Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ασε με μωρε, σκετη απελπισια ειμαι. Σα να μη φταναν ολα τ'αλλα μου ρθε και περιοδος κι ειμαι ασ΄τα να πανε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
hakuna άσε και εγώ χάλια είμαι για τον ίδιο λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Koρίτσια! Και γω "συμπάσχω" περιμένοντάς την την ρημάδα, αλλά ας είμαστε αισιόδοξες σκεπτόμενες ότι τώρα είναι η ευκαιρία μας να αρχίσουμε δίαιτα! Θα χάσουμε και υγρά και θα έρθει η όρεξή μας στα νορμάλ, οπότε αναγκαστικά θα περιορίσουμε τη μάσα! ΝΑΙ???:clapup:

Χακουνάκι μου και εσύ μαζί μας! Έτσι κοριτσάκι???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
:baby: Σα πλοσπασησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
:baby: Σα πλοσπασησω...

:vroum:
Ωραία, ωραία! Πάμε όλες μαζί γερά και δυνατά! Η περίοδος χάριτος των γιορτών τελείωσε προχθές!
Καινούριος χρόνος- καινούριοι στόχοι! Και θα τους επιτύχουμε τσούπρες μου!
:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καινούριος χρόνος- καινούριοι στόχοι! Και θα τους επιτύχουμε τσούπρες μου!
:D:clapup:

thats the spirit! the idea! καθως και η υπογραφή μου :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Απο την υπογραφη σου λειπει ενα ν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
:hehe: :hehe: :hehe: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ κι εγώ σε 3-4 μέρες θα αδιαθετήσω!!!
Τι έγινε, ρε παιδιά, όλες μαζί;; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
εχω την εντυπωση οτι του ρουφ (αυτο της πειραιως που λες) είναι κλειστο απ τον τελευταίο σεισμό και μετα....
Χθες πάντως που πέρναγα απέξω μόνο το κλειστό του μπάσκετ είδα. Δεν είδα κάποιο άλλο κτίριο. Κατέβαινα την Πειραιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Λοιπόν, τέλος η περίοδος, τέρμα και οι δικαιολογίες για σοκολάτες!!

Αλλά, να πω... Δεν εξισορροπείται, κάααπως... αν αντί για κανονικό φαγητό, τρώω σαλάτα με σοκολάτα; Λίγη σοκολάτα, και σαλάτα με λίγη πρωτεΐνη, όχι μαρουλόφυλλα...
Και δεν εννοώ να γίνεται συχνά, αλλά να είναι λύση για όταν η σοκολάτα επιβάλλεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λολολολολ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
εγώ πάντος άρχισα διάδρομο.... σήμερα έκαψα 500 θερμίδες... έτσι έλεγε τουλάχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλα... ποση ώρα έκανες και σε τι σκάλα καλε?
γιατί εγω σήμερα στο μισάωρο κι έκαψα 100 όλες κι όλες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ουου αρκετή ώρα... 1 ώρα και αλλά το έχω στο αρκετά γρήγορο περπάτημα... σαν τζοκινγ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάντως εγώ όταν έκανα όργανα (και ειδικά ένα πράγμα σα διάδρομοποδήλατο...) έκαιγα σε 40 λεπτά 300+ θερμίδες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Δεν κοβω τις σοκολατες μου, λεμε! :devil: (αν και θα'πρεπε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πεινάωωωωω!
έχω φάει το πρωί ένα μπολ δημητριακά, κατά τις 11 ένα τοστάκι, πριν λίγο ένα γιαουρτάκι, τώρα λιγουρεύομαι τα 2 κομματάκια σπανακόπιτας που μου εφτιαξε η μαμά. κ σκέφτομαι...
αν φάω τις σπανακόπιτες τώρα, μένω με ένα μήλο για το υπόλοιπο της ημέρας μέχρι να γυρίσω σπίτι, κάτι το οποίο δεν θα γίνει σύντομα.
τι προτείνετε; τι να κάνω; ή έστω τι μπορώ να φάω απο έξω σχετικά υγιεινό αλλά κ οικονομικό;:hmm: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
πεινάωωωωω!
έχω φάει το πρωί ένα μπολ δημητριακά, κατά τις 11 ένα τοστάκι, πριν λίγο ένα γιαουρτάκι, τώρα λιγουρεύομαι τα 2 κομματάκια σπανακόπιτας που μου εφτιαξε η μαμά. κ σκέφτομαι...
αν φάω τις σπανακόπιτες τώρα, μένω με ένα μήλο για το υπόλοιπο της ημέρας μέχρι να γυρίσω σπίτι, κάτι το οποίο δεν θα γίνει σύντομα.
τι προτείνετε; τι να κάνω; ή έστω τι μπορώ να φάω απο έξω σχετικά υγιεινό αλλά κ οικονομικό;:hmm: :worry:
Xμ..θα σου ελεγα να φας ενα κομματακι σπανακοπιτας τωρα και το αλλο οταν γυρισεις σπιτι..Ποιο ειναι το προβλημα δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top