Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:redface: οχι οχι δεν αναφερω...
δεν λεω τίποτα.... απλα ο στοχος μου πηγε κατα διαόλου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα!!!

Ε δεν πειραζει μωρε!! Τωρα ειναι χειμωνας, τα ρουχα βοηθανε! Μεχρι το καλοκαιρι εχουμε απλετο χρονο για να φτασουμε τους στοχους μας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ μια φορά δεν ανεβαίνω στην ζυγαριά...
Κρατάω το νούμερο που είχα πριν αρχίσω να τρώω για γιορτές...
Αν θέλετε να με βασανίσετε είναι να με ανεβάσετε με το ζόρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στα διαλα... Ο,τι εχασα το πηρα, +3, και νιωθω ΦΟΥΣΚΑ. Επισης δεν μπορω να σταματησω να τρωω γλυκα με τιποτε, αντε να παω στην εξορια του φοιτητοσπιτου να τη βγαζω με φρουτα να ησυχασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ χωράω ακόμα στο τζην μου... άλλο αν θα σπάσω τις θηλειές της ζώνης από το τράβηγμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Χμμμ, και εγω δεν παχυνα! Εντυπωση μου κανει, γιατι τρωω γλυκα καθε μερα! Βεβαια δεν το εχω παρακανει κιολας, προσπαθω οσο μπορω! Και οταν δεν εχουμε τραπεζια και τετοια δεν τρωω βραδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Οκ κι εγώ χωράω ακόμα μια χαρά στα ρούχα μου...καθώς και στα κανούρια μιας και κατέβηκα και size...Το θέμα είναι μην ξαφνικά μου βγουν όλα και τρέχω και δεν φτάνω...

Πάντως επιμένω... Δεν ανεβαίνω σε ζυγαριά τώρα!!!
και πρέπει επίσης να κόψω τα γλυκά που όλο τσιμπολογάω...
Το μόνο καλό στην Κόρινθο είναι ότι μπορώ και κρατιέμαι... Δεν έχω γλυκά, δεν πέρνω γλυκά! :)

@ io-io πρέπει να τρως το βράδυ... Γενικά μην αποφεύγεις γεύματα... Μπορεί να μπλοκάρεις τον μεταβολισμό σου και αντί να περιμένεις να χάσεις, να πέρνεις κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ναι αυτο εννοειται, αλλα οταν τρωω μεσημεριανο στις 4 και κανενα κουραμπιε στις 8 μετα δεν πειναω! Οποτε τσιμπαω κατι του στυλ γαλα με κορνφλεικς η καμια φρυγανια η κατι τετοιο!
Δεν χανω γευματα πλεον, εχοντας μαθει απο μια περιοδο της ζωης μου που το εκανα, και ειχα "κοιμησει" τον μεταβολισμο μου για τα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Α...οκ...εγώ κατάλαβα ότι δεν τρως τίποτα γι'αυτό :redface:
Κι εγώ την είχα πατήσει έτσι, νομίζοντας ότι τρώγοντας λιγότερο και κόβοντας το βραδινό θα αδυνατίσω πέτυχα ακριβώς το αντίθετο όμως...Οπότε κάνε ένα χρόνο σωστή δίαιτα για να χάσεις και αυτά που πήρες από τις βλακίες που έκανες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλα, εσυ τουλαχιστον εκοψες το βραδυνο! Εγω η.. πανεξυπνη, επειδη ηταν μια περιοδος που βγαιναμε συνεχεια για βραδινο εξω με παρεα, δεν ετρωγα μεσημεριανο! Οποτε και με ειχε κοψει η πεινα και ετρωγα οτι βρω μπροστα μου οταν βγαιναμε εξω, και πηγαινα μετα για υπνο οποτε δεν καιγοταν καμια θερμιδα, και τον μεταβολισμο μου εκανα χαλια! Μην αναφερω και το αλκοολ που συνοδευε το γευμα! Αστα να πανε! Ευτυχως λιγοτερο απο μηνα κρατησε η ηλιθιοτητα μου, και χρειαστηκα 3 μηνες κανονικης διατροφης για να φερω τον οργανισμο μου στα ισια του...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
από αυριο πρέπει να αρχίσω διατροφή....
πρέπει να χάσω 5 κιλά
πως χάνονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ψυχραιμία, πολλά λαχανικά, μετά λευκό κρέας, φρούτα, μικρά γεύματα και μειωμένα ψωμιά και λιπαρά! :)

Παιδιά, η κοιλιά μου είναι στρογγυλή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ανέβηκα στη ζυγαριά :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Κουράγιο κορίτσι μου, ανέβηκα και εγώ:D:P
υπάρχουν και χειρότερα:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σόρι, δηλαδή, εσείς κάνετε κακάκια κανονικά; Γιατί εγώ τσούκου!!
Και, πέραν τούτου, σιγά τις πολλές μέρες που φάγαμε παραπάνω... 3 μέρες κανονική διατροφή, και τα πολλά πολλά θα "ξεφουσκώσουν"!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κοιτα αυτο ειναι ενα θεμα που πρεπει να το συζητησουμε μαλλον σε άλλο τοπικ :P
για να σου λύσω πάντως την απορια... εγω σε 10 μέρες στην Ορεστιάδα, πήγα τουαλέτα 2 φορές.... μια φορα τη μερα που πήγαμε και μια φορα μετα απο 5 μέρες.... οποτε καταλαβαινεις φουσκωμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Α γεια σου... Ε, βάλε μισό κιλό για κάθε μέρα που δεν..! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
φατε μπέζοοοοοοο................... dηλαδή all bran
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ πάλι, ξύπνησα το πρωί, και λέω "σήμερα θα ανέβω στη ζυγαριά, ωωωωχχχχχ". Το παίρνω απόφαση λοιπόν και ανεβαίνω. Και τι να δω; Μισό κιλό κάτω :eek: . Όλα οκ λοιπόν, αφού περίμενα οτι θα έχω πάρει 1-2 κιλά :D

Ψ. Εγώ πάντως τα κακάκια μου τα κάνω κάθε μέρα και με κάθε ευκαιρία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και κάτι άλλο...όταν ο οργανισμός αλλάζει περιβάλλον δεν ενεργείτε τόσο εύκολα :)

Α...και ναι...ανέβηκα επιτέλους στη ζυγαριά...βασικά βλακεία μου γιατί το έκανα τώρα το μεσημέρι...αλλά όλα οκ...μια χαρά είμαι!Δεν πήρα τίποτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top