Το e-steki τα διχίλιασε!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάμε τώρα για τα 3000! :D
img_97885.png

ΥΓ: Στα επόμενα "γενέθλια" του, δεν θα ανοιχτεί νέο θέμα γιατί θα γεμίσουμε, θα απαντάμε εδώ και θα αλλάζει ο τίτλος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Μα καλα... πάνω από τον υπολογιστή καθόσουν κ περίμενες πότε θα γραφτεί το μέλος "2000" για να βγάλεις το screenshot; :P

Το στέκι όσο πάει κ ανεβαίνει! Ανεβαίνει σε αριθμό μελών (έστω κ ανενεργών - το ότι γράφτηκαν δηλώνει ότι τους τράβηξε να γραφτούν), σε επισκεψιμότητα κ φυσικά σε rating μεταξύ των ελληνικών sites. ΜΠΡΑΒΟ!!! :clapup:


ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπα, δεν το έβγαλα εγώ. Ο Πέτρος το έβγαλε το screenshot και του το "έκλεψα" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα για καθε χιλιαδα μελων κανουμε και ενα παρτυ ρε παιδια χαιρο πολυ... Νταξει, το στεκι εχει αρχισει να γινετε ενα μεγαλο φορουμ, σε λιγο καιρο θα εχουμε 3000 μελη, μετα 4000 και ολο και θα αυξανετε. Δεν ειναι ενα ακομα απο τα μικρα φορουμ των μερικων εκατονταδων χρηστων που ειναι καταδισκασμενα να μεινουν εκει, οποτε κατα την γνωμη μου αδικα χαιρομαστε για εναν αριθμο, ας χαρουμε καλυτερα για τα καλα ενεργα μελη και για την επιτυχια του forum, και ας μην ζηταμε αφορμη απο εναν αριθμο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και η ηλικία ένα νούμερο είναι αλλά δε γιορτάζεις τα γενέθλια σου; :P
Άλλωστε είπα οτι πλέον δεν θα γίνεται νέο θέμα, θα γιορτάζουμε στο ήδη υπάρχον και για τα 3000, και για τα 4000 κοκ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και τα γεννεθλια κατα την γνωμη μου ειναι αδικες γιορτες και σημιογραφιες. Λες και την ημερα που κλεινω τα 18 μεταλασωμαι και ειμαι σε θεση να θεωριθω ενηληκας, ενω μεχρι πριν ειμουν παιδακι...
Και το οτι δεν ανοιγετε καινουργιο θεμα δεν παει να πει κατι, παλι το γιορταζουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Και τα γεννεθλια κατα την γνωμη μου ειναι αδικες γιορτες και σημιογραφιες. Λες και την ημερα που κλεινω τα 18 μεταλασωμαι και ειμαι σε θεση να θεωριθω ενηληκας, ενω μεχρι πριν ειμουν παιδακι...
Και το οτι δεν ανοιγετε καινουργιο θεμα δεν παει να πει κατι, παλι το γιορταζουμε...
Όταν θα φτάσεις στο 18ο έτος θα είσαι ενήλικας, ποτέ ποιό πριν. :)


Michelle, θέλω να με ξεπληρώσεις για την εικόνα που μου 'κλεψες :mad: :mad: :mad: :D




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νομιζεις δλδ οτι οταν καπιος ειναι 17ετων και 11 μηνων δεν ειναι ετοιμος για ολα οσα ειναι στα 18 και μια μερα; Και πιστευεις οτι ολοι στα 18 τους ειναι το ιδιο ετοιμοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Νομιζεις δλδ οτι οταν καπιος ειναι 17ετων και 11 μηνων δεν ειναι ετοιμος για ολα οσα ειναι στα 18 και μια μερα; Και πιστευεις οτι ολοι στα 18 τους ειναι το ιδιο ετοιμοι;
Δεν είναι θέμα ετοιμότητας και γενικά μυαλού το ''ενήλικος'' ούτε βιολογικό.
Ενήλικος είναι αυτός που έχει φτάσει το 18ο έτος της ηλικίας του σύμφωνα με το νόμο και ανήλικος αυτός που είναι κάτω των 18. ;)
Ένας ενήλικος δεν σημαίνει πως είναι και ''έτοιμος'' [ακα ώριμος; ] αλλά και το αντίστροφο.

Καταλαβαίνω ωστόσο αυτό που θες να πεις. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μα δεν κολαω στον νομο, ο νομος επρεπε να θεσπισει καπια ηλικια, δεν μπορει να κρινει τον καθενα ξεχωριστα ποτε ειναι ετοιμος, πολοι αλλωστε δεν ειναι ποτε ετοιμοι... Αλλα για την γενικοτερη οικονα και το κολιμα σε καπιες ημερομινιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά...ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ!!!! Εύχομαι γρήγορα να αυξηθείτε και άλλο και φυσικά να υπάρχει ακόμη περισσότερη συμμετοχή!!!!

Dark_krone δεν έχεις και πολύ δίκιο σε αυτό που λες για τον αριθμό :redface: .... μπορεί για ένα "απλό" μέλος -το απλό το εννοώ ως το μέλος που δεν γνωρίζει τι γίνεται στα παρασκήνια του κάθε φόρουμ και πόσες ώρες ξοδεύονται για να έχει αυτήν την εμφάνιση, την δομή και γενικότερα το όλο στήσιμο ενός σάιτ- ..επομένως για ένα απλό μέλος δεν έχει και τόση σημασία ο αριθμός των μελών. Όμως, για τους δημιουργούς και όσους "εργάζονται" αφιερώνοντας χρόνο για αυτό που αγαπάνε και που βλέπουν ότι έχει απόδοση και αντίκτυπο είναι πολύ σημαντικό. Είναι ένα είδος ικανοποίησης να το πω.... Και αυτό στο λέω γιατί γνωρίζω πάρα πολύ καλά τον κόπο που χρειάζεται και την δουλειά που γίνεται πίσω από την σκηνή για να διατηρηθεί ένα φόρουμ σε ένα επίπεδο και να είιναι φυσικά πάντα πρώτο στις προτιμήσεις των μελών, των επισκεπτών και των μελλοντικών μελών που θα γραφτούν. :D

KEEP UP THE GOOD WORK παιδιά.... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αστροπελεκι ξερω και εγω τι παιζετε πισω απο ενα forum, αλλα δεν πιστευω οτι αυτο που θελει ο οπιοσδηποτε απο το forum που δημιουργισε ειναι να εχει 150000 μελη, τα οπια ομως μπηκανε, γραφτηκανε και δεν ξαναμπηκανε... Πρωσοπικα χαιρομαι παραπολυ που εχουμε πολλους χρηστες, αλλα δεν χαιρομαι για τους πολους που εχουν 0-10 ποστ, χαιρομαι για τους λιγοτερους που πραγματικα αγαπησαν το φορουμ και που το δειχνουν με το να επισκεπτονται, οποτε μπορει ο καθενας, την σελιδα και να ποσταρουν και να μας κανουν μια οικογενια.
Ειμαι ενα απο τα ατομα που παιζουν στα παρασκηνια που λες, σε ενα αλλο forum. Ε λοιπον σε αυτο το forum εχουμε κοντα 200μελη, δεν χαιρομαι ομως που μαζεψαμε 200 μελη, χαιρομαι που εχουμε γυρο στα 15 ενερφα, και αν ητανε στο χερι μου τα υπολιπα θα τα διεγραφα, και θα μεναμε οι 15 που ειμαστε πραγματικα μελη. Και επισης πιστευω οτι το στεκι ειναι πολυ πιο πετυχιμενο φορουμ απο πολλα αλλα φορουμ κολοσσους τον 50 και 100 χιλιαδων χρηστων, και οσοι ειναι μελη σε καπιο τετιο φορουμ ξερουν το γιατι.... Για αυτο προτιμω να γιορταζω για την ποιοτιτα και οχι την ποσοτιτα των μελων

Φυσικα αυτες ειναι πρωσοπικες γνωμες, και ο καθενας μπορει να χαιρετε για τους 2000 χρηστες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν δηλαδή ήσουν ένας πολύ ώριμος 12χρονος θα γιόρταζες με μεγαλύτερη χαρά τα γενεθλια σου απ'ότι ένας παντελώς ανώριμος 30ρης; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Καταλαβαίνω Dark_krone και είμαι σύμφωνη σε αυτά που λες. Είμαι και γω μέλος σε κάποιο άλλο φόρουμ εδώ και 2 χρόνια ... (το οποίο έχει δοθεί και εδώ στα links) που τρέχει μάλιστα και vBulletin, όπως ακριβώς και το στέκι.

Απλά πρέπει να δεχτούμε ότι υπάρχουν και κάποια μέλη που προτιμούν να παρακολουθούν ή απλά δεν τους έχει δοθεί το σωστό ερέθισμα για να αντιδράσουν...εν ολίγοις να ποστάρουν. Αυτό που έχει σημασία είναι όμως ότι ακόμη και αν δεν είναι ενεργά μέλη, για να γραφτούν εδώ σημαίνει ότι κάτι βρήκαν.... και ενδεχομένως όταν πάλι χρειαστούν κάτι να ανατρέξουν στο φόρουμ.

Σίγουρα είναι στενάχωρο να γράφονται ένα σωρό μέλη και να μην είναι ενεργά... υπάρχουν και κάποιοι που δεν έχουν κάν ενεργοποιήσει τον λογαριασμό τους (ειδικά λόγω fake email). Όμως κάτι τους τράβηξε για να γραφτούν.

Η προσπάθεια των παιδιών είναι καταπληκτική...πάντα όταν θέλω να χαλαρώσω μπαίνω εδώ για να συμμετάσχω ή απλά για να διαβάσω πολλά από τα χιλιάδες θέματα που έχετε ανοίξει. Τόσο απλά.
Συγχαρητήρια και πάλι!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν εχει να κανει με ωριμοτιτα το θεμα. Ο πιο ωριμος ανθρωπος στην γη μπορει να γιορταζει τα γενεθλια του ολο χαρα, και ο πιο ανωριμος να θεωρει οτι δεν σημενει τπτ για αυτον τον οτι γεννηθικε μια συγκεκριμενη ημερομια. τα γενεθλια βεβαια εχουν και αλλα θεματα απο πισω, αλλα δεν ειναι αναγκη να τα γιορταζουμε, οπις θελει τα γιορταζει οπιος δεν θελει δεν τα γιορταζει. Ομως σε ενα forum οπου ολοι ειμαστε κρυμενοι πισω απο μια οθονη πρωσοπικα ενας αριθμος (η μαλλον ο συγκεκριμενος αριθμος) δεν μου λεει τπτ, καθος δεν καθρεφτιζει μια πραγματικοτιτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εντάξει ρε παιδιά... Το θέμα δεν είναι ο αριθμός... Απλά οι αριθμοί είναι αφορμές για να θυμηθούμε/συνειδητοποιήσουμε κάποια πράγματα (στην συγκεκριμένη περίπτωση το πόσο καλά πάει το στέκι, στα γενέθλια ότι μεγαλώνουμε κτλ). Δεν νομίζω πως υπάρχει κάποια ιδιαίτερη διάσταση πίσω από αυτά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν εχει να κανει με ωριμοτιτα το θεμα. Ο πιο ωριμος ανθρωπος στην γη μπορει να γιορταζει τα γενεθλια του ολο χαρα, και ο πιο ανωριμος να θεωρει οτι δεν σημενει τπτ για αυτον τον οτι γεννηθικε μια συγκεκριμενη ημερομια. τα γενεθλια βεβαια εχουν και αλλα θεματα απο πισω, αλλα δεν ειναι αναγκη να τα γιορταζουμε, οπις θελει τα γιορταζει οπιος δεν θελει δεν τα γιορταζει. Ομως σε ενα forum οπου ολοι ειμαστε κρυμενοι πισω απο μια οθονη πρωσοπικα ενας αριθμος (η μαλλον ο συγκεκριμενος αριθμος) δεν μου λεει τπτ, καθος δεν καθρεφτιζει μια πραγματικοτιτα.

Την ωριμότητα την ανέφερα ως ανάλογο της ποιότητας σε ένα φόρουμ, στον άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το στέκι όσο πάει κ ανεβαίνει! Ανεβαίνει σε αριθμό μελών (έστω κ ανενεργών - το ότι γράφτηκαν δηλώνει ότι τους τράβηξε να γραφτούν), σε επισκεψιμότητα κ φυσικά σε rating μεταξύ των ελληνικών sites. ΜΠΡΑΒΟ!!! :clapup:

Εγω απο την αλλη νομιζω οτι μεγαλυτερη σημασια εχει το ποσοι συμμετεχουν. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλα οκ βρε παιδιά, ΣΥΓΓΝΩΜΗ που ΤΟΛΜΗΣΑ να χαρώ που φτάσαμε τα 2000 μέλη, είμαι κατάπτυστη και θα πάω να αυτολιθοβοληθώ στην πλατεία Συντάγματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Χαίρομαι που ο κόπος σας ανταμείβεται. Moderators…μπράβο σας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top