Σχολιασμός φθηνών laptops

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Κοίτα εγώ που έχω Toshiba είμαι πολύ ευχαριστημένη.Τώρα HP υπολογιστή δεν έχω ιδέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ παιδια για την βοηθεια σας τελικα πηρα toshiba γιατι δν ειχε το hp που ηθελα...

πηρα αυτο----https://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1287818&MPT=Core+2+Duo&Manufacturer=Toshiba&category=69977907&catalog=21&MSCSProfile=DCCDF22EB27065BE78648BEA519355296B458C3DF10B5BD90A12F9745313E7200E8EAC857F7999736FFFA304E042F63106B6621271323731E0B64D4EE6E5E5B8CD3B4440AE4FFC4F7BB5ADB9B3FB2861287F90974F594884F2F0CD57902B99DEF94FD9087947E1ED6F27B8CA601A99B9FFED80B58523E59995EF3BCC8D95328B
-----------------------------------------
Toshiba Satellite A300-235
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Tο HP. Το Toshiba ειναι πανάκριβο γι'αυτα που προσφέρει, που είναι και λίγα. Μπορει να φταιει βεβαια και οτι η τιμή ειναι του Κοτσοβολου που δεν ειναι αμιγώς μαγαζι με υπολογιστές κ ηλεκτρονικά. Αν το Toshiba δεν δινει πολυ καλυτερη εγγυηση για καμμένα pixels απ'οσο δινει η HP, τότε απευθειας αγοράζεις το HP. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Καλορίζικος ο υπολογιστής σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ευχαριστω να σαι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Nαι, οκ ο Α300 ειναι αρκετά καλυτερος από τον άλλο toshiba που είπες στην αρχή, αλλά με τα ίδια λεφτά θα μπορούσες να πάρεις έναν καλύτερο που έχω μπανίσει, της γνωστης σειράς Vaio της Sony.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Nαι, οκ ο Α300 ειναι αρκετά καλυτερος από τον άλλο toshiba που είπες στην αρχή, αλλά με τα ίδια λεφτά θα μπορούσες να πάρεις έναν καλύτερο που έχω μπανίσει, της γνωστης σειράς Vaio της Sony.

αν χαλασει ομως o vaio sony μου ειπανε οτι φευγει βελγιο για επισκευη.... για δωσε link να τον δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Ε τι σε νοιάζει εσένα που φεύγει, το θέμα ειναι να έχει εγγύηση...

https://www.plaisio.gr/product.aspx?...DFCD6C4D12F27F976FB6C948D653A73A55991889DD834

δεν θελω να μεινω χωρις pc για 2 μηνες αν συμβει κατι....αλλο ελαδα αλλο βελγιο...
-----------------------------------------
το pc που εχω εχει καλυτερο επεξεργαστη απο το sony
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Δεν ειναι ο επεξεργαστης θέμα στο laptop, ούτως ή άλλως έχουν αρκετά μικρούς. Τα 1024 επιπλεον MB στη RAM του Vaio ειναι μεγαλυτερο προτέρημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Macbook pro!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Είπαμε! Το θέλει για WoW! Εγώ στο powerbook έχω WoW. Ok; Aντιλαβού; Σώσον ελέησον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Από τη στιγμή που έχει (S)Vista,δεν είναι υπολογιστής για gaming.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Από τη στιγμή που έχει (S)Vista,δεν είναι υπολογιστής για gaming.:P

δν γινεται να του βαλεις οτι θες? :hmm: στα vista θα κολλησουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
δν γινεται να του βαλεις οτι θες? :hmm: στα vista θα κολλησουμε?
Γιατί να πληρώσεις extra και να του βάλεις άλλη έκδοση των Windows (γνήσια) ή να "κατεβάσεις" κάποια έκδοση Windows "σπασμένη";;Τέσπα.Συμφωνώ να πάρει το παραπάνω υπολογιστή,να δοκιμάσει τα παιχνίδια που θέλει και αν δεν την βολεύει ας πάρει δωρεάν* τα Windows 7 (RTM Version).

*Μαζί με κάθε υπολογιστή με pro-εγκατεστημένα τα Windows (S)Vista δώρο τα Windows 7 (κατ'όπιν παραγγελίας μέσω net).Περισσότερες πληροφορίες στα καταστήματα ηλεκτρονικών ειδών.(:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Είπαμε! Το θέλει για WoW! Εγώ στο powerbook έχω WoW. Ok; Aντιλαβού; Σώσον ελέησον!

Το οτι το θελει για wow σημαινει οτι δεν θα θελει να παιξει κανα αλλο παιχνιδι αργοτερα ρε μπεμπη?Μονο για wow θα το παρει?Ξες πολλους που περνουνε mac για gaming?:papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Μην τσακώνεστε! Ηρεμία. Του άρεσαν σχεδόν όλα που προτείνατε, αλλά μάλον θα αργήσει να πάρει λόγω διάφορων συγγηριών. Πάντως συνεχίστε να προτείνετε! Έχω κι εγώ σκοπό να πάρω λάπτοπ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top