιο εκτρωματικο site ever,θεωρειται συλλεκτικο.
2183 σχεδιαστικα λαθη βρισκει το counter measure, λανθασμενη dtd διευθυνση, χρησιμοποιηθηκε απο τους αμερικανους στο Γκουανταναμο για βασανισμο των κρατουμενων.
Ανοσιουργημα,τρελα,σαδομαζοχισμος,βαρβαροτητα,ελεεινήλα,τρισαθλιοτητα,για τα μπαζα,επιπεδο ταινιων Νικου Μαστορακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
ΤΟ παρον αρθρο δεν απευθυνεται σε επαγγελματιες σχεδιαστες ιστοσελιδων!!!!

ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!!

Kατα καιρους εχουν κατατεθει αποψεις για ομορφα design σε καλαισθητα και εντυπωσιακα site.
Εχει αναρωτηθει κανενας ομως το αντιθετο;Δηλαδη πιο θεωρειται το πιο ασχημο site του διαδικτυου ολων των εποχων;
ασφαλως και η απαντηση που εχει δωθει ειναι το ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΟ :

https://www.havenworks.com

Υποτιθεται πολιτικοθεωρουμενο,βασιζεται σε σχεδιαστικα design των αρχων της δεκαετιας του 90,τα "αναμιγνυει" και τελικα παρουσιαζει ενα εκτρωμα πιο ασχημο και απο τη θρυλικη Ταυγετη.

Μα κοιταχτε,μπροστα του η αγαπημενη μας Ταυγετη δεν μοιαζει Μονικα Μπελουτσι;







την πρωτη και τελευται φορα που το ανοιξα ,μου ηρθε μια αισθηση αναγουλας,ειναι φρικτο.Ανοσιουργημα,τρελα,σαδομαζοχισμος,βαρβαροτητα,ελεεινήλα,τρισαθλιοτητα,για τα μπαζα,επιπεδο ταινιων Νικου Μαστορακη

και εγω που νομιζα οτι το δικο μου ειναι το πιο ασχημο:D ( www.clancdp.tk)
για δες τελικα ποτε δεν ξερεις τι σ ξημερωνει :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πω, ζαλιστηκα εκει μεσα...Πολυ χαος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Καλά από αυτή τη σελίδα μόνο εγώ έλλειπα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
[SIZE=+1]HavenWorks.com has been an Aesthetically Challenged News Website Since 1998[/SIZE]
hrrmph !-) Awarded for "Worst Web Site of 2008 [1st Place]" by WebPagesThatSuck.com
"The Web's Most Useless Sites [2nd place]" by PCWorld "El peor diseño del mundo" by elMundo.es
"The Worst Designed Site on the Web" of 2008 by Digg.com
The BBC.co.uk asks "How not to design a website?" "It defies words" says Heather Cotten
Croatian : "necim zastrašujucim" Dutch: "Guantanamo bay voor je ogen"
French: "les plus horribles!" German: "die schlechtesten Webseiten"
Greek: "[untranslatable]" Italian: "il peggior sito web"
Portuguese: "obra de arte!" Spanish: "El peor sitio web del universo"
"made me cry out in horror" says Crawford Kilian "“White Space” Challenged" says Hafner
and "Most Poorly Designed Website in the World" of 2007 by Digg.com
[SIZE=-1][ HavenWorks.com is not responsible for loss of vision, disorientation, or headaches from visual overload :-|[/SIZE]
[SIZE=-1][[ Aesthetically HavenWorks was meant more as a Mondrian, we apologize that it comes off more like a Jackson Pollock ]][/SIZE] Στο τέλος του site... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΜΠ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δοξα τον θεο το δικο μου(ειμαι ο art designer εκει!!) ειναι κουκλι (στυλ resident evil και γ^&*)(www.xgamers.tk)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FLame3

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
ΤΟ παρον αρθρο δεν απευθυνεται σε επαγγελματιες σχεδιαστες ιστοσελιδων!!!!

ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!!!!

Kατα καιρους εχουν κατατεθει αποψεις για ομορφα design σε καλαισθητα και εντυπωσιακα site.
Εχει αναρωτηθει κανενας ομως το αντιθετο;Δηλαδη πιο θεωρειται το πιο ασχημο site του διαδικτυου ολων των εποχων;
ασφαλως και η απαντηση που εχει δωθει ειναι το ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΟ :

https://www.havenworks.com

Υποτιθεται πολιτικοθεωρουμενο,βασιζεται σε σχεδιαστικα design των αρχων της δεκαετιας του 90,τα "αναμιγνυει" και τελικα παρουσιαζει ενα εκτρωμα πιο ασχημο και απο τη θρυλικη Ταυγετη.

Μα κοιταχτε,μπροστα του η αγαπημενη μας Ταυγετη δεν μοιαζει Μονικα Μπελουτσι;







Tην πρωτη και τελευται φορα που το ανοιξα ,μου ηρθε μια αισθηση αναγουλας,ειναι φρικτο.
Πολυβραβευμενο ως το πιο εκτρωματικο site ever,θεωρειται συλλεκτικο.
2183 σχεδιαστικα λαθη βρισκει το counter measure, λανθασμενη dtd διευθυνση, χρησιμοποιηθηκε απο τους αμερικανους στο Γκουανταναμο για βασανισμο των κρατουμενων.
Ανοσιουργημα,τρελα,σαδομαζοχισμος,βαρβαροτητα,ελεεινήλα,τρισαθλιοτητα,για τα μπαζα,επιπεδο ταινιων Νικου Μαστορακη

ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ αυτος που σχεδιασε to site?Οτι και να ειχε στο μυαλο του,σιγουρα απετυχε παταγωδως :P.Εκτος βεβαια αν ο σκοπος του ηταν να βασανισει αλυπητα αυτους που θα κανουν την απεγνωσμενη προσπαθεια να καταλαβουν πως ειναι δομημενο το site :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εχει τα παντα ομωςς..............:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FLame3

Νεοφερμένος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑ τυφλώθηκα!!!!!:P Τι είναι αυτό ρε, ποιανού είναι το site, της microsoft;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑ τυφλώθηκα!!!!!:P Τι είναι αυτό ρε, ποιανού είναι το site, της microsoft;;
Σε παρακαλώ.Η Microsoft χρησιμοποιεί SilverLight (επειδή έφτιαξε καινούργιες σελίδες) :P:lol:.Ακόμα,και ο πιο αρχάριος blogger δεν θα είχε ένα τέτοιο site.:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Της Φαρμακευτικής Σχολής Αθήνας.

https://www.pharm.uoa.gr/gr/index.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Της Φαρμακευτικής Σχολής Αθήνας.

https://www.pharm.uoa.gr/gr/index.htm
Ω, ποσο δικο εχεις. :P Εμπαινα συχνα εκει (λογω σχολης που με ενδιαφερει). Ασε που πρεπει να εχει να ανανεωθει κατι χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top