Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 324)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.5%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.6%
  • 3-4

    Ψήφοι: 47 14.5%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.9%
  • 7-9

    Ψήφοι: 20 6.2%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 9.0%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.5%

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
να σας πω την αλήθεια δεν θυμάμε ακριβώς :wacko: αλλα πρέπει να είναι πάνω απο 15! και για να μην παρεξηγηθούμε είναι μέσα σχέσεις, one night stands και "φιλικά"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Την τελευταία 5ετία, με καμιά 10αρια ..... :hmm: νομίζω
Έρωτα όμως έχω κάνει μόνο με έναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Με δύο, αλλά τον δεύτερο τον κρατάω 3 χρόνια :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
3. Με τους δυο μακροχρόνια σχεση και με τον τριτο ..ενα λαθος που δε θα ξανακάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trobas

Νεοφερμένος

Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Με 6.5...
Την τελευταία φορά δεν ολοκλήρωσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Σαν φυσικός να πω έναν κανόνα για όλο το thread:

Αν n είναι ο πραγματικός αριθμός αντρών με τους οποίους έχει κοιμηθεί μια γυναίκα, τότε αν m είναι ο αριθμός που δηλώνει, τότε

n=m*3

Αν n είναι ο πραγματικός αριθμός γυναικών με τις οποίες έχει πάει ένας άντρας, και m ο αριθμός που δηλώνει, τότε:

n=m/3.


Λέγεται και κανόνας του 3. Για δείτε με άλλο μάτι τα νούμερα above ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Puff_Daddy :
Σαν φυσικός να πω έναν κανόνα για όλο το thread:

Αν n είναι ο πραγματικός αριθμός αντρών με τους οποίους έχει κοιμηθεί μια γυναίκα, τότε αν m είναι ο αριθμός που δηλώνει, τότε

n=m*3

Αν n είναι ο πραγματικός αριθμός γυναικών με τις οποίες έχει πάει ένας άντρας, και m ο αριθμός που δηλώνει, τότε:

n=m/3.


Λέγεται και κανόνας του 3. Για δείτε με άλλο μάτι τα νούμερα above ;)

Δηλαδή το αγόρι μου που λέει οτι έχει πάει μόνο με μια γυναίκα (εμένα) στην πραγματικότητα έχει πάει με...0.333... ??? :wacko: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Δηλαδή το αγόρι μου που λέει οτι έχει πάει μόνο με μια γυναίκα (εμένα) στην πραγματικότητα έχει πάει με...0.333... ???
Οχι, απλά σύμφωνα με τη θεωρία αυτή λέει οτι έχει πάει με 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Οχι, απλά σύμφωνα με τη θεωρία αυτή λέει οτι έχει πάει με 3.

όχι έχει δίκιο κ Michelle γιατί λέεί ότι n=m\3 άρα n=1/3=0,33 ;)

ʼρα Michelle δεν πιάνεσαι για ολόκληρη εσύ πρέπει να το κάνει με άλλες 2 :tongue: :tongue:(νιώθω πως κάποιος θα με διαγράψει απο το φόρουμ γι'αυτό που είπα τώρα :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PowerZ

Νεοφερμένος

Η PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ :
πριν λιγες μερες εγιναν 4!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ :
πριν λιγες μερες εγιναν 4!

Εδώ τι λέμε? "Μεγιά"? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από PowerZ :
πριν λιγες μερες εγιναν 4!
αντε βρε καλη αρχη στην νεα σχεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Με τόσους όσους να θεωρούμαι έμπειρη αλλά όχι πουτ*να :bleh:

Μην ξεχνάμε και τα χρονάκια που κουβαλάω στην πλάτη ε? :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
Με τόσους όσους να θεωρούμαι έμπειρη αλλά όχι πουτ*να :bleh:

Μην ξεχνάμε και τα χρονάκια που κουβαλάω στην πλάτη ε? :bleh:

Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι και θέτεις τα πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Προς τις κυρίες του φόρουμ....

Θα σας ενοχλούσε εάν ο σύντροφος σας.... είχε πνίξει το κουνέλι με πλήθος γυναικών και μάλιστα μεγάλο πριν από σας....??:hmm: Θα σας ενοχλούσε επίσης αν είχε επισκεφτεί κάποια <<εταίρα>>??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από princess:
Προς τις κυρίες του φόρουμ....

Θα σας ενοχλούσε εάν ο σύντροφος σας.... είχε πνίξει το κουνέλι με πλήθος γυναικών και μάλιστα μεγάλο πριν από σας....??:hmm: Θα σας ενοχλούσε επίσης αν είχε επισκεφτεί κάποια <<εταίρα>>??
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από princess:
Προς τις κυρίες του φόρουμ....

Θα σας ενοχλούσε εάν ο σύντροφος σας.... είχε πνίξει το κουνέλι με πλήθος γυναικών και μάλιστα μεγάλο πριν από σας....??:hmm: Θα σας ενοχλούσε επίσης αν είχε επισκεφτεί κάποια <<εταίρα>>??

Σε τούτη τη ζωή.... όλα είναι σχετικά με βάση και κάποιες άλλες παραμέτρους....
Ενα απλό νούμερο από μόνο του δεν λέει τίποτα....
Η ηλικία.... ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ όταν μιλάμε για αριθμό σχέσεων ή έστω αριθμό ερωτικών συντρόφων....
Αν ήταν στην ηλικία των 30+ και ειχε παει με "λίγες" θα με ενοχλούσε το ίδιο πολύ με το να είναι 15 και να εχει πάει με "πολλές"
Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω? ;)


edit
'οσο για την εταίρα.... το θεωρώ επιλογή του και δεν με χαλάει είτε εχει πάει είτε δεν έχει πάει.... αλλά ακόμα και εκεί... παίζει ρόλο η μαμημένη ηλικία.... όταν πήγε, ήταν 15 ή 35?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Aν στην ηλικία των 35 είχε πάει με "λίγες" γιατί θα σ' ενοχλούσε, αγαπητή ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ?Βρίσκεις ότι πλέον... υστερεί μήπως:hmm: :hmm: ? Ομοίως, γιατί ειδικά τότε θα σ' ενοχλούσε αν είχε πάει σε εταίρα?

Γενικά, πάντως ...στην ηλικία των 30++ ποιος είναι πάνω κάτω ο αριθμός αυτός για έναν άντρα?!!;) ;) :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από princess:
Aν στην ηλικία των 35 είχε πάει με "λίγες" γιατί θα σ' ενοχλούσε, αγαπητή ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ?Βρίσκεις ότι πλέον... υστερεί μήπως:hmm: :hmm: ? Ομοίως, γιατί ειδικά τότε θα σ' ενοχλούσε αν είχε πάει σε εταίρα?

Γενικά, πάντως ...στην ηλικία των 30++ ποιος είναι πάνω κάτω ο αριθμός αυτός για έναν άντρα?!!;) ;) :hmm: :hmm:

Γιατί γενικώς θα έβγαζα διάφορα συμπεράσματα από μόνη μου που λάθος ή σωστά δεν ξέρω αλλά θα σου πω το γενικό σκεπτικό....
Ενας άντρας που στα 30+ έχει "παει" με δύο γυναίκες εμένα μου δημιουργεί το συναίσθημα ότι ο άνθρωπος αυτός ...
-φοβάται να συνάψει σχεσεις...
-φοβαται να ανοιχτεί, να πληγωθεί, να δωθεί, να δεσμευτεί....
-σταθηκε φοβερα άτυχος με δυο μονο σχεσεις στη ζωή του (λεμε τωρα αν ειχε 2 μονο σοβαρες σχεσεις που ηταν και σεξουαλικές) και τώρα θα βγάλει όλα του τα απωθημενα...
Τελος παντων κάπως έτσι θα σκεφτομουν κατα πάσα πιθανότητα
Μπορεί να εχω χίλια τα εκατό λάθος...
όμως καλώς η κακως εγω έτσι νοιώθω.... θελω ο σύντροφος μου να εχει ΕΠΙΛΕΞΕΙ να ειναι μαζι μου μετά που εχει κάνει ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ!

Για τους ίδιους ακριβως λογους λοιπόν, το να πηγαινει σε εταιρα στα 30 του, μου δειχνει αδυναμια δεσμευσης με μια γυναικα και προτιμαει να βγαλει τις βιολογικες του ανάγκες ξερα σε μια επι πληρωμή....
Σε κάθε περίπτωση βέβαια, προτιμω το να εχει πληρωσει κάποια για να βγαλει τις κάψες του απ το να "παιζει" με τα αισθηματα κάποιας μόνο και μόνο για να έχει σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andrew19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ο νόμος είναι περίεργος του 3.
Καλύτερα να τον θέσεις ως εξής.

Ξεκινάς ότι ο άλλος έχει θετικό αριθμό. Το μηδέν είναι πάντα μηδέν, οπως και ο 1ος/1η είναι πάντα ένας και μία.

Από εκεί και πέρα εφαρμόζεται ο νόμος του m*3 kai m/3!!!
Εγώ πάντως δεν ξέρω να μετράω :whistle:

Πάντως πολλοί πιστεύουν ότι κάνεις πράγματα (ενώ δεν έχεις κάνει) ενώ πράγματα που όντως έκανες δεν πιστεύουν ότι τα έχεις κάνει... (Ειδικά κάτι κατίνες μην σε δουν να κάνεις παρέα με μια κοπέλα κατευθείαν ότι της ασκείς λειτουργικά καθήκοντα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top