Τι θέλουν οι γυναίκες;

Sagittarius

Νεοφερμένος

Ο Sagittarius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.
Είναι καιρός τώρα που με απασχολεί ένα συγκεκριμένο θέμα. Τι είναι αυτό που θέλουν σήμερα οι γυναίκες από τους άντρες?

Κι όσο κι αν το παραπάνω ερώτημα είναι διαχρονικό, πιστεύω ότι εν έτει 2007 φαντάζει ιδιαίτερα επίκαιρο. Κι αυτό διότι οι γύναικες του σήμερα είναι πιο ανεξάρτητες και πιο δυναμικές από ποτέ. Εργάζονται, κερδίζουν χρήματα, σπουδάζουν, ηγούνται πολυεθνικών εταιριών, πολιτεύονται...

Κι όμως, ενώ έχει εξελιχθεί τόσο ο τρόπος ζωής των γυναικών, οι άντρες, που θεωρητικά δεν είχαν δυσκολία προσέγγισης, δεν μπορούν να βρουν τον τρόπο να αντιμετωπίσουν τις γυναίκες.

Η αιτία, δεν είναι ότι ξαφνικά οι άντρες έχασαν τον αντρισμό τους. Η αιτία βρίσκεται στο γεγονός ότι οι άντρες δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν νέες συμπεριφορές και καταστάσεις οι οποίες δημιουργούνται από τις νέες συνθήκες.

Το ερώτημά μου είναι πώς μπορούν οι άντρες του σήμερα να καταλάβουν τι είναι αυτό που πραγματικά θέλουν οι γυναίκες από αυτούς. Και επειδή το πρόβλημα δεν είναι πλέον υλικό, αλλά μάλλον συναισθηματικό και ψυχολογικό, περιμένω τις απαντήσεις σας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το ερώτημά μου είναι πώς μπορούν οι άντρες του σήμερα να καταλάβουν τι είναι αυτό που πραγματικά θέλουν οι γυναίκες από αυτούς. Και επειδή το πρόβλημα δεν είναι πλέον υλικό, αλλά μάλλον συναισθηματικό και ψυχολογικό, περιμένω τις απαντήσεις σας.....


Αδικα το σκαλιζεις φιλε, ουτε η ιδιες δεν ξερουν τι θελουν... Τιν μια στιγμη μας θελουν ετσι και την αμεσως επομενη γιουβετση... Ακρη δεν βγαζεις... Ο κοσμος τις γυναικας ειναι ενας χαρτης θυσαυρου, μονο που ειναι κωδικοποιημενος, και τον τροπο να τον αποδεικοποιησουμε δεν θα τον βρουμε ποτε εμεις η αντρες, εδω δεν τον ξερουν καλα-καλα η ιδιες.... (και για τους αντρες το ιδιο ισχιει, ομως ειμαστε καπος πιο απλοι στα θελω μας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑ! ωραίο θέμα, το οποίο προβλέπω να πέρνει λουκετάκι σύντομα...

Λοιπόν... οι γυναίκες σήμερα μπαίνουν σε έναν αναίτιο για τους άνδρες ανταγωνισμό μαζί τους και επειδή δεν μπορούν να τα καταφέρουν στο 100% τρελαίνονται και βάζοντάς τα και με τον εαυτό τους, τρελαίνουν και αυτούς!

Φίλε μου αν βρεις τι Θέλουν οι γυναίκες πραγματικά δεν ξέρω τι από τα δυο θα είσαι... ο πιο δυστυχισμένος ή ο πιο ευτυχισμένος ??? Πραγματικά προτιμώ να αναλωθώ στο ψάξιμο και μόνο, χωρίς ποτέ να βρω την απάντηση... άλλωστε πώς μπορείς να βρεις κάτι που δεν υπάρχει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Δεν υπάρχει απάντηση, είναι ένα ανοιχτό πρόβλημα :D

Τώρα, πιο σοβαρά, πιστεύω αυτό που είπε ο Κρόνος, πως άντρες και γυναίκες έτσι είναι, το ανικανοποίητο κάνει την εμφάνιση του ανεξαρτήτα από το φύλο του ατόμου, απλά οι άντρες είναι πιο καθαροί στα θέλω τους. Βέβαια έχεις κι εσύ τα δίκια σου να ρωτάς, φαντάζομαι όλοι μας έχουμε περάσει καταστάσεις που μας οδηγούν σε αυτό το ερώτημα. Απλά τείνω να πιστέψω ότι κάποιες φορές ξέρουν πολύ καλά τι θέλουν: να μας παιδέψουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να ενα ωραιο τοπικ για τσουβαλιασμα!

Ξεκινα απ'το οτι δεν ειναι ολες οι γυναικες ιδιες, αρα δε θελουν τα ιδια πραγματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εχουν ενα κοινό ομως... Καμια δεν ξέρει τι θέλει! ε? :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χα, δε θα πεσω στην παγιδα σου να απαντησω με κλισε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Sagittarius γραφεις "για τις γυναικες του σημερα που εργαζονται, παιρνουν πτυχια, πολιτευονται, συμμετεχουν σε ερευνες", ενω στην ηλικια λες 25. Δηλαδη παλια τα θυμασαι αλλιως τα πραγματα; Οχι. Απο τοτε που θυμασαι τον εαυτο σου οι γυναικες ηταν ετσι.

Η ερωτηση δεν μπορει να εχει σαφη και οριοθετημενη απαντηση.
Εγω θελω ο ανδρας να χει πλακα, η αλλη πολλα λεφτα, η τριτη πτυχια, η τεταρτη να ειναι απο καλη οικογενεια, η πεμπτη να μη φοραει σκουλαρικια (τυχαια αντιστοιχια:p).
Εσυ θες μια εξυπνη κοπελα, ο αλλος μια ξανθια, ο τριτος μια με ωραιο κωλο και παει λεγοντας (τυχαια αντιστοιχια επισης :p).
Ας τα βρουμε ο καθενας με τον εαυτο του, και μετα τα μπλεξιματα γινονται ευκολα και χωρις αινιγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Sagittarius, δεν μπορω να σου πω για ολες τις γυναικες, γιατι η καθεμια ειναι διαφορετικη, αλλα μπορω να σου πω τι θα'θελα εγω απο εναν ανδρα. Λοιπον, θελω να ειναι ο εαυτος του πανω απο ολα, να με εκτιμαει, να με αγαπαει, να με καταλαβαινει, να με νοιαζεται, να εχει χιουμορ, να του αρεσει η διασκεδαση. Αυτα οτι αφορα τον χαρακτηρα του. Τωρα παμε για αλλα, αν εχει αυτοκινητο ακομα καλυτερα, και να εχει μια ΟΚ δουλεια. Χμ.. αυτα μου αρκουν νομιζω.. Αλλα και εγω δεν ειμαι απο αυτες που σκεφτονται μονο να παρουν, κανω και εγω πολλα για τον αλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Sagittarius, δεν μπορω να σου πω για ολες τις γυναικες, γιατι η καθεμια ειναι διαφορετικη, αλλα μπορω να σου πω τι θα'θελα εγω απο εναν ανδρα. Λοιπον, θελω να ειναι ο εαυτος του πανω απο ολα, να με εκτιμαει, να με αγαπαει, να με καταλαβαινει, να με νοιαζεται, να εχει χιουμορ, να του αρεσει η διασκεδαση. Αυτα οτι αφορα τον χαρακτηρα του. Τωρα παμε για αλλα, αν εχει αυτοκινητο ακομα καλυτερα, και να εχει μια ΟΚ δουλεια. Χμ.. αυτα μου αρκουν νομιζω.. Αλλα και εγω δεν ειμαι απο αυτες που σκεφτονται μονο να παρουν, κανω και εγω πολλα για τον αλλον.

Με αφορμή την απάντηση της φίλης μας X-girl έχω να πω οτι όταν οι γυναίκες βρουν όλα αυτά που θα ήθελαν σε εναν ανδρα, βαριούνται υπερβολικά... και ανεβάζουν τις απαιτήσεις τους, συνεχίζοντας την αναζήτηση!

ps. Μην ακούσω κανα σχόλιο οτι ειμαι φαλοκρατικό γουρούνι... :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ρε παιδιά, αυτές οι αναλύσεις για μένα δεν έχουν νόημα. Τι ζητάει ο ένας και τι ο άλλος! Αν βρεις τον άνθρωπο που σου κάνει κλικ και του κάνεις ταυτόχρονα κι εσύ κλικ όλες οι θεωρίες σταματάνε να έχουν σημασία. Για μένα είναι όλα θέμα του τι σου εκπέμπει ο καθένας και όχι συγκεκριμένων κριτηρίων.

Άλλωστε τα "στάνταρ" δεν είναι σταθερά. Εμένα αλλάζουν ανά μήνα!:P Θυμάμαι όταν ήμουν 20-21 (δηλαδή όχι και παλιά) ήθελα το έτερον ήμιση να είναι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ looser, μαλλιάς, να παίζει κιθάρα, να αμπελοφιλοσοφεί και να μπεκροπίνει!Κυρίως το να είναι γερό ποτήρι ήταν από τα βασικά μου κριτήρια!:redface: Τώρα μόνο να με μουτζώνω μπορώ γι'αυτά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εεεεετσι... οι θεωρίες είναι μονο για τα χαρτια... αυτό το κλικ ψάχνουν όλοι και ας είναι ο άνθρωπος που έχεις απέναντι εντελώς διαφορετικός απο τα "στανταρτς"!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
σταματήστε.
Όσο cliche και εάν είναι το θέμα κινδυνεύει να καταστραφεί και να μπει λουκέτο ενώ δε χρειάζεται.
Δε ζητάει τις προσωπικές σας εμπειρίες. Ή τι θα κάνατε σε προσωπικό επίπεδο.
Καλώς ή κακώς οι γυναίκες στη πλειοψηφία χαρακτηρίζονται από μερικά γνωρίσματα. Στη ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ mind you. Είναι αλήθεια αλλιώς δε θα υπήρχε ο μύθος.
Στο θέμα τώρα.

Καλησπέρα σας.
Είναι καιρός τώρα που με απασχολεί ένα συγκεκριμένο θέμα. Τι είναι αυτό που θέλουν σήμερα οι γυναίκες από τους άντρες?

Εσύ τι θέλεις από τις γυναίκες? Σκέψου αυτό και δε νομίζω ότι θα είσαι και πολύ μακριά από την αλήθεια. Το ότι κάποια σε απέρριψε (if that's the case) πάει να πει ότι εάν σε κάλυπτε εσένα, τα αισθήματα δεν ήταν αμοιβαία.

Κι όσο κι αν το παραπάνω ερώτημα είναι διαχρονικό, πιστεύω ότι εν έτει 2007 φαντάζει ιδιαίτερα επίκαιρο. Κι αυτό διότι οι γύναικες του σήμερα είναι πιο ανεξάρτητες και πιο δυναμικές από ποτέ. Εργάζονται, κερδίζουν χρήματα, σπουδάζουν, ηγούνται πολυεθνικών εταιριών, πολιτεύονται...

:) κάνει το κόσμο ομορφότερο πιστεύω να χαρακτηρίζονται οι γυναίκες από τα παραπάνω. Κίνηση προς ισότητα και όλα αυτά τα βαρετά.

Κι όμως, ενώ έχει εξελιχθεί τόσο ο τρόπος ζωής των γυναικών, οι άντρες, που θεωρητικά δεν είχαν δυσκολία προσέγγισης, δεν μπορούν να βρουν τον τρόπο να αντιμετωπίσουν τις γυναίκες.

Η αιτία, δεν είναι ότι ξαφνικά οι άντρες έχασαν τον αντρισμό τους. Η αιτία βρίσκεται στο γεγονός ότι οι άντρες δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν νέες συμπεριφορές και καταστάσεις οι οποίες δημιουργούνται από τις νέες συνθήκες.

Εδώ είσαι λάθος. Μάλλον πιο καλή είναι η ισότητα των φύλων ως προς τις σχέσεις. Τις κάνει πιο.. ξεκάθαρες. Τουλάχιστον στο κόσμο μου. Σκέψου το εξής. Ποια γυναίκα αποφασίζει ευκολότερα ποιον άντρα θα πάρει εάν έχει δουλειά και συντηρεί τον εαυτό της? Μια που θα αναγκαστεί να βρει κάποιον για να τη συντηρεί ή αυτόν που πραγματικά της αρέσει?

Αναρωτιέμαι ποια συμπεριφορά ή κατάσταση δε θα μπορούσε να αντιμετωπίσει ένας άντρας που θα ήθελε να προσεγγίσει μια γυναίκα. Και δε μπορώ να βρω κάποιο εμπόδιο σε θεωρητικό επίπεδο.

Το ερώτημά μου είναι πώς μπορούν οι άντρες του σήμερα να καταλάβουν τι είναι αυτό που πραγματικά θέλουν οι γυναίκες από αυτούς. Και επειδή το πρόβλημα δεν είναι πλέον υλικό, αλλά μάλλον συναισθηματικό και ψυχολογικό, περιμένω τις απαντήσεις σας.....

Εσύ τι θέλεις από τις γυναίκες? Ξανακάνε την ερώτηση στον εαυτό σου.
Εμένα για να μου αρέσει κάποια πρέπει να γίνει πρώτα εξωτερικά, να μου αρέσει αυτό που βλέπω. Έπειτα η οπτική αίσθηση αδυνατεί. Όσο πιο συχνά βλέπεις κάποια τόσο πιο γρηγορα απομυθοποιείται στα μάτια σου. Οπότε αναζητάς γνώμες, απόψεις. Γνωρίζεις και τον άλλο από την εσωτερική πλευρά so to speak.
Εφόσον εγώ είμαι πολύπλοκος, κάνω την ασφαλή υπόθεση ότι και οι γυναίκες, εφόσον ανήκουμε στο ίδιο είδος, είναι και αυτές έτσι. Άρα δεν υπάρχει εύκολη απάντηση "είμαι γυναίκα και θέλω ΑΥΤΟ". Και λογικό έιναι άλλωστε.
Το πως όμως θα ανακαλύψουν οι άντρες τι θέλει κάποια γυναίκα είναι μεγαλύτερο debate.

Εάν σου είναι στη τελική τόσο μεγάλο πρόβλημα fight fire with fire :P. Ανακάλυψε τι θες εσύ. Προσπάθησε να το βρεις και μη παραστρατείς. Μη προσαρμόζεσαι στις ανάγκες τις οποιασδήποτε δείξε χαρακτήρα και άφησε τις να το ανακαλύψουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Θεωρώ πως αυτά που χρειαζόμαστε για να είμαστε χαρούμενοι είναι πάνω-κάτω τα ίδια. Απλώς δεν ξέρω σε ποιο βαθμό τα έχουμε αναγνωρίσει και αποδεχτεί ο καθένας μας.. Οπότε η ερώτηση σου για εμένα δεν μπορεί να έχει συγκεκριμένη απάντηση, γιατί διαφέρει για κάθε βαθμό αυτογνωσίας.. Αν πάλι θέτεις το επίπεδο αυτής αρκετά χαμηλά, αφού "τσουβαλιάζεις" πάνω από τον μισό πληθυσμό μαζί, τότε νομίζω ότι όλοι μπορούμε να αραδιάσουμε μερικά κλισέ.

Anyway, αφού τελείωσα με τα διαδικαστικά της απάντησης..ΕΠΡΕΠΕ να αναφέρω αυτό:

Άλλωστε τα "στάνταρ" δεν είναι σταθερά. Εμένα αλλάζουν ανά μήνα!:P Θυμάμαι όταν ήμουν 20-21 (δηλαδή όχι και παλιά) ήθελα το έτερον ήμιση να είναι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ looser, μαλλιάς, να παίζει κιθάρα, να αμπελοφιλοσοφεί και να μπεκροπίνει!Κυρίως το να είναι γερό ποτήρι ήταν από τα βασικά μου κριτήρια!:redface: Τώρα μόνο να με μουτζώνω μπορώ γι'αυτά!:P


Marry me, please. :redface::P Πάντα σε έψαχνα..που ήσουν..? :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσο αναρωτιούνται οι άντρες "τι θέλουν οι γυναίκες", άλλο τόσο αναρωτιούνται και οι γυναίκες "τι θέλουν οι άνδρες". Και φυσικά και τα δύο ερωτήματα είναι εξίσου άκυρα, διότι για να απαντηθούν πρέπει να πάρουμε ως δεδομένο οτι όλοι οι εκπρόσωποι ενός φύλου θέλουν τα ίδια πράγματα, κάτι που ούτε κατα προσέγγιση δεν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Καθε γυναικα θελει καατι αλλο,αλλη θελει καποιον που να χουν μια καλη σχεση κι να την στηριζει,αλλη θελει καποιον πλουσιο που να τις κανει δωρα,αλλη καποιον να τον κανει οτι θελει αυτα τα χω δει μερχι τωρα.

Το ερωτημα λοιπον δεν ειναι τι θελουν οι γυναικες αλλα τι θελει ο καθε αντρας κι αναλογα με αυτο επιλεγει δεν του αρεσει απλα χωριζει κι βρισκει κατι αλλο μες στην ζωη ειναι αυτα.

Ερωτηαμτα οπως τι θελουν οι γυναικες μου βγαζουν ελειψη αυτοπεποιθησης καλυτερα καποιος να βρισκει ατομο που να τον δεχεται οπως ειναι κι οχι να ψαχνει να προσαρμοστει μονιμα στο τι θελειμο αλλος.Εχω δει τετοιο παραδειγμα κι δεν εληξε καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το 2005 ειχα γραψει αυτο εδω το κειμενο με την ιδια απορια του φιλου μας.

και αρχες του 2006 αυτο εδω το κειμενο. ακομα να βγαλω ακρη βεβαια.

ΥΓ μια προειδοποιηση: τα κειμενα ειναι στα αγγλικα και εκεινη την εποχη δεν ημουν στα καλυτερα μου και ετσι ισως μερικοι να βρουν τα λεγομενα μου λιφο αισχρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Theo
"honestly how the hell can you trust something that bleeds every 28 or so days for 3-7 days for at least 40 years of her life and doesnt DIE?????"
rumana
...Και δεν είναι καν από τα Καρπάθια????…
:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η αιτία, δεν είναι ότι ξαφνικά οι άντρες έχασαν τον αντρισμό τους. Η αιτία βρίσκεται στο γεγονός ότι οι άντρες δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν νέες συμπεριφορές και καταστάσεις οι οποίες δημιουργούνται από τις νέες συνθήκες.

Ή ισως καθησυχαζονται γνωριζοντας οτι υπαρχουν νεες καταστασεις, και απλα δεν ασχολουνται με το να το ψαξουν (το τι πραγματικα θελουν οι γυναικες). Ε? Ναι.. :hmm:



εχουν ενα κοινό ομως... Καμια δεν ξέρει τι θέλει! ε? :P;)

Συμφωνω με αυτο. Αλλα πιστευω το ιδιο και για τους αντρες. :D


:oops::offtopic:

ps. Μην ακούσω κανα σχόλιο οτι ειμαι φαλοκρατικό γουρούνι... :devil:

Καλα, εισαι αλλα μην το κανουμε θεμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
νομίζω πως οι απόψεις στο συγκεκριμένο θέμα θα ανακυκλωθούν επικύνδινα!!!

ο καθένας, 'αντρας-γυναίκα, έχουν κάποια θέλω, κάποια κριτήρια για τον/ τέλειο/α! αλλά άπαξ κ σου κάνει κλικ κάποιος, κ υπάρχουν τα βασικά κριτήρια τα οποία συνήθως δεν είναι εξωτερικά, βρίσκεις αυτό που σε εκφράζει. άλλο τα θέλω κ άλλη η πραγματικότητα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top