Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Αν κάνω ποτέ θα κάνω όταν μεγαλώσω κάτι διακριτικό και κάτι που θα έχει κάποια σημασία για' μένα. Δεν ξέρω αν κάνουν κακό στο αίμα αλλα ξέρω ότι όσο πιο πολλά χρώματα βάλεις τόσο πιο δύσκολα βγαίνει με εγχείρηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
παιδια σκευτομαι να κανω κατι σιμαδιακο απο την ζωη μου στο μελον σε κανονικο αλλα θα δω δεν ξερω ακομα το θεωρω πολυ τραβιγμενο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Περίμενε πρώτα να αποκτήσεις εμπειρίες και μετά κάνε κάτι διακριτικό, χωρίς πολλά χρώματα που να σε εκφράζει και να μην το μετανιώσεις την επόμενη μέρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Περίμενε πρώτα να αποκτήσεις εμπειρίες και μετά κάνε κάτι διακριτικό, χωρίς πολλά χρώματα που να σε εκφράζει και να μην το μετανιώσεις την επόμενη μέρα....


ετσι ακριβος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εγω θελω να κανω εναν ιστο αραχνης στην πλατη στο κοντινο
μελλον...ομως μου πε ενας φιλος οτι ο ιστος ειναι συμβολικο τατουαζ
για τους gay. αληθευει?? ξερετε τιποτα???
(μεταξυ μας χεστηκα:P ,ενα τατουαζ δεν αποδεικνυει την προσωπικη ζωη του
καθενος;) απλα θελω να ξερω....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Εμένα κακόγουστο μου φαίνεται. Ένας σκέτος ιστός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα ήθελα αργότερα να κάνω μία αγελάδα στο κούτελο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Θα ήθελα αργότερα να κάνω μία αγελάδα στο κούτελο.:)



Καταπληκτική ιδέα!Ζηλεύω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δεν ξέρω... Δε θα ήταν άσχημο, ένα μικρό, αλλά τα φοβάμαι λίγο αυτά... Εδώ δεν έχω τρυπήσει ούτε τα αυτιά μου. Το ζήτημα είναι ότι αυτές οι βελόνες λειτουργούν λίγο σαν ραπτομηχανή ή κάτι τέτοιο και τρυπούν ουσιαστικά το δέρμα σιγά σιγά, γεμίζοντας με χρώμα την επιφάνεια κάτω από το δέρμα. Εμένα δε μου φαίνεται και πολύ καλή η ιδέα να έχω κάτω από το δέρμα μου αυτό το μελάνι συνέχεια. Αισθητικά μπορεί να είναι ωραίο, αλλά από άποψη υγιεινής είναι το ζήτημα. Βέβαια, σήμερα είναι όλοι εξοπλισμένοι με σύγχρονα εργαλεία κλπ, αλλά αν μετά θες να το βγάλεις, λένε ότι είναι ιδιαίτερα επίπονο, γιατί με το κάψιμο από το laser ερεθίζεται το δέρμα, ενώ μετά μένουν και δυσχρωμίες. Αλλά αν έκανα θα έκανα ένα πολύ μικρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

Η aphrodite24fiera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Θα ήθελα αργότερα να κάνω μία αγελάδα στο κούτελο.:)
χαχαχχα σωστή η παίκτρια!!!εγώ έχω έναν χαρταετό εδώ και 4 χρόνια χαμηλά στην μέση και ναι..πόνεσα πάρα πολύ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
χαχαχχα σωστή η παίκτρια!!!εγώ έχω έναν χαρταετό εδώ και 4 χρόνια χαμηλά στην μέση και ναι..πόνεσα πάρα πολύ!!!!

Υπάρχει πράγματι αυτή η αίσθηση του συνεχούς τρυπήματος? Ένιωσες το μελάνι να μπαίνει κάτω από το δέρμα σου, ή ο πόνος ήταν τόσο αφόρητος που δεν κατάλαβες τίποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

Η aphrodite24fiera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Υπάρχει πράγματι αυτή η αίσθηση του συνεχούς τρυπήματος? Ένιωσες το μελάνι να μπαίνει κάτω από το δέρμα σου, ή ο πόνος ήταν τόσο αφόρητος που δεν κατάλαβες τίποτα?

μην αγχώνεσαι!δεν είναι και αφόρητος..απλά εγώ έκανα το λάθος και το προηγούμενο βράδυ βγήκα έξω και ήπια και αυτό δεν κάνει γιατι κατά τη διάρκεια έτρεχε πολύ αίμα.αν δεν έπινα δε θα πονούσα τόσο..το μέλανι οταν σε χαράζει είναι που πονάει το χρώμα είναι σαν γαργαλητό.αν το θες αλλα φοβάσαι ξεκίνα με κάτι πολύ μικρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
μην αγχώνεσαι!δεν είναι και αφόρητος..απλά εγώ έκανα το λάθος και το προηγούμενο βράδυ βγήκα έξω και ήπια και αυτό δεν κάνει γιατι κατά τη διάρκεια έτρεχε πολύ αίμα.αν δεν έπινα δε θα πονούσα τόσο..το μέλανι οταν σε χαράζει είναι που πονάει το χρώμα είναι σαν γαργαλητό.αν το θες αλλα φοβάσαι ξεκίνα με κάτι πολύ μικρο..


Μπα... Δε θα έλεγα ότι αξίζει και τόσο τον κόπο να κάνει κανείς κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ναι,όντως δεν αξίζει να χαρακωθείς για μια ζωή......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

Η aphrodite24fiera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μπα... Δε θα έλεγα ότι αξίζει και τόσο τον κόπο να κάνει κανείς κάτι τέτοιο.

κοίτα,το τατουάζ θες και το κανεις,δεν έχεις αμφιβολίες ασχέτως αν πονάει ή όχι.και πρέπει να το θες πολύ ακριβώς για να μην το μετανιώσεις αργότερα.το lazer για να το αφαιρέσεις κοστίζει το 3πλάσιο και ο πόνος είναι επίσης 3πλάσιος.γι'αυτό όσοι δεν είστε σίγουροι μακρια απο βελόνες μέχρι να το πάρετε αποφαση γιατι μετα θα τρεχετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί δεν κάνετε από το άλλο το πώς το λένε?χένα?Που φέυγει κιόλας σε κάτι μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Γιατί δεν κάνετε από το άλλο το πώς το λένε?χένα?Που φέυγει κιόλας σε κάτι μέρες.


Μετά από λίγες μέρες, αυτό που μένει και φαίνεται είναι σαν βρωμιές. Είχε κάνει ένας συμμαθητής μου στο χέρι του και μετά ήταν απαίσιο. Βέβαια ο ίδιος δεν είχε κάνει και μπάνιο για να κρατήσει το τατουάζ, το οποίο έγινε λίγο άλλα κι άλλα. Ξεθώριασε, δε φαινόταν το σχήμα καλά κλπ.


Πάντως, το πιο αίσχος είναι να βλέπεις κάτι γερόντια με τατουάζ... Να κρέμονται και οι πατσάδες και το τατουάζ μαζί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πάντως, το πιο αίσχος είναι να βλέπεις κάτι γερόντια με τατουάζ... Να κρέμονται και οι πατσάδες και το τατουάζ μαζί...

Να ένας λόγος για να μην κάνεις ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

Η aphrodite24fiera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Να ένας λόγος για να μην κάνεις ποτέ.

το κάνεις κάπου που να μην φαίνεται..γιατί είστε τόσο επιθετικοί?κάποιοι κάνουν τατουάζ απλά για την τέχνη κατι που εγω δε συμφωνω αλλα δικαίωμα τους.κάποιοι γιατί εχουν βιώσει κάποιο γεγονός που τους χαράκωσε συναισθηματικά και τους πλήγωσε πολύ.το τατουάζ τους είναι για να τους θυμίζει αυτην την εμπειρία.αυτο είναι κάτι που δεν το σνομπάρεις και ας είναι και 70 χρονων.προσωπικά δεν μ ενοχλεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Προσωπικά, δεν είμαι επιθετικός. Απλά είναι ένας λόγος που εγώ δε θα το 'κανα ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top