Microsoft Windows 7

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
@djohn

ωραιά αυτά που λες αλλά μην μου τα λες σε μένα , πέστε στις τράπεζες( που είναι n00bs) να αλλάξουν λειτουργικό και όλες τις εφαρμογές που τρέχουν και να βάλουν linux και πρoγράμματα open source .. Έχω δει πολλούς να μας λένε μην βάλετε windows γιατί laggaroun , αλλά για να χρησιμοποιουν οι πιο πολλοί χρήστες windows προφανώς δεν τους δινουν καν σημασία ..!

Προφανώς και τα έχω πει, και σε τράπεζες, και σε άλλους οργανισμούς, και εκεί n00bαδες έχουν, λίγο άσχετο αλλά πρόσφατα στείλαμε mails σε όλες σχεδόν τις ελληνικές τράπεζες για xss vulnerabilities και open redirects που είχαν.


Μαλλον δεν ξέρεις καν για τι μιλάω, έτσι δεν είναι?

Μα εγώ θέλω εσείς να έχετε windows, για να έχω θύματα υπ όψην μου, στο είπα και πριν, μάλλον δεν το κατάλαβες.






AAAAAAAAAAA... Καταλαβαίνεις έστω και στο ελάχιστο την υπογραφή μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Undead

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ωραία ρε φιλε , αφου μας εβγαλες όλους n00bs , πάνε εσύ ο hacker@s στις επιχειρησεις και μάθε τους λίγα πράγματα παραπάνω μπας και μάθουν να κάνουν σωστά την δουλειά τους οι άνθρωποι ..τέσπα δεν με ενδιαφέρουν αφτά που λες και μην μπλεκεις σε ξενα χωραφια αφου ο τιτλος μιλαει καθαρα για τα Windows 7 και οχι να αναλυσουμε οτι το linux ειναι καλυτεροτερο os ..λέμε τώρα :lol::jumpy::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Προφανώς και το ότι όλοι έχουν windows δεν είναι τυχαίο. Διάβασε iCon για να καταλάβεις τι έγινε. Μετά μίλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ωραία ρε φιλε , αφου μας εβγαλες όλους n00bs , πάνε εσύ ο hacker@s στις επιχειρησεις και μάθε τους λίγα πράγματα παραπάνω μπας και μάθουν να κάνουν σωστά την δουλειά τους οι άνθρωποι ..τέσπα δεν με ενδιαφέρουν αφτά που λες και μην μπλεκεις σε ξενα χωραφια αφου ο τιτλος μιλαει καθαρα για τα Windows 7 και οχι να αναλυσουμε οτι το linux ειναι καλυτεροτερο os ..λέμε τώρα :lol::jumpy::lol:
Πόσο γαμάτο άραγε είναι που δεν καταλαβες τίποτα απ όσα έγραψα πριν?

Δεν μ αρέσει ο όρος hackeras, απλά ασχολούμαι με την ασφάλεια.

Φυσικά και έχω ενημερώσει πολλές επιχειρήσεις για κενά ασφαλείας στις ιστοσελίδες τους. Στο έγραψα και πιο πάνω αλλά μάλλον δεν το κατάλαβες :)

Δεν έχεις χρησιμοποιήσει καν linux.

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Undead

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
δεν κατσω να ασχοληθω να διαβασω + χασω αδικα χρονο + δωσω χρηματα με το τι γραφει ο καθε τυχαιος και τι πιστευει . Εχω ματια κ αυτια και καταλαβαινω τι συμβαινει !!

ΥΣ : ΔΕΝ θα ασχοληθω αλλο με το τοπικ πειτε οτι θελετε για τα windows 7 ,δεν με αποσχολει καθολου , αλλα να ξερετε οτι μετα τις 22 Oct οταν θα μιλαμε για λειτουργικο αυτό θα είναι συνωνυμο με τα Windows Seven !!!
-----------------------------------------
Πόσο γαμάτο άραγε είναι που δεν καταλαβες τίποτα απ όσα έγραψα πριν?

Δεν μ αρέσει ο όρος hackeras, απλά ασχολούμαι με την ασφάλεια.

Φυσικά και έχω ενημερώσει πολλές επιχειρήσεις για κενά ασφαλείας στις ιστοσελίδες τους. Στο έγραψα και πιο πάνω αλλά μάλλον δεν το κατάλαβες :)

Δεν έχεις χρησιμοποιήσει καν linux.

:no1:

ωραια λοιπον να σε περιμενουμε τοτε να σε δουμε στο βιβλιο Guiness ως ο Ελλην που συνεβαλε στην ασφαλεια των ιστοσελιδων ...:lol::D:lol::jumpy:
Δεν χρησιμοποιω linux γιατι χανω αδικα κοπο και πολυ χρημα που θα πρεπει να δωσω σε περιοδικα για να μαθω να τα δουλευω ..

Ναι βλεπεις δεν ξερω καλα ορθογραφια σαν και σενα των hackera που ξερεις ενα τρις κωδικες απο εξω:lol::D:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
1) δεν είναι αυτοβιογραφία.
2) δεν είναι καν βιογραφία.
3) είναι ένα βιβλίο που μιλάει για την ανάπτυξη της τεχνολογίας, την άνοδο και την ελεύθερη πτώση της apple, το πώς ανέλαβε ο Bill Gates την εξουσία και το γιατί κυρίαρχος δεν είναι η IBM.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
δεν (θα) κατσω να ασχοληθω να διαβασω (?) + χασω αδικα χρονο + δωσω χρηματα (?) με το (τ)ι γραφει ο καθε τυχαιος και τι πιστευει . Εχω ματια κ αυτια και καταλαβαινω (τ)ι συμβαινει !!

ΥΣ : ΔΕΝ θα ασχοληθω αλλο με το τοπικ πειτε οτι θελετε για τα windows 7 ,δεν με αποσχολει καθολου , αλλα να ξερετε οτι μετα τις 22 Oct οταν θα μιλαμε για λειτουργικο αυτό θα είναι συνωνυμο με τα Windows Seven !!!
-----------------------------------------


ωραια λοιπον να σε περιμενουμε τοτε να σε δουμε στο βιβλιο Guiness ως ο Ελλην που συνεβαλε στην ασφαλεια των ιστοσελιδων ...:lol::D:lol::jumpy:

Τα κόκκινα είναι added by me :) Οι τόνοι δεν είναι διακοσμητικοί :)


Τι ακριβώς θέλει να πει ο ποιητής με το να διαβάσει, να δώσει χρήματα (?), δεν καταλαβαίνω. Πολύ θα ήθελα ένα decode.

Δεν μπορείς να κρίνεις γιατί δεν έχεις δοκιμάσει καν linux. Μείνε σ αυτό.

Σε παρακαλώ άλλαξε τα defaults στο router σου.:):no1:

_____________________________________________________

Απαντάω και στο edit σου

Δεν χρησιμοποιω linux γιατι χανω αδικα κοπο και πολυ χρημα που θα πρεπει να δωσω σε περιοδικα για να μαθω να τα δουλευω ..

Ναι βλεπεις δεν ξερω καλα ορθογραφια σαν και σενα των hackera που ξερεις ενα τρις κωδικες απο εξω:lol::D:lol::lol:

1) Από πότε πρέπει να μαθαίνεις "κώδικες" απ έξω για να προγραμματίσεις?
2) Από περιοδικά μαθαίνεις εσύ για πι-σι ε? Ήμουν ΣΙΓΟΥΡΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Undead

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τι να κανω λεει ..? δεν εχω τπτ να φοβηθω ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από djohn:
Σε παρακαλώ άλλαξε τα defaults στο router σου.:):no1:

τι να κανω λεει ..? δεν εχω τπτ να φοβηθω ..

Τίποτα. Δίκιο είχες. Καλή επιτυχία με τα seven :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MLG rose GR

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδιά τα 7 έχουν κανονικά ελληνικά..και είναι τροποποιημένα vista με καλύτερη απόδοση και touch screen,το λέω γτ απλά τα δουλεύω τη στιγμή π μιλάμε...τώρα..άρα ξέρω απο πρώτο χέρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
παιδιά τα 7 έχουν κανονικά ελληνικά..και είναι τροποποιημένα vista με καλύτερη απόδοση και touch screen,το λέω γτ απλά τα δουλεύω τη στιγμή π μιλάμε...τώρα..άρα ξέρω απο πρώτο χέρι..

touch screen?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Έλα ρε krou, κάποια πράγματα που σε πειράζουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μα απο περιοδικά θα μάθεις; Όταν υπάρχουν τόσα forum στο internet σχετικά με linux (και οτιδήποτε άλλο θελήσεις βέβαια) τα οποία εκτός απο τζάμπα, είναι και διαδραστικά, πραγματικά τι να τα κάνεις τα περιοδικά.

Ελπίζω να μην πληρώνεις και για πορνογραφικό υλικό ενώ υπάρχει το internet ε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,814 μηνύματα.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Κρίμα που εμείς τα "φτωχαδάκια" δεν έχουμε χρήματα για μία "αξιοπρεπή" touch screen.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TNS

Νεοφερμένος

Ο Στράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εγώ είμαι γραμμένος στο MSDNAA της ΑΣΟΕΕ και παρέγγειλα τα windows 7 professional. Εκεί γράφει όμως κάτι για CD Check out και λέει ότι θα με ειδοποιήσουν όταν υπάρχει διαθεσιμότητα. Τι σημαίνει το CD Check out; Υπάρχει κάποιος περιορισμός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Μάλλον δεν είναι διαθέσιμα για download ακόμη για το τμήμα σου. (Εκτος αν είσαι στο τμήμα πληροφορικής ...)

Εγώ τα κατέβασα χωρίς κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Έβαλα την RTM έκδοση των Windows 7!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top