Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Εσείς έχετε απατήσει κάποιο σύντροφο σας ποτέ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Ναι

    Ψήφοι: 8 27.6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 21 72.4%

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λέμε για απιστίες που εχουν γίνει εις βάρος μας!
για να πούμε όμως εμείς έχουμε απατήσει ποτέ και τί εγιεν με την τότε σχέση μας??



Εγώ απάτησα μια φορα??αλλά όχι ολοκληρωτικά απλα παιζόταν κάτι.
Τα είχα με ένα παιδί και το έκανα να πιστέψει πώς τον απατάω μπας και τον ταρακουνήσω,αφού τον ταρακούνησα τότε τον απάτησα,δεν το έκανα επίτηδες απλά έτυχε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
θα τον χωριζα την επομενη ετσι κ αλλιως οποτε και ψιλοψαχνομουνα και μια και εκατσε ειπα δε βαριεσαι ετσι κ αλλιως μεσα μου εχω χωρισει...αλλα μονο ενα φιλι εδωσα ενω τα ειχα ακομη με τον προηγουμενο, την επομενη χωρισα σαν καλο κοριτσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
κι εμείς στα χωρίσματα είμασταν,
με τον άλλον δεν έκανα ποτέ τίποτα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αφου μια ειναι ολη και ολη πως να την απατισω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
A...εγώ απάτησα ολοκληρωτικά...βέβαια όπως είπαν και τα κορίτσια ήμουν έτοιμη να χωρίσω....ε....απάτησα....χώρισα και συνέχισα με τον άλλον... 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Ναι, έχω απατήσει τον πρώην μου. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Eγώ ήμουν στα χωρίσματα με έναν πρώην που μου είχε κάνει τη ζωή κόλαση...Και απλά έψαχνα να βρω τη δύναμη να τον στείλω επειδή μου είχε τσαλακώσει την αυτοπεποίθησή μου και με έκανε να νιώθω το πιο άχρηστο και άσχημο πράγμα στον κόσμο.Μου έλεγε πως ότι και να κάνω,για πάντα κολλημένη σε αυτόν θα είμαι...Αλλα και να τον χωρίσω,κανείς αλλος δεν θα γυρίσει να με κοιτάξει ΕΤΣΙ που είμαι.Αυτά τα τέρατα μου έλεγε λοιπόν ο κύριος με τα χειρότερα λόγια και μέσα...

Ώσπου μια ωραία μέρα είδα κάποιον άλλο και έπεσα ξερή...Μετα απο 1 μήνα τον γνώρισα...Με έκανε να πιστέψω στον εαυτό μου,ανέβασε την ψυχολογία μου στα ύψη,και λίγο το ένα,λίγο το άλλο,τον απάτησα τον πρώην μου  :redface: Μείναμε βέβαια μόνο στα φιλιά...!!

Την αμέσως επόμενη μέρα,όχι τόσο λόγω τύψεων μιας και ο πρώην μου με είχε τσακίσει με τρόπους που δεν διανοείται ανθρώπινο μυαλό,αλλα επειδή δεν ήθελα πια ούτε να τον αγγίζω, τον χώρισα και ηρέμησα...

Και ποιο ήταν το τίμημα?Ο άντρας με τον οποίο φιληθήκαμε αποτελεί το μεγαλύτερο κόλλημα που έχω περάσει ποτέ...Μετα απο ΤΟΣΟ καιρο, 1,5 χρόνο περίπου,ακόμα δεν κατάφερα να τον ξεχάσω...

Ας είναι ΠΑΝΤΑ καλά και ευτυχισμένος πάντως,επειδή με έβγαλε απο μια πραγματικά αρρωστημένη κατάσταση...Και με άλλαξε σαν άνθρωπο ριζικά... :thumbup: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χμμμμ... Ύπάρχει κάποια κοπέλα του forum που δεν εχει απατήσει ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
LoLing @ females..

Εγώ δεν έχω απατήσει ούτε νομίζω πως θα το κάνω ποτέ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Χμμμμ... Ύπάρχει κάποια κοπέλα του forum που δεν εχει απατήσει ? :hmm:
εγώ... Αλλά αρχίζω να αναρωτιέμαι μήπως να αλλάξω τακτική... :hmm: Πολύ κέρατο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
οταν ήμουν με αυτή την κοπέλα ήθελα να είμαι και με άλλες συγχρόνος... ευτυχώς δεν είμασταν και πάρα πολύ μαζι... (~2 μηνες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Χμμμμ... Ύπάρχει κάποια κοπέλα του forum που δεν εχει απατήσει ? :hmm:

Εγώ! Πιστευω οτι αν απατήσω θα αισθάνομαι τόσο απαίσια μετά που δεν αξίζει τον κόπο. Αν είναι κάτι τόσο σοβαρό θα χώριζα δεν θα απατούσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αθωαααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Δε μπορώ να απατήσω, δεν θα μπορούσα να κοιτάξω τον καθρέφτη μετά.

@Φρόσω: Δεν απάτησες νομίζω, μπράβο για τον τρόπο που βλέπεις σήμερα το θέμα και μας το διηγείσαι... I wish you the best!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω απατήσει και ούτε σκοπεύω, αλλά δεν ξέρεις ποτέ πως τα φέρνει η μοίρα. Βέβαια αν απατούσα, σήμαινε πως η προηγούμενη κοπέλα δεν ήταν πια το ίδιο σημαντική για μένα, άρα θα χώριζα το συντομότερο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ε αφού ήσασταν στα χωρίσματα οπότε δεν είναι και τόσο πια απιστία.. Δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος να απιστείς. Αν "σου έρθει" τότε αυτό σημαίνει ότι καλύτερα πρέπει να χωρίσεις αφού δε σε γεμίζει (προφανώς) ο άνθρωπός σου.. ʼλλωστε όταν θέλεις πολλά (2+ συγχρόνως) χάνεις και τα λίγα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Παλιότερα, δεν θυμάμαι να είχα αφήσει και κανέναν χωρίς να του φορέσω λίγο κερατάκι. Δεν το έκανα επίτηδες ( :redface: :redface:) αλλά όλα τα καλά "κομμάτια" τα γνώριζα όταν βρισκόμουν σε μία σχέση. Να χάσω την ευκαιρία? Απαπαπα....
Βέβαια όλα αυτά συνέβαιναν μέχρι την ηλικία των 20-22, μετά σοβάρεψα ή μάλλον μετά ερωτεύτηκα και αγάπησα, οπότε δεν είχα μάτια για κανέναν "καλό κομμάτι", παρά μόνο για το δικό μου!
Υ.Γ. Ελπίζω να μην υπάρχει κανένας πρώην μέσα στο forum και με πάρει χαμπάρι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Παλιότερα, δεν θυμάμαι να είχα αφήσει και κανέναν χωρίς να του φορέσω λίγο κερατάκι. Δεν το έκανα επίτηδες ( :redface: :redface:) αλλά όλα τα καλά "κομμάτια" τα γνώριζα όταν βρισκόμουν σε μία σχέση. Να χάσω την ευκαιρία? Απαπαπα....
Βέβαια όλα αυτά συνέβαιναν μέχρι την ηλικία των 20-22, μετά σοβάρεψα ή μάλλον μετά ερωτεύτηκα και αγάπησα, οπότε δεν είχα μάτια για κανέναν "καλό κομμάτι", παρά μόνο για το δικό μου!
Υ.Γ. Ελπίζω να μην υπάρχει κανένας πρώην μέσα στο forum και με πάρει χαμπάρι :redface:

Χαχαχααχαχ! ποτέ δεν ξέρεις!
Δεν φαντάζεσαι πόσο μικρός είναι ο κόσμος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Χαχαχααχαχ! ποτέ δεν ξέρεις!
Δεν φαντάζεσαι πόσο μικρός είναι ο κόσμος!!!


Γελάς Founes? Κι όμως, από τα λεγόμενά σου, μου φαίνεται ότι από κάπου σε ξέρω..... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Σ’ έχω δει, κάπου, κάπου σε ξέρω... Τα μάτια σου αυτά μου ΄ναι τόσο γνωστά... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top