Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
το μεγαλο λαθος σου, που δυστυχως φαινεται στο μαθαινουν στο σχολειο, ειναι οτι θεωρεις οτι οι εκλογες αντιπροσωπων ειναι η βαση ενος δημοκρατικου πολιτευματος. δυστυχως η νοοτροποια αυτη, ειναι ο λογος που η δημοκρατια ειναι τοσο...σαθρη. αν θεωρεις οτι η συμμετεχοση σου σε αυτη την δημοκρατικη κοινωνια ειναι η ασκηση του εκλογικου σου δικαιωματος καθε τεσσερα χρονια, τοτε νομιζω οτι βρηκαμε τον λογο της προβληματικης σκεψης. η δημοκρατια προυποθετει τη συμμετοχη στη λειψη αποφασεων, την συμμετοχη σε κοινωνικες δρασεις και οχι τη συμμετοχη καθε τεσσερα χρονια σε ενα πανηγυρι.

οσο για την ερευνα, με τον τροπο που το αναφερεις, δεν δινεις καμια αξια στα λογια σου. ετσι και αλλιως, η 4ετια ειναι πολλα χρονια και η διετια ασφαλως προτιμότερη

Μάλλον παρεξηγήθηκα με τα λόγια μου! Δε θεωρώ το να είμαι ενεργός πολίτης με το να πηγαίνω κάθε 4 χρόνια να ψηφίζω! Προς θεού δηλαδή! Η όλη μου αιτιολόγηση βασίζεται στην άποψή μου ότι η προεκλογολογία και οι πρόωρες εκλογές δεν είναι καλοί παράγοντες σε μια δημοκρατία. Με το που βγαίενι κάποιος στις εκλογές μετά από 9 μήνες αρχίζει η προεκλογολογία και η πρόταση γι απρόωρες εκλογές και τα δυο μεγάλα κόμματα να αλλλοκατγοτούνται!
Την άποψή μου έιπα και τίποτα άλλο. Κατ'εμέ δεν ωφελεί κανέναν να έχουμε συνεχώς πρόωρες εκλογές. Και μη νομίζεις πάντα ότι τα δυο χρόνια είναι καλύτερα από τέσσερα. Αν συνέχεια μια κυβέρνηση έχει να αντιμετωπίσει φαινόμενα πρόιωρων εκλογών ποτέ δε θα μπορέσει να ολοκλρώσει κάτι σωστα γιατί θα πρέπει να ασσχολείται με αυτό. Επίσης ούτε την οικονομία οφελεί.

'Οπως και να ΄χει αυτά είναι δευτερεύοντα. Εγώ την άποψή μου εξέφρασα και φυσικά δεν πιστεύω ότι δημοκρατία είναι μόνο η ψήφος στις εκλογές...Το να είσαι ενεργός πολίτης φυσικά προϋποθέτει και άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Μάλλον παρεξηγήθηκα με τα λόγια μου! Δε θεωρώ το να είμαι ενεργός πολίτης με το να πηγαίνω κάθε 4 χρόνια να ψηφίζω! Προς θεού δηλαδή! Η όλη μου αιτιολόγηση βασίζεται στην άποψή μου ότι η προεκλογολογία και οι πρόωρες εκλογές δεν είναι καλοί παράγοντες σε μια δημοκρατία. Με το που βγαίενι κάποιος στις εκλογές μετά από 9 μήνες αρχίζει η προεκλογολογία και η πρόταση γι απρόωρες εκλογές και τα δυο μεγάλα κόμματα να αλλλοκατγοτούνται!
Την άποψή μου έιπα και τίποτα άλλο. Κατ'εμέ δεν ωφελεί κανέναν να έχουμε συνεχώς πρόωρες εκλογές. Και μη νομίζεις πάντα ότι τα δυο χρόνια είναι καλύτερα από τέσσερα. Αν συνέχεια μια κυβέρνηση έχει να αντιμετωπίσει φαινόμενα πρόιωρων εκλογών ποτέ δε θα μπορέσει να ολοκλρώσει κάτι σωστα γιατί θα πρέπει να ασσχολείται με αυτό. Επίσης ούτε την οικονομία οφελεί.

'Οπως και να ΄χει αυτά είναι δευτερεύοντα. Εγώ την άποψή μου εξέφρασα και φυσικά δεν πιστεύω ότι δημοκρατία είναι μόνο η ψήφος στις εκλογές...Το να είσαι ενεργός πολίτης φυσικά προϋποθέτει και άλλα...

ουτε 2 ουτε 4 ειναι ικανα να κανουν μια κυβερνηση να "συνεχισει το εργο της" απο τη στιγμη που οι πολιτες εχουν αποκοπει απο αυτη. ακριβως αυτο υποτιθεται οτι ειναι το θεμα των εκλογων και πρεπει να γινονται συχνα, και οχι καθε τεσσερα χρονια. δεν εχω καταλαβει πως δεν οφελει την κοινωνια, αν η ιδια η κοινωνια θεωρει οτι η κυβερνηση δεν επιτελει σωστα το εργο της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Δε λέω. Άμα οι πολίτες θεωρούν πως πρέπει να φύγει αυτός που τον κυβερνά και πρέπει να γίνουν πρόωρες εκλογές τότε δεν υπάρχει πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι όταν γίνεται συνεχώς. Το 2007, το 2009 και αν δε βγει με αυτοδυναμία το πρώτο κόμμα τότε θα έχουμε συνέχεια... Δε λεώ να μη γίνονται. Το κακό είναι όταν πραγματοποιείται συνεχώς...
Εν τέλει δε σημαίνει ότι ό,τι λέω ισχύει. Εννοώ ότι μπορεί η άποψή μου να μν είναι σωστή αλλά οι συνεχείς πρόωρες εκλογές δεν επιδεικνύει μια σταθερή κατάσταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Δε λέω. Άμα οι πολίτες θεωρούν πως πρέπει να φύγει αυτός που τον κυβερνά και πρέπει να γίνουν πρόωρες εκλογές τότε δεν υπάρχει πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι όταν γίνεται συνεχώς. Το 2007, το 2009 και αν δε βγει με αυτοδυναμία το πρώτο κόμμα τότε θα έχουμε συνέχεια... Δε λεώ να μη γίνονται. Το κακό είναι όταν πραγματοποιείται συνεχώς...
Εν τέλει δε σημαίνει ότι ό,τι λέω ισχύει. Εννοώ ότι μπορεί η άποψή μου να μν είναι σωστή αλλά οι συνεχείς πρόωρες εκλογές δεν επιδεικνύει μια σταθερή κατάσταση!

η δημοκρατια δεν περιεχει μεσα της ορους "αυτοι που κυβερνουν τον λαο" υπ'οψιν. εφοσον δεν υπαρχει σταθερη κατασταση, δεν πρεπει να επιδιωκουμε μια για τα ματια του κοσμου και μονο για αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ole ole

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
η δημοκρατια δεν περιεχει μεσα της ορους "αυτοι που κυβερνουν τον λαο" υπ'οψιν. εφοσον δεν υπαρχει σταθερη κατασταση, δεν πρεπει να επιδιωκουμε μια για τα ματια του κοσμου και μονο για αυτο

Fasdag δε θα βγάλουμε άκρη έτσι. Πιάνεσαι και από την παραμικρή φράση μου. Καλώς ή κακώς μας κυβερνάνε επειδή τους εκλέξαμε. Πώς αλλιώς να το πω;; Και εν τέλει εγώ μια άποψή εξέφρασα για τις πρόωρες εκλογές.Καλύτερα να μην συνεχιστεί αυτό το λογίδριο γιατί δε βγάζει πουθενά. Καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τις απόψεις του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=g4KDFMApMmw[/ame]

Εγώ αυτό έχω να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ειδαμε και το ΠΑΣΟΚ τι εκανε 20 χρόνια.

Α, εδώ δεν έχεις δίκιο...
Ξέρεις πόσα κανάλια, πόσους δημοσιογράφους λάδωσαν ο Ανδρέας και ο Σημίτης για να μην βγάλουν στη φόρα όλα τα σκάνδαλα;

==== Off Topic ====
Ο Ανδρέας ό,τι είχε κάνει το έκανε μέχρι το '83 για να τον ξαναβγάλουν. Μετά από αυτόν, ο ελληνικός λαός ακολούθησε τη λογική "θα σε παρατήσω για τον πρώτο τυχόντα" και έβγαλε το Μητσοτάκη... (μακριά μας...!!!!!)
==== Off Topic ====
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Α, εδώ δεν έχεις δίκιο...
Ξέρεις πόσα κανάλια, πόσους δημοσιογράφους λάδωσαν ο Ανδρέας και ο Σημίτης για να μην βγάλουν στη φόρα όλα τα σκάνδαλα;

==== Off Topic ====
Ο Ανδρέας ό,τι είχε κάνει το έκανε μέχρι το '83 για να τον ξαναβγάλουν. Μετά από αυτόν, ο ελληνικός λαός ακολούθησε τη λογική "θα σε παρατήσω για τον πρώτο τυχόντα" και έβγαλε το Μητσοτάκη... (μακριά μας...!!!!!)
==== Off Topic ====

Όχι, απλώς μετά το '83 τον χτύπησε κατακέφαλα η πολιτική σοφία. Εκεί που τώρα τρώνε οι 5 κουμπάροι του Καραμανλή, τότε έτρωγαν μιλιούνια. Ρουσφέτια στους πάντες, ακόμη και στην κυρά-Μαρία της γειτονιάς, χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια. Συνδικαλισμοί και δημοσιουπαλληλίκια, διόγκωση ενός άχρηστου, ασθενικού, σοβιετοειδούς δημόσιου τομέα που από τότε μέχρι σήμερα χρεώνει τη χώρα καθημερινά με δεκάδες χιλιάδες ευρώ. Όταν οι άλλοι ξυπνούσανε και περιόριζαν το Δημόσιο, ο Ανδρέας το μεγάλωνε μέχρι όπου μπορούσε να το φτάσει. Για να έχει μεγαλύτερη βάση για τα ρουσφέτια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
.καλα κρασια με το πρασινο μπλε σασ:bye:για τη δημοσκοπηση παει...και γι αυτουσ που θα ψηφισουν πασοκ νδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εγω δεν μπορω να καταλαβω το εξης υποτιθεται οτι ειναι ενα σαιτ που μπαινουν μαθητεσ,νεοι ανθρωποι κυριωσ και βλεπεις 50%σχεδον να ψηφιζει πασοκ!!!ελεος ποσο μπορει να κοιμαται αυτη η χωρα?ποση τηλεοραση βλεπεται?τι να πω δηλαδη...καλα κρασια με το πρασινο μπλε σασ:bye::no1::no1:

κοιτα λιγο καλυτερα, η ψηφοφορια δε λεει ποιον υποστηριζετε αλλα ποιοσ πιστευετε οτι θα βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Και ποιον να υποστηρίζατε να έλεγε, δεν καταλαβαινω το ρατσισμό. Οκ, αν είναι "της μοδός" ας ψηφίσουμε ΣΥΡΙΖΑ. Είναι τόσο must για τους νέους, όσο και το camping το καλοκαίρι στα Κουφονήσια. Όσο το πέτσινο βραχιολάκι στο χέρι. Όσο το ipod στο αυτάκι όλη μέρα. Η πολιτική πεποίθηση του καθενός ειναι προσωπική του υπόθεση και ας το πάρετε χαμπάρι ότι ναι, μπορεί ένας δεκαοχτάχρονος να ψηφίζει και Νέα Δημοκρατία. Δεν είναι τόσο τραγικό πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Οικολόγοι Πράσινοι θα ψήφιζα αν θα ψήφιζα....Αλλά δεν σκοπεύω να ψηφίσω και δεν θα το κάνω..Όχι για επιφανείς λόγους,όπως διαμαρτυρία και τα τοιαυτά αλλά επειδή δεν με καλύπτει κανένα κόμμα...
Όποιο και να βγει τα ίδια χάλια θα κάνει..Όλοι κοιτάνε πως θα πλουτίσουν περισσότερο και όχι το κοινό συμφέρον και καλό...

μην κοιτας μονο ποιο κομμα θα βγει πρωτο αλλα και ποια θα ειναι αντιπολιτευση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
βασικα απο το 1973 και μετα αυτη η εναλλαγη γινεται συνεχως..ΝΔ και Πασοκ..
και να δειτε που οποιος και να βγει, στην κατασταση που βρισκομαστε, θα εχουμε ξανα βουλευτικες εκλογες σε 2-3 χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Έχεις να προτείνεις κάτι άλλο; Μέσα στα χίλια στραβά τους, τουλάχιστον τα δύο μεγάλα κόμματα έχουν και μια εμπειρία διακυβέρνησης και όντως οι δύο πόλοι, έχουν και ολοκληρωμένη άποψη. Τα μικρά κόμματα ενδιαφέρονται το καθένα για ό,τι θέτει αυτό ως προτεραιότητα. Δε μπορούν να κυβερνήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Η ΝΔ το δίχως άλλο...πάντα όλα τα χρόνια αυτό γίνεται..Αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση:Γιατί πάλι προηγήται το κόμμα που παλαιότερα είχε καταψηφιστεί..?Να δείτε και πάλι σε λίγα χρόνια η ΝΔ θα είναι πάλι...Αναρωτιέμαι γιατί τους ψηφίζουν αφού σε τελική ανάλυση δεν υπάρχει διαφορά..

αντιπολιτευση ειναι ΟΛΑ τα κομματα της βουλης οχι μονο το δευτερο, απλα λεγεται αξιωματικη αντιπολιτευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Έχεις να προτείνεις κάτι άλλο; Μέσα στα χίλια στραβά τους, τουλάχιστον τα δύο μεγάλα κόμματα έχουν και μια εμπειρία διακυβέρνησης και όντως οι δύο πόλοι, έχουν και ολοκληρωμένη άποψη. Τα μικρά κόμματα ενδιαφέρονται το καθένα για ό,τι θέτει αυτό ως προτεραιότητα. Δε μπορούν να κυβερνήσουν.
Να τη βρασω την εμπειρια τους αν το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να λαδωνουν και να λαδωνονται. Δε χρειαζομαστε αλλη εμπειρια και προσκολληση στα ιδια λαθη, καλυτερα να βγει καποιος που θα κανει κατι καινουριο και ριζοσπαστικο. Θα μπορουσα πιο ευκολα να δικαιολογησω τα οποια λαθη του αν μαζι μ' αυτα εκανε και κατι καλο για το τοπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πες μου ποιος είναι αυτός να τον ψηφίσω εκ μέρους σου, μιας που απ'οτι καταλαβαίνω δεν ψηφίζεις ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
συμβιβασμος στα σκατα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Αυτοδυναμια δν θα υπαρξει. Απλα θα νικησει το παΣΟΟΟΟΟΚ με 3-4% μοναδες και θα ξαναγινουν εκλογες κοκ. Μλκς δηλαδη. Εγω δν θα ηθελα παντως εναν αμερικανο για να ηγηθει τησ ελλαδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top