Σύνταξη Βιογραφικού Σημειώματος

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ λες? Καλό αλλά δεν θα είναι λίγο γελοίο για κάποιον που δεν έχει καν πτυχίο ακόμα? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Χμμμ λες? Καλό αλλά δεν θα είναι λίγο γελοίο για κάποιον που δεν έχει καν πτυχίο ακόμα? :(
στειλτο για αναζητηση πρακτηκης, γραψε οτι θα ηθελες να αποκτησεις οση το δυνατον περισσοτερη πειρα πριν βγεις στον χωρο σαν πτυχιουχος και θα σε ικανοποιουσε μια θεση με μειωμενες αποδοχες
το ξερω οτι δε λεει ο μισθος του πρακτηκαριου αλλα
1) οι εταιριες εκτιμουν τα παιδια που ψαχνουν νωρις για προυπηρεσια
2) θα αποκτισεις μια προυπηρεσια και δε θα χεις το γνωστο προβλημα αργοτερα που θα χεις μεγαλυτερη αναγκη τα λεφτα
3) οπως λεει και μια παλια ατακα Ελληνικης ταινιας "μωρε ειναι να μη τρουπωσω, αμα τρουπωσω..."
4) δεν εχεις να χασεις τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
gilie δεν θα έχω απο πουθενά αλλού λεφτά. ʼρα δεν μπορώ να κάνω μια δουλειά μόνο και μόνο για προυπηρεσία αν τα χρήματα δεν είναι αρκετά για να ζήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
gilie δεν θα έχω απο πουθενά αλλού λεφτά. ʼρα δεν μπορώ να κάνω μια δουλειά μόνο και μόνο για προυπηρεσία αν τα χρήματα δεν είναι αρκετά για να ζήσω.
ετσι γινεται ομως καποια στιγμη πρεπει να κανεις πρακτηκη, τεσπα αν καταφερεις να σου κατσει αλλιως ακομη καλυτερα, παντως αν θες να κανεις σωστη δουλεια στειλε σε ολους βιογραφικα...αν ειχες κανει μαθημα τυπου: manage your self θα το ειχες μαθει στην σχολη...απλα εμενα οι σπουδες μου ηταν σε μεγαλο βαθμο σχετικες με το πως συμπεριφερεσαι στην αγορα. Δεν ξερω ισως στην αγορα που κηνουμαι εγω υπαρχουν αλλες απαιτησεις...να μη σε μπερδεψω κιολλας :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οκ! Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! :D

edit: ε τι στο καλό κατάφερα (μαζι με τον Exposed βέβαια) να κάνω ένα φόρουμ που σε ένα μόλις μήνα έχει 7000 posts και 150 μέλη και δεν θα μπορέσω να βρω μια δουλειά της προκοπής? :tongue: :P
(just kidding εννοείται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Οκ! Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! :D
απλα να εχεις υπομονη και πισμα...φιλακια :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σειρά μου!!!
Καταρχήν πολύ εντυπωσιακό rv μπράβο. Στα βιογραφικά δεν υπάρχει μια περπατημένη βάλε την καλύτερη εικόνα για τον ευατό σου. Την Δευτέρα θα σου στείλω το δικό μου να πάρεις μια δευτερη γνώμη. Όσο αφορά το δικό σου τώρα.
1) Ξεκίνα με την επαγγελματική εμπειρία είναι ωραίο σημείο του rv σου και βασικό βάζε χρονικά διαστήματα γιατί θα σε ρωτάνε στην συνέντευξη και θα πρέπει εκείνη την στιγμή να τα θυμάσε. Είναι κλασσική η ερώτηση -Για πόσο καιρό, το κάνατε κτλ
2) Όταν θα πάς για interview να έχεις τυπώσει κομμάτια απο τα 3 site οπότε και μην έχει internet εκείνη την στιγμή (μπορεί στο δωμάτιο που θα κάνετε συνέντευξη να μην έχει κομπιουτερ) να μπορεί να τα δεί άμεσα και να του εξηγήσεις κιόλας πως τα έκανες τι σκέφτηκές κλτ
3) Έχεις 2 φορές το "παράδοση ιδαιετέρων σε μαθητη" βγάλτο και πρόσθεσε "παράδοση σε μαθητές λυκείου ιδιαίτερων μαθήματων μαθηματικών" 1 φορά
4) Στις λέξεις administrator και Global moderator προσπάθησε να προσθέσεις έννοιες που δείχνουν ότι το έχεις φτιάξει και εσύ, ότι είναι και δικό σου δημιούργημα. Σκέψου ότι σε μεγάλες εταιρείες θα το δει και ο Hr manager ο οποίος μπορεί να μην ξέρει τι έιναι ο administrator και φυσικά δεν θα ρωτήσει οπότε ανέλυσε το λίγο τι κάνεις.
5) Μεσα στις σπουδές βάλε τις ξένες γλώσσες, έτσι όπως το έχεις. Δηλαδή κάνε παράγραφο Σπουδές και υποπαράγραφο Ξένες γλώσσες και μετά διακρήσεις - Βραβεία! και μετά Επιπλεόν γνώσεις
6) Το όνομα πατρός - μητρός βγάλτο θα χρησιμέψει μόνο αν σε πάρουν σε κάποια δουλειά στις αιτήσεις που συμπληρώνεις!
7) Στα ενδιαφέροντα χόμπυ ανάπτυξε λίγο το κομματι Ηλεκτρονικοί υπολογιστές και την συμμετοχή σου στο forum (δείχνει κοινωνικό άτομο) Το περπάτημα πιστεύω ότι είναι λίγο χήμα εννοια ετσι όπως διαβάζεται κάνεις τον άλλο να καταλάβει ότι διαβάζεις μαθηματική λογοτεχνία. Το κομμάτι ταξίδια είναι εντυπωσιακό
Αυτα πιστεύω να βοήθησα, σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλό βιογραφικό, αλλα αυτό που να θυμάσε έιναι ακόμα και το παραμικρό που έχεις γράψει μέσα γιατί στην συνέντευξη θα σε ρωτήσουν τα πάντα απο την αρχή και θα τα κοιτάνε παράλληλα. ότι άλλο θες εδω΄είμαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Επιτέλους ο καλός μας acrobat reader δέχθηκε να συννεργαστεί και το διάβασα κι εγώ! Μια χαρά είναι απλά έχω κανα-δυο παρατηρίσεις! Νομίζω πως καλό θα ήταν να βάζεις στην κορυφή το παλαιότερο και να συνεχίζεις με τα νεότερα... δηλ. απο το 2001 και διαβάζοντας προς τα κάτω να φτάνεις στο 2005. Θα συμφωνίσω με τον Γιάννη και στα 7 θέματα που ανέπτυξε. Τέλος πρέπει να προσέξεις πολύ τις λεπτομέριες και κάτι που θα σου φανεί ασύμαντο στο να το προσθέσεις να είναι αυτό που κάνει κάποιον εργοδώτη να σε συμπαθήσει ή να σε προσέξει περισσότερο.

ps. "Μαθηματική και μή Λογοτεχνία" ??? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
3) Έχεις 2 φορές το "παράδοση ιδαιετέρων σε μαθητη" βγάλτο και πρόσθεσε "παράδοση σε μαθητές λυκείου ιδιαίτερων μαθήματων μαθηματικών" 1 φορά
Αν το βάλει μόνο μια φόρα πως θα φαίνεται ότι το κάνει για παραπάνω από ένα χρόνο που αυτό σημαίνει ότι έχει κάποια παραπάνω εμπειρία ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλημέρα! Τώρα ξύπνησα! Ή μάλλον θα έπρεπε να πω "καλησπέρα" τέτοια ώρα που ξυπνησα...
Λοιπόν θα σας απαντήσω με τη σειρά γιατι βαριέμαι να κάνω τόσα quotes...

yannis:
1) Χρονικά διαστήματα δεν έβαλα γιατι αφενός μεν δεν είναι και πολύ μεγάλα οπότε σκέφτηκα ότι καλύτερα να μην το γράψω και αφετέρου δεν είμαι και σίγουρη.
2) Αυτό με το τύπωμα των 3 σαιτ καλή ιδέα, δεν το είχα σκεφτεί. Αν και γιατι να τυπώσω αυτό στο οποίο είμαι global και δεν είναι δικό μου? Αν είναι να τυπώσω τα άλλα 2!
3) Αν προσέξεις δεν είναι και τις 2 φορές σε μαθητή. Η μια είναι σε μαθήτρια. Το έβαλα 2 φορές γιατι μόνο σε 2 άτομα το έκανα. Επίσης, όσον αφορά αυτό το θέμα να προσθέσω και "αφιλοκερδώς" που είναι η αλήθεια ή να το αφήσω έτσι κι ας υποθέσει ο,τι θέλει?
4) καλή ιδεα, θα το κάνω
5) Χμμμ δεν ξέρω, δεν φαίνεται πιο μεγάλο όπως το έχω τώρα?
6) οκ, αν και χάνω 2 σειρές :P
7) πώς να το αναπτύξω? Όσο για τη μαθηματική λογοτεχνία όντως υπάρχει τέτοιο. Δες και στον υποπίνακα "Μαθηματικά", υπάρχει και thread γι'αυτό. Οπότε είπα να το βάλω μιας και μου φάνηκε ψαρωτικό :P

Founes:

Αν βάλω όμως πρώτα τα παλαιότερα, θα διαβάσει πρώτα τα λιγότερο σημαντικά και φοβάμαι μήπως το παρατήσει! Όσο γοα τη Μαθηματική Λογοτεχνία διάβασε παραπάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλημέρα! Τώρα ξύπνησα! Ή μάλλον θα έπρεπε να πω "καλησπέρα" τέτοια ώρα που ξυπνησα...
Λοιπόν θα σας απαντήσω με τη σειρά γιατι βαριέμαι να κάνω τόσα quotes...

yannis:
1) Χρονικά διαστήματα δεν έβαλα γιατι αφενός μεν δεν είναι και πολύ μεγάλα οπότε σκέφτηκα ότι καλύτερα να μην το γράψω και αφετέρου δεν είμαι και σίγουρη.

Το κακό είναι ότι πάντα ρωτάνε για πόσο καιρό. Είναι στάνταρ σε όσα interview έχω πάει, τουλάχιστον να έχεις έτοιμη κάποια απάντηση όταν θα σε ρωτήσει κάτι τέτοιο να μην δείξεις αβεβαιότητα.

3) Αν προσέξεις δεν είναι και τις 2 φορές σε μαθητή. Η μια είναι σε μαθήτρια. Το έβαλα 2 φορές γιατι μόνο σε 2 άτομα το έκανα. Επίσης, όσον αφορά αυτό το θέμα να προσθέσω και "αφιλοκερδώς" που είναι η αλήθεια ή να το αφήσω έτσι κι ας υποθέσει ο,τι θέλει?
Δεν νομίζω το αφιλοκερδός πρέπει να το προσθέσεις.

5) Χμμμ δεν ξέρω, δεν φαίνεται πιο μεγάλο όπως το έχω τώρα?

Απλά είναι πιό συγκεντρωμένο και φαίνεται πιό εντυπωσιακό το κομμάτι σπουδες είναι πολύ δυνατό στο βιογαφικό σου, μεγάλο θα είναι και πάλι ίδιο χώρο πιάνουν η σειρά αλλάζει μόνο
6) οκ, αν και χάνω 2 σειρές :P

:D :D :D :D Ο σκοπός δεν έιναι να είναι 2 η 1 σελιδα αλλα το τι λέει μέσα, για εμένα το σωστό  βιογραφικό πρέπει να είναι μιάμιση σελίδα, δύο σελίδες η και παραπάνω έιναι πιθανον να κουράσει αυτό που το διαβάζει. Σκέψου ότι εκτός απο το δικό σου θα έχει και πολλά άλλα
7) πώς να το αναπτύξω? Όσο για τη μαθηματική λογοτεχνία όντως υπάρχει τέτοιο. Δες και στον υποπίνακα "Μαθηματικά", υπάρχει και thread γι'αυτό. Οπότε είπα να το βάλω μιας και μου φάνηκε ψαρωτικό :P


Α, καλά δεν το κατάλαβα απλά μου φάνηκε περίεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μια μικρή βοήθεια κι απο μένα:Εργασίες ή σεμινάρια δεν έχεις παρακολουθήσει στη σχολή;Αν ναι καλό θα ήταν να τα βάλεις.Επίσης μπορείς στις σπουδές να αναφέρεις τη σχολή όπου σπουδάζεις τώρα έστω κι αν δεν έχεις ακόμη το πτυχίο.Γράψε ειδικότητα και σε ποιο έτος βρίσκεσαι και διαχώρισε το απο τις σπουδές του λυκείου.Αν στις ξένες γλώσσες έχεις υψηλό βαθμό καλό θα ήταν να το βάλεις.Επίσης θα πρέπει να γράψεις οπωσδήποτε συστάσεις,ακόμη κι αν δεν έχεις παρέθεσεσ το τέλος:
Συστάσεις:Διαθέσιμες εφ'όσον ζητηθούν.
Αν τελικά σου ζητηθούν μπορείς να ζητήσεις απο καθηγητές σου ή κάποιον πρώην εργοδότη.Σε γενικές γραμμές συμφώνώ με τις παρατηρήσεις του yanni,αν κι εγώ το "αφιλοκερδώς"δεν θα το έγραφα,είναι δίκοπο μαχαίρι απο τη μια είναι ένα συν για το χαραχτήρα σου κι απο την άλλη υπονοεί ότι μπορείς να εργαστείς για χαμηλή αμοιβή(κάποιοι επιτήδειοι το εκλαμβάνουν κι έτσι).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Α!Είδα και κάτι άλλο έχεις βάλει βαθμό στο ένα απο τα τρία πτυχία ξένων γλωσσών.Ή θα βάλεις και στα τρία ή σε κανένα αυτό υποννοεί ότι στα άλλα δύο δεν τα πήγες καλά.Επίσης άφησε μόνο ένα Mail(ότι διατηρείς δύο τρία δείχνει ότι είσαι όλη μέρα στο ιντερνετ κι δεν χτυπάει καλά είναι σαν να βάζεις 4 αριθμούς κινητού βάζεις τον άλλον σε υποψίες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Μια μικρή βοήθεια κι απο μένα:Εργασίες ή σεμινάρια δεν έχεις παρακολουθήσει στη σχολή;Αν ναι καλό θα ήταν να τα βάλεις.Επίσης μπορείς στις σπουδές να αναφέρεις τη σχολή όπου σπουδάζεις τώρα έστω κι αν δεν έχεις ακόμη το πτυχίο.Γράψε ειδικότητα και σε ποιο έτος βρίσκεσαι και διαχώρισε το απο τις σπουδές του λυκείου.Αν στις ξένες γλώσσες έχεις υψηλό βαθμό καλό θα ήταν να το βάλεις.Επίσης θα πρέπει να γράψεις οπωσδήποτε συστάσεις,ακόμη κι αν δεν έχεις παρέθεσεσ το τέλος:
Συστάσεις:Διαθέσιμες εφ'όσον ζητηθούν.
Αν τελικά σου ζητηθούν μπορείς να ζητήσεις απο καθηγητές σου ή κάποιον πρώην εργοδότη.Σε γενικές γραμμές συμφώνώ με τις παρατηρήσεις του yanni,αν κι εγώ το "αφιλοκερδώς"δεν θα το έγραφα,είναι δίκοπο μαχαίρι απο τη μια είναι ένα συν για το χαραχτήρα σου κι απο την άλλη υπονοεί ότι μπορείς να εργαστείς για χαμηλή αμοιβή(κάποιοι επιτήδειοι το εκλαμβάνουν κι έτσι).

Μπράβο kleftra πολύ σωστές παρατηρήσεις, μήπως να το κάναμε επάγγελμα?  :hmm: Έτσι που το έθεσες για το αφιλοκερδός όντως δείχνει πολύ ασχημο άλλωστε πάντα στο interview κοιτάζουν να σε προσλάβουν με λίγα λεφτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Έχω πονηρό μυαλό :lol: :lol:Πως νομίζεις ότι βρήκα την πρώτη μου δουλειά εντελώς άπειρη και χωρίς κανένα χαρτί;Έκανα έξυπνο βιογραφικό και ακόμη πιο έξυπνη συνέντευξη.Να φανταστείς με είχαν ρωτήσει(κι ήμουν μόλις 20)τι γνώμη μου για την οικογένεια και τα παιδιά(καταλαβαίνεις γιατί).Λοιπόν ας το κάνουμε επάγγελμα!Προτείνω συνεργασία,τέρμα οι συμβουλές "αφιλοκερδώς",Michelle ό,τι έμαθες έμαθες.Τώρα με τον yianni ιδρύουμε το γραφείο"Πούλα σωστά τον εαυτό σου!"Επόμενος .......... :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Έχω πονηρό μυαλό  :lol: :lol:Πως νομίζεις ότι βρήκα την πρώτη μου δουλειά εντελώς άπειρη και χωρίς κανένα χαρτί;Έκανα έξυπνο βιογραφικό και ακόμη πιο έξυπνη συνέντευξη.Να φανταστείς με είχαν ρωτήσει(κι ήμουν μόλις 20)τι γνώμη μου για την οικογένεια και τα παιδιά(καταλαβαίνεις γιατί).Λοιπόν ας το κάνουμε επάγγελμα!Προτείνω συνεργασία,τέρμα οι συμβουλές "αφιλοκερδώς",Michelle ό,τι έμαθες έμαθες.Τώρα με τον yianni ιδρύουμε το γραφείο"Πούλα σωστά τον εαυτό σου!"Επόμενος .......... :lol: :lol:

Και μιας και πολύ σωστά η συναίτερος μου το ανέφερε michelle χρωστάς 560 € στον κάθε ένα μας. Δεκτές όλες οι πιστωτικές κάρτες (6 άτοκες δόσεις με visa). Θέλει και λίγο θράσος στο βιογραφικό και στην συνέντευξη γιατί και αυτό το κρίνουν θέλουν μαχητικούς και δυναμικούς υπαλλήλους που πάντα βέβαια να τους ελέγχουν. 610 € έγινε ο λογαρια΄σμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Επίσης να είσαι προσεγμένη,όχι προκλητικά ντυμένη,όχι ιδιαίτερα βαμμένη.Και οπωσδήποτε ότι κι αν γίνει,ακόμη κι αν στο προτείνουν ΜΗΝ καπνίσεις!
680 Ευρώ μέχρι στιγμής έκαστος!
Γράφε yianni και μέχρι να ξυπνήσει η Michelle και να δει τι γίνεται θα μας χρωστάει τους πρώτους δύο μισθούς της,χε,χε,χε, :lol: :lol:
Υ.Γ.Μήπως να δουλεύαμε με ποσοστά επί των μηνιαίων απολαβών;Τι λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Επίσης να είσαι προσεγμένη,όχι προκλητικά ντυμένη,όχι ιδιαίτερα βαμμένη.Και οπωσδήποτε ότι κι αν γίνει,ακόμη κι αν στο προτείνουν ΜΗΝ καπνίσεις!
680 Ευρώ μέχρι στιγμής έκαστος!
Γράφε yianni και μέχρι να ξυπνήσει η Michelle και να δει τι γίνεται θα μας χρωστάει τους πρώτους δύο μισθούς της,χε,χε,χε, :lol: :lol:
Υ.Γ.Μήπως να δουλεύαμε με ποσοστά επί των μηνιαίων απολαβών;Τι λες;

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Αν δεν ξυπνήσει γρήγορα θα μας πληρώνει για μια ζωή. :hehe: :hehe: :hehe:Στο ραντεβού σου να είσαι 5-10 λεπτά πιο νωρίς ούτε περισσότερο ούτε λιγότερο 715 €.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Αν δεν ξυπνήσει γρήγορα θα μας πληρώνει για μια ζωή. :hehe: :hehe: :hehe:Στο ραντεβού σου να είσαι 5-10 λεπτά πιο νωρίς ούτε περισσότερο ούτε λιγότερο 715 €.
Ακόμη κι αν ο υπευθυνος για τη συνέντευξη καθυστερήσει εσύ δεν θα δείξεις ότι δυσανασχετείς........740,00
Να μην απαντάς στις ερωτήσεις μονολεκτικά 785,00
Το μπαλάκι στο yianni :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Ακόμη κι αν ο υπευθυνος για τη συνέντευξη καθυστερήσει εσύ δεν θα δείξεις ότι δυσανασχετείς........740,00
Να μην απαντάς στις ερωτήσεις μονολεκτικά 785,00
Το μπαλάκι στο yianni :thumbsup:

Αν αργήσει βέβαια και κανένα μισάωρο δεν θα κάτσεις να περιμένεις και όλη την μέρα 805 €. Αν είναι μεγάλη εταιρεία και ο τύπος που σου κάνει interview είναι του Hr δεν τον μπλέκεις με τεχνικές απαντήσεις γιατί θα νιώσει άσχετος και αυτό δεν είναι καλό 823 € Όταν σε ρωτήσει πότε είσαι διαθέσιμη πάντα δίνεις 1-2 εβδομάδες και εξηγείς ότι γενικότερα εξετάζεις και άλλες προτάσεις αυτο το διάστημα 841€ Michelle ξύπνα γρήγορα θα σε αφήσουμε άφραγκη σε λίγο! :hehe:
kleftra επειδή είναι μεσημέρι οι χρεώσεις επιβαρύνονται με 20% Ατνιφάς! Οπότε να αυξήσουμε λίγο τον τιμοκατάλογο :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top