Outlook 2007: Στέλνει περισσότερα e-mail

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Λοιπόν κάθε φόρα που να στείλω e-mail με το outlook 2007 στέλνει 5 + χ e-mail (x ο αριθμός των e-mail που στέλνω)
Outlook.jpg
Ξέρει κάνεις τι μπορεί να είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Έχει βγεί release version του Office 2007?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μήπως έχεις κολλήσει κανέναν ιό? :/:

Στείλε κανένα δοκιμαστικό e-mail να δεις πόσα θα παραλλάβεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχω ακόμη την beta επειδή δεν έχει κυκλοφορίσει ακόμη επισημη.

Παρόλλο που στέλνει 6 μήνυματα αν στειλω 1, ο παραλλήπτης βλέπει 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχω ελαχιστοποιήσει τα M$ προγράμματα από το PC μου και έχω βρει την ησυχία μου!
Βάλε ένα Thunderbird να δεις την υγειά σου!

Πάντως φοβάμαι για ιό, ξέρεις, από αυτούς που εκμεταλεύονται την contact list σου και στέλνουν mails...αλλά αν είναι έτσι λογικά πρέπει να έχεις 6 contacts και αν τους ρωτήσεις να σου πουν πως κάτι έλαβαν, σωστά? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πάντως φοβάμαι για ιό, ξέρεις, από αυτούς που εκμεταλεύονται την contact list σου και στέλνουν mails...αλλά αν είναι έτσι λογικά πρέπει να έχεις 6 contacts και αν τους ρωτήσεις να σου πουν πως κάτι έλαβαν, σωστά? :hmm:

Έχω γύρω στα 300+ contacts από τους οποιούς οι 200 έχουν και e-mail ... αυτό που φοβάμαι είναι μήπως στέλνει κάθε φορά σε 5 τυχαία contacts
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top