Microsoft Windows 7

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Ναι αλλά πάτα disk management. Στη λίστα αριστερά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
ορίστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • computer.jpg
    computer.jpg
    202.5 KB · Εμφανίσεις: 158

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
απο που μπορω να τ κατεβασω τσαμπε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.

Ανέβασε ακριβώς το ίδιο screenshot με το αποτέλεσμα που σου βγάζουν τα Vista.

Πόσους σκληρούς έχεις ;

Να φανταστώ πως έχεις δοκιμαστική έκδοση των 7 ...
------------
Αρχική Δημοσίευση από chris_veria:
απο που μπορω να τ κατεβασω τσαμπε???

Τώρα σοβαρά ποιό το νόημα αυτού του post ; Περίμενες να σου βάλουμε link ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Ανέβασε ακριβώς το ίδιο screenshot με το αποτέλεσμα που σου βγάζουν τα Vista.

Πόσους σκληρούς έχεις ;
------------
Να φανταστώ πως έχεις δοκιμαστική έκδοση των 7 ...
------------


Τώρα σοβαρά ποιό το νόημα αυτού του post ; Περίμενες να σου βάλουμε link ;
:P
βασικα βρηκα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ανέβασε ακριβώς το ίδιο screenshot με το αποτέλεσμα που σου βγάζουν τα Vista.

Πόσους σκληρούς έχεις ;

Να φανταστώ πως έχεις δοκιμαστική έκδοση των 7 ..
------------


Τώρα σοβαρά ποιό το νόημα αυτού του post ; Περίμενες να σου βάλουμε link ; :P
Δεν έχω βίστα!!τώρα έβαλα τα 7 δοκιμαστικά!!λογικά 1 σκληρό έχω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι θα είναι άλλη μαι αποτυχία όπως τα vista.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Και εγώ έτσι πίστευα αλλά δεν ισχύει απ' ότι βλέπω.

Είναι αρκετά σταθερό και σχετικά ελαφρύ (σε σχέση με τα Vista).
-------------

@Sillent_Killer : Ποιό είναι ακριβώς το πρόβλημα σου ; Έναν σκληρό έχει το σύστημά σου 150 GB.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι θα είναι άλλη μαι αποτυχία όπως τα vista.
Εγώ πιστεύω ότι θα κάνουν καλές πωλήσεις γιατί είναι πολύ καλύτερα από τα (S)Vista και ο περισσότερος κόσμος το ξέρει.:)
Βγήκε η δοκιμαστική έκδοση (30 ημερών) των Windows 7 Enterprice που είναι ίδια με τα τελικά που θα βγουν στην αγορά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι θα είναι άλλη μαι αποτυχία όπως τα vista.

Τα έχεις δουλέψει καθόλου; Μόνο αποτυχία δεν θα είναι. Τα vista ήταν εντυπωσιακά λόγω των εφε, αλλά δεν είναι συμβατά με αρκετά προγράμματα. Τα 7 έχουν και τα εφέ των vista και τη λειτουργία των XP. Μετά από την αποτυχία των vista, τα 7 θα κάνουν τρελές πωλήσεις πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Παιδια δεν το συζητω !!!!!!!!!!!!!1 Τα 7 απλα τα σπανε....... δεν κολλανε σαν τα vista και δεν ζωριζουν καθολου το μηχανημα.... ειναι απλα τελεια (ενταξει οχι και σαν τα mac)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι θα κάνουν καλές πωλήσεις γιατί είναι πολύ καλύτερα από τα (S)Vista και ο περισσότερος κόσμος το ξέρει.:)
Βγήκε η δοκιμαστική έκδοση (30 ημερών) των Windows 7 Enterprice που είναι ίδια με τα τελικά που θα βγουν στην αγορά.:)
Δώσε και κανά λινκ για κατέβασμα αν μπορείς σε παρακαλώ:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Δώσε και κανά λινκ για κατέβασμα αν μπορείς σε παρακαλώ:):)
Η EnterPrice έκδοση είναι διαθέσιμη μόνο για τους εγγεγραμμένους χρήστες του TechNet.Το λινκ είναι αυτό: https://technet.microsoft.com/el-gr/evalcenter/cc442495%28en-us%29.aspx?ITPID=tnflash

Διόρθωση: Η EnterPrice έκδοση είναι δοκιμαστική για 90 ημέρες (και όχι για 30 που είπα πριν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Η EnterPrice έκδοση είναι διαθέσιμη μόνο για τους εγγεγραμμένους χρήστες του TechNet.Το λινκ είναι αυτό: https://technet.microsoft.com/el-gr/evalcenter/cc442495(en-us).aspx?ITPID=tnflash

Διόρθωση: Η EnterPrice έκδοση είναι δοκιμαστική για 90 ημέρες (και όχι για 30 που είπα πριν).
Δηλαδή εγώ δεν μπορώ να το κατεβάσω..



-σε ευχαριστώ για την απάντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ δεν μπορώ να το κατεβάσω..



-σε ευχαριστώ για την απάντηση
Μπορείς να εγγραφείς στο TechNet.Ούτε 2 λεπτά δεν θα σου πάρει να εγγραφείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μπορείς να εγγραφείς στο TechNet.Ούτε 2 λεπτά δεν θα σου πάρει να εγγραφείς.:)
Δεν θα χρειαστώ ούτε κλειδιά ούτε τίποτα...σωστά;


Εσύ αυτό έχεις κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Δεν θα χρειαστώ ούτε κλειδιά ούτε τίποτα...σωστά;


Εσύ αυτό έχεις κάνει;
Εγώ έχω ακόμα την RC1.Η EnterPrice έκδοση είναι ίδια με την τελική.Όπως έβαλες την RC1 έτσι θα βάλεις και την EP.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ρε φίλε σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Κάθεσαι και ακούς ότι βλακεία σε ρωτάω και απαντάς....ευχαριστώ και πάλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ρε φίλε σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Κάθεσαι και ακούς ότι βλακεία σε ρωτάω και απαντάς....ευχαριστώ και πάλι!!!
Αν ξέρω κάτι γιατί να μην το πω;; Τέσπα.Αν βάλεις την EnterPrice (μέχρι να φτιαχτεί το pc δεν βλέπω να την βάζω) πες μας εντυπώσεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top