Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
το κάνεις κάπου που να μην φαίνεται..γιατί είστε τόσο επιθετικοί?κάποιοι κάνουν τατουάζ απλά για την τέχνη κατι που εγω δε συμφωνω αλλα δικαίωμα τους.κάποιοι γιατί εχουν βιώσει κάποιο γεγονός που τους χαράκωσε συναισθηματικά και τους πλήγωσε πολύ.το τατουάζ τους είναι για να τους θυμίζει αυτην την εμπειρία.αυτο είναι κάτι που δεν το σνομπάρεις και ας είναι και 70 χρονων.προσωπικά δεν μ ενοχλεί


Δεν είναι επιθετικότητα, αλλά το θεωρώ ως κάτι αντιαισθητικό... Μα να βλέπω τώρα το γερόντι 70 χρονών, ούτε κι εγώ δεν ξέρω πόσο ήταν και να μου έχει καλυμένα όλα τα χέρια? Και η γερόντισσα να έχει στο στήθος πιο πάνω τριαντάφυλλα και τέτοια? Εμένα πάντως δε μ'αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aphrodite24fiera

Νεοφερμένος

Η aphrodite24fiera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δεν είναι επιθετικότητα, αλλά το θεωρώ ως κάτι αντιαισθητικό... Μα να βλέπω τώρα το γερόντι 70 χρονών, ούτε κι εγώ δεν ξέρω πόσο ήταν και να μου έχει καλυμένα όλα τα χέρια? Και η γερόντισσα να έχει στο στήθος πιο πάνω τριαντάφυλλα και τέτοια? Εμένα πάντως δε μ'αρέσει.

χαχχαχα ναι οκ αυτο είναι αλήθεια..εγω μίλησα για ανθρωπους που εχουν συμβολικα τατοο.αν και τα τριανταφυλλα μπορει να ειναι συμβολικα για καποιον.ποτε δεν ξέρεις.ουτε εμενα μ αρεσει στα χερια.το τατοο ειναι πολυ προσωπικο(οταν δεν το βλεπεις σαν τέχνη)και καλο θα ηταν να μην μπορουν να το δουνε πολλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μ' αρέσουν τα μικρά, διακριτικά τατουάζ. Επειδή όμως θα πάω μάλλον σε στρατ σχολή δεν μπορώ να κάνω.
Επίσης, οι γονείς μου, αν το έβλεπαν, θα με σκότωναν...!!!
Κάποια στιγμή πάντως θα ήθελα να κάνω ένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δεν μ' αρέσουν....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ σκοπεύω να κάνω έναν σκορπιό (το ζώδιό μου δηλαδή :P) κάτω δεξιά στην κοιλιακή χώρα. Κάποια στιγμή στο μέλλον όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εγώ σκοπεύω να κάνω έναν σκορπιό (το ζώδιό μου δηλαδή :P) κάτω δεξιά στην κοιλιακή χώρα. Κάποια στιγμή στο μέλλον όμως!
και εγω σκορπιο σκεφτομουν να κανω(και εγω λογο ζωδιου) ή καποια συμβολικη ημερομηνια!

τελικα εκανα ενα αλλο,στο απο μεσα μερος του αριστερου χεριου για 2 μηνες θα διατηρηθει,μετα θα φυγει,μιας και δεν ειναι κανονικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
και εγω σκορπιο σκεφτομουν να κανω(και εγω λογο ζωδιου) ή καποια συμβολικη ημερομηνια!

τελικα εκανα ενα αλλο,στο απο μεσα μερος του αριστερου χεριου για 2 μηνες θα διατηρηθει,μετα θα φυγει,μιας και δεν ειναι κανονικο!

τι σχεση εχει το ζωδιο με τα τατουαζ δεν μπορω να καταλαβω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Έχω ένα πολύ μικρό με έναν μπλε ήλιο πίσω στην πλάτη μου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εχω κολλημα με τα τατου...αν κ ο πατερας μου θα με αποκληρωσει αν με δει ''ζωγραφισμενη''...θα ηθελα να κανω δυο μικρα φτερα πισω στην πλατη...ξερετε περιπου ποσο κοστιζει? κ αν ποναει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Eνας φιλος μου εκανε εναν ινδιανο στην πλατη και τον πονεσε. Ελεγε οτι επειδη εχει πολλα κοκκαλα εκει πονεσε τοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αφού πονάει γιατί θέλετε να το κάνετε?
Και μην πείτε "Μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος". Δε μπορώ να ακούω τέτοια... Εξάλλου δεν είναι κάτι αναγκαίο για να γίνει... Όπως άλλα που αφορούν την εμφάνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μα προφανώς όταν θες κάτι σιγά την σημασία που έχει ο στιγμιαίος πόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
του χρονου θα παω να χτυπησω αυτο στην ωμοπλατη :yeah:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Καλο ξημερωμα, κανα 6ωρο θα κατσεις εκει. :p
Ειν'υπεροχο ομως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μόλις το κάνεις φωτογραφιούλα ε να το δούμε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μέχρι του χρόνου που θα το κάνει ποιος ξέρει που θα είναι αυτό το θέμα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Θα το ξεθαψουμε βρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
εγω πάλι δε θα έκανα ποτέ ταττού-αποφάσισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Kι εγω μια περιοδο ειχα κολλησει αλλα τελικα αλλαξα γνωμη και δεν θελω :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Aπό τα 10 μου έχω λατρεία για τα τατουάζ. Καθόμουν και χάζευα αυτά που είχαν όσοι πετύχαινα στον δρόμο. Άντε 2 χρονάκια έμειναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top