Τα νέα μηνύματα > φάκελος "ομαδικής αλληλογραφίας".

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
:bye::bye:

Συνέβη κάτι με το e-mail μου, κάτι περίεργο, και ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει.
Από εχθές, τα νέα μηνύματα στο e-mail μου εμφανίζονται στο φάκελο με το όνομα "ομαδική αλληλογραφία", ενώ μέχρι τώρα, φυσιολογικά, εμφανίζονταν στο φάκελο "εισερχόμενα", και το αντίστροφο, δηλ. τα μηνύματα σπαμ εμφανίζονται στο φάκελο "εισερχόμενα". Η αλλαγή έγινε χωρίς να το καταλάβω. Ίσως έκανα κάποια ρύθμιση και τα μπέρδεψα.

Ο παροχέας μου είναι το yahoo.
Έχει κάποιος μια απάντηση;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Τι mail provider έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Yahoo. Ξέχασα να το γράψω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Τα μηνύματα στον φάκελο "Ομαδικής Αλληλογραφίας" είναι τα λεγόμενα junk mail.
Για να πάνε σε αυτόν το φάκελο τα μηνύματα δεν έχουν χαρακτηριστεί junk ή on junk και θεωρούνται ύποπτα για junk περιεχόμενο. Για να μην θεωρούνται junk από τον πάροχο υπάρχει μια επιλογή που αποδέχεσαι τον αποστολέα ως αποστολέα non junk μηνυμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Αυτό, όμως, έγινε χωρίς να αλλάξω κατι εγώ. Μέχρι χθες όλα γίνονταν κανονικά.
και τωρα ερχονται αντίστροφα, τα κανονικα στο φακελο "ομαδικη αλληλογραφία" και τα σπαμ στο φάκελο "εισερχόμενα".
Θα το κοιτάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Αυτό, όμως, έγινε χωρίς να αλλάξω κατι εγώ. Μέχρι χθες όλα γίνονταν κανονικά.
και τωρα ερχονται αντίστροφα, τα κανονικα στο φακελο "ομαδικη αλληλογραφία" και τα σπαμ στο φάκελο "εισερχόμενα".
Θα το κοιτάξω.

:!::!::!::!::!:
ΕΕΕΕΕΕΕΕ;
:P
Αυτό είναι πρόβλημα της yahoo γενικά. Αν είναι έτσι τότε δε φταις καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
ίσως τους στείλω e-mail να ρωτήσω....

Thanks.
-----------------------------------------
Tώρα συνέβη κατι άλλο.
έκανα update στον explorer σε explorer 8 και τα μηνύματα έρχονται κανονικα στο φάκελο "εισερχόμενα" αλλά όχι τα μηνύματα που λαμβάνω από το i-school -παλιά εμφανίζονταν ως εισερχόμενα στο e-mail μου. Τώρα εμφανίζονται στο φάκελο "ομαδική αλληλογραφία".
Αχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Τα μηνύματα στον φάκελο "Ομαδικής Αλληλογραφίας" είναι τα λεγόμενα junk mail.
Για να πάνε σε αυτόν το φάκελο τα μηνύματα δεν έχουν χαρακτηριστεί junk ή on junk και θεωρούνται ύποπτα για junk περιεχόμενο. Για να μην θεωρούνται junk από τον πάροχο υπάρχει μια επιλογή που αποδέχεσαι τον αποστολέα ως αποστολέα non junk μηνυμάτων.


Χρόνη κάνεις λάθος ομαδική αλληλογραφία δε σημαίνει και κατ αναγκη junk.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top