Σεξουαλική Παρενόχληση

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σεξουαλική παρενόχληση απο γυναίκα σε άντρα η το αντίστροφο. Σας έχει τύχει? Ιστορίες που ακούσατε. Τι θα κάνατε αν το αφεντικό σας ήθελε διαφορετικού τύπου "αρχειοθέτηση" :devil: η αν ο καθηγητής σας ηθελε να σας βαθμολογήσει σε άλλου τύπου εξοσχολικές δραστηριότητες?


[edit by emufear: ʼλλαξα τον τίτλο σε κάτι σαφέστερο]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εμένα μου έχει τύχει στο γυμνάσιο ένας μου έίχε πιάσιε το στήθος και ήθελαν να με διώξουν επειδή τον χτύπησα.
Μετά όταν έβγαινα και κάποιος με χούφτωνε αυτόματα το χέρι μου προσγειωνόταν στο μάγουλο του. Δεν το ανέχομαι με τίποτα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
μμμμ....μου έχει τύχει...Από γιατρό, όταν ήμουν μικρή.... Ασχημη φάση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ είμαι τόσο στον κόσμο μου που θα έπρεπε να ήταν κάτι πολύ σαφές για να το καταλάβω... Μέχρι στιγμής πάντως δεν νομίζω να έχω πέσει θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης, τουλάχιστον σοβαρής. Εκτός αν θεωρείται σεξουαλική παρενόχληση που μου την έπεφτε ένας γυμναστής στην Γ λυκείου και μου είχε σπάσει τα νεύρα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μου χε τυχει στον δρομο, απο εναν κωλογερο (pardon my french), σε κεντρικο μαλιστα σημειο και δεν ηξερα πως να αντιδρασω. Απαισιο συναισθημα, μεεεερες μετα αγριοκοιτουσα οποιον 50+ εβλεπα στον δρομο.. Μετανιωνω μονο που δεν τον εκανα ρεζιλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Είχα πάει σε ένα συνέδριο που εκτός από κανά 2 καθηγήτριες πανεπιστημίου ήμουν η μοναδική κοπέλα. Με κοίταζαν σαν ξερολούκουμο και κάποιοι έριχναν και κανά υπονοούμενο, μέχρι που ένας "προθυμοποιήθηκε" να με συνοδεύσει στο δωμάτιό μου!!! :eek:
Πρόσπάθησα να τον αποφύγω ευγενικά...και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια :worry:
Και να πεις πως την κίνηση την κάνει κανένας νεαρός, να με ενοχλήσει ο τρόπος αλλά τουλάχιστον θα λέω ότι περνάει η μπογιά μου :whistle: :rofl: αλλά αυτό το πράγμα από ανθρώπους 55+ δεν μπορεί παρά να είναι αηδιαστικό!
Εννοείται πως την επομένη ήμουν πολύ απόμακρη και μάλιστα ένας είχε το θράσος να μου πει πως πρέπει να είμαι πιο χαλαρή στις "δημόσιες σχέσεις" :blink:
Απορώ ακόμα πως συγρατήθηκα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
θα κοιταξω το θεμα απο αλλη οπτικη γωνια, για διαβαστε αυτο:

πριν 2 χρονια στην δουλεια ειχαμε μια γυναικα γυρω στα 45 (ο γιος της ειναι στην ηλικια μου!) η οποια παρενοχλουσε τα αγορια που δουλευαν στο ξενοδοχειο, τους τηλ την νυχτα, τους στριμωχνε στις γωνιες, τους εκανε περιεργα σχολια κτλ. Αυτο κρατησε 3 ολοκληρους μηνες χωρις να μου πει κανεις τιποτα, ενα ωραιο πρωι τρια (ομολογουμενως ομορφα) παιδια που δουλευουν εδω μπαινουν στο γραφειο μου και μου το ξεφουρνιζουν, οτι δεν παει αλλο κτλ. Ρωταω και αλλο κοσμο, ολοι το ειχαν παρει χαμπαρι (εκτος απο εμενα φυσικα) την αντικατεστησα το συντομοτερο και της ειπα ξεκαθαρα τον λογο, δεν αρνηθηκε τπτ και το μονο που ζητησε ηταν να μην το μαθει ο αντρας της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Η Παρενόχληση μπορει να είναι ακόμα και λεκτική επειδή γενικά στους εργασιακούς χώρους έχει γίνει λίγο σούσουρο ίσως τα πράγματα να είναι καλύτερα. Πάντως οι ηλικίες 50+ έχουν τα σκήπτρα. Το χειρότερο πάντως που έχω δει παλιά είναι γέρος να τρίβεται σε κοπέλες ήταν στην άλλη άκρη του λεωφορείου και ήταν πίχτρα, αν καναδώ κάτι τέτοια θα φάει χαστούκια ο κολόγερος όσο χρονών και να είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Η Παρενόχληση μπορει να είναι ακόμα και λεκτική επειδή γενικά στους εργασιακούς χώρους έχει γίνει λίγο σούσουρο ίσως τα πράγματα να είναι καλύτερα. Πάντως οι ηλικίες 50+ έχουν τα σκήπτρα. Το χειρότερο πάντως που έχω δει παλιά είναι γέρος να τρίβεται σε κοπέλες ήταν στην άλλη άκρη του λεωφορείου και ήταν πίχτρα, αν καναδώ κάτι τέτοια θα φάει χαστούκια ο κολόγερος όσο χρονών και να είναι
μακαρι να αντιδρουσαν με τον οποιοδηποτε τροπο ολοι οι αντρες βλεποντας καποιον αλλο να το κανει, θα ειχαν ελλατωθει συμαντικα τα κρουσματα!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: μπραβο yiannis!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ουφ που πάτε και τα βρίσκετε αυτά τα θέματα  :P
Λοιπόν... μια φορά στη ζωή μου και ήταν και πάρα πολύ άσχημη..... τα θυμάμαι όλα με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες  :(
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΗΝΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΜΑΧΙ!

Την ημέρα που με πήρε τηλέφωνο η αδερφή μου να μου πει ότι είχε δει τον πρώην με την πρώην... και ενώ είμαι ήδη σαστισμένη και έχω χάσει τον κόσμο από τα πόδια μου.... με φωνάζει ο προϊστάμενος μου (δ/ντης πωλήσεων πολύ μεγάλης και γνωστής εταιρίας) με καθίζει απέναντι του στο γραφείο και ξεκινάει....
Ξέρεις.... τον τελευταίο καιρό δε σε βλέπω και πάρα πολύ καλά....
(Φτου σου ρε φούστη μου λέω μας πήραν χαμπάρι)
Και φαντάζομαι ότι έχει να κάνει με τον άντρα σου....
Ξέρεις... φαίνεται μέσα στα μάτια σου... ότι είσαι κακογαμ*μένη... γιαυτό και αποφάσισα να σου πω ότι θέλω να σε ξεσκίσω!!! Θέλω να σε ακούσω να ουρλιάζεις από ηδονή!


Ξαφνικά έχασα για δεύτερη φορά τον κόσμο κάτω από τα πόδια μου... δεν μπορούσα να αντιδράσω, δεν μπορούσα να σκεφτώ, δεν μπορούσα να πω κάτι.. οτιδήποτε.. να τον βρίσω.. κάτι τέλος πάντων... έμεινα να τον κοιτάω σαν ηλίθια και να μη μπορώ να πω ΤΙΠΟΤΑ!
Συνεχίζει λοιπόν....
Φυσικά... έχεις και πολλά επαγγελματικά προσόντα... και αν το ήθελες θα μπορούσες να φτάσεις πολύ ψηλά....
ΣΟΚ ΣΟΚ ΣΟΚ δεν μιλάω....

Σε αφήνω να το σκεφτείς.... και μου απαντάς .....

Βγαίνω από το γραφείο του και πάω στο δικό μου....
Θέλω να βάλω τα κλάμματα αλλά δε γίνεται γιατί φοβάμαι ότι θα με δουν....
Ανοίγω το παράθυρο γιατί δε μπορώ να αναπνεύσω (προς στιγμήν... σκέφτομαι και να βουτήξω στο κενό.... όλα πάνε σκ**ά!)
Λείπω τρεις μέρες από τη δουλειά από τον φόβο μου να τον αντικρύσω
Δεν είμαι σε θέση να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί του γιατι "χωρίζω" έχω απόλυτη ανάγκη τη δουλειά μέχρι να βρω κάτι άλλο
Δεν μπορώ να το πω στον άντρα μου... δεν είναι η καταληλότερη εποχή....
Δεν έχω φίλους
Δεν θέλω να το πω στην οικογένεια μου
Δεν δεν δεν δεν.....
Μου έστελνε συνεχώς χυδαία μηνύματα στο κινητό μου για το πόσο και πως θέλει να με ξεσκίσει....
Περνάει μια βδομάδα πανικού.... όπου τον συναντούσα στην εταιρία άλλαζα κατεύθυνση...
Δυστυχώς όμως ήταν ο προϊστάμενος.... και δεν γινόταν να τον αποφεύγω για πάντα...
Με παίρνει τηλέφωνο και ζητάει να πάω στο γραφείο του....πηγαίνω... κάθομαι....
Τι έγινε? Το σκέφτηκες? Σκέφτηκες την πρόταση μου?
Κοίτα να δεις.... ναι το σκέφτηκα και κατέληξα ότι δεν ενδιαφέρομαι... είμαι εδώ για να δουλέψω και όχι για να με πηδ*ξεις
Κατάλαβα.... καλά...κοίτα να σου πω... μη φανταστείς ότι είσαι και καμιά σούπερ γκόμενα... και ότι τρελλάθηκα να σε γαμ*ησω... σαβούρα είσαι... όταν σε είδα για πρώτη φορά είπα από μέσα μου "να μια γκόμενα να την κοιτάς και να ξερνάς".... απλά είπα να σου κάνω την χάρη μιας που είδα ότι έχεις ανάγκη από ένα καλό γαμ*σι
ωραία... μπορώ να φύγω τώρα? έχω και δουλειά....

Μου πήρε περίπου 3 βδομάδες μέσα σε όλα όσα τραβούσα να βρω και νέα δουλειά και να φύγω....
όταν έφυγα είπα το τι είχε συμβεί σε όλες τις κοπέλες της εταιρίας για να τον προσέχουν...
Δεν τον κατάγγειλα ποτέ, ενώ είχα στοιχεία (μηνύματα στο κινητό) και θα μπορούσα να του κάνω ζημιά
Δυστυχώς δεν είχα τα ψυχικά αποθέματα δύναμης εκείνη την περίοδο για να το κάνω
Μετά από 8 μήνες περίπου που έφυγα τον απόλυσαν.... ο λόγος ότι είχε συμβεί κάτι ανάλογο αλλά το απιοσιώπησαν και τον έδιωξαν με άλλη δικαιολογία

Σήμερα αν τύχει και τον πετύχω πουθενά, είναι το άτομο που δεν μπορώ να πω με σιγουριά ότι θα καταφέρω να μην του κάνω ζημιά...



(όχι ότι γράφω μεγάλες ιστορίες... αλλά λέμε τώρα  :P σορρυ αν σας κούρασα, όσοι είχατε το κουράγιο να τη διαβάσετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Και σε ποιόν δεν έχει τύχει; Σπαστικό είναι πολύ, και πολλές φορές επικίνδυνο. Ευτυχώς που δεν έχω φτάσει στη δεύτερη κατηγορία ακόμα :)

@ΚΑΚΗ_ΕΠΙΡΡΟΗ: ΑΙΣΧΟΣ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΧΤΙΚΙΑΡΗ ΓΜΤ. :jumpy: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
ρε συ κακη επιρροη τι μαλακας ηταν αυτος...α πα πα... καλα εκανες και εφυγες...πω ρε π...η εχουν μουδιασει τα χερια μου απο τα νευρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έπρεπε την ίδια στιγμή να πας στον Γενικό Διευθυντή η στην επιθεώρηση εργασίας. Τον παλιομαλ$%@# δεν σεβάστηκε τίποτα, βρήκαμε τον τσόγλανο που όσο μεγαλώνει τόσο και πιό χοντρές μαλακίες θα κάνει. Αυτός δεν θεωρείτε άντρας για εμένα και με χαρά θα του κατέβαζα τα μούτρα στο πάτωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
απο γυναίκα σε άντρα----->nai exei tixei mia pitsirika na tin pesi mprosta sta matia mou sto agori mou :mad: :mad: nai nai kalitera na min mathete pws eniosa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
πωπω τι κυκλοφορεί ελεύθερο έξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πωπώ κοπέλα μου τι ήταν αυτό;  :blink: Και νόμιζα ότι η δικιά μου ήταν η χειρότερη....Ουφ...δυστυχώς συμβαίνουν....Ευτυχώς τον ανέχτηκα τον δικό μου για μια βρομάδα, τελείως μαρτυρική και μέσα στα νεύρα, και ζήτησα να με πάνε σε άλλο κατάστημα να εργαστώ....Ούτε το κατήγγειλα, ούτε τίποτα...ε...ήμουν και 2 χρόνια μικρότερη τότε....τώρα αν μου ξανατύχει νομίζω ότι θα κάνω την κίνηση  ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
@ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ, please tell me his name, phone number and address! Και θα σου στείλω δωράκι ;)

Ήταν ένα καλοκαίρι που δούλευα σε ένα μπαράκι σε κάποιο νησί. Ο ένας από τα αφεντικά λοιπόν έχει μια αδερφή τότε ~30, μπορώ να πω πολύ εντυπωσιακή! Μπαργούμαν και λίγο τρελλούλα. Ερχόταν λοιπόν και με αγκάλιαζε, χωρίς να ελέγχει τα χέρια της, να με πλησιάζει face 2 face, μηνύματα στο κινητό σε πολύ μα πολύ προχωρημένο επίπεδο και γενικά όπου με πετύχαινε με στρίμωχνε, κατά μέτωπο επίθεση!!! Να σας πω την αλήθεια τις πρώτες μέρες ένιωθα καλά, κολακευμένος (εκείνες τις μέρες είχα γνωρίσει και την πρώην μου) αλλά όταν κατάλαβα ότι μιλούσε σοβαρά την ψηλό άκουσα έλεγα όπα μεγάλε τι κάνουμε τώρα? Πως θα ξεφύγουμε? Αφήστε που το είχε πάρει γραμμή και η άλλη (πως να μην το είχε πάρει με αυτά που έκανε) και ήταν φορτωμένη !
Ευτυχώς γλίτωσα με τα πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Έχω υπάρξει θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης από καθηγητή μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ήμουν το πολύ 15 χρονών, ήταν καλοκαίρι και είχα μείνει Αθήνα γιατί οι γονείς μου δεν είχαν πάρει άδεια. Ένα Σάββατο λοιπόν, αποφασίζω να πάω στο κομμωτήριο που βρίσκεται στο ίδιο οικοδομικό τετράγωνο που μένω για να κόψω τα μαλλιά μου. Υπόψην ότι ο κομμωτής ήταν γνωστός της οικογένειάς μου πολλά χρόνια (αυτός χτένισε την μαμά μου όταν παντρευόταν!)
Είμαι λοιπόν η τελευταία πελάτισσα που έχω απομείνει και ο Β. επιμένοντας να με "περιποιηθεί" ο ίδιος, διώχνει και την τελευταία κομμώτρια που είχε μείνει στο κομμωτήριο.
Πράγματι, με κούρεψε, με χτένισε και λίγο πριν ολοκληρώσει το χτένισμα, μου προτείνει να μου διορθώσει το σχήμα των φρυδιών μου. Η "διόρθωση" κράτησε περίπου 45 λεπτά, όπου καθόλη την διάρκεια έτριβε το ..... του επάνω μου χωρίς καμία διακριτικότητα.
Καθότι μικρή και αθώα, άργησα να καταλάβω τι ακριβώς κάνει, μέχρι που άρχισα να το νιώθω όλο και πιο σκληρό επάνω μου. Μόλις συνειδητοποίησα τι γινεται, φοβήθηκα μην τυχόν σκεφτεί ότι τόση ώρα δεν αντιδράω γιατί μου αρέσει και σηκώθηκα άρων άρων να φύγω, παρόλο που εκείνος επέμεινε να πάω στο μέσα δωματιακι που είχε κάτι καινούργια προϊόντα μαλλιών να μου δείξει!!!
Εξαφανίστηκα, δεν το είπα σε κανέναν γιατί φοβήθηκα (δεν ξέρω τι πράγμα, μάλλον ντρεπόμουν) και έκτοτε δεν ξαναπάτησα το πόδι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Έχω υπάρξει θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης από καθηγητή μου..

και απο καθηγητη ε?? :blink: ούτε καν καθηγήτρια και μετά πρέπει να τους εμπιστευόμαστε :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top