Αποκεφάλισε το παιδί της και κατασπάραξε μέλη του

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Μία Αμερικανίδα αποκεφάλισε το νεογέννητο παιδί της και κατασπάραξε μέλη του πριν επιχειρήσει να αυτοκτονήσει.
Η αστυνομία εντόπισε τη γυναίκα, γεμάτη αίματα, στην κατοικία της στο Σαν Αντόνιο να φωνάζει.
"Σκότωσα το παιδί μου, θέλω να πεθάνω" φώναζε η ίδια και ισχυρίστηκε πως άκουσε κάποιον, ή κάτι, να τη διατάζει να το κάνει.
"Άκουγε φωνές, γεγονός που μας κάνει να σκεφθούμε πως έπασχε από κάποιου είδους παραλογισμό", τόνισε ο εκπρόσωπος της αστυνομίας Τζο Ρίος.
Η γυναίκα είχε χωρίσει από τον πατέρα του παιδιού πριν μία εβδομάδα και πλέον και διέμενε με τη μητέρα και την αδελφή της, οι οποίες την βοηθούσαν να περιποιείται το μωρό, το οποίο γεννήθηκε στις 30 Ιουνίου.
Τη φρικαλέα πράξη ανακάλυψε την Κυριακή η μητέρα της, η οποία αντίκρισε τη γυναίκα να κρατά το αποκεφαλισμένο παιδί της στην αγκαλιά της. Μάλιστα είχε κατασπαράξει κομμάτια του κορμιού του, μετά τις μαχαιριές που του κατάφερε, τόνισε ο Ρίος.
"Εκείνη τη στιγμή δάγκωνε το κεφάλι", τόνισε ο ίδιος, περιγράφοντας την σκηνή.
Η 33χρονη μητέρα Ότι Σάντσες εξακολουθεί να βρίσκεται υπό νοσηλεία, ενώ της έχουν απαγγελθεί κατηγορίες για ανθρωποκτονία.

Πηγή: Έθνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Όχι ρε φίλε.....τι τραγικά πράγματα συμβαίνουν....τώρα στεναχωρήθηκα(δεν κάνω πλάκα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ο Χριστος και η Παναγια.:|
No words.:|

εδιτ: Μα καλα, λεει οτι διεμενε με την αδερφη της και τη μητερα της.
Αυτες δεν ειχαν καταλαβει οτι κατι τρεχει με εκεινη;
Της ειχαν ετσι αβερτα κουβερτα το βρεφος;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ξέρουμε με τι το αποκεφάλισε; Το μυαλό κάνει ωραία σούπα πάντως.


Έλεος. Αυτή πάει για ζουρλομανδύα κατευθείαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Ξέρουμε με τι το αποκεφάλισε; Το μυαλό κάνει ωραία σούπα πάντως.


Έλεος. Αυτή πάει για ζουρλομανδύα κατευθείαν.

Όχι δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ελα ρε παιδια, μην ακουω πως θελουν να θεωρουνται μανες και τετοια.
Ειναι φανερο οτι ειχε προβληματα η γυναικα, ντακσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Απλά αδιανόητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τραγικό,ελεινό,τρισάθλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Τι πάνε και πηδιούντ@ι.
Τι το θες το παιδί μωρή άρρωστη, τι φταίει.
Συγγώμη, έχω τσαντιστεί απίστευτα.
Ο κόσμος είναι, Ειναι !
Είναι... Τραγικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
κρίμα κρίμα
άκουγε φωνές! αυτό τις είπαν να κάνει οι φωνές?
ποίος ξέρει τι διαταραχές και συμπλέγματα θα είχε η γυναίκα, τί φάρμακα-ναρκωτικά έπαιρνε ή τι αδιάγνωστες ψυχικές ασθένιες είχε.


ps. μετά φρικάρετε με το βίντεο με την γάτα εξακολουθεί να είναι τόσο αποτρώπαιο και βίαιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
άθλιο . Φαίνεται η γυναίκα είχε ψυχολογικά προβλήματα . Το καημένο το μωράκι στεναχωρήθηκα τώρα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Παιδιά μόνο και μόνο που το σκέφτομαι ανατριχιάζω...έλεος...κλινικές περιπτώσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
το ειδα εδω στο σαιτ αλλα και εγω και η μανα μου οταν το πετυχαμε στις ειδησεις σοκαριστικαμε. και φανταστειτε να εισαστε αστυνομικοι και να εισαστε εκει κοντα και να σας στειλει το κεντρο να δειτε τι εχει γινει... φριχτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
το ειδα εδω στο σαιτ αλλα και εγω και η μανα μου οταν το πετυχαμε στις ειδησεις σοκαριστικαμε. και φανταστειτε να εισαστε αστυνομικοι και να εισαστε εκει κοντα και να σας στειλει το κεντρο να δειτε τι εχει γινει... φριχτο...


Ούτε στον εχθρό μου τέτοιο θέαμα από κοντά. Φρίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
καποιος πρεπει να παει ομως δυστηχως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
καποιος πρεπει να παει ομως δυστηχως...

όπως το είπες δυστυχώς . Τον λυπάμε τον κακομοίρη που πήγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Δεν μπορώ να το διανοηθώ.Έχω ανατριχιάσει!:'(Αν είναι δυνατόν!Εφόσον είχε πρόβλημα αυτή,πως στο καλό της επέτρεπαν να προσέχει το μωρό;;;:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
εγω λυπαμαι και αυτους που θα κανουν την νεκροψια αλλα και ολους οσους ειχαν δει το παιδακι πριν το σκοτωσει το κτηνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LITTLEROSES

Νεοφερμένος

Η ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Δεν μπορώ να το διανοηθώ.Έχω ανατριχιάσει!:'(Αν είναι δυνατόν!Εφόσον είχε πρόβλημα αυτή,πως στο καλό της επέτρεπαν να προσέχει το μωρό;;;:mad::mad:

Σωστή απορία .Αλλά κανείς δεν μπορεί να απαντήση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εγω λυπαμαι και αυτους που θα κανουν την νεκροψια αλλα και ολους οσους ειχαν δει το παιδακι πριν το σκοτωσει το κτηνος.

Kαλά,είναι και αυτό..αν και σίγουρα οι ιατροδικαστές θα έχουν δει και θα έχουν δει περιπτώσεις...Εγώ νευριάζω πραγματικά που εφόσον είχε πρόβλημα αυτή,κανείς δεν ανέλαβε να την προσέχει ή το μωρό.Μαζί με αυτήν, ευθύνη έχει και η υπόλοιπη οικογένειά της που κάτι θα είχαν καταλάβει για την κατάστασή της.Δεν νομίζω το να ακούει φωνές να εμφανίστηκε ξαφνικά.Συνήθως τέτοιες περιπτώσεις είναι χρόνιες.
Είναι πραγματικά σιχαμερό και αποτρόπαιο όλο αυτό!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top