Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μπορεί να έχει αλλάξει το πολιτικό σκηνικό μέχρι τις 4 Οκτωβρίου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν το νομίζω.Είμαι σίγουρη οτι θα κερδίσει ο Γιώργος και με αυτοδυναμία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μπορεί τώρα να λέμε ότι θα βγει το ΠΑΣΟΚ μιας και ο Καραμανλής έχει κουράσει το λαό.Για να δούμε τι θα γίνει και τις επόμενες ημέρες και σε ποια κόμματα θα πάει το 21% των αναποφάσιστων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Έχεις δίκιο.Εσύ με ποιο κόμμα θα ήσουν αν ψήφιζες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Το καλύτερο θα ειναι να μην έχει αυτοδυναμία κανείς και να κάνουν κοινή κυβέρνηση ΠΑΣΟΚ-ΝΔ.ʼΕτσι θα τους σιχαθεί ο κόσμος ταυτόχρονα.
-----------------------------------------
η λυση ειναι μια να παρουν δρομο και οι 300...:mad:
Γιατί ανγοείς τα μηνύματά μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Έχεις δίκιο.Εσύ με ποιο κόμμα θα ήσουν αν ψήφιζες;;
Εγώ θα ψήφιζα λευκό γιατί μέχρι στιγμής δεν με έχει αντιπωσιάσει κάνενα κόμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τα λευκά λένε ότι πάνε στο πρώτο κόμμας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Τότε δεν θα πήγαινα να ψηφίσω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Και εσύ σαν την μάνα μου.Τεσπα
Το ΠΑ.ΣΟ.Κ θα βγεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μ΄αρέσει στη δημοσκόπηση που στην ερώτηση ποιο κόμμα θα κερδίσει τις εκλογές είναι μέσα όλα τα κόμματα!!!!! Λες και πρόκειται να βγει κάτι άλλο από τα 2 τους!!!:(

Η δημοσκόπηση προφανώς θα δείξει τα ποσοστά των άλλων γιατί για νίκη τα άλλα δεν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Γιατί δεν υπάρχει και ένα θέμα που να λέει:"Τι θα ψηφίσετε στις εκλογές;";;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Που είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Είμαι αρκετά επιφυλακτική σε περιπτώσεις που η ψήφος κάποιου γίνεται δημόσια γνωστή, και δη σε φόρα. Είπαμε καλή η ανωνυμία (?) στο διαδίκτυο, αλλά δε χρειάζεται να διατυμπανίζουμε κάποια πράγματα, εκτός πια κι αν είμαστε σίγουροι ότι θα γίνουμε συνδικαλιστές και χρωματισμένοι :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Είμαι αρκετά επιφυλακτική σε περιπτώσεις που η ψήφος κάποιου γίνεται δημόσια γνωστή, και δη σε φόρα. Είπαμε καλή η ανωνυμία (?) στο διαδίκτυο, αλλά δε χρειάζεται να διατυμπανίζουμε κάποια πράγματα, εκτός πια κι αν είμαστε σίγουροι ότι θα γίνουμε συνδικαλιστές και χρωματισμένοι :/

:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το ΠΑΣΟΚ θα βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η αποχή δέν είναι ένδειξη/ψήφος διαμαρτυρίας αλλά η συμμετοχή στα κοινά που καλώς η κακώς επηρεάζει σε σημαντικό βαθμό τη καθημερινή ζωη του κοινωνικού συνόλου που συνεπάγεται στη ζωή του καθενός ενεργού , ευαισθητοποιημένου , συνειδητοποιημένου και πολιτικοποιημένου (οχι κομματοποιημένου) πολίτη δηλαδή ενός απο εμάς που δε θεωρούμαστε (ας μου επιτραπεί η έκφραση) άβουλα και αναίσθητα ώντα στις εξελίξεις που διαδραματίζονται και στις οποίες αντιδρούμε με το δικό μας τρόπο , με το δικαίωμα ψήφου που είναι και το ανώτατο μέτρο έκφρασης του καθενός μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Η αποχή δέν είναι ένδειξη/ψήφος διαμαρτυρίας αλλά η συμμετοχή στα κοινά που καλώς η κακώς επηρεάζει σε σημαντικό βαθμό τη καθημερινή ζωη του κοινωνικού συνόλου που συνεπάγεται στη ζωή του καθενός ενεργού , ευαισθητοποιημένου , συνειδητοποιημένου και πολιτικοποιημένου (οχι κομματοποιημένου) πολίτη δηλαδή ενός απο εμάς που δε θεωρούμαστε (ας μου επιτραπεί η έκφραση) άβουλα και αναίσθητα ώντα στις εξελίξεις που διαδραματίζονται και στις οποίες αντιδρούμε με το δικό μας τρόπο , με το δικαίωμα ψήφου που είναι και το ανώτατο μέτρο έκφρασης του καθενός μας !

-Να σου πώ κάτι ? Πιστεύω τώρα που βλέπω με άλλη οπτική γωνία το γραπτό σου κείμενο παρατηρώ οτι σε κάθε προτασή σου χρησιμοποιείς την λέξη Ελλάδα πράγμα που υποδηλώνει μια τάση εθνικοφροσύνης και υποφόσκουν στοιχεία χρυσαυγιτικά αν οντωσ συμβαίνει αυτό σε λυπάμαι γιατί τετοιές αντιλήψεις εχουνε αφησει την ελευ8ερια του μυαλου μας πολυ πισω...

Μου φαίνεται ότι χρησιμοποιείς πολύ μεγάλες οπτικές γωνίες και δεν καταλαβαίνεις τι λέω:
Έλληνας είναι αυτός που μιλάει σωστά ελληνικά γιατί θέλει να μάθει Ελληνικά είτε είναι από την Ταϊλάνδη, είτε από το Μαρόκο, είτε πιγκουίνος της Ανταρκτικής.
Οι Χρυσαυγίτες μένουν στην έννοια την εθνική.
Και τώρα να γιατί λέω ότι η Ελληνική γλώσσα είναι το μεγαλύτερο επίτευγμα:
Εκτός της μεγάλης ύπαρξης, εκτός του ότι προσέφερε τα γράμματά της στο Λατινικό αλφάβητο, προσέφερε τις λέξεις της σε πολλές επιστήμες.
Χωρίς γλώσσα (οποιαδήποτε γλώσσα) θα ήμασταν ένα τίποτα.

Τέλος δεν νομίζω ότι έχω σε αυτό το φόρουμ την ταμπέλα του Εθνικιστή για να μπορείς να με λες Εθνικιστή. Ίσα ίσα...

Υ.Γ.: Ύλη Α' Δημοτικού: όταν η λέξη τελειώνει με "σ" τότε βάζουμε "ς" και το 8 δεν είναι γράμμα κανενός αλφαβήτου΄ αποτελεί αριθμητικό ψηφίο.

-Δεύτερον , είδαμε οτι με τη δική σου λογική έχουνε γένει ηγέτες της χώρας άτομα με πολυ καλό μπλα μπλα....αλλα δεν έκαναν τίποτα οπότε με τη δική μου λογικη αμφισβητώ αυτους που μιλάνε καλά και προτιμώ ανθρώπους με παιδεία και με δημοκρατικά στοιχεία να τους χαρακτηρίζουν!
Ποια άτομα δεν έκαναν τίποτα; Εγώ επιχειρηματολόγησα με πρόσωπα και ονόματα και δεν γενικολογώ.

Τότε να βάλουμε έναν χοιροβοσκό να κυβερνήσει την Ελλάδα.

-Τρίτον , επειδή μαλλον δεν εχεις ενημερωθεί αυτος ο οποιος βγήκε πρόεδρος στην διεθνούς σοσιαλιστικου συνεδρίου που συντάσσεται κάθε εξάμηνο ήταν αυτος που τον ειχε συλλάβει ο φακος να κατεβαίνει σε πορειες με αναρχικές ιδεες οπως επισης και να ειναι ενας απο τους βαθύτατα συνειδητοποιημένους και βαθύτατα (και αυτα με αποδεικτικα στοιχεία) ευαισθητοποιημένους πρωτεργάτες της πράσινης ανάπτυξης τησ χωρας...που ειναι η μόρφωση του μπουλη??οεο??που ειναι η παιδεια του???οεο??στα σουβλάκια μονο...χαχα αυτοί είμαστε οι Έλληνες που με τόσο πάθος υποστηρίζεις , όταν δούμε κάποιον ανώτερο μας σε κάποιο τομέα ή τρελό τον βγάζουμε ή τον χλευάζουμε.....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ!!!!

Φίλε μου είσαι κομματικοποιημένος. Δεν μπορώ να συνεχίζω να επιχειρηματολογώ με έναν βαμμένο.

ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΗΚΕ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ; Ο ΣΗΜΙΤΗΣ ΣΟΥ! 20 ΧΡΟΝΙΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕ; ΠΗΡΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ, ΜΠΛΕΓΜΕΝΟΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΣΚΑΝΔΑΛΑ.
Και δε θέλω να ακούσω για τα έργα. Αυτά τα έργα θα γίνονταν τη στιγμή που είμαστε στην Ε.Ε.

Τέλος, εγώ λυπάμαι για σένα που είσαι τόσο βαθιά κομματικοποιημένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top