• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ωορηξία δύο φορές το μήνα;

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
"μόνιμης χρήσης"? Επειδή δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μπορείς να διαβάσεις ακριβώς και να μας πεις? Τι πάει να πει μόνιμη χρήση? :hmm:

Εύχομαι να είσαι καλά!
(Εμένα μου έχει τύχει να έχω μέσα στον ίδιο μήνα δύο φορές περίοδο χωρίς το χάπι και χωρίς ο γιατρός να βρει τίποτα... Βέβαια είμαι και πολύ μεγαλύτερη....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
δε θυμαμαι ακριβως πως το ελεγε.Αλλα νομιζω πως εννοουσε να μη το παιρνουμε σαν μεσο αντισυλληψης.
Καλα ειμαι:) (φανταζομαι...:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σχετικά με τα φαρμακεία....
είναι ελεύθερο χωρίς συνταγή γιατρου πάλι...
το ειχαν κάνει ενα διαστημα με συνταγη, είδαν οτι δεν τσουλησε και οτι υπήρχε προβλημα και το αφησαν παλι ελευθερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δείτε κι αυτό το thread: Tο χάπι της επόμενης μέρας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
το μονο που εχω να πω ειναι οτι, πριν απο καποια χρονια δινονταν ελευθερα στα φαρμακια χωρις συνταγη γιατρου..
τωρα πλεον θελει κ συνταγη γιατρου... αυτο κατε με κατι λεει εγω παντος τα εχω χρεισιμοποιηση 2 φορες κ της 2 ο κυκλος μου τα ειχε "παιξει"
κ την γυναικολογο που ρωτησα ειπε καλυτερα να τα αποφευγω...
κ εγω δεν τα ξανα πηρα

Αυτό ίσχυσε για λίγο, αλλά προφανώς οι φαρμακευτικές πάτησαν πόδι (χάνουν πολλά χρήματα έτσι από όσες τα χρησιμοποιούν βλακωδώς ως μέσο αντισύλληψης :mad:) κι έτσι πλέον δίνονται και χωρίς συνταγή ιατρού (ΣΙΓΟΥΡΟ αυτό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntinaky

Νεοφερμένος

Η Ntinaky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

  • Αν και δεν έχω σταθερό κύκλο... και μερικές φορές κάνει να μου έρθει περίοδος και ένα μήνα... Αλλά μετά φυσικά στα τέλη μου έρχεται ή μπορεί και τον άλλο μήνα... Χωρίς να έχω πάρει αντισυλληπτικά ή το χάπι της επόμενης μέρας... Σήμερα παρατήρησα μια εμφανή ποσότητα αίματος.. Ίσα-ίσα που φαίνεται... Να αρχίσω να ανησυχώ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Πωπω αυτό το χάπι είναι καταστροφή. Είχε χρειαστεί να το πάρω καποια στιγμή κι είχα αίμα για ένα μήνα, μέχρι που ο γιατρός μου έδωσε άλλο χάπι για να σταματήσει. Αχρείαστο νά 'ναι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top