Σχολιασμός φθηνών laptops

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ρε το hp αγόρασε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Πήγαινε σε ένα κατάστημα Πλαίσιο και δες το.
Ρίξε του μια ματιά απο κοντά να δεις αν σε βολεύει ή αλλιώς πάρε απο κάποια φίλη ή απο κάποιο συγγενη που έχει 13άρι να δεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
παιδια δεν ξερω αν το σωστο θρεντ αλλα θελω να παρω ενα λαπτοπακι εκτος απο αυτο που εχω.
το θελω να ειναι μικρο , ελαφρυ , γρηγορο γιατι δεν εχω υπομονη , μονο για να γραφω το θελω και να αποθηκευω τα γραφομενα τιποτα αλλο.. επισης να ειναι φτηνο :P αυτα . εσεις που ειστε γατες σ'αυτα πειτε μου ποιο ρε παιδια καθοτι γνωριζετε οτι εγω μπουφος σ'αυτα..:redface:

υγ. σημερα ειχα δει μια κοπελα που ειχε ενα στο καταστημα acer ηταν ροζακι εξωτερικα αυτα καλα ειναι?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantine10346

Δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 584 μηνύματα.
hp+acer=fail:iagree:
αν θες καλο λαπτοπ παρε ενα dell ή ενα toshiba(αψογο aftersales service).τωρα το ποιο ειναι αναλογα το budget k τις αναγκες σου.

υπαρχουν βέβαια κ πιο ψαγμένες επιλογές αλλά ερχονται απο εξωτερικο μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Βάλε ξανα λινκς γτ δε δουλέυουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γιατί ΔΕΝ ψάχνεις κάτι σε netbook;
https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=12880
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joiner

Νεοφερμένος

Ο joiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γειά σας και σας χαιρετώ με το πρώτο μου ποστ.

Θα ήθελα όσοι είστε γνώστες επί του θέματος ή αν είναι κάποιος κάτοχος του λάπτοπ για το οποίο έχω απορία να μου δώσει κάποιες πληροφορίες.

Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για το Dell Studio 1537 με επεξεργαστή Intel Core 2 Duo. 2.1 Ghz, 3 gb RAM, 320 gb σκληρό.

Έχω ακούσει και εγώ πως η μάρκα Dell είναι αρκέτα αξιόπιστη. Επίσης και για την Toshiba.
Θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει κάτι για αυτό το μοντέλο της Dell ή γενικά για τη μάρκα Dell και γενικά για όποιοδήποτε μοντέλο της Dell ή Toshiba να με βοηθήσει. Θα ήθελα την άποψη σας και τις εμπειρίες σας με αυτές τις μάρκες πριν προχωρήσω με την αγόρα του λάπτοπ. :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εγω αγορασα τοσιμπα αρχες αυγουστου με 4 χρονια εγγυηση! ποσα λεφτα διαθετεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joiner

Νεοφερμένος

Ο joiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μέχρι 900-1000 ευρώ περίπου. Βασικά με ενδιαφέρει να πληρεί περίπου τα χαρακτηριστικά που θέλω, τα όποια είναι αυτά του Dell που έχω υπόψην μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γειά σας και σας χαιρετώ με το πρώτο μου ποστ.

Θα ήθελα όσοι είστε γνώστες επί του θέματος ή αν είναι κάποιος κάτοχος του λάπτοπ για το οποίο έχω απορία να μου δώσει κάποιες πληροφορίες.

Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για το Dell Studio 1537 με επεξεργαστή Intel Core 2 Duo. 2.1 Ghz, 3 gb RAM, 320 gb σκληρό.

Έχω ακούσει και εγώ πως η μάρκα Dell είναι αρκέτα αξιόπιστη. Επίσης και για την Toshiba.
Θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει κάτι για αυτό το μοντέλο της Dell ή γενικά για τη μάρκα Dell και γενικά για όποιοδήποτε μοντέλο της Dell ή Toshiba να με βοηθήσει. Θα ήθελα την άποψη σας και τις εμπειρίες σας με αυτές τις μάρκες πριν προχωρήσω με την αγόρα του λάπτοπ. :no1:
Μμμ...καλό ακούγεται...από κάρτα γραφικών ξέρεις τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Έχω 1 philips freevents 12nb5805 λάπτοπ και θέλω γενικά την άποψη σας για αυτή την εταιρία!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joiner

Νεοφερμένος

Ο joiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ nefi. Το σκεφτόμουν για να είμαι ειλικρινείς για toshiba αλλά τελικά κατέληξα στο Dell στο οποίο είχα αναφερθεί στο αρχικό ποστ. Για να δούμε, δεν είχα ποτέ στο παρελθόν Dell, ελπίζω να βγει καλό. Όσον αφορά όμως τα toshiba, σίγουρα έχουν κάνει μεγάλο άλμα και βρίσκονται πολύ ψηλά στις προτιμήσεις, τα έχουν 2-3 φίλοι μου και μέχρι στιγμής είναι όλα οκ.

Όσον αφορά την κάρτα γραφικών φίλε χωρίς να είμαι εντελώς σίγουρος είναι ATI Radeon HD3450 256MB.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Κοιταξε η φιλιπς είναι μια πολύ καλή εταιρεία στα ηλεκτρικά είδη. Στα ηλεκτρονικά δεν είναι και τόσο δημοφιλης, ωστόοοοσο εφ οσον δεν ειχα ποτε κατι σε φιλιπς τι να σου πω. Εσυ πρεπει ν αμας πεις αν είσαι ευχαριστημένος σαν ποιοτητα απο την συγκεκριμένη εταιρεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Κοίταξε εγώ το μόνο πρόβλημα που είχα ποτέ με το λάπτοπ είναι τα windows και σ'αυτό δεν φταίει η εταιρία!!Δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα εδώ και 1 χρόνο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
1 χρόνος δεν είναι τπτ. Αν μιλάς για τα xp, λίγοι εχουν παραπονα εως ελάχιστοι. Για (s)vista ομως δεν νομίζω κάποιος να εχει μείνει ικανοποιημένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Για vista μιλάω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Η πιο απλή λύση που εφάρμοσα και εγώ είναι να βάλεις χπ και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Σε μερικές μέρες θα βάλω τα 7!
-----------------------------------------
Τα βαρέθηκα τα xp!!Αν και είναι τα πιο καλά με κουράζει λίγο η εμφάνιση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top