Γυναίκα μετονομάστηκε σε ιστοσελίδα

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από https://news.pathfinder.gr:
Μία γυναίκα από το Μάντσεστερ έγινε ο πρώτος άνθρωπος που άλλαξε το όνομά του σε domain name.

Η 24χρονη Claire Forshaw άλλαξε το όνομά της σε Princess-Rainbow.com πριν από μία εβδομάδα. Ήδη ανέβαλε μία φορά την αλλαγή αυτή, για χάρη του 23χρονου φίλου της, Robert Morris, ο οποίος κατάφερε τότε με επιτυχία να την μεταπείσει, ισχυριζόμενος ότι θα της κόστιζε ένα σωρό λεφτά.

«Ήξερα πως αν μου δινόταν ποτέ η ευκαιρία θα άλλαζα το όνομά μου σε domain name, με την ελπίδα ότι θα είμαι η πρώτη που θα το έκανε σε όλο τον κόσμο. Ο φίλος μου πάντα έλεγε ότι θα μου κοστίσει ένα σωρό λεφτά και το είχα ξεχάσει για ένα διάστημα.»

«Όταν συνειδητοποίησα ότι κοστίζει μόλις 10 λίρες, ο ίδιος ο φίλος μου είπε ότι το Princess-Rainbow.com ήταν ιδανικό για μένα, γιατί τρελαίνομαι για τα ουράνια τόξα!»

Η πρώην δεσποινίδα Forshaw και νυν Princess-Rainbow.com εργάζεται ως νοσοκόμα και σκοπεύει να χρησιμοποιήσει το καινούργιο της όνομα για να στήσει τη δική της online επιχείρηση, πουλώντας έργα τέχνης.

Η δεσποινίδα Princess-Rainbow.com δεν είναι η πρώτη, όμως, που γίνεται είδηση λόγω της αλλαγής του ονόματός της. Τον περασμένο Νοέμβριο, ο νεαρός George Garrat κέρδισε μία θέση στο βιβλίο των ρεκόρ Γκίνες ως ο άνθρωπος με το μεγαλύτερο όνομα, αλλάζοντας το όνομά του σε «Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined» (Καπετάν Φανταστικό Γρηγορότερος Από Τον Σούπερμαν Τον Μπάτμαν Τον Γούλβεριν Τον Χουλκ Και Τον Φλας Μαζί).

Πηγή
-----------------
Τί άλλο θα δούμε ; :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δεν νομιζω να αληθευει το τελευταιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
αλλάζοντας το όνομά του σε «Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined»
δεν νομιζω να αληθευει το τελευταιο
Κι όμως! :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Πιστεύω ότι η υπογραφή μου είναι καλύτερη.



Μόνο έτσι έχει νόημα να βάλεις computeristiko ονομα... Για όσους δεν κατάλαβαν και θέλουν ΠΜ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
«Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined»
δεν παμε καλα!αραγε τι υποκοριστικο εχει;:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ήμουν σίγουρος ότι θα 'ταν αγγλίδα. Γκοντ νταμιτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
δεν πάμε ΚΛ.....καθόλου ΚΛ.....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Βλακεία....στο φουλ....
Ο άλλος με την σκουλικομυρμηγκότρυπα για όνομα θα έχει ταυτότητα μισό κιλό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
δεν νομιζω να αληθευει το τελευταιο

Ακριβώς!:D

https://en.wikipedia.org/wiki/Hubert_Blaine_Wolfeschlegelsteinhausenbergerdorff

Iδού ο άνθρωπος με το μεγαλύτερο όνομα:P.

Εγώ αν άλλαζα το όνομά μου, θα με ονόμαζα Αλέξανδρο Σοκολάτογλου.

Aλλά το όνομα είναι απλώς μιας βιτρίνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ακριβώς!:D

https://en.wikipedia.org/wiki/Hubert_Blaine_Wolfeschlegelsteinhausenbergerdorff

Iδού ο άνθρωπος με το μεγαλύτερο όνομα:P.

Εγώ αν άλλαζα το όνομά μου, θα με ονόμαζα Αλέξανδρο Σοκολάτογλου.

Aλλά το όνομα είναι απλώς μιας βιτρίνα.

Το μεγαλύτερο όνομα που έχει κάποιος είναι αυτό που προαναφέρθηκε. Είναι ο κύριος Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined. :P:P:P
https://www.aparadektoi.gr/component/option,com_smf/Itemid,372/action,printpage/topic,12533.0/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δηλαδή αυτό:
Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined
είναι μεγαλύτερο από αυτό:
Adolph Blaine Charles David Earl Frederick Gerald Hubert Irvin John Kenneth Lloyd Martin Nero Oliver Paul Quincy Randolph Sherman Thomas Uncas Victor William Xerxes Yancy Zeus Wo[...]um, Senior
;

(Το [...] το έβαλα γιατί το σύστημα το έπαιρνε για greeklish, κανονικά υπάρχει μια μεγάλη λέξη εκεί!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Δηλαδή αυτό:
Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined
είναι μεγαλύτερο από αυτό:
Adolph Blaine Charles David Earl Frederick Gerald Hubert Irvin John Kenneth Lloyd Martin Nero Oliver Paul Quincy Randolph Sherman Thomas Uncas Victor William Xerxes Yancy Zeus Wo[...]um, Senior
;

(Το [...] το έβαλα γιατί το σύστημα το έπαιρνε για greeklish, κανονικά υπάρχει μια μεγάλη λέξη εκεί!)

Εγώ διάβασα το Hubert Blaine Wolfeschlegelsteinhausenbergerdorff.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top