Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Παρολα τα λαθη και τις παραληψεις της κυβερνησης του οφειλουμε να παραδεχτουμε οτι η εμφανιση του Καραμανλη στην δεθ ηταν πραγματικα ειλικρινης και πειστικη.Ειναι πρωτοφανες για την πολιτικη ιστορια του τοπου και τομη στα πολιτικα πραγματα ενας πρωθυπουργος σε προεκλογικη περιοδο να βγαινει και να λεει επιτελους την αληθεια στον κοσμο.Οχι μονο δεν εταξε τιποτα αλλα ειπε και ποια ακριβως δυσαρεστα μετρα θα παρει μετα τις εκλογες μεταξυ των οποιων παγωμα μισθων-συνταξεων,προσληψεων και αλλα πολλα.Αυτο δεν ζηταμε απο ενα πολιτικο;Να λεει την αληθεια και να μην παραμυθιαζει τον λαο με υποσχεσεις που μετα δεν τις τηρει;Νομιζω οτι πρεπει να του το αναγνωρισουμε οσο και αν δεν αρεσουν σε κανενα τα συγκεκριμενα μετρα τα οποια ομως ειναι αναγκαια.Επισης καταφερε να θεσει την ατζεντα των εκλογων και να ορισει το γηπεδο στριμωχνοντας τον Παπανδρεου ο οποιος καααααποια στιγμη θα πρεπει να πει τι αντιπροτεινει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
καλά τα είπε ο καραμανλής στην δεθ, αλλα η πολιτική του αυτά τα χρόνια κάθε άλλο παρα αυστηρή ήταν.

οι σπατάλες κρατικών χρημάτων είναι αδικαιολόγητες.
πχ,. η κυβέρνηση αγόρασε την πλεονάζουσα παραγωγή των ροδακινοπαραγωγών της πέλλας, επειδή οι ροδακινοπαραγωγοί το απαίτησαν κλείνοντας τους δρόμους.

επείσης άν και το κάπνισμα απαγορεύτηκε, η επιδότηση του καπνού συνεχίζεται, με αποτέλεσμα πολλοί ''έξηπνοι'' αγρότες να καλλιεργούν άλλα προιόντα ενώ ταυτόχρονα παίρνουν και την επιδότηση του καπνού χωρίς να καλλιεργούν καπνό.

άλλοι πάλι ρίχνουν τους σπόρους βαμβάκι στο χώμα για να πάρουν την επιδότηση και μετά ούτε κάν ασχολούνται με την καλλιέργεια.

αυτά τα λέω γιατί μένω σε αγροτική περιωχή και τα γνωρίζω απο πρώτο χέρι.

δυστηχώς σε αυτη τη χώρα πολλοί ''έξηπνοι'' βλέπουν το κράτος ώς μια αγελάδα απο την οποία μπορούν να αρμέγουν χρήματα και απο την άλλη να παραπονούνται για το οτι το κράτος δέν τους στηρήζει.

και αυτά μόνο για τον αγροτικό τομέα, φαντάζομαι τί σπατάλη γίνεται και στον δημόσιο τομέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παρολα τα λαθη και τις παραληψεις της κυβερνησης του οφειλουμε να παραδεχτουμε οτι η εμφανιση του Καραμανλη στην δεθ ηταν πραγματικα ειλικρινης και πειστικη.Ειναι πρωτοφανες για την πολιτικη ιστορια του τοπου και τομη στα πολιτικα πραγματα ενας πρωθυπουργος σε προεκλογικη περιοδο να βγαινει και να λεει επιτελους την αληθεια στον κοσμο.Οχι μονο δεν εταξε τιποτα αλλα ειπε και ποια ακριβως δυσαρεστα μετρα θα παρει μετα τις εκλογες μεταξυ των οποιων παγωμα μισθων-συνταξεων,προσληψεων και αλλα πολλα.Αυτο δεν ζηταμε απο ενα πολιτικο;Να λεει την αληθεια και να μην παραμυθιαζει τον λαο με υποσχεσεις που μετα δεν τις τηρει;Νομιζω οτι πρεπει να του το αναγνωρισουμε οσο και αν δεν αρεσουν σε κανενα τα συγκεκριμενα μετρα τα οποια ομως ειναι αναγκαια.Επισης καταφερε να θεσει την ατζεντα των εκλογων και να ορισει το γηπεδο στριμωχνοντας τον Παπανδρεου ο οποιος καααααποια στιγμη θα πρεπει να πει τι αντιπροτεινει....

Ουτε ο ιδιος δεν τα πιστευε αυτα που ελεγε....5,5 χρονια κοιμοταν ορθιος,τωρα ξυπνησε.Αμφιβαλλω αν υπαρχει νοημων ανθρωπος που να πειστηκε απο τον καραμανλη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Tι να σου πω ομολογω οτι στα αγροτικα θεματα και ειδικα σε τοσο εξειδικευμενα οπως αυτα που αναφερεις δεν εχω ολοκληρωμενη εικονα και αποψη.Απλα να θυμισω οτι πριν απο 2 χρονια δωθηκαν 500εκ αποζημιωσεις στους αγροτες την ωρα που αλλες κοινωνικες ομαδες πεινανε...Προφανως ο κλαδος της γεωργιας χρειαζεται ειδικες πολιτικες και στηριξη μην ξεχναμε ομως ποιοι ηταν αυτοι που εκαιγαν τα λαστιχα στα μπλοκα των αγροτων πριν μερικα χρονια και στην τελικη ευθυνονται για τα προβληματα των αγροτων αφου κυβερνησαν 20 χρονια...
-----------------------------------------
Ουτε ο ιδιος δεν τα πιστευε αυτα που ελεγε....5,5 χρονια κοιμοταν ορθιος,τωρα ξυπνησε.Αμφιβαλλω αν υπαρχει νοημων ανθρωπος που να πειστηκε απο τον καραμανλη....
Ειπες την μαγικη λεξη...Νοημων.Σε αυτο ακριβως το κοινο απευθυνεται ο Καραμανλης.Για αυτο και εγω αμφιβαλλω κατα ποσο θα εχει απηχηση η ειλικρινεστατη τοποθετηση του...Δεν νομιζω οτι ο Ελληνας ειναι ακομα τοσο ωριμος πολιτικα ωστε να δεχτει κατι τετοιο.Ο αλλος θελει να βολευτει στο δημοσιο να βαλει και το παιδι του,του αρεσει να ακουει τον πολιτικο να του λεει οτι αλλαζει η Ελλαδα,οτι θα δωσουμε λεφτα τους παντες,οτι αλλαζουμε οικονομικη πολιτικη θα-θα-θα......5,5 χρονια δεν υπηρχε οικονομικη κριση παντως....
Και 15 μοναδες παντως να χασει εγω ειμαι περηφανος που η Ελλαδα εχει ενα τετοιο πολιτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Τωρα τι να πω...Αμα αυτο που ειπες τωρα εσενα σε ικανοποιει,οκ.
Αν και δε σε ικανοποιει,απλως θελεις να εκβιασεις καταστασεις....Και επισης θα το εκτιμουσα αν μου ελεγες τη δικη σου αποψη(αν εχεις) και οχι να μου κανεις πιστη αναπαραγωγη οσων λενε στα καναλια τα στελεχη της ΝΔ,προσπαθωντας κυριως να πεισουν τον ιδιο τους τον εαυτο,αφου ηδη ξερουν οτι ετσι οπως τα εκαναν η κατασταση ειναι μη αναστρεψιμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Τωρα τι να πω...Αμα αυτο που ειπες τωρα εσενα σε ικανοποιει,οκ.
Αν και δε σε ικανοποιει,απλως θελεις να εκβιασεις καταστασεις....Και επισης θα το εκτιμουσα αν μου ελεγες τη δικη σου αποψη(αν εχεις) και οχι να μου κανεις πιστη αναπαραγωγη οσων λενε στα καναλια τα στελεχη της ΝΔ,προσπαθωντας κυριως να πεισουν τον ιδιο τους τον εαυτο,αφου ηδη ξερουν οτι ετσι οπως τα εκαναν η κατασταση ειναι μη αναστρεψιμη...
Δεν ειναι κακο να παραδεχομαστε καποια πραγματα.Δεν εκβιαζω τιποτα ο καθενας ψηφιζει οτι θελει και δεν με αφορα.Λεω απλα την γνωμη μου σχολιαζοντας αυτη την προεκλογικη περιοδο σε αυτο το τοπικ.Αν εσυ θες να ακους συνεχεια το ποσο κακος ειναι ο Καραμανλης,τι ψεματα λεει.ποσο κατεστρεψε την χωρα, και τι καλος θα ειναι ο Παπανδρεου και το πασοκ τωρα που ερχονται θα βρεις αρκετους να λενε τα ιδια με σενα στο συγκεκριμενο τοπικ και οχι μονο....
Τωρα για το αν ειναι αναστρεψιμη η κατασταση ασε να το δουμε στην πραξη αν και οπως ειπα πριν, λιγο με ενδιαφερει....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Το ποσο καλος ειναι ο παπανδρεου να εισαι σιγουρος οτι δεν εχω ορεξη να το ακουω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Παρολα τα λαθη και τις παραληψεις της κυβερνησης του οφειλουμε να παραδεχτουμε οτι η εμφανιση του Καραμανλη στην δεθ ηταν πραγματικα ειλικρινης και πειστικη.Ειναι πρωτοφανες για την πολιτικη ιστορια του τοπου και τομη στα πολιτικα πραγματα ενας πρωθυπουργος σε προεκλογικη περιοδο να βγαινει και να λεει επιτελους την αληθεια στον κοσμο.Οχι μονο δεν εταξε τιποτα αλλα ειπε και ποια ακριβως δυσαρεστα μετρα θα παρει μετα τις εκλογες μεταξυ των οποιων παγωμα μισθων-συνταξεων,προσληψεων και αλλα πολλα.Αυτο δεν ζηταμε απο ενα πολιτικο;Να λεει την αληθεια και να μην παραμυθιαζει τον λαο με υποσχεσεις που μετα δεν τις τηρει;Νομιζω οτι πρεπει να του το αναγνωρισουμε οσο και αν δεν αρεσουν σε κανενα τα συγκεκριμενα μετρα τα οποια ομως ειναι αναγκαια.Επισης καταφερε να θεσει την ατζεντα των εκλογων και να ορισει το γηπεδο στριμωχνοντας τον Παπανδρεου ο οποιος καααααποια στιγμη θα πρεπει να πει τι αντιπροτεινει....

οχι, καλος δημαγωγος ειναι. και αρκετα τυφλωμενος με την εξουσια ωστε να κανει παινχιδακια για να ξαναβγει. τα μετρα πραγματικα δεν ξερω αν ειναι αναγκαια, αλλα προσωπικα δεν θα περιμενω εναν μεσσια στο ονομα του καραμανλη ή στο ονομα του παπανδρεου να κουνησει το μαγικο ραβδι του για να αλλαξει η ελλαδα. αν δεν ασχοληθουμε εμεις, δεν προκειται να γινει κατι. εμεις αδιαφορουμε
-----------------------------------------
Ειπες την μαγικη λεξη...Νοημων.Σε αυτο ακριβως το κοινο απευθυνεται ο Καραμανλης.Για αυτο και εγω αμφιβαλλω κατα ποσο θα εχει απηχηση η ειλικρινεστατη τοποθετηση του...Δεν νομιζω οτι ο Ελληνας ειναι ακομα τοσο ωριμος πολιτικα ωστε να δεχτει κατι τετοιο.Ο αλλος θελει να βολευτει στο δημοσιο να βαλει και το παιδι του,του αρεσει να ακουει τον πολιτικο να του λεει οτι αλλαζει η Ελλαδα,οτι θα δωσουμε λεφτα τους παντες,οτι αλλαζουμε οικονομικη πολιτικη θα-θα-θα......5,5 χρονια δεν υπηρχε οικονομικη κριση παντως....
Και 15 μοναδες παντως να χασει εγω ειμαι περηφανος που η Ελλαδα εχει ενα τετοιο πολιτικο
αν ο ελληνας ηταν πολιτικα ωριμος και πολιτικα ενεργος, δεν θα ειχαμε τετοιους πολιτικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Πες μου ποιος είναι αυτός να τον ψηφίσω εκ μέρους σου, μιας που απ'οτι καταλαβαίνω δεν ψηφίζεις ακόμη.
:PΑυτο μου λεει κι ο πατερας μου.. Θες να ψηφισεις εμενα; Σε ενα χρονο θα φτιαξω κομμα..(πλακα κανω)

συμβιβασμος στα σκατα;
:lol:

οχι, καλος δημαγωγος ειναι. και αρκετα τυφλωμενος με την εξουσια ωστε να κανει παινχιδακια για να ξαναβγει. τα μετρα πραγματικα δεν ξερω αν ειναι αναγκαια, αλλα προσωπικα δεν θα περιμενω εναν μεσσια στο ονομα του καραμανλη ή στο ονομα του παπανδρεου να κουνησει το μαγικο ραβδι του για να αλλαξει η ελλαδα. αν δεν ασχοληθουμε εμεις, δεν προκειται να γινει κατι. εμεις αδιαφορουμε
Φυσικα και δεν ειναι αναγκαια τα μετρα. Αφου θα μπορουσε καλλιστα να φορολογησει τα καζινα και τις λοιπες μ@λ@κιες και να βγαλει μεσα σε ενα χρονο λεφτα που θα μπορουν να ξεπληρωσουν ολο το δημοσιο χρεος της Ελλαδας. Δεν ειναι λυση για τη βελτιωση των οικονομικων του λαου η επιβολη επιπλεον φορων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Συμπάθεια στο ΚΚΕ = συμπάθεια στον αριστερό φασισμό. 1) Ο τελευταίος μεγάλος ήταν ο Κωνσταντίνος Καραμανλής. Από τότε που πέθανε καλές στιγμές δεν ξαναχαμε. 2) Ο ανδρέας ήταν ο τελευταίος υποφερτός. Λαϊκιστής μέχρι αηδίας και ρουσφετολόγος, μα είχε μερικές καλές στιγμές, όπως το σύμφωνο φιλίας με την βουλγαρία και την αντιμετώπιση της κρίσης του 87' (?).
μπορεις να μου εξηγησεις σε παρακαλω αυτο περι αριστερου φασισμου?ακομα για πες μου,τι καλεσ στιγμες ειχαμε απ τον Καραμανλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Είδα τη συνέντευξη τύπου του ΣΥΡΙΖΑ
Ο Α.Τσίπρας έβγαλε μια αλήθεια στα λόγια του..
Κατηγόρησε οτι τους βολιδοσκοπούν τα ΜΜΕ και καθώς όλοι έχουν συμφέροντα για να μη μπει ο ΣΥΡΙΖΑ στη Βουλή σχεδιάζουν την πολιτική τους αποτυχία...
Ο Πάντζας μίλησε καταπληκτικά επίσης
Δεν είμαι ΣΥΡΙΖΑ αλλα σήμερα τους πίστεψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Για μενα ο ΣΥΡΙΖΑ ειναι μια φουσκα που επιτελους εσκασε.
πανε για διασπαση και ο Τσιπρας αρχιζει τις προεκλογικες φανφαρες για να εχει κοσμο με το μερος του.Το ιδιο θα κανει κ ο Αλαβανος,αν δεν το χει κανει ηδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Για μενα ο ΣΥΡΙΖΑ ειναι μια φουσκα που επιτελους εσκασε.
πανε για διασπαση και ο Τσιπρας αρχιζει τις προεκλογικες φανφαρες για να εχει κοσμο με το μερος του.Το ιδιο θα κανει κ ο Αλαβανος,αν δεν το χει κανει ηδη...
αν δεν τρώγονταν μεταξύ τους πιστεύω οτι θα είχαν αξιοπρεπή παρουσία
εχουν ιδέες
ιδεολογία και μάχονται
δεν είναι ΚΚΕ (ευτυχώς)
Και ναι εγω παρ 'όλο που είμαι ***** θέλω το Σύριζα στη Βουλή
Προτιμάς το ΛΑΟΣ 4ο κόμμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδια θα χασουμε καμια μερα στις σχολες απο τις εκλογες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
αν δεν τρώγονταν μεταξύ τους πιστεύω οτι θα είχαν αξιοπρεπή παρουσία
εχουν ιδέες
ιδεολογία και μάχονται
δεν είναι ΚΚΕ (ευτυχώς)
Και ναι εγω παρ 'όλο που είμαι ***** θέλω το Σύριζα στη Βουλή
Προτιμάς το ΛΑΟΣ 4ο κόμμα?


Δυστυχώς τρώγονται και δεν εμπνέουν και πολυ εμπιστοσύνη...ειδα και γω τον Τσίπρα!καλά τα πήγε!Καλά το ΛΑΟΣ θα σαρώσει!!!Στις προηγούμενες εκλογές ήταν η ξαδ μου δικαστικός αντιπρόσωπος και γω γραμματέας και το ΛΑΟΣ πήρε περισσότερους ψηφους στο τμήμα μας απ ότι το ΚΚΕ και ο ΣΥΡΙΖΑ μαζί!Μη μιλήσω και για τις 5 ψήφους που πήρε η Χ.Αυγη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
ρε παιδια θα χασουμε καμια μερα στις σχολες απο τις εκλογες???
αυτό σε ενδιαφέρει?ή το μέλλον του τόπου?
-----------------------------------------
Δυστυχώς τρώγονται και δεν εμπνέουν και πολυ εμπιστοσύνη...ειδα και γω τον Τσίπρα!καλά τα πήγε!Καλά το ΛΑΟΣ θα σαρώσει!!!Στις προηγούμενες εκλογές ήταν η ξαδ μου δικαστικός αντιπρόσωπος και γω γραμματέας και το ΛΑΟΣ πήρε περισσότερους ψηφους στο τμήμα μας απ ότι το ΚΚΕ και ο ΣΥΡΙΖΑ μαζί!Μη μιλήσω και για τις 5 ψήφους που πήρε η Χ.Αυγη!
τι να πω?ντροπή!(για τη Χρυσή Αυγή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
αυτό σε ενδιαφέρει?ή το μέλλον του τόπου?
-----------------------------------------

τι να πω?ντροπή!


αχ αν έβλεπες πόσο χαιρόταν ο εκλογικός αντιπρόσωπος του ΛΑΟΣ στην καταμέτρηση θα έσκαγες στα γέλια!κι όταν ανοίξαμε ένα φάκελο και ειχε ενα του ΛΑΟΣ και ενα της ΝΔ μεσα είπε μα καλά ποιός έκανε τέτοιο έγκλημα?είπαμε αναποφάσιστοι αλλά όχι και έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
αχ αν έβλεπες πόσο χαιρόταν ο εκλογικός αντιπρόσωπος του ΛΑΟΣ στην καταμέτρηση θα έσκαγες στα γέλια!κι όταν ανοίξαμε ένα φάκελο και ειχε ενα του ΛΑΟΣ και ενα της ΝΔ μεσα είπε μα καλά ποιός έκανε τέτοιο έγκλημα?είπαμε αναποφάσιστοι αλλά όχι και έτσι!
:lol::lol::lol::lol: χαχα
κυκλοφορεί πολύ φασισταριό εκει έξω
με φοβίζει όλη αυτή η κατάσταση
κυρίως γιατί πολλοί νεοι υιοθετούν ακροδεξιές/φασιστικές αντιλήψεις
Ενας μου λεει
Καλύτερα να τα πέρνει ένας (βασιλιάς) παρά πολλοί (βουλευτές)
Τι να του απαντήσεις μετά
Οτι μ@λ@κι@ ακούνε απο ους παππούδες (πρων ασφαλίτες στην κατοχή) το λένε
και μετά πρόοδος σου λέει
προβλέπω σε μερικά χρονάκια νέο πραξικόπημα...:help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol: χαχα
κυκλοφορεί πολύ φασισταριό εκει έξω
με φοβίζει όλη αυτή η κατάσταση
κυρίως γιατί πολλοί νεοι υιοθετούν ακροδεξιές/φασιστικές αντιλήψεις
Ενας μου λεει
Καλύτερα να τα πέρνει ένας (βασιλιάς) παρά πολλοί (βουλευτές)
Τι να του απαντήσεις μετά
Οτι μ@λ@κι@ ακούνε απο ους παππούδες (πρων ασφαλίτες στην κατοχή) το λένε
και μετά πρόοδος σου λέει
προβλέπω σε μερικά χρονάκια νέο πραξικόπημα...:help:


καλά ειδικά στη Μακεδονία το ΛΑΟΣ έχει ποσοστό 7%!!!!έλεος...πάντως εγω νομίζω οτι πολλοι απο τους ψηφοφορους του ΛΑΟΣ είναι αμόρφωτοι και νομίζουν οτι ο Καρατζαφέρης θα διαφυλάξει τις αξίες της φιλοπατρίας,της θρησκειας το θεσμό της οικογένειας κλπ!Κρύβεται καλά ο φασίστας και τον πιστεύουν!Έχεις δει ποτε στο ΤΗΛΕΑΣΤΥ τον Άδωνι να γκαρίζει έξω οι ξένοι?μου φαίνεται πολυ αστειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol: χαχα
κυκλοφορεί πολύ φασισταριό εκει έξω
με φοβίζει όλη αυτή η κατάσταση
κυρίως γιατί πολλοί νεοι υιοθετούν ακροδεξιές/φασιστικές αντιλήψεις
Ενας μου λεει
Καλύτερα να τα πέρνει ένας (βασιλιάς) παρά πολλοί (βουλευτές)
Τι να του απαντήσεις μετά
Οτι μ@λ@κι@ ακούνε απο ους παππούδες (πρων ασφαλίτες στην κατοχή) το λένε
και μετά πρόοδος σου λέει
προβλέπω σε μερικά χρονάκια νέο πραξικόπημα...:help:

εγώ προβλέπω οτι το μεταχουντικό σύνδρομο(αριστερά=δημοκρατία) θα καταφέρει τελικά να προκαλέσει ολική εγκεφαλική αναπηρά στους έλληνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top