Microsoft Windows 7

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Έγινα μελος...από πού το κατεβάζω...και αυτό το ep...τι ακριβώς είναι...εννοώ ποια έκδοση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Έγινα μελος...από πού το κατεβάζω...και αυτό το ep...τι ακριβώς είναι...εννοώ ποια έκδοση...
Ep=EnterPrice σε συντομία (δεν θα το ξανακάνω).
Μόλις γίνεις μέλος στο Technet,κάνε κλικ στην διεύθυνση που έχω δώσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Είχα βάλει student και δεν το κατέβαζε.....τώρα το κατεβάζει...!!
-----------------------------------------
Ep=EnterPrice σε συντομία (δεν θα το ξανακάνω).
Μόλις γίνεις μέλος στο Technet,κάνε κλικ στην διεύθυνση που έχω δώσει.:)
Όχι...εννοώ home premuim....κτλ..
-----------------------------------------
Θα τρελαθώ...μου έλεγε ότι ανοιγε o download manager αλλά δεν έγινε τίποτα....έκανα κλικ αλλά με πάει εδώ https://www.microsoft.com/windows/windows-7/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα μου γράφει το εξής:
Thank you for your interest in Windows 7! The evaluation version you are attempting to download is for IT Professionals only. Click here to learn more about the Windows 7 consumer experience.
Αφού είναι μόνο για τους προγραμματιστές τότε γιατί στέλνουν e-Mails και στον απλό χρήστη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Τελικά εγώ μπορώ να το κατεβάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πρέπει να περιμένουμε κανα χρόνο ακόμα!!"Ακόμα" δεν έχουν βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
οχι και ένα χρόνο ντε!! το Οκτώμβρη βγαίνουν (31 αν δεν κάνω λάθος) και ήδη έχουν κυκλοφορήσει beta και εργοστασιασκές εκδόσεις. Αν και τα έχω δοκιμάσει πολύ λίγο (από virtual box) μου φαίνονται σαν τα vista, αλλά με λίγο μεγαλύτερη διαφήμηση και προόθηση:xixi:. Άλλωστε αυτός είναι ο μοναδικός λόγος που είναι εγκατεστημένα στο 90% των υπολοσιτών. Η διαφήμηση:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
22 κυκλοφορούν, όχι 31. Είναι σαν τα vista αλλά μόνο στην εμφάνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Άμα δεν ήταν η διαφήμιση τώρα θα χρησιμοποιούσαμε όλοι τα snowleopard :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Πόλυ πιθανό να χρησιμοποιούσαμε όλοι Mac. Δεν τα έχω δοκιμάσει ποτέ αν και το θέλω πολύ. Είμαι πεπεισμένος ότι είναι καλύτερα από τα windows, δεν ξέρω όμως αν είναι καλύτερα από τα ubuntu.
(((((Νομίζω ότι η ελληνική έκδοση κυκλοφορεί 31 και η αγγλική 22)))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
τα windows 7 πιστεύω ότι θα είναι άλλη μία αποτυχία :P

εγώ πιστεύω ότι θα είναι άλλη μαι αποτυχία όπως τα vista.

Εντάξει, το πιάσαμε το νόημα. Θα είναι αποτυχία. Και ξαναρωτώ (όπως ήδη σε ρώτησαν πιό πάνω) : έχεις δουλέψει τα 7 για να βγάζεις αυτό το συμπέρασμα ;

OΚ και εγώ χρησιμοποιώ Linux αλλά δεν χρησιμοποιώ μόνο Linux και ούτε απαξιώνω κάποιο από τα δύο λειτουργικά. Ανάλογα τη δουλειά που θέλω να κάνω, θα boot-άρω το αντίστοιχo λειτουργικό. Tόσο απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Πόλυ πιθανό να χρησιμοποιούσαμε όλοι Mac. Δεν τα έχω δοκιμάσει ποτέ αν και το θέλω πολύ. Είμαι πεπεισμένος ότι είναι καλύτερα από τα windows, δεν ξέρω όμως αν είναι καλύτερα από τα ubuntu.
(((((Νομίζω ότι η ελληνική έκδοση κυκλοφορεί 31 και η αγγλική 22)))))

Είπαμε, το καθένα κάνει τη δουλειά του. Τα mac και το Linux είναι καταξιωμένα για συγκεκριμένο λόγο το καθένα. Τα windows είναι μόνο για DoTA...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Άμα δεν ήταν η διαφήμιση τώρα θα χρησιμοποιούσαμε όλοι τα snowleopard :inlove:

Αν ήταν τόσο δημοφιλή τα Apple κανείς δεν μας εγγυάται οτι τώρα δεν θα ήταν μια αποτυχία :P

Τώρα όμως δεν παίζουν καν παιχνίδια (παίζουν δηλαδή αλλα πολύ λιγότερα) οπότε τι να το κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
παίζουν λιγότερα παιχνδίδια γιατ'ιοι εταιρίες παιχνιδιώ δεν κόπτονται να βγάλουν τα παιχνίδια τους για το 10% των υπολογιστών που μοιράζονται Linux και mac. Έτσι όλα στα windows
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Αυτό στην υπογραφή σου εν τω μεταξύ τι είναι; Δεν άντεχα να μην ρωτήσω. Μέχρι την IP με εκφράζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
παίζουν λιγότερα παιχνδίδια γιατ'ιοι εταιρίες παιχνιδιώ δεν κόπτονται να βγάλουν τα παιχνίδια τους για το 10% των υπολογιστών που μοιράζονται Linux και mac. Έτσι όλα στα windows

Άρα, και διαφήμιση να μην είχαν τα 7 (και τα vista), πάλι δεν θα τρέχαν όλοι snowleopard, ούτε ubuntu.

Αυτό στην υπογραφή σου εν τω μεταξύ τι είναι; Δεν άντεχα να μην ρωτήσω. Μέχρι την IP με εκφράζει...

Μην ψαρώνεις. Βλέπει αυτά ακριβώς που βλέπει και το ischool. Εμένα επειδή χρησιμοποιώ chrome σε linux, δεν του χουνε βάλει τι είναι αυτό και μου δείχνει μόνο την ip.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
οχι και ένα χρόνο ντε!! το Οκτώμβρη βγαίνουν (31 αν δεν κάνω λάθος) και ήδη έχουν κυκλοφορήσει beta και εργοστασιασκές εκδόσεις. Αν και τα έχω δοκιμάσει πολύ λίγο (από virtual box) μου φαίνονται σαν τα vista, αλλά με λίγο μεγαλύτερη διαφήμηση και προόθηση:xixi:. Άλλωστε αυτός είναι ο μοναδικός λόγος που είναι εγκατεστημένα στο 90% των υπολοσιτών. Η διαφήμηση:(
To γνωρίζω..εγώ έχω την ρc έκδοση αλλά είπα 1 χρόνο γιατί αν δεν τα δούλέψεις πολύ για μένα δεν μπορείς να βγάλεις απόφαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Παντως εγω που τα εχω 2 βδομαδες ειμαι πολυ ικανοποιημενη και δεν εχουν βγαλει προβληματα μεχρι τωρα.
-----------------------------------------
Α εχω ενα μικροπροβηματακι με το Οπερα αλλα δε ξερω αν σχετιζεται με το λειτουργικο, εχει memory leak, υποθετω φταιει το Οπερα ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μην ψαρώνεις. Βλέπει αυτά ακριβώς που βλέπει και το ischool. Εμένα επειδή χρησιμοποιώ chrome σε linux, δεν του χουνε βάλει τι είναι αυτό και μου δείχνει μόνο την ip.

Εγώ μπήκα με proxy σε seamonkey. Καλά, ξέρουν το seamonkey και δεν ξέρουν τι είναι Chronium;;; Πάντως, ακόμα και με το proxy συνέχισε να βγάζει την ίδια IP...
Ε, τώρα το φάγανε. Μπήκα με flock και μου έγραψε σκέτο firefox, χωρίς την έκδοση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Αυτό στην υπογραφή σου εν τω μεταξύ τι είναι; Δεν άντεχα να μην ρωτήσω. Μέχρι την IP με εκφράζει...
Κάνε κλικ πάνω του και φτιάξε και εσύ. Απλά στην υπογραφή σου επικόλησε τις σειρές που θα σου λεέι ότι είναι για forum. Όπως βλέπεις έχει και διαφορετικά θέματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top