Καινούργιοι σε μια παρέα!!

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Όταν είστε καινούργιοι σε μια παρέα! πώς αντιδράτε είστε άνετοι??ή μαζεμένοι στην γωνίτσα σας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κουρνιάζω στη γωνίτσα μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εξαρτάται από την παρέα, έχει τύχει να κουρνιάσω σαν τον προλαλήσαντα, έχει τύχει όμως και να χωθώ αμέσως.
Αν είναι καλή η παρέα και η συζήτηση όμορφη, δε θα αντιμετωπίσω δυσκολίες.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Στην αρχή είμαι ακροατής. όσπου να καταλάβω τί παίζει και μετά αρχίζω να συμμετέχω ενεργά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Εξαρτάται από την παρέα, έχει τύχει να κουρνιάσω σαν τον προλαλήσαντα, έχει τύχει όμως και να χωθώ αμέσως.

:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εξαρτάται από την παρέα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
αν και δεν ειμαι σουπερ κοινωνικη τα καταφερνω στις παρεες, ισως επειδη μεγαλωσα με ξενους ανθρωπους γυρω μου, συγουρα δεν ειμαι ντροπαλη στην συμπεριφορα μου και προσπαθω να ανοιγω κουβεντα με ολους, βεβαια αν δω παγωμενο υφος ψιλοκολλαω και αισθανομαι ασχημα...ειναι κατα πολυ και θεμα παρεας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Στην αρχή είμαι ακροατής. όσπου να καταλάβω τί παίζει και μετά αρχίζω να συμμετέχω ενεργά!

Μια απο τα ίδια, αν δεν καταλάβεις τι παίζει πρώτα είναι λίγο λάθος να το παίξεις πολύ άνετος και κοινωνικός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ενω σχεδον παντα νιωθω ανετη και μια χαρα, συνηθως ολοι οταν με γνωρισουν καλυτερα μου λενε οτι στην αρχη εδειχνα σνομπ και κλειστη και ολα τα ωραια. Εγω συνεχιζω να νομιζω οτι ειμαι χαλαρη :pp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ σαν τον emufear ακριβώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ανετότατη 8) Γίνομαι αμέσως μέλος.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Και εγώ κουρνιάζω στη ''γωνία'' και δε μιλάω, τις πιο πολλές φορές [σπάνια να μιλήσω] :whistle: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keaster

Νεοφερμένος

Ο keaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Εξαρτάται από την παρέα, έχει τύχει να κουρνιάσω σαν τον προλαλήσαντα, έχει τύχει όμως και να χωθώ αμέσως.
Αν είναι καλή η παρέα και η συζήτηση όμορφη, δε θα αντιμετωπίσω δυσκολίες.. :)
Κάπως έτσι και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Εξαρτάται από την παρέα, έχει τύχει να κουρνιάσω σαν τον προλαλήσαντα, έχει τύχει όμως και να χωθώ αμέσως.
Αν είναι καλή η παρέα και η συζήτηση όμορφη, δε θα αντιμετωπίσω δυσκολίες.. :)
Συμφωνώ απολύτως! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Μια απο τα ίδια, αν δεν καταλάβεις τι παίζει πρώτα είναι λίγο λάθος να το παίξεις πολύ άνετος και κοινωνικός!

Ακριβώς, γιατί μπορεί να δώσεις λάθος εντυπώσεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
περιμένω λίγο να κόψω κίνηση και μετά ανάλογα με το ενδιαφέρον που θα μου δημιουργηθεί για την παρέα θα κινηθώ ανάλογα.....
Συνήθως μπαίνω πολύ γρήγορα στο κλίμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επειδη εχω αλλαξει πολλες φορες σχολεια αρα και παρεες...

Σε 1 εγινα κατι σαν αρχιγος...
Σε 1 ειμουν ανετος...
Σε 2 αρχισα να ειμαι φιλος με εναν και σιγα σιγα να καταλιξουμε μια παρεα 4 ατομων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dedilou

Νεοφερμένος

Η Dedilou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μμμ εγώ προσπαθώ να μπω στο κλίμα της παρέας όσο και δυσκοίλια να είναι αυτή :jumpy:σε μερικές περιπτώσεις όντως είναι πολύ δύσκολο όταν μάλιστα δεν ξέρεις κανέναν και όλοι σε κοιτάνε σαν εξωγήινο...anyway με λίγη προσπάθεια τελικώς όλοι πείθονται ότι είμαστε από την ίδια φυλή...:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Είμαι μαζεμένος και δεν πολυμιλάω και η βλακεία είναι ότι μερικές φορές οι άλλοι νομίζουν ότι δεν τους πάω :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead :
Είμαι μαζεμένος και δεν πολυμιλάω και η βλακεία είναι ότι μερικές φορές οι άλλοι νομίζουν ότι δεν τους πάω :ermm:

Για φαντάσου!! Κι εγώ νόμιζα οτι είσαι το ακριβώς αντίθετο! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top