Τattoο

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χτύπησα ένα tatoo πριν από 5 (στα 23 μου) χρόνια περίπου, σε απόκρυφο σημείο :redface: του σώματός μου, 1ον για να μην το βλέπω συχνά και το βαρεθώ, 2ον για να μην με φέρει σε δύσκολη θέση στο μέλλον σε κάποια π.χ. επαγγελματική περίσταση και 3ον γιατί το είχα απωθημένο από την εποχή του λυκείου και αν δεν το έκανα θα έσκαγα.
Για την εποχή εκείνη, είχα πληρώσει αρκετά λεφτά. Θυμάμαι ότι δεν είχα πονέσει καθόλου, αλλά ότι είχα τρομερό άγχος. Δεν το μετάνοιωσα ούτε μία στιγμή. Υπάρχουν στιγμές που το κοιτάζω και χαίρομαι για την επιλογή μου. Ελπίζω να μην χρειαστεί να το αφαιρέσω, αν και δεν με έχει φέρει ποτέ σε δύσκολη θέση, γιατί μόνο με μαγιώ φαίνεται, οπότε..... όλα καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αφού φαίνεται με μαγιώ δεν είναι και σε τόσο απόκρυφο σημείο ή κάνω λάθος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Αφού φαίνεται με μαγιώ δεν είναι και σε τόσο απόκρυφο σημείο ή κάνω λάθος; :P

Φαίνεται με μαγιώ, όταν .... χμ.... θέλω να φαίνεται ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Φαίνεται με μαγιώ, όταν .... χμ.... θέλω να φαίνεται  ;)
Μα που μπορει να έιναι? :book: :book: :book: :book: Τι ακούμε πρωινιάτικο :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Μα που μπορει να έιναι? :book: :book: :book: :book: Τι ακούμε πρωινιάτικο  :redface: :redface: :redface:



Θα σε σκάσω μέχρι να σου πω........   :spell: :spell: :spell:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Θα σε σκάσω μέχρι να σου πω........   :spell: :spell: :spell:

:( :( :( :( :( :( :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μήπως να άνοιγα ένα poll για το που είναι το tatoo της Crazyhelen? :devil: :devil: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Μήπως να άνοιγα ένα poll για το που είναι το tatoo της Crazyhelen? :devil: :devil: :devil:

Όχι, έλεος ..... θα σου πω..... :sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Όχι, έλεος ..... θα σου πω.....  :sorry:
Κρίμα!!!! :( :( :( :( δεν πρόλαβα. Περιμένω να μου πείς!!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
CrazyHelen φαίνεται μόνο με μπικινι αλλά με ολόσωμο όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εγω εχω 2 και ετοιμαζομαι και για τριτο.
δεν το εχω μετανειωσει φυσικα καθολου.το ενα ειναι στο ποδι ενα μικρο μαυρο τριανταφυλλακι και το αλλο ειναι τρομερα εμφανες.πανω στο χερι απο την μεσα μερια.
το τριτο θα ειναι ενα tribal στην μεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Κατά καιρούς μου περνάει από το μυαλό να κάνω ένα, αλλά ακόμα δεν το έχω υλοποιήσει γιατί φοβάμαι μήπως το μετανιώσω μετά :redface:
Πάντως αν έκανα, μάλλον θα αποφάσιζα να το κάνω χαμηλά στην κοιλιά, ώστε να μην γίνεται αντιληπτό από τον καθένα...και μάλλον θα ήταν χωρίς χρώματα :hmm: σωστό barcode δηλαδή :P :tongue: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Μα που μπορει να έιναι? :book: :book: :book: :book: Τι ακούμε πρωινιάτικο  :redface: :redface: :redface:

όλα στην γιαγιάαα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ λέω να κάνω ένα κουνέλι στιφάδο τατουαζ, προς γνώση και συμόρφωση :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
CrazyHelen φαίνεται μόνο με μπικινι αλλά με ολόσωμο όχι;

Δεν έχει να κάνει με το είδος του μαγιώ. Αν είναι να φανεί, θα φανεί είτε με μπικίνι, είτε με ολόσωμο (μπλιαχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Εγώ λέω να κάνω ένα κουνέλι στιφάδο τατουαζ, προς γνώση και συμόρφωση  :hmm:

τα υπόλιπα τα αγνοώ :)
Τιμ΄μου παππού που θα με κάνεις τατουάζ έτσι δεν θα με ξεχνάς να μου δίνεις χαρτζιλίκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
όλα στην γιαγιάαα :devil:

Μπααααα..... Το έχει δει και η γιαγιά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
δεν ειχα και θελω να κανω στα 18 ,ενα πλατη και ενα στο χερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εγώ δε θα έκανα επειδή αν κάποια στιγμή στο μέλλον ήθελα να το βγάλω,θα έπρεπε να το βγάλω με επώδυνο τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω θελω να κανω ενα στο μπρατσο, την Ελληνικη σημεα. Θα το εκανα φετος αλλα ακουω διαφορα για τατου+δεραμ πριν τα 20 και λεω να το αφισω για λιγο. Επισης θελω να κανω και αλλα, αλλα αργοτερα. Εχω διαφορα σχεδια στο μυαλο αλλα θα δειξει. Κατσε να μεγαλωσω να ειμαι συγουρος οτι δεν θα το μετανιωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top