Σχετικά με τις εγγυήσεις

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πριν κανένα 4μήνο αγόρασα το Nokia e50 από τον Γερμανό. Δυστυχώς από την πολύ χρήση, παρόλο που τις συσκευές τις προσέχω σαν τα μάτια μου, το κουμπί της ενεργοποιήσεις και απενεργοποιήσεις έγινε κάπως έτσι:
IMG_0183.JPG
Το αποτέλεσμα να είναι αδύνατη η χρήση του πλήκτρου.
Η εγγύηση με καλύπτει; Δυστυχώς ο χρόνος μου είναι πιεσμένος και δεν ξέρω πότε θα βρω χρόνο να πάω στην alpha copy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Νομιζω οτι ειναι αναλογο με τα joystick που χαλανε σε διαφορα κινητα, αρα το πιθανοτερο ειναι οτι καλυπτεσαι απ'την εγγυηση. Ριξε ενα τηλεφωνο για σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Νομίζω ότι δοκίμασα για τηλ αλλά το μεσημέρι που έχω λίγο χρόνο είναι κλειστό το costumer support
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βαλε κανεναν αλλο να παρει, η παρε απευθειας σε οποιονδηποτε γερμανο εχεις τηλ. Εγω οταν χρειαστηκα service ηρθε courrierάς κατοπιν συνεννοησης και το πηρε, οποτε το τηλεφωνο μαλλον δεν θα το αποφυγεις ετσι κι αλλιως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κανονικα εχεις...τωρα το τι θα σου που οι ιδιοι ειναι αλλο τροπαριο.
Μπορεις να ακουσεις οτι δεν το προσεξες αρκετα, οτι σου επεσε κτλ κτλ.
Αλλα η εγγυηση σε καλυπτει οποτε να τους πεις οτι θα κανεις καταγγελια εαν τυχει και σου πουν οτι δεν στο φτιαγνουν.

Αλληθεια ομως βρε συ πως στο καλο εγινε ετσι;
Λογικα απλως απο την πολυ πιεση και απο την "κακη" ποιοτητα κατασκευης εχει ξεκολλησει η επαφη που κανει το πληκτρο μεσα, οποτε χρειαζεται ενα φτιαξηματακι και μια αλλαγη προσοψεως.*βλεποντας οτι εχει μπει μεσα το πλαστικο.)
Αν και νομιζω πως τα service εχουν κι ενα μηχανηματακι που τα ισιωνει (μην σου πω οτι το σπρωξουν με το χερι)...δεν ξερω ομως στα σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χμ απο την πρωτη μέρα δεν μου πολυ άρεσε η ποιοτητά του και μέσα σε μια εβδομάδα είχε κάνει λακούβα, δυστυχώς είναι το μόνο κινητο μου που υποστηρίζει push email οποτε μου ηταν πολυ δυσκολο να το παω στο σερβις

Θα προσπαθησω να περασω σημερα απο την alpha copy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
emena πάντως στο παλιό μου κινητό [και από τότε είπα ότι κόβω τα Νοκια] [το 3100 νομίζω λέγεται?] είχε χαλάσει το κουμπί που ανοιγοκλείνει ύστερα από 1 εβδομάδα με ελάχιστη χρήση και μου είπαν ότι τέτοια πράγματα ΔΕΝ τα καλύπτει η εγγύηση. Είχα σκάσει 40 ευρώ να μου το φτιάξουν και όταν χάλασε 1/2 ώρα από όταν το είχα πάρει [το πήρα και πήγα για καφέ εκεί δίπλα και το ανοιγόκλεισα για να το τσεκαρω... έκλεισε κανονικά και δεν ξανανοιξε ποτέ!] και το πήγα επι τόπου και πάλι μου είπαν ότι δεν είναι εντός εγγύησης και δεν μπορούν να το φτιάξουν παρά μόνο αν σκάσω άλλα 40 ευρώ...

Εγώ δεν το ξανάφτιαξα [όσο το είχα το άνοιγα με...πατέντα] και δεν έκανα τπτ αλλά αν το πάθαινα σήμερα θα το έψαχνα/κυνήγαγα λίγο περισσότερο... Πάντως έσο προετοιμασμένος να σου πουν ότι ΔΕΝ καλύπτεται από την εγγύηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
ΧRΖ στην Ελλαδα εαν δεν κινηθεις πραγματικα δυναμικα η εγγυηση εχει την ιδια αξια με τα πλαστικα σακουλακια που εχουν μεσα τα καλωδια της συσκευης.
Εxposed να φανταστεις οτι το Ε50 εχει και καλη ποιοτητα κατασκευης...Α ρε Νοκια...οσο μαγκια κι αν εχεις και τεχνογνωσια αυτες τις μαμακιουλες δεν θα τις κοψεις ποτε!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι έπεσα σε χαλασμένο προϊόν από την αρχή ... π.χ. από την πρώτη μέρα μου φάνηκε ότι συμβαίνει κάτι περιέργο εκεί ... Τεσπα. Αυρίο κατά τις 12 θα πάω στην alpha copy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Τί έγινε τελικά με την εγγύηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το έχω ακόμη στο service, δεν υπήρχε ανταλλακτικό στην Ελλάδα, τεσπα! λογικά θα μου το καλύψουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ξέρει κανείς κάποιο τηλέφωνο από τα κεντρικά της alpha copy ... Το κινητό ακόμη να το παραλάβω ... λένε ότι δεν τους έχουν στείλει το ανταλλακτικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τα κεντρικα Αθηνων πρεπει να ειναι εδω:
ALPHA COPY ΑΕΦΡΑΓΚΟΥΔΗ 5, 17671 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Τηλ : 210 - 9203700
Φάξ : 210 - 9203799
E-mail : info@alphacopy.gr
Internet : www.alphacopy.gr
ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ/ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ/ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ/ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Kαι τηλέφωνο να πάρεις δεν πιστεύω πως 8α βγάλες κάποια άκρη. Ξες πως είναι οι αντιπροσωπείες. Θα σου πουν με χίλια δυό πράγματα και δεν θα ξες αν ειναι και αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top