Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γενικά για drivers!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Γενικά για drivers!!

Τότε κάνε μια εισαγωγή στο πρώτο σου ποστ εδώ και γράψε.

Εδώ θα γράφουμε τα προβλήματά μας σχετικά με drivers.

---Κι από κάτω γράψε το δικό σου πρόβλημα---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γιατί έχει περάσει καιρός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Γιατί έχει περάσει καιρός!

Τότε να πεις σε ένα mod να το κλείσει. Αφού δώθηκε λύση ας το απομακρύνουμε από το φορουμ μπας και αδειάσει λίγο. Εκτός αν οι drivers που σου είπα δεν είναι σωστοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Καλά!Κλείστε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Κάτι έπαθα σήμερα με τα κλεισίματα. Mod δείτε εδώ και κάντε ό,τι θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
το δικο μου compaq (το οποιο ακριβοπληρωσα τον ιανουαριο του 2007 :down:) δεν αντεξε ουτε 2 χρονια. Πανω στους 9-10 μηνες χαλασε το wireless. Το εστειλα στην εταιρια για επισκευη και μου το εφτιαξαν μεσα σε 3 μερες. Αλλαξαν μητρικη. 8 μηνες αργοτερα σταματησε να φορτιζει η μπαταρια. 2 μηνες μετα χαλασε ο σκληρος. 1 βδομαδα αργοτερα ξαναχαλασε το wireless. Απο τοτε υπερθερμενεται, αναβοσβυνει η οθονη και αλλες φορες δεν ανοιγει καθολου, παγωνει η οθονη και πρεπει να κραταω πατημενο το κουμπι για 5 δευτερολεπτα για να κλεισει και δεν μπορω να εργαστω πλεον σε εκεινο. Διαβαζα προχθες στις ειδησεις οτι ενας καηκε απο το λαπτοπ του που το ειχε αφησει στον καναπε για μια ωρα και αρπαξε φωτια η μπαταρια. Δεν απορω που το λαπτοπ ηταν hp. Οταν αγοραζεις ενα λαπτοπ ελπιζεις οτι τουλαχιστον θα αντεξει για 4 χρονια. Γραψε στο google ή και ακομα στο φορουμ της hp "hp wireless problem" και θα δεις οτι το προβλημα ειναι αρκετα μεγαλο. Τα παλια hp ηταν καλα, αυτα που βγαινουν τωρα δεν αξιζουν ουτε για τα σκουπιδια. Θα κλαις τα λεφτα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωαννα47

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα47 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μηπως ξερετε κανενα καλο antivirus???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παιδες εχω laptop LG και δεν πατιεται το κουμπι της εναρξης εχετε καμια ιδεα τι μπορει να εχει και τι μπορω να κανω θενκς;);)
Το κουμπί το οποίο πατάς για να πάρει ρεύμα και να ξεκινήσει εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
και το zone alarm είναι πολύ καλό..και πολύ καλό το firewall του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KORNILAKIS

Νεοφερμένος

Ο KORNILAKIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το κουμπί το οποίο πατάς για να πάρει ρεύμα και να ξεκινήσει εννοείς;
Όχι μέσα από την επιφάνεια εργασίας τι να κάνω

το παραθυρακι της εναρξης στην επιφανεια εργασιας δε μου πατιεται εχω vista και lg λαπτοπ τι να κανω ρε παιδια help thanx.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Δεν ανταποκρίνεται το start button στην επιφάνια εργασίας η το αντίστοιχο κουμπί στο πληκτρολόγιο; Άν πατήσεις ctrl-shift-esc ανοιγει το start; Κατα τα άλλα το pc παιζει; Δοκίμασε αν συνέρχεται με ένα restart τον explorer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KORNILAKIS

Νεοφερμένος

Ο KORNILAKIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν ανταποκρίνεται το start button στην επιφάνια εργασίας η το αντίστοιχο κουμπί στο πληκτρολόγιο; Άν πατήσεις ctrl-shift-esc ανοιγει το start; Κατα τα άλλα το pc παιζει; Δοκίμασε αν συνέρχεται με ένα restart τον explorer.

φίλε είσαι θεός σε ευχαριστώ πάρα πολύ πάτησα ctrl-shift-esc και τώρα πατιέται μια χαρά σε ευχαριστώ και πάλι.

Δεν ανταποκρίνεται το start button στην επιφάνια εργασίας η το αντίστοιχο κουμπί στο πληκτρολόγιο; Άν πατήσεις ctrl-shift-esc ανοιγει το start; Κατα τα άλλα το pc παιζει; Δοκίμασε αν συνέρχεται με ένα restart τον explorer.
ξεχασα να σου πω οτι προχτεσ εκανα εγκαθαριση του σκληρου c κ τωρα χωρισ να εχω κανει τπτα αρχιζε να γεμιζει απο μονοσ του. επισησ μπενει πααααρα πολυ αργα στο ιντερνετ αν αποθυκεψω εστω κ ενα γιγασ στο σκηρο d συγνωμη αν σε πρηζω και ευχαρηστω κ παλι για πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ιωαννα47

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα47 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 62 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μεχρι τωρα ειχα το norton,αλλα δεν μου φαινεται πολυ καλο antivirus γιατι μου μπηκαν hackers στο msn....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bastet_13

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
τα norton και τα panta ειναι τα καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
τα norton και τα panta ειναι τα καλυτερα
Εγω που εχω panta δεν μπορω να καταλαβω τπτ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bastet_13

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω που εχω panta δεν μπορω να καταλαβω τπτ:(
γιατι βρε συ?ειναι πολυ ευκολο!!!κοιτα εξαρταται και πια εκδοση εχεις...και τι χρηση κανεις στο pc....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top