Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
καλά ειδικά στη Μακεδονία το ΛΑΟΣ έχει ποσοστό 7%!!!!έλεος...πάντως εγω νομίζω οτι πολλοι απο τους ψηφοφορους του ΛΑΟΣ είναι αμόρφωτοι και νομίζουν οτι ο Καρατζαφέρης θα διαφυλάξει τις αξίες της φιλοπατρίας,της θρησκειας το θεσμό της οικογένειας κλπ!Κρύβεται καλά ο φασίστας και τον πιστεύουν!Έχεις δει ποτε στο ΤΗΛΕΑΣΤΥ τον Άδωνι να γκαρίζει έξω οι ξένοι?μου φαίνεται πολυ αστειο!

εχετε δει τη λογικη που πλησιασε ψινακη και ανατολακη ο Καρατζαφερης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εχετε δει τη λογικη που πλησιασε ψινακη και ανατολακη ο Καρατζαφερης;


όχι αλλά αν δω τον Ψινάκη στη Βουλή δε θα ξέρω αν ειναι για γέλια ή για κλάμματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Τελικά δεν θα είναι μαζί με το ΛΑ.Ο.Σ ο Ηλίας Ψινάκης.Κρίμα.:(


:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Τελικά δεν θα είναι μαζί με το ΛΑ.Ο.Σ ο Ηλίας Ψινάκης.Κρίμα.:(


:P:lol:


έλα ρε γιατί έτσι?δεν προλαβαίνει τελικά ε?κρίμα για την πολιτική του τόπου έχασε έναν απο τους πιο αξιοπρεπείς και σοβαρούς πολιτευτές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αν δεν τρώγονταν μεταξύ τους πιστεύω οτι θα είχαν αξιοπρεπή παρουσία
εχουν ιδέες
ιδεολογία και μάχονται
δεν είναι ΚΚΕ (ευτυχώς)
Και ναι εγω παρ 'όλο που είμαι ***** θέλω το Σύριζα στη Βουλή
Προτιμάς το ΛΑΟΣ 4ο κόμμα?
οχι βεβαια!μακρυα απο μας ο λαικιστης του κ#λου,ο Καρατζαφερης!
αληθεια,το ''ευτυχως'' για το ΚΚΕ πως το εννοουσες?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
οχι βεβαια!μακρυα απο μας ο λαικιστης του κ#λου,ο Καρατζαφερης!
αληθεια,το ''ευτυχως'' για το ΚΚΕ πως το εννοουσες?:hmm:
Το ΚΚΕ παραμένει στην τυπολατρία στον συντηρητισμό
και επαναλαμβάβεται
και με κουράζει φρικτα..
Δεν εχει καταλάβει οτι ο υπαρκτός σοσιαλισμός δεν υφίσταται?
Οστόσω για να μη το αδικώ δεν εχει απομακρυνθεί απο την εργατική τάξη
που την στηρίζει επαρκώς..
και ναι αγαπητέ αριστερά=δημοκρατία
Δείξε μου έναν δεξιό που αγωνίστηκε στη χούντα
απλώς οι δεξιοί είναι καταπιεσμένοι εθνικιστές για να είναι politically correct
και stella κρίμα που θα σαι θεσσαλονίκη,καθώς συμφωνώ απόλυτα μαζί σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μην μπερδευουμε ορους εθνικισμος-αριστερα-καπιταλισμος. Ενας καπιταλιστης δεν ειναι απαραιτητα εθνικιστης. Σαφως και υπηρξαν δεξιοι-καπιταλιστες που αγωνιστηκαν εντονα στην δικτατορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Μην μπερδευουμε ορους εθνικισμος-αριστερα-καπιταλισμος. Ενας καπιταλιστης δεν ειναι απαραιτητα εθνικιστης. Σαφως και υπηρξαν δεξιοι-καπιταλιστες που αγωνιστηκαν εντονα στην δικτατορια.
και γω υπερ του καπιταλισμού ειμαι
ποιος δεξιός αγωνίστηκε?στη χούντα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
και γω υπερ του καπιταλισμού ειμαι
ποιος δεξιός αγωνίστηκε?στη χούντα?

Πολλοι, αν με τον ορο δεξιος λεμε παντα καπιταλιστης και οχι εθνικιστης. Δεν ηταν ολοι κομμουνιστες οσοι αγωνιστηκαν γιατι το γεγονος οτι ηταν δικτατορια ηταν ασχετο με το αν καποιος ειναι καπιταλιστης ή κομμουνιστης. Υπηρχαν οι δεξιοι αντιχουντικοι και οι αριστεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Πολλοι, αν με τον ορο δεξιος λεμε παντα καπιταλιστης και οχι εθνικιστης. Δεν ηταν ολοι κομμουνιστες οσοι αγωνιστηκαν γιατι το γεγονος οτι ηταν δικτατορια ηταν ασχετο με το αν καποιος ειναι καπιταλιστης ή κομμουνιστης. Υπηρχαν οι δεξιοι αντιχουντικοι και οι αριστεροι.
δεν είπα οτι ΟΛΟΙ οι δεξιοί ειναι εθνικιστές και θίκτηκες κι όλας..
Σε προκάλεσα να αναφέρεις ένα όνομα που αγωνίστηκε έμπρακτα
τόσο δύσκολο είναι?
Θα σου πω εγώ έναν αριστερό

Αλέκος Παναγούλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rock93panos

Νεοφερμένος

Ο rock93panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδες κακα τα ψεμματα οσο υπαρχει καπιταλισμος θα υπαρχουν και κοινωνικες ανισοτητες και οσο υπαρχουν κοινωνικες ανισοτητες θα υπαρχει μισος διχωνια και οτι κακο προκαλει στους ανθρωπους το χρημα η απλιστια και η δυψα για εξουσια!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δεν είπα οτι ΟΛΟΙ οι δεξιοί ειναι εθνικιστές και θίκτηκες κι όλας..
Σε προκάλεσα να αναφέρεις ένα όνομα που αγωνίστηκε έμπρακτα
τόσο δύσκολο είναι?
Θα σου πω εγώ έναν αριστερό

Αλέκος Παναγούλης


Μα δεν εννοησα οτι ειπες αυτο, απλως ηθελα να ειναι ξεκαθαρο αυτο που λεω.
Ο πατερας μου αγωνιστηκε αν και δεξιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Το ΚΚΕ παραμένει στην τυπολατρία στον συντηρητισμό
και επαναλαμβάβεται
και με κουράζει φρικτα..
Δεν εχει καταλάβει οτι ο υπαρκτός σοσιαλισμός δεν υφίσταται?
Οστόσω για να μη το αδικώ δεν εχει απομακρυνθεί απο την εργατική τάξη
που την στηρίζει επαρκώς..
και ναι αγαπητέ αριστερά=δημοκρατία
Δείξε μου έναν δεξιό που αγωνίστηκε στη χούντα
απλώς οι δεξιοί είναι καταπιεσμένοι εθνικιστές για να είναι politically correct
και stella κρίμα που θα σαι θεσσαλονίκη,καθώς συμφωνώ απόλυτα μαζί σου:)
δηλαδη σε κουραζει το γεγονος οτι ειναι ενα κομμα που μενει σταθερο στις αποψεις του?ακομη,το ΚΚΕ δεν εχει δηλωσει ποτε οτι υπαρχει στις μερες μας σοσιαλισμος(αμα υπηρχε θα καναμε ολοι παρτυ)απλα παλευει για το σοσιαλιασμο(ο οποιος με τη σειρα του θα επιφερει τον κομμουνισμο).:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Μα δεν εννοησα οτι ειπες αυτο, απλως ηθελα να ειναι ξεκαθαρο αυτο που λεω.
Ο πατερας μου αγωνιστηκε αν και δεξιος.
πως αγωνίστηκε δηλαδη?
πήγε εξορία>
η φυλακη?
-----------------------------------------
δηλαδη σε κουραζει το γεγονος οτι ειναι ενα κομμα που μενει σταθερο στις αποψεις του?ακομη,το ΚΚΕ δεν εχει δηλωσει ποτε οτι υπαρχει στις μερες μας σοσιαλισμος(αμα υπηρχε θα καναμε ολοι παρτυ)απλα παλευει για το σοσιαλιασμο(ο οποιος με τη σειρα του θα επιφερει τον κομμουνισμο).:iagree:
μπορούσε κάλλιστα να ακολουθήσει τον ευρωκομμουνισμό
να ξεκινήσει απο νέα βάση..
και οχι αλλη ξύλινη-συνθηματική γλώσσα
βαρεθήκαμε
ναι..το ΚΚΕ εμεινε σταθερό όταν συνεργάστηκε με τη Δεξιά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
πως αγωνίστηκε δηλαδη?
πήγε εξορία>
η φυλακη?


Χμ δεν καταλαβαινω πως μετριεται το ποσο αγωνιστηκες απο το αν πηγες εξορια ή φυλακη; Δεν χρειαζοταν να κανεις τιποτα για να σε πανε εκει αρκει να πρεφαραν οτι εισαι κομμουνιστης...Δεν πηγε εξορια ή φυλακη αλλα ειχε αλλα προβληματα, δε θελω να μπω σε λεπτομερειες ομως γιατι ειναι προσωπικο του πατερα μου.
Δεν καταλαβαινω γιατι ειναι τοσο δυσκολο να το χωνεψεις οτι και οι καπιταλιστες δεν ηθελαν τη χουντα, αυτο που πρεσβευβε ηταν πολυ αντιθετο στον νεοφιλελευθερισμο και φυσικα δεν υπηρχε γενικα ελευθερια. Το μονο που αρκουσε για να εισαι αντιθετος με τη Χουντα ειναι να μην εισαι εθνικιστης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Χμ δεν καταλαβαινω πως μετριεται το ποσο αγωνιστηκες απο το αν πηγες εξορια ή φυλακη; Δεν χρειαζοταν να κανεις τιποτα για να σε πανε εκει αρκει να πρεφαραν οτι εισαι κομμουνιστης...Δεν πηγε εξορια ή φυλακη αλλα ειχε αλλα προβληματα, δε θελω να μπω σε λεπτομερειες ομως γιατι ειναι προσωπικο του πατερα μου.
Δεν καταλαβαινω γιατι ειναι τοσο δυσκολο να το χωνεψεις οτι και οι καπιταλιστες δεν ηθελαν τη χουντα, αυτο που πρεσβευβε ηταν πολυ αντιθετο στον νεοφιλελευθερισμο και φυσικα δεν υπηρχε γενικα ελευθερια. Το μονο που αρκουσε για να εισαι αντιθετος με τη Χουντα ειναι να μην εισαι εθνικιστης...
απλώς σου λεω οτι γνωστή ιστορική μορφή που να αγωνίστηκε ΕΜΠΡΑΚΤΑ και οχι απλώς να μη του άρεζε η κατάσταση και να ήταν δεξιός ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ
απλώς λέγανε για κάποιον
είναι δεξιός αλλα δημοκράτης
για ανετρεξε και ψάξε το θέμα καλύτερα
όλοι αυτοί που αγωνίστηκαν στο Πολυτεχνείο τί ήταν>
Η Μερκούρη ο Παπανδρεου ο Παναγούλης Ο Θεοδωράκης ο Ρίτσος
Δεν είπα οτι οι δεξιοί ήταν υπέρ της Χούντας αλλα απλώς δεν αγωνίστηκαν
Εξάλλου τη χούντα την επέβαλλε η CIA
και η δεξιοί ήταν σύμφωνοι με την κατάσταση τότε
Ψάξε πουλάκι μου λίγο εστω στην wikipedia να καταλάβεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
απλώς σου λεω οτι γνωστή ιστορική μορφή που να αγωνίστηκε ΕΜΠΡΑΚΤΑ και οχι απλώς να μη του άρεζε η κατάσταση και να ήταν δεξιός ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ
απλώς λέγανε για κάποιον
είναι δεξιός αλλα δημοκράτης
για ανετρεξε και ψάξε το θέμα καλύτερα
όλοι αυτοί που αγωνίστηκαν στο Πολυτεχνείο τί ήταν>
Η Μερκούρη ο Παπανδρεου ο Παναγούλης Ο Θεοδωράκης ο Ρίτσος
Δεν είπα οτι οι δεξιοί ήταν υπέρ της Χούντας αλλα απλώς δεν αγωνίστηκαν
Εξάλλου τη χούντα την επέβαλλε η CIA
και η δεξιοί ήταν σύμφωνοι με την κατάσταση τότε
Ψάξε πουλάκι μου λίγο εστω στην wikipedia να καταλάβεις..


Δεν ειπα οτι υπαρχει τετοια ιστορικη μορφη, μου ζητησες ομως να πω εναν και σου ειπα. Μπορει να μην αγωνιστηκαν τοσο παθιασμενα οσο οι αριστεροι, αλλα δε σημαινει οτι εμειναν απρακτοι. Τωρα το ποιοι ηταν στο πολυτεχνειο δε ξερεις ουτε εσυ αν ηταν και δεξιοι μεσα.
Προς τι αυτο το υφος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Δεν ειπα οτι υπαρχει τετοια ιστορικη μορφη, μου ζητησες ομως να πω εναν και σου ειπα. Μπορει να μην αγωνιστηκαν τοσο παθιασμενα οσο οι αριστεροι, αλλα δε σημαινει οτι εμειναν απρακτοι. Τωρα το ποιοι ηταν στο πολυτεχνειο δε ξερεις ουτε εσυ αν ηταν και δεξιοι μεσα.
Προς τι αυτο το υφος;
Μισώ την ημιμάθεια

και να έχει ενα νέο παιδι απόψεις και όταν τις διατυπώνει να αρχίζει με το....
Ο μπαμπάς μου μου είπε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μισώ την ημιμάθεια



απλα
Ο μπαμπάς μου μου είπε..

Δεν σου ειπα ποτε οτι οι δεξιοι αγωνιστηκαν οπως οι αριστεροι, ομως δεν εμειναν απρακτοι, σε ατομικο επιπεδο τουλαχιστον. Αν περιμενεις να μαθεις τα παντα απο το wikipedia θα μεινεις εκει. Οι μαρτυριες των ατομων που το εζησαν ειναι πολυ σημαντικες. Και τι νομιζεις δηλαδη οτι εγω ειμαι δεξια και εχεις αυτο το υφος;Δεν με ξερεις καθολου για να λες αυτο που εκανες edit...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

It's mOnEy honey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο It's mOnEy honey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Δεν σου ειπα ποτε οτι οι δεξιοι αγωνιστηκαν οπως οι αριστεροι, ομως δεν εμειναν απρακτοι, σε ατομικο επιπεδο τουλαχιστον. Αν περιμενεις να μαθεις τα παντα απο το wikipedia θα μεινεις εκει. Οι μαρτυριες των ατομων που το εζησαν ειναι πολυ σημαντικες. Και τι νομιζεις δηλαδη οτι εγω ειμαι δεξια και εχεις αυτο το υφος;Δεν με ξερεις καθολου για να λες αυτο που εκανες edit...
θα εννοείς λογικά άπραγοι
κοιτα κοριτσάκι μου εμένα η πολιτική ιστορία είναι χόμπυ μου
σε ρωτάω τόσοι ώρα να μου πείς μια προσωπικότητα της δεξιάς που δεν έμεινε άπρακτη (sic)
Και λοιπόν τι είσαι?βάζω στοίχημα οτι δεν ασχολείσαι και λές οτι συζητάνε οι γονείς σου στο μεσημεριανό τραπέζι..
τουλάχιστον ανάφερε μου μια μαρτυρία (lol)
και ναι αγωνιζομαι σε ατομικό επίπεδο τι θα πεί?
χαχαχα με διασκεδάζεις
σε ατομικό επίπεδο λέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top