Προορισμοί στο εξωτερικό

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
έχω πάρει μια μικρή αλλά όχι ικανοποιητική τζούρα από ιταλία, αυστρία, ελβετία, γερμανία, γαλλία, ολλανδία και βέλγιο. και μια πιο ικανοποιητική από νέα υόρκη φέτος με τη σχολή :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ιταλία σκέφτομαι να πάω με τον κούνελο που θα παντρευτώ για γαμηλιο ταξίδι, πιστεύω θα είναι πολύ ωραία(όχι ο γάμος)χι χι :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Ιταλία σκέφτομαι να πάω με τον κούνελο που θα παντρευτώ για γαμηλιο ταξίδι, πιστεύω θα είναι πολύ ωραία(όχι ο γάμος)χι χι :bleh:
στην Ιταλια πας ευκολα γιατι ειμαστε γειτονακια γιατι δεν διαλεγεις κατι ποιο ξεχωριστο για "μηνα" μελιτος? Εμεις δεν το χουμε σκεφτει παρολο που ειναι σε λιγοτερο απο χρονο...εγω λεω Κουβα

Εχει παει κανεις Cuba?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
στην Ιταλια πας ευκολα γιατι ειμαστε γειτονακια γιατι δεν διαλεγεις κατι ποιο ξεχωριστο για "μηνα" μελιτος? Εμεις δεν το χουμε σκεφτει παρολο που ειναι σε λιγοτερο απο χρονο...εγω λεω Κουβα

Εχει παει κανεις Cuba?

Αν υπάρχει οικονομική άνεση why not??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
θελω να παω τοοοοοοοοσο πολυ διακοπες σε: Γαλλια, Τουρκια(να δω το motogp...ROSSI No1)

τι είπες τωωωωρα?

respect gillie!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Αν υπάρχει οικονομική άνεση why not??
παντρευτουμε μαλλον μια εβδομαδα μετα το Πασχα οποτε θα ειναι λιγο off season για τα τουριστικα γραφεια νομιζω οποτε ελπιζω να μη μας κοστισει και παρα πολλα ή εστω να μας κοστισει λιγοτερα απο οτι αν θα πηγαιναμε σε peak period...δεν τα χω κοιταξει καθολου (ουτε κα τπτ σχετικα με τον γαμο δλδ) καπου μετα τα Χρηστουγεννα λεω να ψαξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλά εγώ είμαι νινί ακόμα :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
τι είπες τωωωωρα?

respect gillie!!!

μηπως ξερεις γιατι χθες αλλαξε εμφανιση? λογω Αμερικης ή δεν σπονσοραρεται πια απο τους ιδιους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
Εχει παει κανεις Cuba?

Δεν έχω πάει, αν και θα το ήθελα πάρα πολύ. Εχουν παέι φίλοι και ο πατέρασ μου και έχουν πει τα καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
To μακρύτερο ταξίδι που έχω πάει είναι Σιγκαπούρη, Τόκυο, Μαλαισια πριν αρκετό καιρό, Κύπρο φυσικά, Ζυρίχη, Παρίσι :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: Μαδρίτη και παει λέγοντας. Τα ταξίδια λένε άγρια ανοίγουν οι ορίζοντες σου πολύ. Michelle για χριστούγεννα την υπολογίζω την Νέα Υόρκη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αν κερδίζατε ένα εισητήριο για ταξίδι κ είχατε την δυνατότητα να επιλέξετε εσείς το μέρος,που θα θέλατε να πάτε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κούβα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αιθιοπία..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Los Angeles:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Με σειρά προτίμησης: 1. Νορβηγία, 2. Σκωτία, 3. Νέα Ζηλανδία, 4. Ιαπωνία, 5. Αργεντινή....
Oh yeah!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Το θέμα συγχωνεύτηκε, συνεχίζουμε εδώ την ενδιαφέρουσα συζήτηση υπό ένα γενικότερο πρίσμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ειχα δει αυτο το θεμα τοσο καιρο...

Λοιπον εχω παει στην Σουηδια (εμεινα 6-7 μηνες και ειχα παει και για διακοπες αρκετες φορες πριν) και απο εκει και περα μονο Συμη, Χαλκη, Αθηνα, Αρχαιες Μυκινες, Επιδαυρο και Κορινθο.
Θα ηθελα να παω Κουβα, Αμερικη,Ταιλανδη, Κρητη, Ρωσια (αλλα οχι Σιβιρια), Ντουμπαΐ και Ιαπωνια. Οχι οτι θελω και πολυ βεβαια, δεν ειμαι και πολυ των ταξιδιων αλλα αυτα τα μερη ειναι αυτα που θελω να παω αμα ειναι να κανω διακοπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να πάω στην Ιαπωνία όταν μεγαλώσω.(και να μάθω γιαπωνέζικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καλιφόρνια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top