Veoh

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Παιδια προσπαθω μηνες να βρω εναν τροπο να μου παιζει τα βιντεο του συγκεκριμενου σαϊτ αλλα τιποτα... Βαζω το προγ/μα που λεει αλλα βλεπω μονο μια μαυρη οθονη. Ξερω οτι πολυς κοσμος εχει αυτο το προβλημα και οτι επισης πολυς κοσμος μπορει και βλεπει τα βιντεο. Εσεις σε ποια μερια του κοινου ανηκετε? Αν μπορειτε να δειτε τα βιντεο τι κανατε για να τα δειτε? Εγκαταστησατε τιποτα επιπροσθετο? Παρακαλω δωστε μου τα φωτα σας μπας και καταφερω να δω καποιο βιντεο του veoh...:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τι ειναι το Βεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makisr91

Νεοφερμένος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Να φανταστώ ότι το θέλεις να βλέπεις ολόκληρα βίντεο, όχι 5 minutes που έχει.

Download Veoh Video Compass + Web Player to watch full length videos right in your browser for a seamless browsing and viewing experience.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Δοκίμασε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Αν και πιθανότατα να είναι false alarm, το Sunbelt βλέπει το αρχείο της Βασιλικής ως Trojan.Win32.Generic!BT πιθανότατα βασιζόμενο σε heurestics.

Απλά το αναφέρω.

https://www.virustotal.com/analisis/...64ba6b20ad7fb9bb053793d0996bd3739d-1249770704
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
το εχω κατεβασει το veoh video compass + web player και στο βιντεο απο κατω βγαζει το πρασινο πλαισιο οτι μπορω να δω full time βιντεο ομως παρ'ολα αυτα το βιντεο δεν κανει loading και βλεπω μια μαυρη οθονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Λογικά θα συνεχίζει να θέλει το τελευταίο flash.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Αν και πιθανότατα να είναι false alarm, το Sunbelt βλέπει το αρχείο της Βασιλικής ως Trojan.Win32.Generic!BT πιθανότατα βασιζόμενο σε heurestics.

Απλά το αναφέρω.

https://www.virustotal.com/analisis/...64ba6b20ad7fb9bb053793d0996bd3739d-1249770704
Από το site της Veoh είναι.
το εχω κατεβασει το veoh video compass + web player και στο βιντεο απο κατω βγαζει το πρασινο πλαισιο οτι μπορω να δω full time βιντεο ομως παρ'ολα αυτα το βιντεο δεν κανει loading και βλεπω μια μαυρη οθονη.

Δε δείχνει ούτε 5λεπτο απόσπασμα; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Από το site της Veoh είναι.


Δε δείχνει ούτε 5λεπτο απόσπασμα; :what:

οχι, το πεντο αποσπασμα το δειχνει χωρις την εγκατασταση του προγ/τος που δινει το σαϊτ, εγω που εκατεστησα το προγ/μα θα επρεπε να βλεπω ολοκληρο το βιντεο, ομως βλεπω μια μαυρη οθονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.

Αυτό προσωπικά εμένα ΔΕΝ μου λέει απολύτως τίποτα.

εχει δικιο απο το site toy veoh ειναι. Δεν εχει ιο. Αυτο εχω εγκαταστησει κι εγω αλλα καμια βελτιωση δεν βλεπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
εχει δικιο απο το site toy veoh ειναι. Δεν εχει ιο. Αυτο εχω εγκαταστησει κι εγω αλλα καμια βελτιωση δεν βλεπω.

EDIT

Δεν είχε σημασία αυτό που είχα γράψει εδώ, ας μείνουμε στην ουσία:


Προφανώς το τόπικ δεν λέγεται xss attacks, οπότε το σταματάω εδώ, ανέφερα απλά κάτι, ότι κάποιο av βρήκε με (μάλλον) heurestics κάτι ύποπτο. Τώρα αν εσύ με reverse engineering βρήκες ότι το αρχείο είναι καθαρό OK.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω εχω εγκαταστησει στον φαιρφοξ της παναγιας τα ματια και αλλα 2 προγραμματα εκτος που μου ανοιγουν με το ανοιγμα του πισιου και παλι δεν μπορω να δω επισοδειο. Καθε φορα ευελπιστω να ειναι γκουγκλ ή εστω steki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Εγω εχω εγκαταστησει στον φαιρφοξ της παναγιας τα ματια και αλλα 2 προγραμματα εκτος που μου ανοιγουν με το ανοιγμα του πισιου και παλι δεν μπορω να δω επισοδειο. Καθε φορα ευελπιστω να ειναι γκουγκλ ή εστω steki

και εγω μια απο τα ιδια...
Το αστειο ή μαλλον το τραγικο της υποθεσης ειναι οτι στην αρχη που εβαλα το illimitux επαιζε κανονικα και μπορουσα να δω τα βιντεο του veoh μεχρι τη στιγμη που εκανα αναβαθμιση το illimitux στην εκδοση 3. Τοτε ηταν που δεν μπορουσα να δω ουτε τα βιντεο που εβλεπα με την προηγουμενη εκδοση, ουτε καποιο αλλο βιντεο. Ειπα να το ξαναγυρισω στην εκδοση που δουλευε, αλλα ουτε και αυτη δουλευει τωρα. Ασε και μονο που το σκεφτομαι με πιανουν τα νευρα μου. Τελικα τα update αντι να κανουν καλο, μαλλον περισσοτερο κακο κανουν...:mad::mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα μια χαρά μου έπαιζε στα XP και τώρα μου παίζει μια χαρά και στα 7.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως μπορώ να δω όλο το video και όχι μόνο τα 5 πρώτα λεπτά;Κατέβασα αυτό το πρόγραμμα που αναφέρει η κοπέλα στο #4 post αλλά δεν έχω καταλάβει:(
Οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Απλά σου λέει "εγκατέστησε το plugin". Εμένα αυτό μου βγάζει, αλλά δεν το εγκαθιστώ, βαριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Επειδή είμαι και ολίγον άσχετη,καμία άλλη βοήθεια κατατοπιστική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Πολύ βολικό το Veoh .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Επειδή είμαι και ολίγον άσχετη,καμία άλλη βοήθεια κατατοπιστική;
Θα εγκαταστήσεις το πρόγραμμα, θα κάνεις restart στον υπολογιστή σου και θα μπεις στο Veoh μέσω του Internet Explorer ή μέσω του Firefox μόνο αν έχει εγκατασταθεί το κατάλληλο plug-in..!! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top