Παίζει ρόλο η εμφάνιση τελικά;

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
γεια σας!! να σας ρωτησω κατι? παιζει ρολο τελικα η εμφανιση στον αλλον? να σας πω γιατι.... προχτες βγηκα με φιλικο μου ζευγαρι και ενα φιλο τους που ηθελαν να μου γνωρισουν. λοιπον πολυ αστειος, πολυ οκ τυπος, αλλα εχω μια ενσταση. εχει ξυρισμενο το κεφαλι του. απο στυλ οχι επειδη δεν εχει μαλλια. εμενα μου φανηκε γλυκος και συμπαθητικος σα συνολο. και μου ζητησε τηλ οταν με γυριζε σπιτι και μου εστειλε μηνυμα το βραδακι οτι θελει να με ξαναδει. του απαντησα βεβαια και του ειπα οτι ναι γιατι οχι? το μονο που με ξενιζει ειναι οτι δεν εχει τριχα στο κεφαλι του... ειμαι υπερβολικη? δεν τον λες ωραιο αλλα με εκανε και γελαγα και ενιωθα ανετα. τα φωτα σας! τελικα η εμφανιση δεν παιζει ρολο ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω προσωπικα τρελενομαι για αντρες με ξυρισμενο κεφαλι
αλλα αυτο δεν παιζει κανενα ρολο...
θα προτιμουσεσ καποιον που ειχε τριχες στο κεφαλι οπως ειπες κ εσυ...
κ καθοταν στην καρεκλα αμηχανα κ δεν μιλουσε?
το γελιο ειναι ζωη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι παει να πει οτι ειχε ξυρισμενο κεφαλι; Δλδ αν ειχε καρφακια, μοικανα, καπελακι η οτιδηποτε αλλο θα αλλαζε κατι; ο ιδιος ανθρωπος ειναι, και τα μαλια αν κανετε καπια σοβαρη σχεση μπορεις να του πεις να τα αφησει. Και στο κατω-κατω αφου κολας τοσο πολυ στο κεφαλι του μαλλον καλητερα να μην κανεις τπτ γιατι δεν το κοβω για τπτ σοβαρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
Τι παει να πει οτι ειχε ξυρισμενο κεφαλι; Δλδ αν ειχε καρφακια, μοικανα, καπελακι η οτιδηποτε αλλο θα αλλαζε κατι; ο ιδιος ανθρωπος ειναι, και τα μαλια αν κανετε καπια σοβαρη σχεση μπορεις να του πεις να τα αφησει. Και στο κατω-κατω αφου κολας τοσο πολυ στο κεφαλι του μαλλον καλητερα να μην κανεις τπτ γιατι δεν το κοβω για τπτ σοβαρο...

οχι βρε απλα ρωτησα, ξερω οτι ακουγομαι καπως απλα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας.... απλα δεν τον εχω συνηθισει μαλλον, ξερω οτι δεν παιζει ρολο αν ο αλλος εχει η δεν εχει μαλλια. ευχαριστω παντως! ειναι πολυ οκ τυπακος, με το αστειο του και πολυ ευγενικος επισης. δεν το περιμενα παντως να αντιδρασει τοσο αμεσα και να μου στειλει και μηνυμα. φιλια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αμα σου αρεσει, δεν καταλαβαινω την ερωτηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Κοιτα λιγο χαρακτηρα, και πως περνας μαζι του, τι νιωθεις.. γενικα δωσε μια ευκαιρια να δεις μηπως και το θεμα "τραβαει".
που ξερεις?
γενικα ειμαι της αποψης οτι δεν πρεπει να καθοριζω τη σταση μου με βαση την εμφανιση του αλλου.. και προσπαθω να το τηρω. και, σκεψου και το αλλο...
σκεψου ενα μακρυμαλλη χωρις καθολου χιουμορ! η, ενα με ωραιο μαλλι, με παλιοχαρακτηρα..
:P
γιαυτο σου λεω, αν ειναι να τον απορριψεις, απορριψε τον οχι λογω μαλλιου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Βέβαια παίζει ρόλο η εμφάνιση. Και ο χαρακτήρας. Και όλα! Έναν άνθρωπο λοιπόν, τον κρίνεις απ' όλα και στο τέλος βγάζεις το πόρισμα και λες "Ναι μου αρέσει" ή "Όχι δεν μου αρέσει". Έχεις μια επιλογή λοιπόν εδώ: Ή θεωρείς ότι η καράφλα είναι πιο σημαντική από τα άλλα χαρακτηριστικά του, ή όχι. Αν είναι πιό σημαντική, τότε άστονε τον άνθρωπο να πάει σε καμιά άλλη κοπελιά που θα τον εκτιμήσει περισσότερο στους άλλους τομείς. Αν όχι, προχώρα και μη σκέφτεσαι σα το παιδάκι που το δικό του αμαξάκι είναι κίτρινο ενώ των άλλων είναι κόκκινα.

Είσαι μικρή σε ηλικία; Μου φαίνεται ότι κάνεις τα εύκολα δύσκολα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Το πιο σημαντικο απο ολα ειναι να περνας καλα!!!!!
Αν περνας καλα μη δινεις σημασια κ κουασιμοδος να ειναι ο αλλος...!(Που λεει ο λογος δλδ γιατι πρεπει να σου αρεσει εστω κ λιγο....)Εγω λεω να προχωρησεις παντως!.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό βλέπω να λατρεύεις τα ξυρισμένα κεφάλια και να δηλώνεις τρελλά ερωτευμένη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Σε λίγο καιρό βλέπω να λατρεύεις τα ξυρισμένα κεφάλια και να δηλώνεις τρελλά ερωτευμένη!:)

...αυτό... ή να του ζητάς να δοκιμάσει να αλλάξει λίγο στύλ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Η εμφανιση ναι, παιζει ρολο, υπο την εννοια οτι αν δεν σου αρεσει ο αλλος, (υποκειμενικα εννοω, οχι αν ειναι αντικειμενικα σαν τον Σακη μου:P) τοτε βραστα! Πρεπει να τον κοιτας και να λιωνεις! Η τουλαχιστον, στην αρχη της γνωριμιας, να τον γουσταρεις ρε παιδι μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
μου αρεσει νομιζω μου εκανε καποιο κλικ (δεν μπορω να το εξηγησω πρωτη φορα τον ειδα)και μου εκανε εντυπωση το γεγονος οτι ενιωθα μεγαλη οικειοτητα. και αυτος ομως αμεσοτατος ετσι? δεν προλαβε να παρει το κιν μου, μου εστειλε και μηνυμα...... με ξαφνιασε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μη το σκέφτεσαι πολύ γλυκιά μου... :)
Άμα δεν σου είναι αποκρουστικός, πόσο μάλιστα τόσο συμπαθής όσο μας λες, μη σε προβληματίζει ενα κεφαλάκι χωρίς μαλλάκια. :)
Άλλωστε αυτό αλλάζει ανά πάσα στιγμή. :)
Η ουσία και το νόημα των σχέσεων (όποιας φύσεως) είναι στο δέσιμο των ανθρώπων, στον κοινό κώδικα επικοινωνίας, στο πόσο μας αγγίζει ο άλλος, πόσο όμορφα νιώθουμε μαζί του. :)
Μην τα λέω τώρα, σίγουρα τα ξέρεις... Όπως είμαι σίγουρη πως ξέρεις ότι αν ξαναβγείς μαζί του δεν θα περάσεις άσχημα. :)

Ο καιρός θα σου δείξει που θα πάει όλο αυτό.... :)
Σου εύχομαι πάντως όπου κι αν πάει, να είναι πιο κοντά στην ευτυχία σου, είτε σαν γίνετε ζευγάρι, είτε μείνετε φίλοι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
Μη το σκέφτεσαι πολύ γλυκιά μου... :)
Άμα δεν σου είναι αποκρουστικός, πόσο μάλιστα τόσο συμπαθής όσο μας λες, μη σε προβληματίζει ενα κεφαλάκι χωρίς μαλλάκια. :)
Άλλωστε αυτό αλλάζει ανά πάσα στιγμή. :)
Η ουσία και το νόημα των σχέσεων (όποιας φύσεως) είναι στο δέσιμο των ανθρώπων, στον κοινό κώδικα επικοινωνίας, στο πόσο μας αγγίζει ο άλλος, πόσο όμορφα νιώθουμε μαζί του. :)
Μην τα λέω τώρα, σίγουρα τα ξέρεις... Όπως είμαι σίγουρη πως ξέρεις ότι αν ξαναβγείς μαζί του δεν θα περάσεις άσχημα. :)

Ο καιρός θα σου δείξει που θα πάει όλο αυτό.... :)
Σου εύχομαι πάντως όπου κι αν πάει, να είναι πιο κοντά στην ευτυχία σου, είτε σαν γίνετε ζευγάρι, είτε μείνετε φίλοι... :)

μαλλον γιατι αλλιως δεν εξηγειται το γεγονος οτι ημουν στο αυτοκινητο μαζι του και μιλαγαμε πολυ ανετα ο ενας στον αλλον χωρις αμηχανια και αλλα παρομοια. ναι θα δειξει μαλλον, εξαλλου εαν θελει θα κανει κινηση, μου εστειλε ηδη μηνυμα οποτε θα το προχωρησει εαν θελει. εκτος αν δεν τον ενθουσιασε η απαντηση μου.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κρίνε αυτόν τον άνθρωπο σαν σύνολο.
  • Σε γεμίζει; Προχώρα...
  • Δεν σε γεμίζει; Άσ'τον...
Μην χάσεις το δάσος για ένα δέντρο. ;) :)




Αυτά, μικρό ποστ σήμερα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μην χάσεις το δάσος για ένα δέντρο. ;) :)

Τι ειναι αυτά που λες στην κοπέλα ρε ? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Που να έβλεπες εμένα παλαιότερα:redface: . Ξύρισμα στο δέρμα και μετά μεγάλωμα μόνο από πάνω για 3 χρόνια. Progressive Mohican.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
να το παρει το αγορι,,,,, αφου δεν είναι κουασιμόδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Η εμφάνιση παίζει ρόλο σχετικά με το αν θα δώσεις την ευκαιρία σε κάποιον άνθρωπο να τον γνωρίσεις λίγο περισσότερο. Από τη στιγμή που αυτός ο νεαρός βρέθηκε στην παρέα σου, γνωριστήκατε και "κάτι" σου έκανε, μην κολλάς στο αν είναι αντικειμενικά ο Άδωνης ή πιο μέτριος. Αφού εσένα σου κάνει, μην το σκέφτεσαι καθόλου. Go for it! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Πανω απο ολα η προσωπικοτητα. Αν σε κανει να περνας καλα μαζι του, σε προσεχει και σου φαιρεται ωραια, τοτε αξιζει ο τυπος να το σκεφτεις διπλα αν θες να εισαι μαζι του η οχι.Αλλα να μην ειναι και τελειως χαλια απο εμφανιση. Εγω προσωπικα παρατηρω πολυ το ντυσιμο του, το σωμα του, το βλεμμα του..Τωρα ολα τα αλλα τα συνηθιζεις με το καιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top