Microsoft Windows Live Messenger

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Αλ-Καπόνε, βαρέθηκα να βλέπω αυτά τα άχαρα μαύρα γράμματα! Βάλε την παλιά υπογρραφή μπας και δούμε λίγο φως!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@love

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
παιδια το μσν μ με πεταει εξω καθε 3 και λιγο οταν μιλαω με ενα σηγκεκριμενο ατομο!!!!help!:jumpy::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
παιδια το μσν μ με πεταει εξω καθε 3 και λιγο οταν μιλαω με ενα σηγκεκριμενο ατομο!!!!help!:jumpy::'(
Ποια έκδοση του messenger έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κι εγώ το πάθαινα παλαιότερα αλλά με όλες τις επαφές. Κάνε unistall και κατέβασε πάλι τη νέα έκδοση του messenger.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τελικά θα "κλείσει" το msn?Τι λέτε;Τα πιστεύετε όλα αυτά που γράφουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Βλακείες ηλιθιων. Τι θα κανουμε σημερα τι θα κανουμε σήμερα ας στείλουμε καμια 10000 σπαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ναι αλλά άν πας και ζητήσεις msn sto κινητό σου πχ την vodafone σου λένε ότι θα καταργηθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Τι εννοεις αν πας να ζητήσεις μσν?? Αφου όλα τα wm εχουν ενσωματωμενο το messenger
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ δεν τα πιστεύω αυτά. "Πρέπει να πληρώσεις αλλιώς θα σ' το καταργήσουν".
Μια ακόμα φάρσα θα είναι. Αλλά και να μην είναι, πολύ που με νοιάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Είναι προφανέστατοτεταρετατα (ο υπερθετικός βαθμός δεν αρκεί για να εκφραστώ, εφηύρα δικό μου λοιπόν) μούφα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ψέματα είναι ρε παιδιά. Μας τα 'χουν πρήξει με τα spam τους όλη την ώρα. Είναι δυνατόν η microsoft να μας ειδοποιεί μέσω των άλλων χρηστών για το τι θα γίνει και για το αν θα πληρώνουμε. Αν είναι δυνατόν πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nn@love

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κιάτο (Κόρινθος). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ποια έκδοση του messenger έχεις;
την καινουρια
-----------------------------------------
Κι εγώ το πάθαινα παλαιότερα αλλά με όλες τις επαφές. Κάνε unistall και κατέβασε πάλι τη νέα έκδοση του messenger.
το εκανα και με βοηθισε !!!!!thks!
-----------------------------------------
Εγώ δεν τα πιστεύω αυτά. "Πρέπει να πληρώσεις αλλιώς θα σ' το καταργήσουν".
Μια ακόμα φάρσα θα είναι. Αλλά και να μην είναι, πολύ που με νοιάζει.
εμενα τις προαλες μου εστιλε μια ......... οτι αν δν στιλω σε 15 χρηστες οτι το μσν θα ειναι με πληρωμη θα το κρατισω τσαμπα....ελεος!ασε π το ειχαι στιλει σε 100 χρηστες:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
8e5e0152:Υπάρχει αυτο το προβλημα στο messenger.εχω κανει τα πάντα uninstall-install καινουρια εκδοση και τιποτα.Ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω για να λύσω το πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πήγαινε: C:\Documents and Settings\[your username]\Local Settings\Applications ,βρες το Windows Live Contacts,διέγραψεό,τι βρίσκεται εκεί μέσα αλλά κράτα backup.Αυτό φαίνεται να διορθώνει το πρόβλημα.

Αν έχεις (S)Vista θα πας: C:\Users\Username\AppData\Local\Microsoft.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Παιδιά εδώ και καιρό όταν πάω να ανοίξω τον messenger μου λέει ότι το στοιχείο windows live messenger σταμάτησε να λειτουργεί!!Έχω κάνει τα πάντα αλλά και πάλι τίποτα!!Τι να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Βάλε την 8,5 έκδοση του Messenger.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Αυτό κάνω αυτή τη στιγμή!!Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά μήπως ξέρεις τι μπορεί να είναι;Βασικά έγω νομίζω πως ξέρω!!Τα έχει παίξει το pc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Κάποια ασυμβατότητα πρέπει να υπάρχει.Μήπως έχεις βάλει κάνα πρόγραμμα που σου βάζει διάφορα στο messenger (θέματα,ήχους κλπ);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Όχι!Τα έχει παίξει το pc!Να φανταστείς βάζω στικάκι και δεν το αναγνωρίζει!!Μόνο κάρτα μνήμης m2 για κινητό από υσβ
-----------------------------------------
Όχι!!Τα έχει παίξει το pc σου λέω!!Εδώ βάζω usb stick και δεν το αναγνωρίζει!!Μόνο κάρτα μνήμης μ2 αναγνωρίζει από usb!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ρε παιδιά πέρασα τα windows 7 στο Pc αλλά και πάλι το messenger δεν είναι καλά!!Όποτε πάω να μπω μου γράφει ότι το windows live messenger σταμάτησε να λειτουργεί!!

Βοήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top